Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Apostolus
Posty: 195
Rejestracja: 23 mar 2015, 20:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Apostolus »

Ostatnio drukowałem zarówno instrukcję, jak i arkusz pomocy - uważam, że efekt jest OK (pomijając fakt, że w instrukcji jest mowa o "niewolnikach", a nie fakirach - mam wydanie z fakirami...).
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: kali »

Ja osobiście wolałbym, żeby powstał arkusz pomocy uwzględniający dodatek.
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: 8janek8 »

Zefireq pisze:
8janek8 pisze:Albo przynajmniej udostępnicie PDF w wysokiej rozdzielczości do samodzielnego druku?
A już udostępniony ma niewystarczającą rozdzielczość? Sam planuję wydrukować i zalaminować, myślalem, że jest w porządku.
To jakaś stara wersja, czcionka jest tam kiepska.
kali pisze:Ja osobiście wolałbym, żeby powstał arkusz pomocy uwzględniający dodatek.
To byłoby najlepsze rozwiązanie. Z możliwości zakupu takiego arkusza i Rebel znowu na +5 :)

EDIT: http://www.rebel.pl/product.php/1,302/1 ... lanow.html
Tutaj w ogóle nie ma opisu Dżinnów.
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Alchemicy: Królewski Golem
Obrazek

Nad czym pracują koledzy po fachu?

4 rozszerzenia w jednym? Dzięki temu dodatkowi wznieś się na wyżyny alchemicznego rzemiosła. Mawiają, że od przybytku głowa nie boli, ale w tym wypadku wasz stół do gry może spuchnąć niczym ropucha zanurzona w wywarze z mandragory, a mnogość możliwości porazić jak piorun profesora lunatykującego po dachu katedry chemii, po wypiciu niezbyt udanego wywaru. Zawsze mawialiśmy - warto inwestować w uczniów - zwłaszcza w trosce o własne żołądki!

Planowana data premiery: ok. 15 grudnia 2016 r.
Sugerowana cena detaliczna: 99,95 zł.
Instrukcja: Alchemicy: Królewski Golem - instrukcja PL

-------------------------------------

Tajniacy: Nowi Agenci
Obrazek

Mały dodatek z 10 kartami, dzięki któremu gra Tajniacy zostaje wzbogacona o 20 nowych haseł.
Nic dodać nic ująć :)

Planowana data premiery: ok. 15 grudnia 2016 r.
Sugerowana cena detaliczna: 5,00 zł.
Zapowiedź: Tajniacy: Nowi Agenci


-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
TTR_1983 pisze:Wymyśl to! mimo, że figuruje w listopadzie to pewnie przesunięte na grudzień?
Tak, koniec roku o Rosjan jest dość problematyczny, ciężko jest wydobyć jakiekolwiek konkretne informacje. Druk Wymyśl to! opóźniły błędy w druku kart do Mamy Szpiega 2, które obecnie są poprawiane. Mamy nadzieję, że trafi do nas jeszcze w grudniu, jeśli nie to będzie to styczniowa premiera.
Munchhausen pisze:Nie myślicie o dogadaniu się z Czechami i wypuszczeniu kolejnej części "Tajniaków"? Na zasadzie "Mamy szpiega 2" - samodzielna gra, którą można traktować też jako dodatek. Nie ukrywam, że chętnie przygarnąłbym nowe słówka :)
Hehe - myślimy cały czas, ale to nie od nas zależy decyzja. Od dnia premiery Tajniaków na świecie sprzedało się ponad milion egzemplarzy, więc podejrzewamy, że w przyszłości powinno się pojawić samodzielne rozszerzenie w kolejną porcją słów. To co pojawi się w najbliższym czasie to Tajniacy: Nowi Agenci - mini dodatek w postaci 10 dwustronnych kart. Przedsprzedaż nań właśnie ruszyła :)
c08mk pisze:Zbliża się nowy rok, więc pewnie wydawnictwa już zaczynają nowe plany na 2017. Czy w przyszłym roku będzie dodatek do Space Alerta?

Miałem wersję angielską gry i czasem miałbym ochotę znowu zagrać w Space Alert ale wiem, że bez dodatku nie ma sensu kupować podstawki.
Space Alert jest jedną z najlepszych gier rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Niestety jego sprzedaż nie jest na tyle zadowalająca, aby już teraz opłacało się wydawać dodatek.
Rumburak pisze:Czy i kiedy będzie dodruk Terraformacji Marsa?
Produkcja zakończy się na koniec stycznia, będzie dostępna na początku lutego.
Nidav pisze:Kiedy można się spodziewać wprowadzenia do sprzedaży dodatku do Alchemików? Przyznam, że zaczynam zacierać łapki i fajnie byłoby wiedzieć, bo ciężko się żyje ciągle zacierając łapki ;)
Przedsprzedaż właśnie ruszyła :)
8janek8 pisze:
Zefireq pisze:
8janek8 pisze:Albo przynajmniej udostępnicie PDF w wysokiej rozdzielczości do samodzielnego druku?
A już udostępniony ma niewystarczającą rozdzielczość? Sam planuję wydrukować i zalaminować, myślalem, że jest w porządku.
To jakaś stara wersja, czcionka jest tam kiepska.
kali pisze:Ja osobiście wolałbym, żeby powstał arkusz pomocy uwzględniający dodatek.
To byłoby najlepsze rozwiązanie. Z możliwości zakupu takiego arkusza i Rebel znowu na +5 :)
EDIT: http://www.rebel.pl/product.php/1,302/1 ... lanow.html
Tutaj w ogóle nie ma opisu Dżinnów.
Arkusze pomocy nie będą dostępne osobno w sprzedaży. Udostępniamy go do pobrania ze strony. Poprawimy plik, bo faktycznie zgubiliśmy na niej opis dżinów. Na pewno nie będzie to plik w pełnej jakości w jakiej drukujemy, tego nam zrobić po prostu nie wolno :)
EDIT: Poprawiony plik do pobrania tutaj: http://www.rebel.pl/repository/files/in ... ocy_PL.pdf
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
kali
Posty: 489
Rejestracja: 01 mar 2011, 13:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: kali »

REBEL.pl pisze: Arkusze pomocy nie będą dostępne osobno w sprzedaży. Udostępniamy go do pobrania ze strony. Poprawimy plik, bo faktycznie zgubiliśmy na niej opis dżinów. Na pewno nie będzie to plik w pełnej jakości w jakiej drukujemy, tego nam zrobić po prostu nie wolno :)
EDIT: Poprawiony plik do pobrania tutaj: http://www.rebel.pl/repository/files/in ... ocy_PL.pdf
A da się wykoncypować i udostępnić taki arkusz pomocy uwzględniający dodatek/dodatki? :)
Żyjemy po to, żeby wytwarzać łupież.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

kali pisze:
REBEL.pl pisze: Arkusze pomocy nie będą dostępne osobno w sprzedaży. Udostępniamy go do pobrania ze strony. Poprawimy plik, bo faktycznie zgubiliśmy na niej opis dżinów. Na pewno nie będzie to plik w pełnej jakości w jakiej drukujemy, tego nam zrobić po prostu nie wolno :)
EDIT: Poprawiony plik do pobrania tutaj: http://www.rebel.pl/repository/files/in ... ocy_PL.pdf
A da się wykoncypować i udostępnić taki arkusz pomocy uwzględniający dodatek/dodatki? :)
Niestety nie. Dodatki nie występują obecnie w polskiej wersji językowej.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2869
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: crsunik »

Colt Express jest niezależny językowo, to już wiem. Czy w polskiej wersji najnowszego dodatku rewersy są identyczne do tych z angielskiej wersji(Wanted etc.)?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

crsunik pisze:Colt Express jest niezależny językowo, to już wiem. Czy w polskiej wersji najnowszego dodatku rewersy są identyczne do tych z angielskiej wersji(Wanted etc.)?
Tak, są identyczne jak te w angielskiej wersji.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: TTR_1983 »

Rebelu kiedy uderzysz z jakąś większą ilością zapowiedzi na 2017? :mrgreen:
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

TTR_1983 pisze:Rebelu kiedy uderzysz z jakąś większą ilością zapowiedzi na 2017? :mrgreen:
W kolejce mamy jeszcze kilka na ten rok ;) Pewnie tuż po świętach znajdziemy czas na stworzenie osobnego tematu i zaprosimy do jego śledzenia :)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
smalco
Posty: 287
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: smalco »

Może to już było. Czy będzie wydana polska wersja pięciu plemion??

Wysłane z mojego myPhone_CUBE_LTE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sowacz
Posty: 768
Rejestracja: 04 lut 2008, 11:08
Lokalizacja: Rumia
Been thanked: 23 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: sowacz »

smalco pisze:Może to już było. Czy będzie wydana polska wersja pięciu plemion??
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 25#p868510

Będzie :) ale pod trochę inną nazwą.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

Macie Domek? Zapraszamy do rejestracji!

Obrazek

Choinka już czeka!
Więcej szczegółów tutaj: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,812 ... Domku.html
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 51 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: KrzysiekL »

REBEL.pl pisze:Macie Domek? Zapraszamy do rejestracji!

Obrazek

Choinka już czeka!
Więcej szczegółów tutaj: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,812 ... Domku.html
Super! :)
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: TTR_1983 »

O której losowanie Tajemniczego Mikołaja?
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: misioooo »

REBEL.pl pisze:Macie Domek? Zapraszamy do rejestracji!
Spoiler:
Choinka już czeka!
Więcej szczegółów tutaj: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,812 ... Domku.html
Rebelu, a jak mam Domek, ale tej karteczki (już) nie? ;) Przesłanie fotki z grą wystarczy?
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: playerator »

Miód i cukier! :D Ale kto to tam stoi za choinką..?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: misioooo »

playerator pisze:Miód i cukier! :D Ale kto to tam stoi za choinką..?
Bałwan!
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: playerator »

misioooo pisze:
playerator pisze:Miód i cukier! :D Ale kto to tam stoi za choinką..?
Bałwan!
:evil: ...
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 928 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rattkin »

Ja też już nie mam karteczki. Być może nawet zarejestrowałem, ale nie odbiorę już przesyłki pod tamtym adresem. Jak żyć?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Podaj Dalej
Obrazek

Wielokrotnie nagradzana gra Podaj dalej! zapewni Twojej rodzinie i przyjaciołom świetną rozrywkę i niezapomniane chwile niepowstrzymanego śmiechu. Narysuj to co widzisz i odgadnij to co widziałeś, a następnie podziwiaj nieprzewidywalny efekt ciągu skojarzeń wszystkich uczestników zabawy.

Podaj dalej!
to polska edycja znakomitej i wielokrotnie nagradzanej gry Telestrations. Tytuł stanowi rysowaną wersję znanej wszystkim zabawy - głuchego telefonu! Naprzemienne rysowanie oraz odgadywanie hasał gwarantuje liczne salwy śmiechu.

Planowana data premiery: pierwszy tydzień stycznia 2017 r.
Sugerowana cena detaliczna: 89,95 zł.
Instrukcja: Podaj dalej! - instrukcja PL
Zapowiedź na stronie wydawnictwa: Podaj Dalej

-------------------------------------

10 minut
Obrazek
"Nigdy nie zapomnę o tych co mnie zdradzili,
ani o tych, którzy nigdy nie zawiedli mego zaufania."

- Agent 47.

10 Minut to gra dedukcji i blefu, w której gracze wcielają się w płatnych zabójców. Zadaniem każdego z nich jest zabicie trzech postaci (celów) i uniknięcie zdemaskowania. W gronie tych postaci mogą być również inni zabójcy (prowadzeni przez pozostałych graczy).

W arsenale każdy z zabójców posiada trzy bronie: nóż, pistolet i karabin snajperski, każdą z odmiennymi zasadami użycia. Cały trik polega na tym, że zabijając kogoś nie zdradzamy ani w jaki sposób popełniono morderstwo, ani która z postaci zabiła. Musimy tak umiejscowić swojego zabójcę, aby jego czyn rozmył się w tłumie potencjalnych zabójców, lub wydedukować która z postaci jest zabójcą prowadzonym przez innych graczy i wyprzedzając bieg wydarzeń posłać ją do piachu.

10 minut to mało czasu, ale może wydawać się wiecznością gdy wszyscy Cię obserwują!

PEŁNA ZAPOWIEDŹ: http://wydawnictwo.rebel.pl/x.php/6,803 ... wiedz.html

Planowana data premiery: druga połowa grudnia 2016 r.
Sugerowana cena detaliczna: 79,95 zł.
Instrukcja: 10 minut - instrukcja PL
Link do karty produktu na stronie wydawnictwa: 10 minut

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
misioooo pisze:Rebelu, a jak mam Domek, ale tej karteczki (już) nie? ;) Przesłanie fotki z grą wystarczy?
rattkin pisze:Ja też już nie mam karteczki. Być może nawet zarejestrowałem, ale nie odbiorę już przesyłki pod tamtym adresem. Jak żyć?
Niestety w chwili obecnej promki wysyłane będą jedynie na podstawie zarejestrowanych kodów. Nie wykluczamy jednak, że będzie możliwość zdobycia Choinki w inny sposób. :)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2016, 07:16 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
87kris
Posty: 95
Rejestracja: 09 paź 2016, 10:37

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: 87kris »

Rebelu, widziałem ze były plany wydania dodatków do Ucieczki w zeszłym roku ale chyba nic z tego nie wyszło - będziecie chcieli jeszcze je wydać?
Moja kolekcja => >>link<<
myszor
Posty: 205
Rejestracja: 13 mar 2013, 14:54
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: myszor »

Czy są planowane dodatki do GIPF-a? (mam na myśli 3 sety z potencjałami)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Mamy szpiega 2

Obrazek

"Gadatliwość zatapia statki" - ta metafora celnie obrazuje, jak bardzo w szpiegowskim świecie istotna jest dyskrecja. Tajnego agenta może zdradzić wszystko - gest, element ubioru czy jedno, z pozoru nic nie znaczące słowo...

Mamy szpiega 2 to rozrywka nawet dla 12 osób i 2 szpiegów na raz! Spostrzegawczość, koncentracja, kojarzenie faktów oraz spryt – podczas rozgrywki będziecie potrzebować tych wszystkich cech. Miejcie się na baczności - szpiedzy są wśród Was!

Planowana data premiery: druga połowa grudnia 2016 r.
Sugerowana cena detaliczna: 75,00 zł.
Instrukcja: Mamy szpiega 2 - instrukcja PL
Zapowiedź na stronie wydawnictwa: Mamy szpiega 2

-------------------------------------

Wymyśl to!

Obrazek

Kto będzie ostatni? Kto potrafi krócej? Kto potrafi dłużej? Kto będzie ostatni? Kto da więcej?
Wymyśl to! to udana wariacja na temat gier słownych, w której zasady gry zmieniają się z każdą kartą. Szukacie czegoś na spotkanie z rodziną w zaciszu domowym, lub z przyjaciółmi którzy zbyt dużo nie grają? Wymyśl to! sprawdzi się jako wstęp nie odstraszając mnogością zasad i bazując na zabawie słowami.

Planowana data premiery: druga połowa grudnia 2016 r.
Sugerowana cena detaliczna: 49,95 zł.
Instrukcja: Wymyśl to! - instrukcja PL
Zapowiedź na stronie wydawnictwa: Wymyśl to!

-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
87kris pisze:Rebelu, widziałem ze były plany wydania dodatków do Ucieczki w zeszłym roku ale chyba nic z tego nie wyszło - będziecie chcieli jeszcze je wydać?
W kwestii ich wydania - wiele zależy od oryginalnego wydawcy i ich dodruków. Samodzielny druk wersji PL jest bardzo nieopłacalny (cena bardzo rośnie). Mamy je cały czas w odwodzie i czekamy.
myszor pisze:Czy są planowane dodatki do GIPF-a? (mam na myśli 3 sety z potencjałami)
Na chwilę obecną nic nam o tym nie wiadomo. To pytanie do oryginalnego wydawcy - firmy Huch.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
krzysztof1986
Posty: 42
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:58
Has thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: krzysztof1986 »

Czy planujecie dodruk Wsiąść do Pociągu Europa 1912 ?? Bo w sklepach już praktycznie brak tego dodatku
Zablokowany