"Gościniec... poprzez czas i przestrzeń" - RECENZJA

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
eFlash
Posty: 38
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:17

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: eFlash »

Indar pisze:A co ma wygląd stoiska do jakości wykonania gry?
Nie chodzi o wygląd stoiska, tylko o to, że były tam prezentowane pewne elementy gry, i można je zobaczyć - i pudełko i ilustracje.

Rzeczyście nie możemy jeszcze pokazać zdjęć komponentów, bo gra będzie produkowana od początku listopada.
eFlash
Posty: 38
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:17

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: eFlash »

rastula pisze:Na twoje nieszczescie niestety mam pojęcie i wyczuwam na kilometr blagę i bełkot.
To proszę zmienić miejsce wyczuwania. Żegnam.
eFlash
Posty: 38
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:17

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: eFlash »

Wincenty Jan pisze:Jedziecie po eFlashu bo w dosyć nierozważny sposób napisał pierwszy post czy za to , że jest katolikiem?
Dziękuję, też chciałbym wiedzieć.

Post wstępny rzeczywiście powinien być napisany inaczej - mój błąd, lekcja odbyta. Szkoda, że w taki przykry sposób. :/
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: shaigan »

Jaki sens ma to zdanie: "Zamiast na rywalizacji opiera się całkowicie na współpracy." Z jakiego kontekstu to wynika? Ja np mam prawie same kooperacje... Gram w nie bo uwielbiam współpracę. To niby z czego ten wyróżnik, skoro to kooperacja, to dla mnie to pierwsze zdanie brzmi jak: Nasza gra jak wszystkie twoje pozostałe całkowicie opiera się na współpracy. Pewnie dla mnie to nawet dobrze...
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4045
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: AkitaInu »

Wincenty Jan pisze:Jedziecie po eFlashu bo w dosyć nierozważny sposób napisał pierwszy post czy za to , że jest katolikiem?
Raczej za brak pokory... I przyjmowania uwag.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2821
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 844 times
Been thanked: 363 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Gromb »

forum to specyficzne miejsce skupiające pewną grupę ludzi z planszowkowym hobby. Niestety, eFlash zaczął jak zaczął i mam wrażenie, że nie do końca wyczuwa obecne realia świata planszowek. Będąc couchem i w dodatku mając tak wpływowych projektorów nie wiem po co bawi się z nami w słowne utarczki. Ale cel osiągnął, mówi się o projekcie, nieważne jak.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: shaigan »

Wincenty Jan pisze:Jedziecie po eFlashu bo w dosyć nierozważny sposób napisał pierwszy post czy za to , że jest katolikiem?
Ja bym odwócił nieco pytanie, czy jako ktoś zawrze wartości chrześcijańskie w opisie swojego produktu, to staje się on automatycznie lepszy i trzeba traktować go bardziej ulgowo?
Druga sprawa to wątek dawno by przycichł, ale twórca zaczął odbijać piłeczkę, Funky Koval ;)
eFlash
Posty: 38
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:17

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: eFlash »

shaigan pisze:Jaki sens ma to zdanie: "Zamiast na rywalizacji opiera się całkowicie na współpracy." Z jakiego kontekstu to wynika? Ja np mam prawie same kooperacje... Gram w nie bo uwielbiam współpracę. To niby z czego ten wyróżnik, skoro to kooperacja, to dla mnie to pierwsze zdanie brzmi jak: Nasza gra jak wszystkie twoje pozostałe całkowicie opiera się na współpracy. Pewnie dla mnie to nawet dobrze...
Podkreślamy to, bo ma to duże znaczenie dla wielu rodziców. Rozumiem, że Pan gra przede wszystkim w gry kooperacyjne - dla Pana zatem ten element "Gościńca" nie będzie czymś nowym lub niezwykłym. Pozdrawiam.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Wincenty Jan »

shaigan pisze:
Wincenty Jan pisze:Jedziecie po eFlashu bo w dosyć nierozważny sposób napisał pierwszy post czy za to , że jest katolikiem?
Ja bym odwócił nieco pytanie, czy jako ktoś zawrze wartości chrześcijańskie w opisie swojego produktu, to staje się on automatycznie lepszy i trzeba traktować go bardziej ulgowo?
Oczywiście , że nie!
Tylko dyskusja zabrnęła już w dobijanie leżącego , a z drugiej strony mamy "ofiarę" , która niezbyt poradnie się broni. Tylko po co to? Co to zmieni? Ktoś stworzył grę i super...może to będzie kapitalna gra ,a może jedna wielka kicha i porażka... może spełni swoje założenie w świetlicach, oazach czy zajęciach z młodzieżą... to już czas pokaże. Może zabrzmi to śmiesznie, dla niektórych z Was, ale my jako zapewne bardziej doświadczeni gracze czy użytkownicy forum powinnismy doradzić eFlashowi jak powinna brzmieć reklama gry aby przykuć naszą uwagę. I część z Was to zrobiło ale w dosyć dosadny i chyba niepotrzebny sposób.
Swoją drogą jestem szalenie ciekaw co Kardynał Nycz powiedziałby gdyby np zagrał w Terraformację Marsa! :D wyobraźcie sobie jak gry nagle zyskałyby na popularności gdyby wspominano o nich w kazaniach... zaraz pod choinką od naszych babć zamiast skarpet, konfitur lub krawata wielkie pudło z Descenta lub Scythe...
to tak na rozluźnienie , niepotrzebnie gęstej atmosfery! :)
eFlash
Posty: 38
Rejestracja: 20 paź 2016, 18:17

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: eFlash »

Wincenty Jan pisze:
shaigan pisze:
Wincenty Jan pisze:Jedziecie po eFlashu bo w dosyć nierozważny sposób napisał pierwszy post czy za to , że jest katolikiem?
Ja bym odwócił nieco pytanie, czy jako ktoś zawrze wartości chrześcijańskie w opisie swojego produktu, to staje się on automatycznie lepszy i trzeba traktować go bardziej ulgowo?
Oczywiście , że nie!
Tylko dyskusja zabrnęła już w dobijanie leżącego , a z drugiej strony mamy "ofiarę" , która niezbyt poradnie się broni. Tylko po co to? Co to zmieni? Ktoś stworzył grę i super...może to będzie kapitalna gra ,a może jedna wielka kicha i porażka... może spełni swoje założenie w świetlicach, oazach czy zajęciach z młodzieżą... to już czas pokaże. Może zabrzmi to śmiesznie, dla niektórych z Was, ale my jako zapewne bardziej doświadczeni gracze czy użytkownicy forum powinnismy doradzić eFlashowi jak powinna brzmieć reklama gry aby przykuć naszą uwagę. I część z Was to zrobiło ale w dosyć dosadny i chyba niepotrzebny sposób.
Swoją drogą jestem szalenie ciekaw co Kardynał Nycz powiedziałby gdyby np zagrał w Terraformację Marsa! :D wyobraźcie sobie jak gry nagle zyskałyby na popularności gdyby wspominano o nich w kazaniach... zaraz pod choinką od naszych babć zamiast skarpet, konfitur lub krawata wielkie pudło z Descenta lub Scythe...
to tak na rozluźnienie , niepotrzebnie gęstej atmosfery! :)
To dla nas rzeczywiścei bardzo ważne - aby ludzie wierzący dostrzegli potężny potencjał gier, jako narzędzi budowania relacji, świetnego i mądrego spędzania czasu. I powiem tyle - sporo osób zmieniło swoje negatywne nastawienie do gier właśnie po kontakcie z "Gościńcem". I bardzo się z tego cieszymy - cały zespół ludzi, który pracował (i wciąż pracuje) nad grą. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: pinata »

Gromb pisze:[...] Niestety, eFlash zaczął jak zaczął i mam wrażenie, że nie do końca wyczuwa obecne realia świata planszowek. [...]
I tak wyszło mu zdecydowanie lepiej, niż nieodżałowanej pani Ewelinie, specjalistce od marketingu :)
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: wirusman »

Pewnie sporo osób kpi coachingu i ludzi którzy się tym zajmują. A wywody tego pana na kilometr smierdza taka szkoła. Nie jestem wierzącym człowiekiem. Ale jak ktoś Zrobi dobra grę planszowa o takiej tematyce to z chęcią zagram. A tu kolega od trzech stron coś odpisuje, coś komentuje. Ale nic to nowego nie wnosi do tematu. Identyczna szkoła jak u polityków.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2493
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 426 times
Been thanked: 126 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Coen »

wirusman pisze:Nie jestem wierzącym człowiekiem. Ale jak ktoś Zrobi dobra grę planszowa o takiej tematyce to z chęcią zagram. A tu kolega od trzech stron coś odpisuje, coś komentuje. Ale nic to nowego nie wnosi do tematu. Identyczna szkoła jak u polityków.
A ja właśnie jestem wierzący* i dlatego tym bardziej zależy mi na dobrej grze o takiej tematyce.
To co zobaczyłem podczas grania w prototyp mnie nie zachwyciło, żony też nie, chociaż nie jest osobą dużo grającą w jakiekolwiek gry. Nie mówię, że gra jest słaba, pewnie znajdzie grono swoich odbiorców.

* - z tego powodu i z powodu swoich znajomości udało mi się w ogóle w ten prototyp zagrać, w co eFlash nie mógł uwierzyć ;)
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Marx »

Może rzeczywiście momentami krytyka i sarkazm nabrały złego smaku. Na pewno przesadna autoreklama ani nie zyskała enruzjastów, ani nie zachęciła do zakupu gry. Ja życzę ze swojej strony wydania naprawdę dobrej gry, i myślę, że aktywnosc tutaj na forum to dobry pomysł, aby informować o tym i kolejnych projektach. A najlepszą reklamą gry będą materiały o niej :-)
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4065
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 279 times
Been thanked: 165 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: lacki2000 »

Coen pisze:A ja właśnie jestem wierzący* i dlatego tym bardziej zależy mi na dobrej grze o takiej tematyce.
To co zobaczyłem podczas grania w prototyp mnie nie zachwyciło, żony też nie, chociaż nie jest osobą dużo grającą w jakiekolwiek gry. Nie mówię, że gra jest słaba, pewnie znajdzie grono swoich odbiorców.

* - z tego powodu i z powodu swoich znajomości udało mi się w ogóle w ten prototyp zagrać, w co eFlash nie mógł uwierzyć ;)
Tym dopiskiem o żonie mnie nie zmylisz... od dawna podejrzewałem, że jesteś Arcybiskupem! :P

Ja do linków nie zaglądałem, treść pierwszego postu i odpowiedzi eFlasha już świadczą o niewłaściwym sposobie prezentacji na tym forum. Ja też mam jakieś takie uprzedzenia do "kołczowania". Ale życzę powodzenia, zwłaszcza, że to niszowa tematyka - jak się dobrze opracuje formę i treść, to wielu niedowiarków trzy razy zagra zanim kogut zapieje...
Na tym okropnym forum dobre gry nie potrzebują reklamy.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Rocy7 »

shaigan pisze: Ja bym odwócił nieco pytanie, czy jako ktoś zawrze wartości chrześcijańskie w opisie swojego produktu, to staje się on automatycznie lepszy i trzeba traktować go bardziej ulgowo?
problemem nie jest tematyka gry tylko przekonanie (które widzę w promocji) ze sama tematyka czyni z niej "lepsza" grę. Otóż nie, jeśli gra na skutecznie zachęcić do gier planszowych dane środowisko to musi być jeszcze dobra i ciekawa mechanicznie. Kolejka przykładowo uczy historii PRL dzięki temu iż na tyle broni się mechanicznie, iż ludzie chcą w nią grać.

Jeśli w kazaniach będzie polecany przykładowo Monopol czy pokażę on głębię nowoczesnych gier planszowych?

Pytania o rozgrywkę nie są więc zlosliwosciami tylko upewnianiem się iż produkt będzie dobry.
Trawus pisze:Zainteresowałem się tym tematem z ciekawosic i chęcią poznania czegoś nowego. Jednak jak czytam posty autora to odechciewa mi się nawet tu zaglądać. W większości widze coś na kształt kryptoreklamy. Nie dość, że czytam o tym jak to produkt jest najwyzszej jakości - bez żadnych konkretow, to w praktycznie każdym poście widzę gloryfikacje własnej osoby - autora. Jak na trenera z 15 letnim doświadczeniem wydaje mi się to co najmniej dziwne. Myślę, że nie tędy droga do zjednania sobie graczy i zachecenia grupy docelowej do kupna. Oczywiście, mam nadzieje, ze gra będzie faktycznie tak dobra jak jest opisana, jednak polecam konkrety i mniej skupiania się na sobie i swojej nieomylnosci. Przyjmowanie uzasadnionej krytyki tez jest ważna cecha.
Racja. Obecnie rzadko twórca gry próbuje robić tajemnicę z zawartości pudełka instrukcji czy mechaniki bardzo istotnych konkretów.
Awatar użytkownika
SeeM
Posty: 936
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Niezwykła gra -

Post autor: SeeM »

Rocy7 pisze:
Trawus pisze:Zainteresowałem się tym tematem z ciekawosic i chęcią poznania czegoś nowego. Jednak jak czytam posty autora to odechciewa mi się nawet tu zaglądać. W większości widze coś na kształt kryptoreklamy. Nie dość, że czytam o tym jak to produkt jest najwyzszej jakości - bez żadnych konkretow, to w praktycznie każdym poście widzę gloryfikacje własnej osoby - autora. Jak na trenera z 15 letnim doświadczeniem wydaje mi się to co najmniej dziwne. Myślę, że nie tędy droga do zjednania sobie graczy i zachecenia grupy docelowej do kupna. Oczywiście, mam nadzieje, ze gra będzie faktycznie tak dobra jak jest opisana, jednak polecam konkrety i mniej skupiania się na sobie i swojej nieomylnosci. Przyjmowanie uzasadnionej krytyki tez jest ważna cecha.
Racja. Obecnie rzadko twórca gry próbuje robić tajemnicę z zawartości pudełka instrukcji czy mechaniki bardzo istotnych konkretów.
Tym bardziej, że zawartość jest imponująca. Robi wrażenie nawet biorąc pow uwagę, że gra kosztuje ~180 złotych. Gdyby pierwszy post ozdabiało zdjęcie rozłożonej gry, wątek obserwowałaby połowa forum. Grafiki są rewelacyjne, księga MG prezentuje się wspaniale: pseudo-skórzana okładka, porządnie pozszywana, świetny papier, logicznie poukładana. Czyta się praktycznie sama.

Zadanie zręcznościowe z pewnością mi nie podejdą, ale warstwę fabularną doceniam. Mam nadzieję, że będzie mi się dobrze grało.
+ (BGG)
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Kin@a »

Ciekawy wątek. Ale miłego przyjęcia to założyciel wątku nie miał...czym trochę mnie zaskoczyliście bo mam dobre zdanie o tym forum i lubię czytać wątki poświęcone grom m.in. ze względu na merytorykę i kulturę wypowiedzi.

Mnie interesują gry o tematyce chrześcijańskiej, choć zauważyłam, że jest niepopularna - innymi słowy - jeśli ktoś opracuje ciekawą mechanikę to prędzej ubierze w klimat post apo niż Apokalipsy.
I nie uwierzę, że robi tak dlatego, że biblijny jest nudny bo w tej księdze są całkiem niezłe kawałki, które można wykorzystać w grach. Tam aż roi się od dobrych i złych, mających różne umiejętności. Ale komercja rządzi się pewnymi prawami.

Dlatego uważam, że dobrze by było, gdyby udzielić rad jak można to i owo dopracować, ulepszyć, zamiast krytyki bo to ostatnie zawsze jest najłatwiejsze, tymczasem chyba wszyscy dobrze wiemy jak trudno jest stworzyć ciekawą grę planszową... zęby na tym można stracić.
A na tym forum są naprawdę doświadczeni gracze.
Kardynał to się raczej o mechanice nie wypowie...
A swoją drogą taki filmik, że dostojnik kościelny gra w planszówki to by było coś, oczywiście zawsze lepiej by było, gdyby to był sam Papież, ale od kogoś trzeba zacząć... :wink:


Zaś co do jakości gier wydawanych przez Polskie Gry Planszowe to uważam, że jest adekwatna do ceny. Ja mam do tej pory dwie: Pax et Bonum oraz Wielki Skarb polska edycja, kupione ze względu na tematykę do pogrania z młodszymi graczami. Nawiasem mówiąc to WS zmotywował mnie do poszukania kolejnej gry o Wieliczce: Magnum Sal.
I nie mam zastrzeżeń co do jakości planszy i kart, no może pionki bym ulepszyła, ale i tak są ciekawsze od zwykłych plastikowych.
Nie mam Skryptorium więc się nie wypowiem co do jakości.

Tak więc, jestem ciekawa gry Gościniec, chciałabym aby okazała się dobra, nie tylko pięknie wydana.
Nie tylko ja, bo mam więcej osób, które chętnie grają w planszówki o głębszej treści, czasem podejmowanej przez projektantów jak to ma miejsce w Małych Powstańcach chociażby.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4045
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: AkitaInu »

Mozna gdzies obejrzec finalna zawartosc gry?

Wysłane z telefonu
Awatar użytkownika
SeeM
Posty: 936
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: SeeM »

AkitaInu pisze:Mozna gdzies obejrzec finalna zawartosc gry?
http://www.gragosciniec.pl/

Obrazek
+ (BGG)
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4045
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: AkitaInu »

Thx

Wysłane z telefonu
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Kin@a »

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t3 ... 6433_o.jpg
Grafiki piękne.

Jednak ja np zamiast opcji b (która pewnie ma skłonić do dyskusji nad przywiązaniem do rzeczy materialnych i takie tam :wink: ) to dałabym opcję, w której np zostawia się temu człowiekowi jakąś rzecz, która mu pomoże przetrwać burzę, albo część z naszej ekipy zostaje. a reszta szuka tej jaskini (te decyzje zawierają jakieś konsekwencje o których dowiemy się później) - słowem nie bardzo mi się widzi w obliczu burzy piaskowej rozkminianie "Dlaczego..."
Jeśli oczywiście mamy wczuć się w klimat :wink:
Awatar użytkownika
Vermin83
Posty: 796
Rejestracja: 17 kwie 2012, 09:42
Lokalizacja: Gdynia
Been thanked: 11 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Vermin83 »

Mój unboxing gry
http://wpajeczejsieci.blogspot.com/2016 ... zas-i.html

Jako zatwardziały antyklerykał powiem tylko jedno - jaram się jak dziecko na widok góry czekolady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1404
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 154 times
Been thanked: 187 times

Re: Niezwykła gra - "Gościniec... poprzez czas i przestrzeń"

Post autor: Błysk »

Rzućcie jakieś wrażenia z gry. :)
ODPOWIEDZ