Games Factory- ogólne dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
dgd79
Posty: 93
Rejestracja: 10 maja 2014, 09:54
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: dgd79 »

Problemem jest, że portale wspieraczkowe są często traktowane jako forma taniego kredytu i reklamy, a firmy je wykorzystujące nie chcą ponosić dodatkowych (niestety koniecznych) kosztów na obsługę tego specyficznego typu procesu wydawniczego.

+1 rastula
Awatar użytkownika
everan
Posty: 364
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 117 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: everan »

GFP pisze:
staramy się zmieniać politykę informacyjną, na ile jest to możliwe. A na pewno, od teraz we wszystkich kampaniach podawać będziemy terminy bardzo mocno na wyrost.

Więc, nie jest to absolutnie przytyk do Ciebie, ale poprostu staram się wytjaśnić, skąd te obsuwy się biorą.
Ja też nie chcę wylewać strasznych żali, w ogólnym rozrachunku najważniejsze, żeby zamówione produkty doszły - bardzo na plus zadziałałby jednak właśnie lepszy kontakt i bardziej realne terminy. To super, że staracie się iść w tym kierunku.
Moje sekretne imię voodoo to Papa Shango. Błogosławię każdy wątek, w którym się pojawię... ale jeden błogosławię najbardziej.
Awatar użytkownika
Cin
Posty: 822
Rejestracja: 17 wrz 2007, 01:19
Lokalizacja: Warszawa, czasem Kielce
Has thanked: 4 times
Been thanked: 31 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Cin »

Czy ktoś z GFP zagląda jeszcze czasem na dominion@gamesfactory.pl. Wysłałem maila 6 listopada i od dwóch tygodni nie zostałem zaszczycony uwagą. To naprawdę zaczyna być bardzo irytujące.
blastsoul
Posty: 40
Rejestracja: 25 wrz 2015, 16:00
Has thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: blastsoul »

Szklanka koło kubka stała
I się przed nim przechwalała:
- Jestem piękna, przezroczysta,
Z dala widać jaka czysta.
Pijesz soczek, czy maślankę,
Widzisz kolor poprzez ściankę.
We mnie można się przeglądać
I odbicie swe oglądać.
Moje boczki lśnią w słoneczku -

Co ty na to mój kubeczku?
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Lothrain »

Cin pisze:Czy ktoś z GFP zagląda jeszcze czasem na dominion@gamesfactory.pl. Wysłałem maila 6 listopada i od dwóch tygodni nie zostałem zaszczycony uwagą. To naprawdę zaczyna być bardzo irytujące.
Ja nie mam odpowiedzi od 3 października, ale położyłem już na to... Chłopaki się nie ogarniają komunikacyjnie. Wspierałem na początku niemal wszystko, co wydawali, ale teraz na gry GFP będę czekał, aż pojawią się w sklepach. Bez nerwów i bez stresu.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

Cin pisze:Czy ktoś z GFP zagląda jeszcze czasem na dominion@gamesfactory.pl. Wysłałem maila 6 listopada i od dwóch tygodni nie zostałem zaszczycony uwagą. To naprawdę zaczyna być bardzo irytujące.

Przesłaliśmy odpowiedź na Twojego maila 8.11, z prośbą o uszczegółowienie danych do wysyłki- pozostał bez odpowiedzi. Wobec tego, przesyłam brakującą zawartość PP, poleconym.
blastsoul pisze:Szklanka koło kubka stała
I się przed nim przechwalała:
- Jestem piękna, przezroczysta,
Z dala widać jaka czysta.
Pijesz soczek, czy maślankę,
Widzisz kolor poprzez ściankę.
We mnie można się przeglądać
I odbicie swe oglądać.
Moje boczki lśnią w słoneczku -

Co ty na to mój kubeczku?
Twoja paczka ma status "Zagubiono" - tracking na PW. Wyślę kolejną, ale już dziś nie odbierze jej od nas kurier, dopiero jutro ruszy w drogę. Wygląda na to, że jeden nasz odbiór zniknął gdzieś na trasie od nas - sortownia Inpost. Mamy 5 paczek z tego dnia, z dokładnie takim samym statusem... :evil:


Lothrain pisze:
Cin pisze:Czy ktoś z GFP zagląda jeszcze czasem na dominion@gamesfactory.pl. Wysłałem maila 6 listopada i od dwóch tygodni nie zostałem zaszczycony uwagą. To naprawdę zaczyna być bardzo irytujące.
Ja nie mam odpowiedzi od 3 października, ale położyłem już na to... Chłopaki się nie ogarniają komunikacyjnie. Wspierałem na początku niemal wszystko, co wydawali, ale teraz na gry GFP będę czekał, aż pojawią się w sklepach. Bez nerwów i bez stresu.
Nie mam nic od Ciebie na skrzynce Dominiona. Napisz raz jeszcze e-mail, proszę.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
Cin
Posty: 822
Rejestracja: 17 wrz 2007, 01:19
Lokalizacja: Warszawa, czasem Kielce
Has thanked: 4 times
Been thanked: 31 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Cin »

GFP pisze:
Cin pisze: Czy ktoś z GFP zagląda jeszcze czasem na dominion@gamesfactory.pl. Wysłałem maila 6 listopada i od dwóch tygodni nie zostałem zaszczycony uwagą. To naprawdę zaczyna być bardzo irytujące.
Przesłaliśmy odpowiedź na Twojego maila 8.11, z prośbą o uszczegółowienie danych do wysyłki- pozostał bez odpowiedzi.
Ja nic nie dostałem.
GFP pisze:Wobec tego, przesyłam brakującą zawartość PP, poleconym.
Dziękuję.
ENDryu
Posty: 817
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 139 times
Been thanked: 29 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ENDryu »

GFP pisze:
blastsoul pisze:Szklanka koło kubka stała
I się przed nim przechwalała:
- Jestem piękna, przezroczysta,
Z dala widać jaka czysta.
Pijesz soczek, czy maślankę,
Widzisz kolor poprzez ściankę.
We mnie można się przeglądać
I odbicie swe oglądać.
Moje boczki lśnią w słoneczku -

Co ty na to mój kubeczku?
Twoja paczka ma status "Zagubiono" - tracking na PW. Wyślę kolejną, ale już dziś nie odbierze jej od nas kurier, dopiero jutro ruszy w drogę. Wygląda na to, że jeden nasz odbiór zniknął gdzieś na trasie od nas - sortownia Inpost. Mamy 5 paczek z tego dnia, z dokładnie takim samym statusem... :evil:
Chyba moja paczka jest jedną z tych 5, bo kubka jak nie widać, tak nie widać :(
pattom
Posty: 1428
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: pattom »

Jakieś wieści o grze Odlotowy wyścig ?
Tomson
Posty: 172
Rejestracja: 04 maja 2014, 18:19
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Tomson »

Pozwolę sobie tutaj zapytać w jaki sposób można skontaktować się z wydawnictwem. Ponad miesiąc temu zgłosiłem braki elementów i dodatków kampanijnych do jednej z gier. 02.11 otrzymałem maila z prośbą o podanie adresu i od tego czasu kompletna cisza. Pisałem na wszystkie możliwe adresy mailowe oraz na fb. Wiadomości prywatnej na forum niestety nie idzie wysłać - zatrzymuje się w folderze "do wysłania" (przepełniona skrzynka?).

Przepraszam za offtop.
Awatar użytkownika
hsiale
Posty: 1263
Rejestracja: 14 paź 2012, 20:08
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: hsiale »

Tomson pisze:Wiadomości prywatnej na forum niestety nie idzie wysłać - zatrzymuje się w folderze "do wysłania" (przepełniona skrzynka?).
Zatrzymuje się bo od poniedziałku na konto GFP nikt się nie logował.

Też chętnie bym się jakoś skontaktował, a słabo to idzie. Dawno, dawno temu, podczas kampanii dodatków Dominiona, zamówiłem oprócz gier t-shirty z grafiką z pudełek. Wypełniłem jak trzeba ankietę - nic się nie stało. Pisałem maile - dalej nic się nie działo. W końcu po długim i uporczywym narzekaniu tu na forum dostałem parę wiadomości, powtórzyłem to co podałem w ankiecie, żeby dostać wiadomość "zlecamy wydruk, zajmuje do 10 dni roboczych, wyślemy jak tylko będą".

Było to 15 listopada rano. Minęło już 13 dni roboczych, a info o wysyłce nie ma.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4778
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1037 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Trolliszcze »

Tak zupełnie na marginesie, zdaje się, że ktoś z wydawnictwa pisał w akcji Spartakusa, że w tym tygodniu kontakt będzie utrudniony.
Awatar użytkownika
Naro
Posty: 197
Rejestracja: 22 paź 2012, 15:42
Lokalizacja: Kwidzyn
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Naro »

GFP pisze:
ENDryu pisze: możecie mnie również nazwać kierownikiem, prezesem, generałem czy innym królem i jednocześnie odpowiedzieć wreszcie co z kubkami Dominiona?! :|
Zgodnie z moim PM sprzed kilku dni: zlecenie zostało wysłane do magazynu. Kubki zostały dziś wysłane, wraz z drobnym upominkiem za czekanie. :)
Uprzejmie donoszę o nieotrzymaniu kubka :?
Pozdrawiam
NoWyGra - Klub Gier Planszowych
Sprzedam
"Golda i złota"
ENDryu
Posty: 817
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 139 times
Been thanked: 29 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ENDryu »

Naro pisze:
GFP pisze:
ENDryu pisze: możecie mnie również nazwać kierownikiem, prezesem, generałem czy innym królem i jednocześnie odpowiedzieć wreszcie co z kubkami Dominiona?! :|
Zgodnie z moim PM sprzed kilku dni: zlecenie zostało wysłane do magazynu. Kubki zostały dziś wysłane, wraz z drobnym upominkiem za czekanie. :)
Uprzejmie donoszę o nieotrzymaniu kubka :?
Same here... A na Narodowym jakis kolega na stoisku przekonywal mnie, ze wyslali w ubiegly czwartek. Moze to z idzie na skorupie jakiegos slimaka, ktory wystartowal w Chinach i wciaz pelznie?
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

ENDryu pisze:
Naro pisze: Uprzejmie donoszę o nieotrzymaniu kubka :?
Same here... A na Narodowym jakis kolega na stoisku przekonywal mnie, ze wyslali w ubiegly czwartek. Moze to z idzie na skorupie jakiegos slimaka, ktory wystartowal w Chinach i wciaz pelznie?

Przekazuję Wasze paczki do sprawdzenia. Dam znać, jak tylko otrzymam informację od inpost.
Z Tomsonem skontaktowaliśmy się już wczoraj na FB, a Hsaile znajdzie na PW wiadomość.

Wybaczcie opóźnienia w komunikacji, ale jedna z osób tak zaciekle tłumaczyła zasady Dominiona na narodowym, że aż trafiła na krótką rekonwalescencję do szpitala. Osoba, odpowiedzialna m. innymi za forum. Sytuacja potrwa jeszcze kilka dni, z początkiem nowego tygodnia wszystko powinno wrócić do normy.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
everan
Posty: 364
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 117 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: everan »

Tutaj tak samo, kubka brak - proszę o kontakt.
Moje sekretne imię voodoo to Papa Shango. Błogosławię każdy wątek, w którym się pojawię... ale jeden błogosławię najbardziej.
GFP
Posty: 1610
Rejestracja: 19 paź 2013, 20:41
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: GFP »

everan pisze:Tutaj tak samo, kubka brak - proszę o kontakt.

Sprawdź PW.

Dzięki.
Kampanie:

Aktualna: Dodatki do Najeźdźców z Północy - http://www.wspieram.to/najezdzcydodatki
Archiwalne: https://wspieram.to/profil/GamesFactoryPublishing
Awatar użytkownika
morris
Posty: 605
Rejestracja: 21 lis 2010, 10:52
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 5 times
Been thanked: 145 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: morris »

GFP pisze:Wybaczcie opóźnienia w komunikacji, ale jedna z osób tak zaciekle tłumaczyła zasady Dominiona na narodowym, że aż trafiła na krótką rekonwalescencję do szpitala. Osoba, odpowiedzialna m. innymi za forum. Sytuacja potrwa jeszcze kilka dni, z początkiem nowego tygodnia wszystko powinno wrócić do normy.
Ależ zasady Dominiona są proste, co tu "zaciekle" tłumaczyć? ;-)
M.O.R.R.I.S.: Mechanical Obedient Replicant Responsible for Infiltration and Sabotage
m_knox @ BGG
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Olgierdd »

morris pisze:
GFP pisze:Wybaczcie opóźnienia w komunikacji, ale jedna z osób tak zaciekle tłumaczyła zasady Dominiona na narodowym, że aż trafiła na krótką rekonwalescencję do szpitala. Osoba, odpowiedzialna m. innymi za forum. Sytuacja potrwa jeszcze kilka dni, z początkiem nowego tygodnia wszystko powinno wrócić do normy.
Ależ zasady Dominiona są proste, co tu "zaciekle" tłumaczyć? ;-)
Jak tłumaczysz grę od kilku do kilkunastu razy pod rząd przez parę godzin, to poważne zdarcie sobie gardła nie jest trudne.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: misioooo »

Olgierdd pisze:
morris pisze:
GFP pisze:Wybaczcie opóźnienia w komunikacji, ale jedna z osób tak zaciekle tłumaczyła zasady Dominiona na narodowym, że aż trafiła na krótką rekonwalescencję do szpitala. Osoba, odpowiedzialna m. innymi za forum. Sytuacja potrwa jeszcze kilka dni, z początkiem nowego tygodnia wszystko powinno wrócić do normy.
Ależ zasady Dominiona są proste, co tu "zaciekle" tłumaczyć? ;-)
Jak tłumaczysz grę od kilku do kilkunastu razy pod rząd przez parę godzin, to poważne zdarcie sobie gardła nie jest trudne.
To Dominion... Jakbym miał takiego antyka omawiac godzinami to bym też trafił do szpitala - psychiatrycznego ;P
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ENDryu
Posty: 817
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 139 times
Been thanked: 29 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ENDryu »

GFP pisze:
ENDryu pisze:
Naro pisze: Uprzejmie donoszę o nieotrzymaniu kubka :?
Same here... A na Narodowym jakis kolega na stoisku przekonywal mnie, ze wyslali w ubiegly czwartek. Moze to z idzie na skorupie jakiegos slimaka, ktory wystartowal w Chinach i wciaz pelznie?

Przekazuję Wasze paczki do sprawdzenia. Dam znać, jak tylko otrzymam informację od inpost.
Z Tomsonem skontaktowaliśmy się już wczoraj na FB, a Hsaile znajdzie na PW wiadomość.
Może podacie jakieś tracking numbers tych paczek, które wysyłacie? Bo zaczynam wątpic czy te paczki w ogole sa wysylane... :?
Awatar użytkownika
hsiale
Posty: 1263
Rejestracja: 14 paź 2012, 20:08
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: hsiale »

GFP pisze:Hsaile znajdzie na PW wiadomość.
To prawda, dostałem, ale nijak mnie to nie przybliża do otrzymania koszulek. Podwykonawca miał już na odpowiedź prawie cały piątek i cały poniedziałek (a na zrobienie koszulek 15 dni roboczych zamiast obiecanych 10), co odpowiedział?
ENDryu
Posty: 817
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 139 times
Been thanked: 29 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: ENDryu »

czyli Święty Mikołaj jednak istnieje :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
Naro
Posty: 197
Rejestracja: 22 paź 2012, 15:42
Lokalizacja: Kwidzyn
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Naro »

GFP pisze:
ENDryu pisze:
Naro pisze: Uprzejmie donoszę o nieotrzymaniu kubka :?
Same here... A na Narodowym jakis kolega na stoisku przekonywal mnie, ze wyslali w ubiegly czwartek. Moze to z idzie na skorupie jakiegos slimaka, ktory wystartowal w Chinach i wciaz pelznie?

Przekazuję Wasze paczki do sprawdzenia. Dam znać, jak tylko otrzymam informację od inpost.
Z Tomsonem skontaktowaliśmy się już wczoraj na FB, a Hsaile znajdzie na PW wiadomość.

Wybaczcie opóźnienia w komunikacji, ale jedna z osób tak zaciekle tłumaczyła zasady Dominiona na narodowym, że aż trafiła na krótką rekonwalescencję do szpitala. Osoba, odpowiedzialna m. innymi za forum. Sytuacja potrwa jeszcze kilka dni, z początkiem nowego tygodnia wszystko powinno wrócić do normy.

Sprawę uznaję za załatwioną - wczoraj dostałem przesyłkę. Dziękuje Mikołaju :D :D
Pozdrawiam
NoWyGra - Klub Gier Planszowych
Sprzedam
"Golda i złota"
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1836
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Games Factory Publishing - plany wydawnicze

Post autor: Olgierdd »

To ja się ponownie przypomnę. Ostatnio poprzez forum 15.11 korespondowałem, że od października nie dostałem żadnej informacji o kartach do Mistfall i otrzymałem na PW taką wiadomość:
GFP pisze: przesyłam do sprawdzenia, bo widzę, że paczka wisi w systemie jako "do wysłania".
Czy ktoś już to sprawdził? :)
ODPOWIEDZ