Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5174
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 873 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas

Post autor: raj »

Oni prawie cały czas byli do tyłu z SG. Może teraz się to trochę uspokoi... :)
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
yac00b
Posty: 259
Rejestracja: 19 sty 2017, 09:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 4 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: yac00b »

mat_eyo pisze:Raz, to było pytanie odnośnie DODATKOWYCH bohaterów. Dwa, wymienialne podstawki nadal nie rozwiązują problemu z kolorem planszetki gracza.
Ja zrozumiałem o co Ci chodziło w sprawie planszetki gracza, zgadzam się, że dobrym pomysłem byłoby pominięcie na nich konkretnego koloru dla konkretnego bohatera ze względów estetycznych. Może warto napisać do nich w tej sprawie?
Niemniej jednak napisałeś w swojej wypowiedzi również o braku pewności do do wymienialnych podstawek, więc podesłałem wypowiedź AW, która tą część potwierdza ;)
kaimada pisze:Wiem, że jest głosowanie, ale słabo wygląda fakt, że ostatni SG był 150 000 £ temu.
Niestety w tym przypadku akurat chyba mamy efekt różnych stref czasowych wspierających i wspieranych. Pewnie nie spodziewali się aż tak szybkiego wzrostu. Swoją drogą kicktraq przy aktualnym tempie przewiduje na koniec ponad 6 mln funtów :o
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: olsszak »

Kicktraq nie sprawdzi się moim zdaniem w kampaniach z 24h early birdem. Zobacz sobie choćby the Edge jak wyhamowało.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: Banan2 »

O wersji PL cały czas cisza ....
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Lords of Hellas

Post autor: rafaelus »

Kiedy mijają 24h?
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5174
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 873 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas

Post autor: raj »

0 17.00.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1130
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: kaimada »

Apropos 6 paków:
@-GoRdoN- No it does not, anyone can back for it :) Just if you are from EU union and don't have a VAT number you wont have a VAT refund.
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: KrzysiekL »

Pierwszego dnia prawie tyle co Massive Darkness :)
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: mmag »

I dobrze, większa kwota da więcej SG, czyli więcej łakoci dla wszystkich wspierających;)
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: KrzysiekL »

mmag pisze:I dobrze, większa kwota da więcej SG, czyli więcej łakoci dla wszystkich wspierających;)
Mam wrażenie, że jest to dość naiwne myślenie, a wydawca i tak zmienia sobie kwoty zależnie od tego, ile trzeba dać, żeby nakręcić hype, a nie ile jest potrzebne, żeby to dodać. ;)
slanesh
Posty: 116
Rejestracja: 27 lip 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lords of Hellas

Post autor: slanesh »

KrzysiekL pisze:
mmag pisze:I dobrze, większa kwota da więcej SG, czyli więcej łakoci dla wszystkich wspierających;)
Mam wrażenie, że jest to dość naiwne myślenie, a wydawca i tak zmienia sobie kwoty zależnie od tego, ile trzeba dać, żeby nakręcić hype, a nie ile jest potrzebne, żeby to dodać. ;)
Dokładnie, SG są pewnie już wszystkie gotowe tylko będą dodawane na pułapach w zależności od przebiegu kampanii. Przecież nie jest tak, że "o kurde mamy dodatkowe 100k, trzeba zrobić ekstra postać".
vcrproszek
Posty: 725
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: vcrproszek »

Curiosity pisze:Nie widzę żadnych dodatków ekskluzywnych. Wszystko, co pojawia się na kickstarterze, pojawi się też w wersji sklepowej. Jeśli do końca tak to będzie wyglądać to wycofuję swój pledge. Wolę kupić grę sprawdzoną i przetestowaną, niż ryzykować na Ks. Jedynie content "ks excvlusive" może spowodować, że nie wycofam wsparcia.
proszę bardzo :)
Don't worry - we have more prepared - but we want to start working with you on the final Stretch Goal . We will go together through every phase of the design - our concept artists will present you with concepts to choose, then we will be making colored versions, 3D models and gameplay design.
...
- This expansion will become KS exclusive, something special just for you for being with us on this amazing journey!
bo proszek było zajęte | mam rabat w aleplasznówki.pl 3% (+ weekendowy) | Moje zbiórki
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4041
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: AkitaInu »

dodatek na 5/6 graczy KS exclusive, już widzę ten ból dupy ... ;)
Awatar użytkownika
yac00b
Posty: 259
Rejestracja: 19 sty 2017, 09:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 4 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: yac00b »

AkitaInu pisze:dodatek na 5/6 graczy KS exclusive, już widzę ten ból dupy ... ;)
We already have prepared expansions for 5 / 6 players (we will not spoil with what they are connected story-wise, but we will ignore those ideas as they are already exploited), so those are already planned.
Źle zrozumiałeś, dodatek na 5/6 graczy pojawi się w pewnym czasie w trakcie kampanii, a dodatek, który powstanie przy współpracy z wspierającymi na pewno NIE będzie takim dodatkiem i on będzie KS exclusive :)
vcrproszek
Posty: 725
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:05
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: vcrproszek »

AkitaInu pisze:dodatek na 5/6 graczy KS exclusive, już widzę ten ból dupy ... ;)
Nie nie, to nie tak :) Dodatek na 5-6 osób jest już zaplanowany, i może to nie wynika dokładnie z kontekstu ,ale ten dodatek KSE to będzie coś nowego w czym będa mogli uczestniczyć wszyscy.
Dodatek dla 5-6os jest już "zaplanowany".
bo proszek było zajęte | mam rabat w aleplasznówki.pl 3% (+ weekendowy) | Moje zbiórki
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4041
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: AkitaInu »

yac00b pisze:
AkitaInu pisze:dodatek na 5/6 graczy KS exclusive, już widzę ten ból dupy ... ;)
We already have prepared expansions for 5 / 6 players (we will not spoil with what they are connected story-wise, but we will ignore those ideas as they are already exploited), so those are already planned.
Źle zrozumiałeś, dodatek na 5/6 graczy pojawi się w pewnym czasie w trakcie kampanii, a dodatek, który powstanie przy współpracy z wspierającymi na pewno NIE będzie takim dodatkiem i on będzie KS exclusive :)
Racja ... my bad :) Czytanie na szybko ich stylu pisania nie popłaca ;)
Awatar użytkownika
yac00b
Posty: 259
Rejestracja: 19 sty 2017, 09:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 4 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: yac00b »

Co nie zmienia faktu, że niebawem stuknie 600k, głosowanie na darmowy dodatek z monumentem skończy się wieczorem, a o aktualnych nowych SG nic nie słychać :roll:
tomiz123
Posty: 150
Rejestracja: 16 sty 2013, 22:37
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 5 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: tomiz123 »

yac00b pisze:Co nie zmienia faktu, że niebawem stuknie 600k, głosowanie na darmowy dodatek z monumentem skończy się wieczorem, a o aktualnych nowych SG nic nie słychać :roll:
Łatwiej ustawić kwotę, za którą ten dodatek się odblokuje :)
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: olsszak »

Jakby co to przygarnę jeszcze jedną osobę do sześciopaka w Warszawie :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: mmag »

Mam tylko nadzieję, że panowie nie popłyną z terminami realizując plan pt. "wymyślmy kolejny dodatek". Choć nie powiem - podoba mi się ta akcja.
Awatar użytkownika
yac00b
Posty: 259
Rejestracja: 19 sty 2017, 09:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 4 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: yac00b »

A propos nowych SG:
Not asleep ;) We will add them after the vote Apollo vs Hades will finish!
Some really cool things coming! But please go to the last update and help us create something awesome!
Więc wygląda na to, że coś nowego dodane zostanie dopiero wieczorem :(
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1130
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: kaimada »

mmag pisze:Mam tylko nadzieję, że panowie nie popłyną z terminami realizując plan pt. "wymyślmy kolejny dodatek". Choć nie powiem - podoba mi się ta akcja.
Raczej mają przygotowane ileś potencjalnych dodatków i patrzą, który się tłumowi najbardziej spodoba.*

*co absolutnie nie jest negatywną rzeczą
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1147
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 413 times
Been thanked: 254 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: mmag »

kaimada pisze:
mmag pisze:Mam tylko nadzieję, że panowie nie popłyną z terminami realizując plan pt. "wymyślmy kolejny dodatek". Choć nie powiem - podoba mi się ta akcja.
Raczej mają przygotowane ileś potencjalnych dodatków i patrzą, który się tłumowi najbardziej spodoba.*

*co absolutnie nie jest negatywną rzeczą
To by było całkiem rozsądne podejście - choć też pracochłonne (sporo przygotowanego materiału by odpadło). No chyba, że niewykorzystane opcje pójdą jako płatne dodatki :P
Awatar użytkownika
yac00b
Posty: 259
Rejestracja: 19 sty 2017, 09:49
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 4 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: yac00b »

Dobre wieści :)
Thanks to such a great reception of Lords of Hellas, we can right now declare, that language versions of the game will be available! We will support following additional languages:

German
French
Spanish
Italian
Polish
Edit: I smuteczek :(
All language versions will be shipped around 3 months later than english versions (translation process and proof reading)!
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1130
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Lords of Hellas

Post autor: kaimada »

No i bardzo dobrze.
Biorę po polsku bo jak coś to będzie łatwiej sprzedać ;).
ODPOWIEDZ