TANKS The WWII skirmish game - od Gale Force Nine

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Heiken
Posty: 203
Rejestracja: 11 maja 2012, 10:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: TANKS The WWII skirmish game - od Gale Force Nine

Post autor: Heiken »

A dałbyś mi linka do tych modeli zvezdy bym się zorientował, które to są dokładnie, bo jest ich dużo.
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: TANKS The WWII skirmish game - od Gale Force Nine

Post autor: Maxxx76 »

Możesz też kupić modele z Flames of War.
Gloow
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2017, 23:00

Re: TANKS The WWII skirmish game - od Gale Force Nine

Post autor: Gloow »

A dałbyś mi linka do tych modeli zvezdy
Nie chcę podawać linka do poszczególnych modeli, bo jestem na to zbyt leniwy, po za tym nie chcę faworyzować sklepu żadnego. Ale tutaj masz linka do opisu zawartości - dobrze tam widać jakich czołgów możesz szukać. Kolega Maxxx76 też dobrze radzi. Modele z FoW są pod pewnymi względami fajniejsze od zvezdy. Pytanie ile chcesz wydać kasy. Ja bym szedł (a w sumie to poszedłem) w oryginalne dodatki czyli ogólnie modele battlefront'u czy to w wydaniu do Tanks, czy jako dodatki do Flames of war.
ODPOWIEDZ