Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Antioch Seleucyda
Posty: 137
Rejestracja: 24 maja 2013, 09:30
Has thanked: 17 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Antioch Seleucyda »

Czyli pod choinke, fajnie :-)
https://monitor-historyczny.pl/ - blog o książkach historycznych oraz wojennych grach historycznych.
elfuego1
Posty: 183
Rejestracja: 18 sty 2015, 02:50
Has thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: elfuego1 »

Piettrucha pisze:
elfuego1 pisze:Jest szansa na wydanie przez Was po polsku w przyszłym roku "7th Continent" lub "A Feast for Odin" ?
Na tę chwilę ciężko stwierdzić. Z wydawcami obu gier jesteśmy w kontakcie.

@Piettrucha... i wszyscy zainteresowani.

Napisałem do wydawcy w sprawie możliwości wydania polskiej wersji językowej 7th Continent.

Oto co odpisali.
Serious Poulp says:

Hi,

We'll look into it once the KS version of the game is completed.

Thanks
Bruno.
A więc wygląda na to, że jest szansa na super grę w rodzimej wersji językowej.
GFP nie odpuszczajcie i możecie kuć żelazo :)

Wszyscy tu z większą lub mniejszą dozą cierpliwości będziemy czekać na Waszą edycję...
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pinata »

Piettrucha pisze:
Antioch Seleucyda pisze:A wiadomo kiedy bedzie Mage wars w sklepach ?
Wiadomo. Na przełomie listopada i grudnia. :) Kończymy prace związane ze składem. :)
O, co za zbieg okoliczności! Właśnie miałem zapytać, czy nie jest za późno, aby podzielić się ze społecznością przetłumaczonym tekstem kart? Na pewno znalazłyby się tu dobre dusze, które pomogłyby Wam wychwycić złośliwie ukryte błędy tłumaczenia i niezgodności z najnowszą wersją Kodeksu.

Bo wiecie, niektóre wydawnictwa tego nie robią i muszą potem drukować poprawione karty na własny koszt...*

*) Ludzie, przecież to w konwencji żartu. Lekkiego jak kowadło, ale jednak żartu. Uprasza się o wykalibrowanie odbiorników ;)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2016, 22:16 przez pinata, łącznie zmieniany 1 raz.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Wincenty Jan »

pinata pisze:
Piettrucha pisze:
Antioch Seleucyda pisze:A wiadomo kiedy bedzie Mage wars w sklepach ?
Wiadomo. Na przełomie listopada i grudnia. :) Kończymy prace związane ze składem. :)
O, co za zbieg okoliczności! Właśnie miałem zapytać, czy nie jest za późno, aby podzielić się ze społecznością przetłumaczonym tekstem kart? Na pewno znalazłyby się tu dobre dusze, które pomogłyby Wam wychwycić złośliwie ukryte błędy tłumaczenia i niezgodności z najnowszą wersją Kodeksu.

Bo wiecie, niektóre wydawnictwa tego nie robią i muszą potem drukować poprawione karty na własny koszt...
Myślę, że takie złośliwości ( aczkolwiek zgodne z prawdą) można sobie darować w wątku GFP bo nikomu one tutaj nie służą, a stawiają GFP w niezręcznej sytuacji.
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Kal-El83 »

GFP też miało swoje problemy z mistfallem ... Może i szpileczka zbędna ale inicjatywa zacna.
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: xelos80 »

Wincenty Jan pisze:
pinata pisze:
Piettrucha pisze: Wiadomo. Na przełomie listopada i grudnia. :) Kończymy prace związane ze składem. :)
O, co za zbieg okoliczności! Właśnie miałem zapytać, czy nie jest za późno, aby podzielić się ze społecznością przetłumaczonym tekstem kart? Na pewno znalazłyby się tu dobre dusze, które pomogłyby Wam wychwycić złośliwie ukryte błędy tłumaczenia i niezgodności z najnowszą wersją Kodeksu.

Bo wiecie, niektóre wydawnictwa tego nie robią i muszą potem drukować poprawione karty na własny koszt...
Myślę, że takie złośliwości ( aczkolwiek zgodne z prawdą) można sobie darować w wątku GFP bo nikomu one tutaj nie służą, a stawiają GFP w niezręcznej sytuacji.
Błędy i tak się pojawia jeśli jest dużo tekstu. Nie ważne czy umieści się je na forum czy nie. Ja wolę i tak podejście że wydawnictwo robi poprawkę i drukuje nowe. Niż jak trzewik który mówi że się nie da. Jak widać po innych się da, tylko niektórzy wola mieć na wakacje zamiast zadowolonych klientów. GFP robi super robotę i nawet jak coś się nie uda to przynajmniej starają się to poprawić.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

pinata pisze:O, co za zbieg okoliczności! Właśnie miałem zapytać, czy nie jest za późno, aby podzielić się ze społecznością przetłumaczonym tekstem kart? Na pewno znalazłyby się tu dobre dusze, które pomogłyby Wam wychwycić złośliwie ukryte błędy tłumaczenia i niezgodności z najnowszą wersją Kodeksu.
Nie możemy tego zrobić. Byłoby to równoznaczne z rozpowszechnianiem gry za darmo(czyli nie odprowadzając tantiem), a więc i rozwiązaniem umowy ze skutkiem natychmiastowym.

Bo wiecie, niektóre wydawnictwa tego nie robią i muszą potem drukować poprawione karty na własny koszt...
Fenomenalna szpilka. Aż się trzymam za brzuch, tak mnie rozbolał ze śmiechu. Wiesz o tym że nie robi też tego Rebel, Galakta, Portal, Labo Market, Granna, Egmont, Foxgames, Trefl, Bard, Axel, Lacerta.... ? Powód podałem powyżej.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pinata »

Piettrucha pisze:Nie możemy tego zrobić. Byłoby to równoznaczne z rozpowszechnianiem gry za darmo(czyli nie odprowadzając tantiem), a więc i rozwiązaniem umowy ze skutkiem natychmiastowym.
Szkoda. Stawiam dolary przeciwko kasztanom, że znalazłoby się sporo chętnych do pomocy (nie wyłączając mnie).

Szczerze mówiąc nie sądziłem, że plik tekstowy z samym tłumaczeniem (bez ilustracji, formatowania itp) narusza postanowienia licencyjne. Ale skoro tak jest, to zostaje nam liczyć na Wasz - potwierdzony wielokrotnie - profesjonalizm.
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Sekator »

Bo wiecie, niektóre wydawnictwa tego nie robią i muszą potem drukować poprawione karty na własny koszt...
Fenomenalna szpilka. Aż się trzymam za brzuch, tak mnie rozbolał ze śmiechu. Wiesz o tym że nie robi też tego Rebel, Galakta, Portal, Labo Market, Granna, Egmont, Foxgames, Trefl, Bard, Axel, Lacerta.... ? Powód podałem powyżej.
Bylem pewien ze to przytyk wlasnie w strone Portalu :D.

W ogole moge gdzies obczaic liste sklepow ktore wsparly wiertla? Zastanawiam sie gdzie sie udac w srode ;)
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Sekator pisze:W ogole moge gdzies obczaic liste sklepow ktore wsparly wiertla? Zastanawiam sie gdzie sie udac w srode ;)

Cały czas niezmiennie: lista mecenasów znajduje się tutaj : https://wspieram.to/wiertla :)
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Hej,

prowadzimy konsultacje społeczne: zapraszam do dyskusji w wątku:

viewtopic.php?f=57&t=44949&start=100
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4641
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1033 times
Been thanked: 1947 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: warlock »

Pytanie do znawców (bo już się pogubiłem :D). Zamówiłem podstawkę Dominiona (w przedsprzedaży) - dodatkowo w zestawie dostałem karty Posła, Księcia i Czarnego Rynku. Tak powinno być, czy też wraz z podstawką kampania przewidywała dołożenie innych kart? Kiedyś w opisie kampanii czytałem, że miał to być Gubernator i Kasztel jeśli mnie pamięć nie myli. Nie chcę narzekać, ale po prostu jestem ciekaw czy sklep coś źle wysłał czy koniec końców tak to powinno wyglądać :D?
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: konrad.rymczak »

warlock pisze:Kiedyś w opisie kampanii czytałem, że miał to być Gubernator i Kasztel jeśli mnie pamięć nie myli. Nie chcę narzekać, ale po prostu jestem ciekaw czy sklep coś źle wysłał czy koniec końców tak to powinno wyglądać :D?
To były dodatkowo płatne karty - jak nie zamówiłeś, to nie ma ;)
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: rafaelus »

Gubernator i Kaszel to były dodatki za 18 zł. Ograniczona ilość.
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4641
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1033 times
Been thanked: 1947 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: warlock »

Ja i tak jestem wdzięczny że dostałem cokolwiek dodatkowego, bo kupowałem z preorderu w sklepie, a nie bezpośrednio ze wspieraczki ;). Dzięki! :)
Awatar użytkownika
grabash4u
Posty: 348
Rejestracja: 30 sty 2013, 16:11
Lokalizacja: Głogów
Has thanked: 6 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: grabash4u »

A czy znany jest termin wysyłki pudeł GeekMod do Dominiona?
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ramar »

Dostałem pudła z Dominionem i muszę ponarzekać. Dostałem bonusowe karty, ale nigdzie nie znalazłem instrukcji do gry w formacie epub...
A tak na serio, jak dla mnie, wzorowa organizacja i perfekcyjne pakowanie (karton, folia bąbelkowa, wypełniacze) + szybkość przesyłki i kontakt.

Dzięki wielkie
Zadowolony (po raz kolejny) klient
wrzesien
Posty: 218
Rejestracja: 15 cze 2016, 11:12

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: wrzesien »

ramar pisze:ale nigdzie nie znalazłem instrukcji do gry w formacie epub...
A czy podziękowania imienne w filmie zbiorczym były?
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1106
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: kamron6 »

A tak poza tym to co z monetami? Będą jak gra czy osobno (dla tych co nie kupowali gry, a tylko monety)?
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ChlastBatem »

kamron6 pisze:A tak poza tym to co z monetami? Będą jak gra czy osobno (dla tych co nie kupowali gry, a tylko monety)?
+1
Awatar użytkownika
predki
Posty: 427
Rejestracja: 14 cze 2015, 09:06
Has thanked: 3 times
Been thanked: 56 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: predki »

Przecież instrukcje ePub się nie ufundowały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: rafaelus »

predki pisze:Przecież instrukcje ePub się nie ufundowały.
Ufundowały się, były od 151 tys. zł
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

grabash4u pisze:A czy znany jest termin wysyłki pudeł GeekMod do Dominiona?
Tak. Właśnie kończymy zawijać. Dziś trafią do sortownik w Krakowie- jutro powinny być u Was. :)
ChlastBatem pisze:
kamron6 pisze:A tak poza tym to co z monetami? Będą jak gra czy osobno (dla tych co nie kupowali gry, a tylko monety)?
+1
Mówimy monetach do której gry?
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
malekith_86
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2016, 14:25
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: malekith_86 »

a dawaliście możliwość dokupienia monet do czegoś jeszcze poza najeźdźcami ?
Mori
Posty: 107
Rejestracja: 04 gru 2009, 08:07
Lokalizacja: SE

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Mori »

A ja z kolei chce sie pozalic na dostawe (tandem Furgonetka/UPS). Probuja dostarczyc raz, okolo 11:34 w tym przypadku. Dziwne, w srodku tygodnia nikogo o 11:34 nie ma, bo dzwonic to kurier nigdzie nie dzwoni wczesniej. No wiec nie ma, to co? Zrzucaja do Access Pointa i lec sobie po to frajerze.

To juz wole Paczkomat, do ktorego dostep jest 24/7, a nie jakis zakichany Access Point, ktory dziala dla mnie jak Paczkomat, tylko w ograniczonych godzinach, nie moge go wybrac i jest akurat dalej niz Paczkomat. Totalne rozczarowanie tym sposobem wysylki, zwlaszcza, ze to juz drugi raz, jak mi wykrecili taki numer (tzn. Furgonetka/UPS, nie, ze to wina GFP).
ODPOWIEDZ