Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
grabash4u
Posty: 348
Rejestracja: 30 sty 2013, 16:11
Lokalizacja: Głogów
Has thanked: 6 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: grabash4u »

xelos80 pisze:Jeśli to legendary to odrazu pomyślcie o insercie i wydrukujcie więcej kart do rozdzielenia :). Tak tylko sugeruje mając nadzieję że to to [emoji14]
odnośnie Legendary KLIK
Jeżeli będzie to AF, to zapłaczę nad swym losem, bo mam już wszystko ENG. I raczej nie kupię wersji PL.
Awatar użytkownika
carlos
Posty: 573
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:10
Lokalizacja: Głogów
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: carlos »

grabash4u pisze:
xelos80 pisze:Jeśli to legendary to odrazu pomyślcie o insercie i wydrukujcie więcej kart do rozdzielenia :). Tak tylko sugeruje mając nadzieję że to to [emoji14]
odnośnie Legendary KLIK
Jeżeli będzie to AF, to zapłaczę nad swym losem, bo mam już wszystko ENG. I raczej nie kupię wersji PL.
Dopóki GFP nie poda tytułu możesz jeszcze spróbować sprzedać... Gorzej jeśli okaże się, że to nie AF i zostaniesz z niczym. ;)

Chociaż wg mnie ten tytuł jest najbardziej prawdopodobny (zaraz obok race for the galaxy).
Awatar użytkownika
grabash4u
Posty: 348
Rejestracja: 30 sty 2013, 16:11
Lokalizacja: Głogów
Has thanked: 6 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: grabash4u »

carlos pisze: Dopóki GFP nie poda tytułu możesz jeszcze spróbować sprzedać... Gorzej jeśli okaże się, że to nie AF i zostaniesz z niczym. ;)

Chociaż wg mnie ten tytuł jest najbardziej prawdopodobny (zaraz obok race for the galaxy).
Na RftG po ludzku, będę czekał :)
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

Wcale się nie zdziwię jak nikt z nas nie podał jeszcze prawidłowego tytułu tego wielkiego hitu... :D
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Sekator »

Sentinels of the multiverse. Nie wiem czy hit, ale sa dodatki, no i kupilem podstawke wlasnie, znajac moje szczescie wyjdzie zaraz po polsku :D
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

Przerywając na chwilę rozważania nad tytułem widmo...
Czy w tym tygodniu doczekamy się recenzji Steampunk Rally? Pisaliście, że chłopaki z Gradania i chłopak ( :D ) z Grania w Chmurach będą recenzować i bardzo mnie to cieszy tylko pytanie czy zrobią to przed startem kampanii bo dobrze byłoby się załapać na, co tu owijać w bawełnę, bardzo atrakcyjna cenę w pierwszych dniach kampanii.
Wracając do rozważań nad tytułem widmo... RFtG z chęcią wezmę ze wszystkimi możliwymi dodatkami. A po cichu liczę na AF. Jak nie teraz to wkrótce...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2016, 10:01 przez Wincenty Jan, łącznie zmieniany 1 raz.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Wincenty Jan pisze: Czy w tym tygodniu doczekamy się recenzji Steampunk Rally? Pisaliście, że chłopaki z Gradania i chłopak ( :D ) z Graniu w Chmurach będą recenzować i bardzo mnie to cieszy tylko pytanie czy zrobią to przed startem kampanii bo dobrze byłoby się załapać na, co tu owijać w bawełnę, bardzo atrakcyjna cenę w pierwszych dniach kampanii.

Wczoraj rozmawiałem z Piotrem z Grania w chmurach - rozgrywka i recenzja już wita się z gąską. :) Spodziewajcie się materiału dziś. :)


EDIT:

Rozgrywka z Gradania jutro! :)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
Martens10
Posty: 136
Rejestracja: 22 mar 2015, 11:59

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Martens10 »

Piettrucha pisze:
Wincenty Jan pisze: Czy w tym tygodniu doczekamy się recenzji Steampunk Rally? Pisaliście, że chłopaki z Gradania i chłopak ( :D ) z Graniu w Chmurach będą recenzować i bardzo mnie to cieszy tylko pytanie czy zrobią to przed startem kampanii bo dobrze byłoby się załapać na, co tu owijać w bawełnę, bardzo atrakcyjna cenę w pierwszych dniach kampanii.

Wczoraj rozmawiałem z Piotrem z Grania w chmurach - rozgrywka i recenzja już wita się z gąską. :) Spodziewajcie się materiału dziś. :)


EDIT:

Rozgrywka z Gradania jutro! :)
Supcio. Podoba mi się takie podejście.

Dzisiaj dotarł do mnie newsletter, zabrakło mi w nim tylko info o "Wiertłach,...". Możecie napisać co nie co jak prace nad tą grą?

Tapnięte z zet3ki
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Martens10 pisze: Dzisiaj dotarł do mnie newsletter, zabrakło mi w nim tylko info o "Wiertłach,...". Możecie napisać co nie co jak prace nad tą grą?
Pliki są gotowe. Drukarnia w której będziemy produkować ma przerwę wakacyjną (praktycznie cała firma przez 3 tygodnie stoi).

18.07 osoba z drukarni zaczyna sprawdzać nasze pliki. Po poprawkach i akceptacji ostatecznych proofów drukarskich produkcja zajmie ok. 3 tygodni.

Gry powinny być samym końcem sierpnia. :)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
Martens10
Posty: 136
Rejestracja: 22 mar 2015, 11:59

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Martens10 »

Dzięki [emoji1]

Tapnięte z zet3ki
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gambit »

Wincenty Jan pisze:Czy w tym tygodniu doczekamy się recenzji Steampunk Rally? Pisaliście, że chłopaki z Gradania i chłopak ( :D ) z Graniu w Chmurach będą recenzować i bardzo mnie to cieszy tylko pytanie czy zrobią to przed startem kampanii bo dobrze byłoby się załapać na, co tu owijać w bawełnę, bardzo atrakcyjna cenę w pierwszych dniach kampanii.
Nie umniejszając Piotrowi i chłopakom z Gradania...wiesz, że polska wideorecenzja Steampunk Rally jest w sieci już od końca lutego 2016? :)
AnaCross
Posty: 105
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:21
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: AnaCross »

Wincenty Jan pisze:Przerywając na chwilę rozważania nad tytułem widmo...
Czy w tym tygodniu doczekamy się recenzji Steampunk Rally? Pisaliście, że chłopaki z Gradania i chłopak ( :D ) z Graniu w Chmurach będą recenzować i bardzo mnie to cieszy tylko pytanie czy zrobią to przed startem kampanii bo dobrze byłoby się załapać na, co tu owijać w bawełnę, bardzo atrakcyjna cenę w pierwszych dniach kampanii.
Wracając do rozważań nad tytułem widmo... RFtG z chęcią wezmę ze wszystkimi możliwymi dodatkami. A po cichu liczę na AF. Jak nie teraz to wkrótce...
jak by co to już od dłuższego czasu jest recenzja Gambita :D
Recenzja Stempunk Rally

EDIT: @Gambit - wysłałam post, po czym zauważyłam Twój...
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

Gambit pisze:
Wincenty Jan pisze:Czy w tym tygodniu doczekamy się recenzji Steampunk Rally? Pisaliście, że chłopaki z Gradania i chłopak ( :D ) z Graniu w Chmurach będą recenzować i bardzo mnie to cieszy tylko pytanie czy zrobią to przed startem kampanii bo dobrze byłoby się załapać na, co tu owijać w bawełnę, bardzo atrakcyjna cenę w pierwszych dniach kampanii.
Nie umniejszając Piotrowi i chłopakom z Gradania...wiesz, że polska wideorecenzja Steampunk Rally jest w sieci już od końca lutego 2016? :)
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę! Bardzo doceniam Twoją recenzencką pracę ale gusta mamy zdecydowanie inne bo ja to typowy eurosuchar :)

https://youtu.be/0pO1jv9kv_g A tutaj link do recenzji Piotrka

https://youtu.be/bawW_W6Dgm4 I przykładowa rozgrywka
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gambit »

Wincenty Jan pisze:
Gambit pisze: Nie umniejszając Piotrowi i chłopakom z Gradania...wiesz, że polska wideorecenzja Steampunk Rally jest w sieci już od końca lutego 2016? :)
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę! Bardzo doceniam Twoją recenzencką pracę ale gusta mamy zdecydowanie inne bo ja to typowy eurosuchar :)

https://youtu.be/0pO1jv9kv_g A tutaj link do recenzji Piotrka

https://youtu.be/bawW_W6Dgm4 I przykładowa rozgrywka
A to spoko...myślałem, że po prostu nie wiedziałeś o niej. Ja też jestem po części eurograczem. Wychowałem się na przygodówkach, ale teraz moc euro jest we mnie silna :)
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ChlastBatem »

Ale to chyba od niedawna biorąc pod uwagę Twoją Topkę :D
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5237
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1843 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Gambit »

ChlastBatem pisze:Ale to chyba od niedawna biorąc pod uwagę Twoją Topkę :D
Moc euro rośnie we mnie od lat :) Obecnie doszedłem do tego momentu, gdzie obie siły są u mnie we względnej równowadze. Równie chętnie usiądę do supersuchego euraska, który usmaży mi zwoje w ciągu pierwszych 20 minut, jak i do klimatycznej przygodówki z workiem kostek, trzema workami cech postaci i dwoma miliardami kart spotkań (byle nie Talisman) :) Główną cechą gry, na którą zwracam uwagę jest to, czy mi się podoba, a nie gatunek.
pan_slaw
Posty: 218
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pan_slaw »

Macie mnie, obejrzałem recenzję Gambita i Granie w chmurach. Miałem nie kupować, ale kupię, znowu!! 8)
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

pan_slaw pisze:Macie mnie, obejrzałem recenzję Gambita i Granie w chmurach. Miałem nie kupować, ale kupię, znowu!! 8)
Mam to samo. Jeszcze czekam jutro na Gradanie i od piątku będę z niecierpilowością wyczekiwał gry w paczkomacie :D
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

pan_slaw pisze:Macie mnie, obejrzałem recenzję Gambita i Granie w chmurach. Miałem nie kupować, ale kupię, znowu!! 8)
Dzięki! :D
Wincenty Jan pisze:
pan_slaw pisze:Macie mnie, obejrzałem recenzję Gambita i Granie w chmurach. Miałem nie kupować, ale kupię, znowu!! 8)
Mam to samo. Jeszcze czekam jutro na Gradanie i od piątku będę z niecierpilowością wyczekiwał gry w paczkomacie :D
I dzięki też! :) To naprawdę świetna, a przede wszystkim niesamowicie miodna gra. :)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

Jak przeoczyłem informacje to przepraszam.
Kiedy planujecie dostarczyć grę po ewentualnym sukcesie kampanii? Jeszcze w tym roku?
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Wincenty Jan pisze:Jak przeoczyłem informacje to przepraszam.
Kiedy planujecie dostarczyć grę po ewentualnym sukcesie kampanii? Jeszcze w tym roku?
Faktycznie- nie podawaliśmy jeszcze daty dostawy.
Nauczeni doświadczeniem jako datę dostawy podamy Grudzień 2016. ;)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
TTR_1983
Posty: 3936
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

Jak się ma sprawa z Santorini?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

TTR_1983 pisze:Jak się ma sprawa z Santorini?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Trafiony-zatopiony. ;)
Niestety, nie mamy absolutnie żadnych szczegółów dotyczących produkcji. A sami takiej gry w Polsce nie zrobimy, więc musimy czekać na multidruk w Chinach.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
TTR_1983
Posty: 3936
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: TTR_1983 »

Super! Oby w wersji jak ta z ks: )

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Azru
Posty: 35
Rejestracja: 20 kwie 2016, 19:56

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Azru »

Egoistycznie powiem, że oby nie - inaczej osoby, które zdecydowały się wesprzeć projekt mogą poczuć się nieco oszukane przez Roxley. ;) Wyraźnie w kampanii była mowa o tym, że na Kickstarterze jest all-inclusive a retail to tylko 30 bogów bez dodatkowych komponentów. Reszta w jakimś expansionie.
ODPOWIEDZ