Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5834
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 409 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: KubaP »

Banan2 pisze:
rattkin pisze:Kiedy wyjdzie ta nowa edycja Terraformacji Marsa i jak ją będzie można rozpoznać?
No jak to jak? :wink: Będzie dopisek Master Set albo Edycja Gra Roku :wink:
Pozdrawiam
Nie to wydawnictwo :wink:
Awatar użytkownika
splocki
Posty: 540
Rejestracja: 06 mar 2013, 09:01
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: splocki »

rattkin pisze:Kiedy wyjdzie ta nowa edycja Terraformacji Marsa i jak ją będzie można rozpoznać?
Roślinki na grafice pudełka będą już dwa razy większe :D
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4135
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 316 times
Been thanked: 344 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: tomb »

splocki pisze:
rattkin pisze:Kiedy wyjdzie ta nowa edycja Terraformacji Marsa i jak ją będzie można rozpoznać?
Roślinki na grafice pudełka będą już dwa razy większe :D
Albo na horyzoncie będzie widać błysk po uderzeniu tajemniczego spadającego obiektu, a postaci zwrócą głowy w jego stronę.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: playerator »

mikeyoski pisze:Oooooo właśnie. Taki upgrade kit byłby wskazany. Wraz z poprawionymi kartami :-)

Tapnięte z espiątki
Tak, tak. Byłby wskazany :)
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Marx »

Rebel, tak więc wszyscy prosimy o upgrade kit(pack) dla osób już posiadających Terraformację Marsa.
My lubimy was, wy lubicie nasze pieniądze, konsensus zdaje się być w zasięgu ręki :mrgreen:
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Gromb »

Marx pisze:Rebel, tak więc wszyscy prosimy o upgrade kit(pack) dla osób już posiadających Terraformację Marsa.
My lubimy was, wy lubicie nasze pieniądze, konsensus zdaje się być w zasięgu ręki :mrgreen:
O to...to...to...
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rastula »

powiem szczerze że ja już sobie UP zrobiłem w Geekmodzie :P
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Ja też jestem za upgrejdem.
Bo w sumie bebechy są ok, tylko przydałaby się lepsza kiełbasa, np. Krakowska :wink:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
Munchhausen
Posty: 729
Rejestracja: 01 sty 2013, 22:29
Lokalizacja: Poznań/ Wągrowiec
Has thanked: 148 times
Been thanked: 129 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Munchhausen »

A ja mam głupie pytanie: czy karty kluczy z rozkładami haseł są w "Tajniacy: Obrazki" dokładnie takie same, co w tradycyjnych Tajniakach? Czy może inne, więc nie można ich połączyć ze starymi dla większej różnorodności?
TTR_1983
Posty: 3944
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: TTR_1983 »

Munchhausen pisze:A ja mam głupie pytanie: czy karty kluczy z rozkładami haseł są w "Tajniacy: Obrazki" dokładnie takie same, co w tradycyjnych Tajniakach? Czy może inne, więc nie można ich połączyć ze starymi dla większej różnorodności?
Pewnie można, ale po co? Serio zapamiętasz wszystkie układy? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5242
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 527 times
Been thanked: 1849 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Gambit »

Munchhausen pisze:A ja mam głupie pytanie: czy karty kluczy z rozkładami haseł są w "Tajniacy: Obrazki" dokładnie takie same, co w tradycyjnych Tajniakach? Czy może inne, więc nie można ich połączyć ze starymi dla większej różnorodności?
Tradycyjni Tajniacy to rozkład 5x5. Tajniacy Obrazki to 5x4.
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: crsunik »

Munchhausen pisze:A ja mam głupie pytanie: czy karty kluczy z rozkładami haseł są w "Tajniacy: Obrazki" dokładnie takie same, co w tradycyjnych Tajniakach? Czy może inne, więc nie można ich połączyć ze starymi dla większej różnorodności?
W instrukcji od obrazkow masz napisane, że można dowolnie mieszać i karty kluczy i karty z obrazkami /hasłami między wersjami
Awatar użytkownika
piotrest
Posty: 162
Rejestracja: 01 lut 2010, 14:03
Lokalizacja: Włocławek
Has thanked: 21 times
Been thanked: 7 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: piotrest »

Marx pisze:Rebel, tak więc wszyscy prosimy o upgrade kit(pack) dla osób już posiadających Terraformację Marsa.
My lubimy was, wy lubicie nasze pieniądze, konsensus zdaje się być w zasięgu ręki :mrgreen:
Yes, yes, i jeszcze raz yes 8)
EMI_NAT
Posty: 104
Rejestracja: 15 lip 2016, 21:33
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: EMI_NAT »

piotrest pisze:
Marx pisze:Rebel, tak więc wszyscy prosimy o upgrade kit(pack) dla osób już posiadających Terraformację Marsa.
My lubimy was, wy lubicie nasze pieniądze, konsensus zdaje się być w zasięgu ręki :mrgreen:
Yes, yes, i jeszcze raz yes 8)
Drogi Rebeleniuniuniu, chyba już nie ma wyjścia, proponuję trzy ceny kit(packa) dla Waszych promotorów gry (czyli tych graczy z pierwszej edycji, którzy tworzą Wam: hype i marketing):
- poprawione karty - to tylko koszt wysyłki :D ;
- 5 udoskonalonych planszetek graczy () - góra 20 PLN.

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 01 lis 2016, 15:16 przez EMI_NAT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: DarkSide »

A co więcej, jak się gracze dobrze zorganizują (co już wielokrotnie miało miejsce) to na pewno da się zorganizować zbiorowe rozsyłanie za jednym kosztem wysyłki. :D W imieniu miasta Poznań zgłaszam gotowość do przeprowadzenia takiej zbiorczej akcji :mrgreen:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: crsunik »

Najzabawniejsze jest to, że nawet nie wiadomo jak te nowe planszetki mają wyglądać, ale już wszyscy rzucają pieniędzmi. Ciekawe co zrobią, jak się okaże, że nowe wcale nie oznacza lepsze ;)
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: mikeyoski »

A mogą być gorsze? ;-)

Tapnięte z mojego T800
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2870
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: crsunik »

Złe nie są. Do tych ze Scythe im trochę brakuje, ale za tą cenę jest jak najbardziej ok.
Nazarin
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2015, 21:56

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Nazarin »

A jak tam Cyklady Hades? Miały być we wrześniu, mamy koniec października i dalej nic.
ta.skunk.manitou
Posty: 378
Rejestracja: 04 gru 2015, 11:29
Has thanked: 26 times
Been thanked: 38 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: ta.skunk.manitou »

Czy nowy dodatek do Colt express będzie gotowy na Gdańskie targi gier planszowych?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

rattkin pisze:Kiedy wyjdzie ta nowa edycja Terraformacji Marsa i jak ją będzie można rozpoznać?
Na wstępie dziękujemy za wszystkie uwagi, zarówno w tym wątku, jak i w wątku Terrafrmacja Marsa. Są one dla nas bardzo cenne, a niektóre pokrywają się z naszymi pomysłami.

Otrzymaliśmy aktualizację z fabryki. Styczniowy dodruk Terraformacji Marsa będzie posiadał tą samą zawartość co obecna gra, został zakontraktowany miesiąc temu i fabryka już wyprodukowała część elementów (w tym plansze graczy). Jedyną poprawką będzie usunięcie drobnych błędów na kartach i w instrukcji.

Grubsze planszetki graczy są w opracowaniu i albo staną się integralną częścią kolejnych edycji prawdopodobnie zwiększając koszt gry (naciskamy na Fryx Games także o przygotowanie "improve packa" do zakupienia osobno - dziękujemy za wasze głosy w tej sprawie, są dla nas dodatkowym argumentem), albo staną się integralną częścią drugiego dodatku, nad którym pracuje Fryx Games (pierwszy dodatek to tak naprawdę mini rozszerzenie, wydawca przygotowuje 2 karty, które w USA zostaną wykorzystane jako promówki, udało nam się wyprosić, aby były dostępne także dla polskich odbiorców).

Przepraszamy za zamieszanie, byliśmy pewni, że rozmawiając z fabryką o projekcie nowych plansz mówimy o ich dostępności w druku styczniowym.
ta.skunk.manitou pisze:Czy nowy dodatek do Colt express będzie gotowy na Gdańskie targi gier planszowych?
Powinien zdążyć. Druk powinien się zakończyć w połowie tego miesiąca, na chwilę obecną nic nam nie wiadomo o żadnych opóźnieniach.
Nazarin pisze:A jak tam Cyklady Hades? Miały być we wrześniu, mamy koniec października i dalej nic.
A nawet początek listopada. Wysyłamy zapytanie o aktualizację, zamówione zostały przeszło pół roku temu.
TTR_1983 pisze:Widzę, ze 7 Samurajów i Wyścig Tytanów doznały kolejnego opóźnienia, tym razem aż na grudzień.
Tak, niestety zaliczą opóźnienie.
TTR_1983 pisze:Pewnie szansa na Master of Orion w tym roku jest mała?
Szacujemy, że jest to mniej więcej 80%.
TTR_1983 pisze:(...)Policzyłem właśnie: z Małpiszonami włącznie macie zapowiedzianych oficjalne lub wydanych 80 tytułów w tym roku. Jeszcze 5 i będzie zapowiadane 85 na ten rok :mrgreen:
Damy radę ;)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Marx »

REBEL.pl pisze:Grubsze planszetki graczy są w opracowaniu i albo staną się integralną częścią kolejnych edycji prawdopodobnie zwiększając koszt gry (naciskamy na Fryx Games także o przygotowanie "improve packa" do zakupienia osobno - dziękujemy za wasze głosy w tej sprawie, są dla nas dodatkowym argumentem), albo staną się integralną częścią drugiego dodatku, nad którym pracuje Fryx Games
Fantastycznie! Obie opcje zdają się być atrakcyjne i przyczynią się do poprawy "kultury" rozgrywki. Chętnych nie brakuje :-)
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4675
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1987 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: warlock »

(naciskamy na Fryx Games także o przygotowanie "improve packa" do zakupienia osobno - dziękujemy za wasze głosy w tej sprawie, są dla nas dodatkowym argumentem)
Jeśli uda się to wynegocjować to będzie po prostu wspaniale - zamówiłbym to pierwszego dnia. :) Powodzenia! Oby się udało.
pattom
Posty: 1428
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: pattom »

REBEL.pl pisze: Grubsze planszetki graczy są w opracowaniu i albo staną się integralną częścią kolejnych edycji prawdopodobnie zwiększając koszt gry (naciskamy na Fryx Games także o przygotowanie "improve packa" do zakupienia osobno - dziękujemy za wasze głosy w tej sprawie, są dla nas dodatkowym argumentem), albo staną się integralną częścią drugiego dodatku, nad którym pracuje Fryx Games (pierwszy dodatek to tak naprawdę mini rozszerzenie, wydawca przygotowuje 2 karty, które w USA zostaną wykorzystane jako promówki, udało nam się wyprosić, aby były dostępne także dla polskich odbiorców).
Dobrze by było aby zestaw "naprawczy" można było kupić osobno albo jakby był dodany do pierwszego dodatku :-)
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Toudi »

Czy wiadomi niej wiecej kiedy bedzie Adrenalina? I jaka jest SCD? :)
Zablokowany