(Warszawa: Ursynów, Kabaty) Wspólne granie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

Zobaczymy, jak innym pasuje, jeśli środa nie bardzo będzie, to najwyżej zostawimy czwartek albo raz środę, raz czwartek.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

Jestem za Cafe Melanż bo dłużej otwarte, a i przy okazji mam bliżej. Wpadłbym wówczas chętnie jakoś przed 21. Środa czy czwartek, dla mnie obojętne. Mogę coś przynieść, mam z czego wybierać. Na bgg mam taki sam nick, jakby ktoś chciał zerknąć w kolekcję (piszę z telefonu i niewygodnie wstawia się w ten sposób linki). Sam coś zaproponuję bliżej terminu grania.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

OK, jeśli chodzi o moje gry - można je obejrzeć tutaj.

Mogę przynieść w zasadzie dowolną, ale nie każdą jestem w stanie wytłumaczyć z marszu, więc o niektórych muszę wiedzieć nieco wcześniej.
Sam proponuję:

Automania - 2-4 osoby - 90 minut - produkujemy samochody i próbujemy je sprzedać na rynek europejski i amerykański, zaspokajając zmieniający się popyt. Średniej ciężkości, bardzo dobre euro. Moim zdaniem najlepsza gra zeszłorocznego Essen (spośród tych, w które grałem oczywiście), której nie zamierzam się nigdy pozbywać (9/10 na BGG ode mnie).

El Grande - 3-5 osób - 90 minut - nieustająco od ponad 20 lat najlepsza gra area control. Jeśli ktoś nie zna tego klasyka, moim zdaniem warto poznać. Jeśli ktoś zna, warto zagrać (10/10 na BGG ode mnie).

Five Tribes + dodatek - 2-4 osoby - 40-80 minut - Hit Bruno Cathali. Uwaga - gra może być podatna na paraliż decyzyjny i nie jest sugerowana do gry z osobami, które nie potrafią się powstrzymać od drobiazgowego przeliczania każdego ruchu co do punktu (a ruchów jest zawsze wiele do wyboru), bo wtedy może się ciągnąć wieki. Poza tym, świetna gra z możliwością obrania bardzo wielu dróg do zwycięstwa (10/10 na BGG ode mnie).
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: ENDryu »

kaszkiet pisze:El Grande - 3-5 osób - 90 minut - nieustająco od ponad 20 lat najlepsza gra area control. Jeśli ktoś nie zna tego klasyka, moim zdaniem warto poznać. Jeśli ktoś zna, warto zagrać (10/10 na BGG ode mnie).
Poluję na ten tytuł od jakiegoś czasu, więc w listopadzie jak wrócę do Polski to piszę się od razu :)
Awatar użytkownika
Szpak
Posty: 246
Rejestracja: 31 maja 2012, 11:50
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Szpak »

Mi niestety pasują jedynie czwartki, więc najwyżej będę wpadał co drugi tydzień. Dajcie proszę znać na jaki dzień padnie w tym tyg., a samo miejsce jest mi obojęte (szczerze mówiąc w ciepło zimno oświetlenie, stoły i jedzenie super). Ta 23 to chyba obecnie jedyny mankament, ale zgadzam się, że trzeba wytestować inne miejscówki i znaleźć optymalną :)

Co do gier, to moja kolekcja jest w linku w moim podpisie i chętnie zagram w coś cięższego i bitewnego (Gra o Tron, Szogun, Bitwy Westeros, Bitwa pięciu armii itp.).

A jeśli chodzi o kolekcje innych:
kaszkiet pisze:OK, jeśli chodzi o moje gry - można je obejrzeć tutaj.
To chętnie zagram w Roll for the galaxy i w tajniaków.

p.s. Ja również dziękuję wszystkim za poprzedni czwartek, było super!
Moja kolekcja: http://bit.ly/2dJgLM3
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

To może umówmy się w ten czwartek w Cafe Melanż a w przyszłą środę w Ciepło-Zimno? (o ile w ogóle mamy konkretnych chętnych na środy - ktoś tam zgłaszał, że w czwartki nie może, jak nie będzie chętnych, to zostawiamy czwartek)

Jak będzie faktycznie problem, żeby jeden dzień ustalić, to możemy zrobić "cięższe" czwartki w Cafe Melanż/Veceska (możemy next time przetestować tę miejscówę) na zmianę z "lżejszymi" środami w Ciepło-Zimno. A w międzyczasie jak będzie niedosyt, to zawsze można szukać ekipy na dodatkowe spotkania :)

W Tajniaków również chętnie zagram. I w Szoguna, o ile będę w stanie na szybko ogarnąć zasady ;)

Dajcie proszę znać, kto się wybiera w najbliższy czwartek, żebym wiedziała, na ile mniej więcej rezerwację zrobić. Bo obstawiam, że w Cafe Melanż może być większy tłok niż w Ciepło-Zimno i może być problem, żeby spontanicznie stolik poszerzyć (choć przy rezerwacji dorzucę jakiś zapas na 1-2 osoby).

Jeśli macie jakieś uwagi, zastrzeżenia, sugestie to dawajcie znać. Bo ciężko mi czekać z jakimikolwiek decyzjami aż wszyscy co do jednej osoby się wypowiedzą, dlatego wstępnie coś autorytarnie ( ;) ) proponuję, żeby to się organizacyjnie spięło, a najwyżej jak będą jakieś "ale" to będziemy modyfikować :)
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

Ja bym chętnie wpadł, tyle że jakoś pod 21.
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Paskudnik »

Ja w tym tygodniu mogę tylko w środę... Może jacyś chętni będą?

(oczywiście to tylko niezobowiązujące pytanie - nie zamierzam wymuszać zmiany terminu ani nic z tych rzeczy).
Ostatnio zmieniony 25 paź 2016, 09:03 przez Paskudnik, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
Demoniszcza
Posty: 113
Rejestracja: 21 lip 2014, 15:19

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Demoniszcza »

Ja się jak najbardziej piszę na czwartek.
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Paskudnik »

Chciałem jeszcze dodać, że również dziękuję za czwartkowe spotkanie - było mi bardzo miło i mam nadzieję, że wszystko utrzyma się w kształcie takim jak dotąd (skład się sprawdził, dołączają nowi). Moje wnioski po ostatnim spotkaniu są następujące:
  • wydłużenie grania do 23:00-24:00 niekoniecznie jest kluczem do szczęścia... ja zdecydowanie wolę cięższe gry (tzn. raczej tej skali ciężkości, jakie przynosiłem do tej pory) i przekonałem się, że już po godzinie 20-tej odpalanie ich ma mniej sensu, bo ludzie się za bardzo męczą (nawet familijna Agricola wymęczyła nas srogo). O wiele przyjemniej gra się w takie gry wcześniej, kiedy jest więcej zasobów w mózgu :mrgreen:
  • trzeba podejmować męskie decyzje o podzieleniu się na zespoły - naprawdę nie ma się z tym co czaić, bo jedyne co nas ogranicza to czas. Nawet jeśli jest "tylko" 6 osób, to moim zdaniem warto się od razu rozbić na dwa składy, bo naprawdę mało gier chodzi równie fajnie na 6 osób jak na 4. Ja posiadam fajne pozycje sześcioosobowe, ale nie przynoszę ich dopóki nie wiem, że na spotkaniu będzie DOKŁADNIE 6 osób - wystarczy, że przyjdzie 7. osoba i już cały plan się rypie. A jeśli miałbym nosić gry na taką i taką opcję, to musiałbym nosić średnio 5-6 pudeł za każdym razem.
  • dodatkowym argumentem za dzieleniem się niechaj będzie fakt, że naprawdę nie każdy lubi te same gry - np. ja nie jestem w ogóle zainteresowany wielkimi grami typu bitewniaki z jeszcze większą ilością kostek, warhammerami, kosmicznymi ameritraszami itp., zaś w lekkie pozycje familijne grywam w ostateczności. Słowem: ekipa nie jest jednolita pod względem preferencji i wystarczy się dobrać pod względem upodobań a wszyscy będą zadowoleni (w innym przypadku niekoniecznie).
  • praktycznie zawsze przy stole jest ktoś, kto nie grał w daną grę, więc tłumaczenie zasad występuje w 90% partii - trzeba to wkalkulować i po prostu sprawnie wytłumaczyć, a o inne stoły się nie martwić ;)
  • dla mnie znacznie ważniejszym czynnikiem od godziny zamknięcia jest DOBRE ŚWIATŁO (to jest wielka rzadkość w warszawskich knajpach, a typowe lokale planszówkowe to wręcz ciemne jaskinie). Bywałem już w miejscach z takim półmrokiem, że nie było widać co jest właściwie na stole i gdzie ludzie namęczyli się nad partią, bo trzeba było wstawać i robić "zoom" na stół. Ogólnie słabe oświetlenie wpływa ujemnie na jakość grania i odbiór samej gry (czyli przyjemność z partii)- pod tym względem Ciepło-Zimno to raczej chlubny wyjątek (ale oczywiście ciągle szukamy dobrych miejsc).
  • powyższe prawdopodobnie sprowadzi się do jak najwcześniejszego zaczynania - może nie da się "obniżyć" godziny spotkania, ale szanujmy przynajmniej czas współgraczy: przychodźmy na 18:00, najpierw coś lekkiego i szybkiego na rozruszanie neuronów (nie każdy zdąży na tą godzinę), potem danie główne, potem jakieś lekkie rzeczy, o ile zostanie czasu. Umówienie się na konkretną grę o konkretnej godzinie będzie dodatkowym atutem ;)
Pozdrawiam wszystkich przychodzących i do zobaczenia na najbliższym dostępnym dla mnie terminie. W ten czwartek będę już imprezował wypoczywał w górach, ale w środę mogę być ;) Jacyś chętni na Le Havre by byli może przypadkiem?
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

Dzięki Paskudnik za wypowiedź :) Myślę, że z czasem wypracujemy i bliską idealnej miejscówę i organizację grania. Dlatego jak macie jakieś pomysły, uwagi to fajnie, że o tym mówicie.

Myślę, że jak najbardziej - możemy sprawniej dzielić się na grupy i zaczynać jak najszybciej. Aczkolwiek myślę też, że przychodzenie po 18.00, to niekoniecznie brak szacunku dla czasu innych. Nie każdy kończy pracę punkt 17 i pracuje na Ursynowie, więc dla części osób i ta 18 też pewnie tak ledwo, ledwo w zasięgu jest. Choć możemy spróbować ten "wstęp" skracać i sprawniej przechodzić do sedna. Możemy spróbować się umawiać na konkretne gry na konkretne godziny i zobaczyć, jak to się sprawdzi.

Jeśli chodzi o godziny grania, to myślę, że w przypadku cięższych gier faktycznie wydłużanie niekoniecznie się sprawdzi, ale jeśli w planach są dłuższe bitewniaki, to dodatkowy czas może się przydać. A nawet jeśli nie - to możemy się i tak starać celować w koniec ok. 22.00, ale przy dłuższych godzinach otwarcia nie będzie stresu, jak trochę nam się przeciągnie. Ale to jak wolicie - jeśli uważacie, że Ciepło-Zimno do 22 jest ok, to możemy tam zostać. Dla mnie nie ma problemu. :) Ale jeśli uważacie, że warto przetestować coś innego - np. ten Melanż, to możemy w tym tygodniu spróbować i najwyżej się cofnąć do Ciepło-Zimno, jak się nie sprawdzi. Też nie chcę sama o tym decydować. W każdym razie gdzieś w okolicach jutra trzeba by było najpóźniej rezerwację robić ;)
Awatar użytkownika
Demoniszcza
Posty: 113
Rejestracja: 21 lip 2014, 15:19

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Demoniszcza »

Cóż, dla niektórych ważne jest światło, dla innych możliwość zagrania w coś po godzinie 21.00 jak dla Kaszkieta który ma obowiązki których nie może ot tak porzucić i przyjść na 18.00.
Sprawdzenie kilku innych miejsc na pewno nie zaszkodzi. Będzie źle... to się cofniemy albo poszukamy czegoś innego.

Mi osobiście wszystko jedno gdzie. Pasuje mi wszystko w okolicy.

A na czwartek mogę zgarnąć ze sobą Suburbię i Sons Of Anarchy.
sell0mat
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2016, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: sell0mat »

Hej,

Też się chętnie podepnę pod grupę, aczkolwiek granie co tydzień u mnie odpada.
Kolekcja jakby co w stopce, jestem tolerancyjny, jak trzeba zagram w monopol, domino lub bierki ;-)
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

Myślę, że w Malanżu nie będzie ze światłem najgorzej. Tam jest normalne górne (przynajmniej było, gdy ja 2 razy tam byłam).

Z tego, co ogarnęłam, to na ten moment na czwartek mamy:
1. kaszkiet
2. Enigmatic
3. Demoniszcza
4. ja
5. .... anybody else?

Dodatkowo Paskudnik robi research, czy byliby jacyś chętni na jutro i np. na le Havre - także też dawajcie znać :)

Co do gier:
1. Automania - 2-4 osoby - 90 minut - produkujemy samochody i próbujemy je sprzedać na rynek europejski i amerykański, zaspokajając zmieniający się popyt. Średniej ciężkości, bardzo dobre euro. Moim zdaniem najlepsza gra zeszłorocznego Essen (spośród tych, w które grałem oczywiście), której nie zamierzam się nigdy pozbywać (9/10 na BGG ode mnie).
2. El Grande - 3-5 osób - 90 minut - nieustająco od ponad 20 lat najlepsza gra area control. Jeśli ktoś nie zna tego klasyka, moim zdaniem warto poznać. Jeśli ktoś zna, warto zagrać (10/10 na BGG ode mnie).
3. Five Tribes + dodatek - 2-4 osoby - 40-80 minut - Hit Bruno Cathali. Uwaga - gra może być podatna na paraliż decyzyjny i nie jest sugerowana do gry z osobami, które nie potrafią się powstrzymać od drobiazgowego przeliczania każdego ruchu co do punktu (a ruchów jest zawsze wiele do wyboru), bo wtedy może się ciągnąć wieki. Poza tym, świetna gra z możliwością obrania bardzo wielu dróg do zwycięstwa
4. Roll for the Galaxy - 2-5 osób - 45 min
5. Tajniacy - 2-8 osób - 10 min
6. Gra o Tron, Szogun, Bitwy Westeros, Bitwa pięciu armii itp.
7. Suburbia - 1-4 osoby - 90 min
8. Sons Of Anarchy - 3-4 osoby - 60 min
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: tomasch »

Myślę że ja wpadnę, chyba że mi coś wypadnie, Dupeusz też przebąkiwał że by wypadł. I czekam aż dwóch kolegów się określi;).

Wysłane z młota Thora, boga grzmotu, przy użyciu sygnałów dymnych
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
Awatar użytkownika
sirwei
Posty: 1653
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: sirwei »

Ktoś ma ochotę na Battalię początek? Mogę też odświeżyć Colt Express z dyliżansem.
Poza tym chętnie Cadwallon: City of Thieves lub Sid Meier Civilization.
Na szybko Na chwałę Rzymu.
Tyle chyba.
Nobody`s perfect, everybody frytki.

Moja kolekcja
Mario_Max
Posty: 250
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Mario_Max »

postaram się przybyć 1 raz ( ale ze względu na rodzine, to nigdy nie będzie na 100% pewne) ,chętny jak ktoś w wytłumaczy zasady na El Grande i Automanie.
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

To tylko przypominam, że ja raczej dotrę jakoś chwilę przed 21.
Mógłbym wziąć:
- Roll for the Galaxy
- Automanię
- Tajniaków

El Grande już bym raczej nie brał, bo się nie wyrobimy - chyba że zamiast Automanii, co wolicie.
Swoją drogą Roll + Automania też pewnie nie da rady, ale zawsze będzie wybór :)
Aha - Tajniacy to raczej od 4 osób są, bo ten 2osobowy wariant jest dodany na siłę. Trwają bliżej 15-20 minut niż 10 i najlepiej działają w parzystych składach, czyli 4 lub 6 osób. W 8 nie grałem, może być trochę za tłoczno.

Dodałem swoją kolekcję do podpisu i można przebierać :).
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

1. kaszkiet
2. Enigmatic
3. Demoniszcza
4. ja
5. tomasch
6. Depeusz
7. sirwei
8. sell0mat (? nie wiem, czy to była deklaracja na ten tydzień czy nie ;) )
9. Mario_Max (? j.w.)
10., 11. - być może znajomi tomascha

@kaszkiet: Na El Grande ktoś był chętny na listopad, więc możemy zaczekać a teraz w coś z tych, które zaproponowałeś.
azz
Posty: 700
Rejestracja: 12 kwie 2014, 00:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: azz »

Magggie pisze:1. kaszkiet
2. Enigmatic
3. Demoniszcza
4. ja
5. tomasch
6. Depeusz
7. sirwei
8. sell0mat (? nie wiem, czy to była deklaracja na ten tydzień czy nie ;) )
9. Mario_Max (? j.w.)
10., 11. - być może znajomi tomascha

@kaszkiet: Na El Grande ktoś był chętny na listopad, więc możemy zaczekać a teraz w coś z tych, które zaproponowałeś.
xD
Wspomogę rabatem 11% Planszostrefa, 7% 3Trolle
sell0mat
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2016, 21:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: sell0mat »

Hej, ja w tym tygodniu niestety nie, ale za tydzień powinienem być.
Nie zalejcie piwem wszystkich fajnych gier ;-)

Sent from my D6633 using Tapatalk
Magggie
Posty: 135
Rejestracja: 25 wrz 2016, 11:26
Lokalizacja: Warszawa (Natolin)

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Magggie »

azz pisze:
Magggie pisze:1. kaszkiet
2. Enigmatic
3. Demoniszcza
4. ja
5. tomasch
6. Depeusz
7. sirwei
8. sell0mat (? nie wiem, czy to była deklaracja na ten tydzień czy nie ;) )
9. Mario_Max (? j.w.)
10., 11. - być może znajomi tomascha

@kaszkiet: Na El Grande ktoś był chętny na listopad, więc możemy zaczekać a teraz w coś z tych, które zaproponowałeś.
xD
Jakieś fo-pa? :D Ja się nie znam na kolegach tomascha ;) Przepisuję, co widzę :D
Tarkwiniusz
Posty: 196
Rejestracja: 05 mar 2016, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Tarkwiniusz »

Hej. Witam po raz pierwszy w grupie. Chętnie dołączę do gry. I tej jutrzejszej i przyszłych (chyba się łapie w kategorii znajomi tomasha :-P) jakby co to parę tytułow też mam. Na BGG mam również nick tarkwiniusz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: tomasch »

Magggie pisze:
azz pisze:
Magggie pisze:1. kaszkiet
2. Enigmatic
3. Demoniszcza
4. ja
5. tomasch
6. Depeusz
7. sirwei
8. sell0mat (? nie wiem, czy to była deklaracja na ten tydzień czy nie ;) )
9. Mario_Max (? j.w.)
10., 11. - być może znajomi tomascha

@kaszkiet: Na El Grande ktoś był chętny na listopad, więc możemy zaczekać a teraz w coś z tych, które zaproponowałeś.
xD
Jakieś fo-pa? :D Ja się nie znam na kolegach tomascha ;) Przepisuję, co widzę :D
Mea culpa, miał być Dupeusz.

Paskudnik, co z dziś? Mamy silny skład na Le Havre :)

Wysłane z młota Thora, boga grzmotu, przy użyciu sygnałów dymnych
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: ENDryu »

Magggie pisze:1. kaszkiet
2. Enigmatic
3. Demoniszcza
4. ja
5. tomasch
6. Depeusz
7. sirwei
8. sell0mat (? nie wiem, czy to była deklaracja na ten tydzień czy nie ;) )
9. Mario_Max (? j.w.)
10., 11. - być może znajomi tomascha

@kaszkiet: Na El Grande ktoś był chętny na listopad, więc możemy zaczekać a teraz w coś z tych, które zaproponowałeś.
Tak, to ja i dalej chetny na El Grande! ;) W ten piatek wracam do ojczyzny i od kolejnego tygodnia postaram sie dolaczyc :)
ODPOWIEDZ