[Zabrze] Smocze oko

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
sheva
Posty: 890
Rejestracja: 22 lis 2008, 09:10
Lokalizacja: Zabrze

[Zabrze] Smocze oko

Post autor: sheva »

Witajcie,
mamy w Zabrzu nowa świetną, przyjazna planszówką lokalizacje i aż żal było by jej nie wykorzystać właściwie. Mają na miejscu planszówki do wypożyczenia wiec w razie czego jest się czym posiłkować. Liczę na jakieś w miarę regularne spotkania przy planszy a zaczynamy już w najbliższą środę około 18 30!
Mamy umówioną Terre mystice i mamy miejsce przy stole także zapraszamy! Mam nadzieje, że na jednym stoliku się nie skończy :)
Do zobaczenia!
Posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum ;)
Awatar użytkownika
sheva
Posty: 890
Rejestracja: 22 lis 2008, 09:10
Lokalizacja: Zabrze

Re: [Zabrze] Smocze oko

Post autor: sheva »

Post pod postem ale po czasie.
Spotkanie się odbyło, pograliśmy i pewnie ludziska grają jeszcze :) cóż głównie wszyscy we własnym gronie ale mysle, ze to się wkrótce zmieni! Terra Mystica to jednak dobra gra jest :) za tydzień spotykamy się znowu, mam nadzieje, że w większym euro gronie :) pozdrawiam!
Posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum ;)
Awatar użytkownika
sheva
Posty: 890
Rejestracja: 22 lis 2008, 09:10
Lokalizacja: Zabrze

Re: [Zabrze] Smocze oko

Post autor: sheva »

Szybko i na temat. Przypominam wszystkim, ze juz w środę w smoczym oku widzimy sie ponownie :) zaczynamy w okolicach 18!
Posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum ;)
aoki
Posty: 157
Rejestracja: 15 sty 2016, 07:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: [Zabrze] Smocze oko

Post autor: aoki »

Hej,
gracie jeszcze w smoczym oku?
BGA: luq
Boiteajeux: Aoki
Awatar użytkownika
sheva
Posty: 890
Rejestracja: 22 lis 2008, 09:10
Lokalizacja: Zabrze

Re: [Zabrze] Smocze oko

Post autor: sheva »

Oczywiscie :) tylko ze w czwartki teraz zbiera się ekipa! Na FB jest fanpage i tam często się umawiamy na granie. Jakby co w Zabrzu gramy czasem jeszcze w białym słoniu ale to już musisz pisać pw prosto do mnie.
Pozdrawiam
Posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum ;)
ODPOWIEDZ