Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game (B. Cichoski, D. Mandel)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

Wczoraj przez pół wieczoru + dziś całe popołudnie segregowałem i koszulkowałem karty. Masakra! Lepiej niech ta gra będzie dobra... Szczęśliwie nie brakuje mi żadnej karty. Kupowałem w sklepie "Plan-sza" jakby co.

Zasady wydają się być bardzo przystępne, stąd zdziwiłem się jak zobaczyłem, że FAQ do gry liczy sobie 25 stron (Robinson od Portalu się przypomina). Jak dobrze pójdzie, to dziś pierwsza rozgrywka. Który scenariusz wybrać?

Aha...
kojarzę, że w tym wątku ktoś pisał o oficjalnych zmianach w regułach. Jakaś errata, czy coś. Ktoś kojarzy, czy mam szukać w temacie?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5240
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1847 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Gambit »

FAQ doprecyzowuje pewne karty i kombosy. Warto je mieć pod ręką i jeśli zaczniesz się zastanawiać, czy to aby jest dobrze, to poszukać odpowiedzi. Zacznij oczywiście od pierwszego scenariusza, czyli Alien. Jak go skończysz chwilę popłacz z poczucia bezsilności i spróbuj raz jeszcze, albo idź do Aliens :mrgreen:
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: rastula »

Też polecam chronologicznie - z tym że pierwszy scenariusz bazuje mocno na funkcji "coordinate", która przy grze na 1 rękę nie działa... ale jak znam pana C. to on raczej sam grać nie będzie...

4 scenariusze filmowe to zabawa na wiele gier - mnie tam do losowych scenariuszy nie ciągnie , bo klimat oryginalnych filmów dla mnie ważny jest...
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: rastula »

Curiosity pisze:Wczoraj przez pół wieczoru + dziś całe popołudnie segregowałem i koszulkowałem karty. Masakra! Lepiej niech ta gra będzie dobra... Szczęśliwie nie brakuje mi żadnej karty. Kupowałem w sklepie "Plan-sza" jakby co.

Zasady wydają się być bardzo przystępne, stąd zdziwiłem się jak zobaczyłem, że FAQ do gry liczy sobie 25 stron (Robinson od Portalu się przypomina). Jak dobrze pójdzie, to dziś pierwsza rozgrywka. Który scenariusz wybrać?

Aha...
kojarzę, że w tym wątku ktoś pisał o oficjalnych zmianach w regułach. Jakaś errata, czy coś. Ktoś kojarzy, czy mam szukać w temacie?


no ja sobie porobiłem opisane przegródeczki - inaczej setup jest niestety upierdliwy mocno...
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: rastula »

Curiosity pisze:Wczoraj przez pół wieczoru + dziś całe popołudnie segregowałem i koszulkowałem karty. Masakra! Lepiej niech ta gra będzie dobra... Szczęśliwie nie brakuje mi żadnej karty. Kupowałem w sklepie "Plan-sza" jakby co.

Zasady wydają się być bardzo przystępne, stąd zdziwiłem się jak zobaczyłem, że FAQ do gry liczy sobie 25 stron (Robinson od Portalu się przypomina). Jak dobrze pójdzie, to dziś pierwsza rozgrywka. Który scenariusz wybrać?

Aha...
kojarzę, że w tym wątku ktoś pisał o oficjalnych zmianach w regułach. Jakaś errata, czy coś. Ktoś kojarzy, czy mam szukać w temacie?


no ja sobie porobiłem opisane przegródeczki - inaczej setup jest niestety upierdliwy mocno...
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

Tak jest, zagramy w 3 lub 4 osoby.
Też mam zakładki - wydrukowałem sobie fajne naklejane z BGG. Porządek w pudle aż miło popatrzeć :)
Dzięki.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

Jestem po dwóch pierwszych, 3-osobowych rozgrywkach.
Zagraliśmy dwa razy w pierwszy scenariusz.
Za pierwszym razem, gdzieś w okolicy odkrywania kart z trzeciej talii padliśmy wszyscy troje w odstępie 2-3 tur. Masakra! W dodatku nie byliśmy w stanie zrobić 2 celu, bo nie udało nam się ani razu oczyścić Ventilation Shaft i zabić kryjącego się w nim potwora. Po prostu mieliśmy za małą siłę rażenia, a jedną ze współgraczek dodatkowo dopadł facehugger. Udało nam się ocalić kotka, ale wzięła go właśnie osoba, której za dwie kolejki młody obcy wyskoczył spomiędzy cycków.

Ale okazało się, że wszyscy chcemy spróbować jeszcze raz (czego się trochę bałem, bo drugi z graczy nie lubi deckbuildingów).

Zagraliśmy z tymi samymi deckami, ale udało nam się dobrać Najemnika (zamienia kasę na rany), który "robił robotę". Ja grałem syntetykiem (dodatkowa karta co turę, ma wszystkie symbole na karcie), do tego była jeszcze postać z darmowym skanowaniem.

Zmieniliśmy nieco taktykę. Poprzednio dobieraliśmy sporo Sierżantów, ale ponieważ dawali tylko kasę, tym razem skupiliśmy się na zakupach dających "Coordinate" z ranami.
Pierwszy cel zrobiliśmy szybko i łatwo. Dodatkowo udało nam się na Ventilation Shafcie zeskanować jajo, któe postanowiliśmy zostawić aż do pojawienia się 2 celu (oczyścić w jednej turze VS). W dogodnym momencie to zrobiliśmy i pozostało czekać tylko na trzeci obiekt i trzeciego bossa. W poprzedniej grze padliśmy nie realizując nawet drugiego, więc trzeci był dla nas ciągle zagadką.

W tej rozgrywce dało się zauważyć doświadczenie z pierwszej gry. Skan robiliśmy tylko wtedy, kiedy mieliśmy minimum 3 ataki na ręce, lub kolejny gracz miał (facehugger symptom). Kupowaliśmy rozważniej, a ja nawet odrzuciłem z talii kilka startowych "commonów", żeby odchudzić talię. No i ponownie znaleźliśmy kotka, którego tym razem zatrzymałem sobie. Generalnie - było lepiej niż dobrze.
I właśnie wtedy współgraczka dobrała pechowego strike`a - 5 ran (akurat tyle jej brakowało). Druga gra, druga śmierć? Tego było za wiele. Uznaliśmy, że tej karty nie było i kazaliśmy jej dobrać inną, z zaznaczeniem, że na pewno ją rozpatrzymy. Dobrała missa :)

I to był jeden jedyny cheat w tej rozgrywce. Udało nam się zabić Asha i The Perfect Organism w zasadzie bez kłopotów (przy groźniejszych potworach aktywowaliśmy szyb wentylacyjny, który wyciągał je z Combat Zone). Nie wiem tylko, czy dobrze zrobiliśmy stasowując ponownie talię Hive`a - stasowałem ją bez patrzenia na wartość kart, wszystkie razem (i nic groźnego już z niej nie wylazło). Zwycięstwo byłoby całkiem okazałe, gdyby nie owo nagięcie zasad, o którym pisałem wyżej.

Na gorąco - gra wszystkim nam się podobała i na pewno jeszcze w nią zagramy. Jesteśmy ciekawi pozostałych scenariuszy i innych decków. Tylko Role i Avatary wydają mi się mało zróżnicowane, liczę na fajny dodatek, który to zmieni.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3370
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1046 times
Been thanked: 2039 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Ardel12 »

Curiosity pisze:Jestem po dwóch pierwszych, 3-osobowych rozgrywkach.

I to był jeden jedyny cheat w tej rozgrywce. Udało nam się zabić Asha i The Perfect Organism w zasadzie bez kłopotów (przy groźniejszych potworach aktywowaliśmy szyb wentylacyjny, który wyciągał je z Combat Zone). Nie wiem tylko, czy dobrze zrobiliśmy stasowując ponownie talię Hive`a - stasowałem ją bez patrzenia na wartość kart, wszystkie razem (i nic groźnego już z niej nie wylazło). Zwycięstwo byłoby całkiem okazałe, gdyby nie owo nagięcie zasad, o którym pisałem wyżej.
W momencie, gdy Hive deck się skończył, przetasowuje się wszystkich zabitych obcych i tworzy nowy Hive deck. W przypadku ponownego jego skończenia, gracze przegrywają.

Pamiętaliście, że w momencie odkrycia karty Event jajko zamienia się w facehuggera? Taktyka wydaje się słuszna, jednak liczba eventów w taliach celów szybko może obrócić ją przeciw graczom.
aryss
Posty: 266
Rejestracja: 22 lis 2013, 15:22
Lokalizacja: Festung Krakau
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: aryss »

Curiosity pisze:Ja grałem syntetykiem (dodatkowa karta co turę, ma wszystkie symbole na karcie), do tego była jeszcze postać z darmowym skanowaniem.
Mógłbyś rozwinąć jak interpretujesz dodatkową karte co turę ? Bo zastanawiam się czytając czy karte postaci ( dociąg kart/symbole) wtasowywaliście do decku, bo wówczas nie ma szans by co ture ją wyciągać :P
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5240
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1847 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Gambit »

Curiosity pisze:Ja grałem syntetykiem (dodatkowa karta co turę, ma wszystkie symbole na karcie), do tego była jeszcze postać z darmowym skanowaniem.
Nie co turę, tylko jak dobierzesz i zagrasz kartę roli Syntetyka.
Zostawianie jaj jest ryzykowne. Wychodzi event i masz facehuggera zamiast jajka.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

aryss pisze:
Curiosity pisze:Ja grałem syntetykiem (dodatkowa karta co turę, ma wszystkie symbole na karcie), do tego była jeszcze postać z darmowym skanowaniem.
Mógłbyś rozwinąć jak interpretujesz dodatkową karte co turę ? Bo zastanawiam się czytając czy karte postaci ( dociąg kart/symbole) wtasowywaliście do decku, bo wówczas nie ma szans by co ture ją wyciągać :P
Spójrz na godzinę, o której dodawałem posta (no i % do tego też były) :)
Oczywiście, nie co turę, tylko jak się daną kartę wylosuje.

Kuuuurczę, na pewno nie było tak, że z jajka wychodzi facehugger :(
Bo jedno było na planszy przez co najmniej 1/3 gry - wtedy MUSIAŁ pojawić się jakiś Event.
Czyli co, wcale nie wygraliśmy?
Ostatnio zmieniony 28 paź 2015, 09:38 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5240
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1847 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Gambit »

Curiosity pisze:Spójrz na godzinę, o której dodawałem posta (no i % do tego też były) :)
Oczywiście, nie co turę, tylko jak się daną kartę wylosuje.
Gościu...jak Ty takie składne posty po % piszesz, to co się dziwisz, że ludzie się nie poznają. Musisz jakiś disclaimer dodawać w takich wypadkach.
aryss
Posty: 266
Rejestracja: 22 lis 2013, 15:22
Lokalizacja: Festung Krakau
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: aryss »

Gambit pisze:
Curiosity pisze:Spójrz na godzinę, o której dodawałem posta (no i % do tego też były) :)
Oczywiście, nie co turę, tylko jak się daną kartę wylosuje.
Gościu...jak Ty takie składne posty po % piszesz, to co się dziwisz, że ludzie się nie poznają. Musisz jakiś disclaimer dodawać w takich wypadkach.
Dokladnie, nie podejrzewałbym wspomagaczy :P Po prostu zbyt łatwo wydawało się wam iść to stwierdziłem że przypadkiem mogliście korzystać z zdolności co ture, ale już kwestia jajek chyba wyjaśniła dlaczego tak wyjątkowo przyjazny byl Alien
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

W pewnym momencie nawet dwa jajka nam zalegały przez kilka kolejek :lol:
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

Zagrałem wczoraj kolejne dwa razy i mam pewne spostrzeżenie: granie w kilka osób bez medyka to proszenie się o szybką śmierć.
Zagraliśmy w 4 osoby drugi scenariusz. Medyk, Syntetyk, Skaut i Ksiądz. Dwaj ostatni wykrwawili się na śmierć w połowie drugiego Objectiva, w odstępie jednej tury. Będąc przekonanym, że gra się zaraz skończy, postanowiliśmy dograć co nasze i nieoczekiwanie wygraliśmy grę.

Postanowiliśmy (już we trzech) zagrać trzeci scenariusz i znów - gdyby nie medyk, to skończylibyśmy dość szybko. Udało nam się wygrać chyba także i przez to, że Final Enemy pojawił się jako 2 czy 3 karta z ostatniego decku i zdołaliśmy go zabić zanim pojawiły się Alieny dające mu +3 do życia.

Ktoś ma ochotę na polemikę?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: misioooo »

Ja miałem ongiś partyjkę na 5 osób... Graliśmy Aliens (2gi scenariusz). W pewnym momencie czuliśmy już smak zwycięstwa (gdzieś połowa drugiego objectiva, szło gładziutko po zatowarowaniu się w sporo karta atakujących i koordynujących ataki)... I BUM. Jedna runda dookoła stołu i... 2 trupy, jeden pojmany przez królową poczwar... została nas dwójka, combat zone też zapchany... "No to szybko się skończy - lecimy z koksem i zaraz rewanż!" i... Odbić koleżankę się udało - by zaraz padła trupem... Wygraliśmy epicko, niczym w filmie, resztkami sił (ja miałem 1 życie, kolega 2), z chestbursterem w brzuchu etc... Po prostu epicki finał zakończony sukcesem! Ale emocje były niesamowite i szczęki nam opadły jak takie głupie karty potrafią klimat zbudować.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: rastula »

cóż z epickich sytuacji to pamiętam, jak układ zrobił się taki, że ciągnąłem chyba 5 strików pod rząd - i zakończyłem grę w jednej rundzie - od zera do...trupa :D...
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Maxxx76 »

Ja zginąłem w pierwszej turze Magii i Miecza, więc śmierć w Alienie nie robi na mnie wrażenia :-P
olikok
Posty: 23
Rejestracja: 19 lip 2014, 00:18
Been thanked: 1 time

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: olikok »

Gra jest fajna, ale mam z nią jeden problem.
Jak fabularnie wytłumaczyć pojawiające się w HQ z baraku postacie, które rekrutujemy? Może jako ich umiejętności, z których korzystamy? Ale jak to się ma do zabijania/poświęcania postaci z ręki? Bo przecież nie są to chodzące klony.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

olikok pisze:Jak fabularnie wytłumaczyć pojawiające się w HQ z baraku postacie, które rekrutujemy? Może jako ich umiejętności, z których korzystamy? Ale jak to się ma do zabijania/poświęcania postaci z ręki? Bo przecież nie są to chodzące klony.
Można przyjąć, że są to rzeczywiście umiejętności poszczególnych postaci, zaś odrzucanie ich z ręki porównałbym do sytuacji, kiedy w wyniku ran nie można już danej zdolności używać (np. słabszy atak przez kontuzję ręki - nie mogę używać silniejszej broni), analogicznie w wyniku awarii sprzętu (darmowe skanowanie - już nie, bo zepsuł się skaner).
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
olikok
Posty: 23
Rejestracja: 19 lip 2014, 00:18
Been thanked: 1 time

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: olikok »

Curiosity pisze:
olikok pisze:Jak fabularnie wytłumaczyć pojawiające się w HQ z baraku postacie, które rekrutujemy? Może jako ich umiejętności, z których korzystamy? Ale jak to się ma do zabijania/poświęcania postaci z ręki? Bo przecież nie są to chodzące klony.
Można przyjąć, że są to rzeczywiście umiejętności poszczególnych postaci, zaś odrzucanie ich z ręki porównałbym do sytuacji, kiedy w wyniku ran nie można już danej zdolności używać (np. słabszy atak przez kontuzję ręki - nie mogę używać silniejszej broni), analogicznie w wyniku awarii sprzętu (darmowe skanowanie - już nie, bo zepsuł się skaner).
Tylko, że to trochę takie łatanie na siłę. Pomimo tego, że gra mówi o zabiciu postaci, będę sobie to tłumaczył inaczej.
No ale to chyba jedyny sensowny sposób, który też nasunął mi się na myśl.
W Marvelach też jest taki bigos?
Awatar użytkownika
raiden25
Posty: 1401
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: raiden25 »

Czy ktos moze ma zasady albo chociaż skrót zasad w języku Polskim?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8771
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Curiosity »

raiden25 pisze:Czy ktos moze ma zasady albo chociaż skrót zasad w języku Polskim?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja polecam filmiki Gambita. Może i momentami przynudza ;) ale można się z nich nauczyć zasad.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: Dwntn »

raiden25 pisze:Czy ktos moze ma zasady albo chociaż skrót zasad w języku Polskim?
Po nowym roku wrzucę tłumaczenie na BGG. Mam sporo zaległych tłumaczeń do opublikowania oraz kilka do skończenia, w tym nowe tłumacze ie zasad do Zamków Burgundii bo to obecnie dostępne jest fatalne.

Pozdrawiam,

- K.
Awatar użytkownika
raiden25
Posty: 1401
Rejestracja: 07 kwie 2015, 11:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game

Post autor: raiden25 »

Dwntn pisze:
raiden25 pisze:Czy ktos moze ma zasady albo chociaż skrót zasad w języku Polskim?
Po nowym roku wrzucę tłumaczenie na BGG. Mam sporo zaległych tłumaczeń do opublikowania oraz kilka do skończenia, w tym nowe tłumacze ie zasad do Zamków Burgundii bo to obecnie dostępne jest fatalne.

Pozdrawiam,

- K.
Super by było :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ