Valhalla (Łukasz Woźniak)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 935
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Valhalla (Łukasz Woźniak)

Post autor: Wookie »

Witajcie,

Chcę Wam pokazać mój najnowszy autorski projekt, czyli Valhallę.
Valhalla to gra karciano-kościana, w której wcielasz się w Jarla prowadzącego drużynę wojowników do epickiej bitwy. Gracze zagrywają karty wojowników, budują jak najlepszą drużynę zarządzając ręką i toczą między sobą walki. W walce kości wyznaczają dostępny ekwipunek do aktywowania wojowników, a tylko zwycięzca może wysłać swoich wikingów do Valhalli.

Będziemy informowali o szczegółach gry w kolejnych odcinkach "Wtorków z Valhallą"
https://www.youtube.com/watch?v=rA4Lcm5KUd4

Ale może tutaj pojawią się jakieś pytania czy wątpliwości.

Podstawowe informacje:
- 2-4 graczy (z możliwością rozszerzenia do 5/6)
- rozgrywka: 45 minut
- crowdfunding: styczeń 2018

Robimy grę sami, więc będę wdzięczny za konstruktywną krytykę i jakieś sugestie ;)

Wrzucę jedną z ilustracji na początek, żeby pokazać klimat gry :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: VALHALLA

Post autor: Marx »

W mojej ocenie tematyka wikingów; Walhally, jarlów, drakkarów itd. już się trochę wyczerpała, więc oby mechanicznie gra zachwycała :-)
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
winster
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2016, 11:25
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: VALHALLA

Post autor: winster »

Wookie pisze:W walce kości wyznaczają dostępny ekwipunek do aktywowania wojowników, a tylko zwycięzca może wysłać swoich wikingów do Valhalli.
Valhalla czyli takie niebo dla wojowników poległych w chwale :wink: Czyli miałoby to wyglądać tak:
-atak 4 jednostek (gracz 1) na 5 jednostek (gracz 2), drugiemu zostają 2 jednostki, 3 giną, a pierwszemu giną 4. W takim razie gracz 2 jako zwycięzca oddaje pokonane jednostki do Valhalli za co zdobywa punkty/bonusy/cokolwiek, a przegrany po prostu traci jednostki bez punktów/bonusów/czegokolwiek?
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: VALHALLA

Post autor: olsszak »

Powodzenia, ale to już było oraz wikingowie to już mnie z lodówki straszą :D
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Bruno555
Posty: 300
Rejestracja: 17 sty 2012, 18:45
Has thanked: 13 times
Been thanked: 48 times

Re: VALHALLA

Post autor: Bruno555 »

Wiadomo, że łatwiej wbić się w jakąś niszę, temat który żadna gra jeszcze nie poruszała. Ale to nie oznacza gra nie wypali. Jak będzie broniła się mechanicznie, klimatycznie, itd. to może być sukces.
Tyle że na pewno jest trudniej, w tłoku konkurencji.
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 935
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: VALHALLA

Post autor: Wookie »

Marx pisze:W mojej ocenie tematyka wikingów; Walhally, jarlów, drakkarów itd. już się trochę wyczerpała, więc oby mechanicznie gra zachwycała :-)
Mechanicznie ta gra jest bardzo "wikingowa" więc nie ma mowy o kolejnym euro z przyklejonym tematem :)
Wideo z rozgrywki czy instrukcja pewnie wszystko rozjaśnią.
winster pisze: Valhalla czyli takie niebo dla wojowników poległych w chwale :wink: Czyli miałoby to wyglądać tak:
-atak 4 jednostek (gracz 1) na 5 jednostek (gracz 2), drugiemu zostają 2 jednostki, 3 giną, a pierwszemu giną 4. W takim razie gracz 2 jako zwycięzca oddaje pokonane jednostki do Valhalli za co zdobywa punkty/bonusy/cokolwiek, a przegrany po prostu traci jednostki bez punktów/bonusów/czegokolwiek?
Przegrany nie traci jednostek, bo nie umarły w chwale. To oczywiście zabieg, który nie oddaje rzeczywistej bitwy, ale podkreśla główny wątek Valhalli.

Także nie ma mowy o zachowawczym graniu i strachu przed atakiem. Wszyscy się atakują i celem jest skuteczne budowanie drużyny, zarządzanie taktykami i atakowanie we właściwym momencie.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4089
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 2533 times

Re: Valhalla

Post autor: Gizmoo »

Marx pisze:W mojej ocenie tematyka wikingów; Walhally, jarlów, drakkarów itd. już się trochę wyczerpała,
+ Milion. Samych hitów było sporo, a niszowych gier jest ciężko nawet policzyć. W ostatnich latach mieliśmy:

Blood Rage
Vikings on Board
Champions of Midgard
Raiders of the North
Explorers of The North
Shipwrights of the North
Vikings Gone Wild
Fire and Axe (reedycja)
Vikings: The Board Game
878: Vikings – Invasions of England
Norsaga
A Feast For Odin
Jorvik
In the Name of Odin

Tyle pamiętam z głowy. A pewnie było jeszcze więcej. Bo np. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu dużej gry z wikingami, która była niedawno na KS. (worker placment + Area control, z rondlem akcji)

Reasumując - temat potwornie oklepany, więc mechanicznie to musi być C U D O, żeby się czymkolwiek wyróżniło. I mam nadzieję - że będzie! Chociaż, jak słyszę, że są kostki... :|
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 935
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Valhalla

Post autor: Wookie »

No jasne, jest tego sporo :)

Powtórzę to, co mówię w następnym filmiku nt gry.:
Gdyby była gra w klimacie wikingów, która oferuje coś podobnego co moja, to na pewno Valhallę bym "poddał", nie jestem aż tak zakochany w moim projekcie :)
Awatar użytkownika
Luke555
Posty: 156
Rejestracja: 06 paź 2016, 13:06
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Valhalla

Post autor: Luke555 »

Gizmoo pisze:
Marx pisze:W mojej ocenie tematyka wikingów; Walhally, jarlów, drakkarów itd. już się trochę wyczerpała,
+ Milion. Samych hitów było sporo, a niszowych gier jest ciężko nawet policzyć. W ostatnich latach mieliśmy:

Blood Rage
Vikings on Board
Champions of Midgard
Raiders of the North
Explorers of The North
Shipwrights of the North
Vikings Gone Wild
Fire and Axe (reedycja)
Vikings: The Board Game
878: Vikings – Invasions of England
Norsaga
A Feast For Odin
Jorvik
In the Name of Odin

Tyle pamiętam z głowy. A pewnie było jeszcze więcej. Bo np. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu dużej gry z wikingami, która była niedawno na KS. (worker placment + Area control, z rondlem akcji)

Reasumując - temat potwornie oklepany, więc mechanicznie to musi być C U D O, żeby się czymkolwiek wyróżniło. I mam nadzieję - że będzie! Chociaż, jak słyszę, że są kostki... :|
dodam jeszcze: Villainous vikings - tytuł na który bardzo poluję, bo podobno miodny :)
sidmeier
Posty: 307
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:55

Re: Valhalla

Post autor: sidmeier »

Luke555 pisze:
Gizmoo pisze:
Marx pisze:W mojej ocenie tematyka wikingów; Walhally, jarlów, drakkarów itd. już się trochę wyczerpała,
+ Milion. Samych hitów było sporo, a niszowych gier jest ciężko nawet policzyć. W ostatnich latach mieliśmy:

Blood Rage
Vikings on Board
Champions of Midgard
Raiders of the North
Explorers of The North
Shipwrights of the North
Vikings Gone Wild
Fire and Axe (reedycja)
Vikings: The Board Game
878: Vikings – Invasions of England
Norsaga
A Feast For Odin
Jorvik
In the Name of Odin

Tyle pamiętam z głowy. A pewnie było jeszcze więcej. Bo np. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu dużej gry z wikingami, która była niedawno na KS. (worker placment + Area control, z rondlem akcji)

Reasumując - temat potwornie oklepany, więc mechanicznie to musi być C U D O, żeby się czymkolwiek wyróżniło. I mam nadzieję - że będzie! Chociaż, jak słyszę, że są kostki... :|
dodam jeszcze: Villainous vikings - tytuł na który bardzo poluję, bo podobno miodny :)

Wydaje się wstępnie na straszną kichę, temat nie uratuje, drętwe poprzedniki też ciężko, mechaniki z kosmosu nie dasz przecież, ogranicza logika. A mimo wszystko chce się wchodzić na wspieranie, wróżę straszną klapę i upokorzenie. Ale zrobisz, jak chcesz.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4714
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 381 times
Been thanked: 883 times

Re: Valhalla

Post autor: BartP »

Cóż za malkontenctwo ;]. Ja tam zerknę z chęcią na grę, mnie żaden wiking niestraszny. Nawet któryś z kolei.
Skoro się przerzucamy na wikińskie klimaty, to może jeszcze Vikingdoms.
fahrad
Posty: 226
Rejestracja: 24 cze 2015, 10:46
Has thanked: 8 times

Re: Valhalla

Post autor: fahrad »

Luke555 pisze:Tyle pamiętam z głowy. A pewnie było jeszcze więcej. Bo np. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu dużej gry z wikingami, która była niedawno na KS. (worker placment + Area control, z rondlem akcji)
Pewnie chodzi o Barbarians: The Invasion, choć to nie do końca o wikingach. Wsparłem i ciekaw jestem co z tego będzie.
sidmeier pisze:Ja tam zerknę z chęcią na grę, mnie żaden wiking niestraszny. Nawet któryś z kolei.
Jestem tego samego zdania :) .
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Valhalla

Post autor: rastula »

BartP pisze:Cóż za malkontenctwo ;]. Ja tam zerknę z chęcią na grę, mnie żaden wiking niestraszny. Nawet któryś z kolei.
Skoro się przerzucamy na wikińskie klimaty, to może jeszcze Vikingdoms.

Poza tym dlaczego nagle utyskiwania przy 76 tytule a przy 75 była jeszcze ślina i nomnomnom?

Będzie gra to można sobie będzie wybrzydzać. Tak by the way tematyki....wczoraj grałem w świetną nowość z essen...i tam się prowadzi takie gospodarstwo i przerabia drewno na owce...i nikomu to nie przeszkadza...
Ostatnio zmieniony 10 lis 2017, 23:12 przez rastula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Valhalla

Post autor: Marx »

Wookie, w każdym razie powodzenia i dużo energii i wytrwałości!
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
michcic
Posty: 190
Rejestracja: 18 paź 2014, 09:43
Has thanked: 13 times
Been thanked: 42 times

Re: Valhalla

Post autor: michcic »

Miałem okazje zagrać w prototyp niecały miesiąc temu. Podczas pierwszej rozgrywki grałem trochę na czuja, ale już po kilku ruchach stało się jasne jak należy grać. Mimo to partia była bardzo satysfakcjonująca i chętnie usiadłbym do kolejnej, grając już z pełną świadomością.

Mechanika działa bardzo dobrze. Jest tutaj oczywiście losowość (bo kości i dociąg kart z talii), ale nie brakuje też miejsca na decyzje: kiedy i kogo opłaci mi się zaatakować, czy użyć tej karty teraz czy później, itd. Duże znaczenie dla rozgrywki ma zdolność specjalna jarla, która w pewien sposób determinuje strategię całej gry i bardzo fajnie, bo zapewni to grze dużą regrywalność (w samej podstawce jest ich chyba ponad 20). Sama walka dostarcza wielu emocji, porównywalnych z pojedynkami na arenie w Spartakusie, a jednocześnie pozwala zachować trochę większą kontrolę nad wynikiem walki.

A tematyka? Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie innej, lepiej współgrającej z mechaniką. Grając na prototypie może nie dało się jeszcze poczuć klimatu w pełni, ale z gotowymi grafikami to już będzie to. Mam dwie gry o wikingach i nie widzę żadnego problemu z tym, żeby nabyć kolejną.

Wydaje mi się, że Łukasz projektuje coraz lepsze gry, a Valhalla dobrze wpisuje się w ten trend. Wesprę na pewno.
Członek Stowarzyszenia Pamper - Grupa Testerska - organizatora Designer Camp.
Game developer w wydawnictwie Go On Board.

Dziękuję za pomoc w zakupach: grabash4u, Quaku, Banan2, donmakaron
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 935
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Valhalla

Post autor: Wookie »

michcic pisze:Miałem okazje zagrać w prototyp niecały miesiąc temu. Podczas pierwszej rozgrywki grałem trochę na czuja, ale już po kilku ruchach stało się jasne jak należy grać. Mimo to partia była bardzo satysfakcjonująca i chętnie usiadłbym do kolejnej, grając już z pełną świadomością.

Mechanika działa bardzo dobrze. Jest tutaj oczywiście losowość (bo kości i dociąg kart z talii), ale nie brakuje też miejsca na decyzje: kiedy i kogo opłaci mi się zaatakować, czy użyć tej karty teraz czy później, itd. Duże znaczenie dla rozgrywki ma zdolność specjalna jarla, która w pewien sposób determinuje strategię całej gry i bardzo fajnie, bo zapewni to grze dużą regrywalność (w samej podstawce jest ich chyba ponad 20). Sama walka dostarcza wielu emocji, porównywalnych z pojedynkami na arenie w Spartakusie, a jednocześnie pozwala zachować trochę większą kontrolę nad wynikiem walki.

A tematyka? Szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie innej, lepiej współgrającej z mechaniką. Grając na prototypie może nie dało się jeszcze poczuć klimatu w pełni, ale z gotowymi grafikami to już będzie to. Mam dwie gry o wikingach i nie widzę żadnego problemu z tym, żeby nabyć kolejną.

Wydaje mi się, że Łukasz projektuje coraz lepsze gry, a Valhalla dobrze wpisuje się w ten trend. Wesprę na pewno.
Wielkie dzięki za recenzję!
Widzę, że widzisz te same zalety gry, co ja :)

(Kiedy / gdzie grałeś w grę?)
sidmeier pisze:Wydaje się wstępnie na straszną kichę, temat nie uratuje, drętwe poprzedniki też ciężko, mechaniki z kosmosu nie dasz przecież, ogranicza logika. A mimo wszystko chce się wchodzić na wspieranie, wróżę straszną klapę i upokorzenie. Ale zrobisz, jak chcesz.
Dzięki, przemyślę :)
Awatar użytkownika
michcic
Posty: 190
Rejestracja: 18 paź 2014, 09:43
Has thanked: 13 times
Been thanked: 42 times

Re: Valhalla

Post autor: michcic »

Wookie pisze:(Kiedy / gdzie grałeś w grę?)
Graliśmy z Tobą podczas ostatniej nocy planszówkowej (powinieneś kojarzyć: Michał, nie Maciek). ;)

Swoją drogą planujesz podobne spotkanie w tym miesiącu?
Członek Stowarzyszenia Pamper - Grupa Testerska - organizatora Designer Camp.
Game developer w wydawnictwie Go On Board.

Dziękuję za pomoc w zakupach: grabash4u, Quaku, Banan2, donmakaron
ostiego
Posty: 21
Rejestracja: 17 maja 2017, 09:43

Re: Valhalla

Post autor: ostiego »

Nie rozumiem dlaczego temat wikingów ma od razu przekreślić grę? Rozumiem że wywalamy do piachu wszystkie fantasy bo przecież pełno tego badziewia wszędzie? =D Nie wiem jak u was, ale dla mnie to sama mechanika stanowi grę, a jeśli ma fajne "grafiki", czy klimat, to tylko na plus. Ja jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie i kibicuję projektowi =)
Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych KOŚCI przedstawia: Potwornie Dobre Granie - cykl wydarzeń w Puszczykowie k/Poznania.
Więcej na naszym fejsie https://www.facebook.com/SMGPKosci
wrogreg
Posty: 45
Rejestracja: 17 sie 2016, 02:05
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 2 times

Re: Valhalla

Post autor: wrogreg »

A ja mam wrażenie, że wychodzi w temacie nasze małe polskie piekiełko. Gdyby gra była zaprojektowana przez Langa, Chvatila czy innego Kniazia ;) to były by ochy i achy, a że to "tylko" Wookie to jedziemy, napewno się nie uda, temat oklepany, po co to komu... lepiej siedź na dupie, bierz 500+ i się nie wychylaj. Wookie trzymam kciuki, gier z założenie nie wspieram, ale jak trafi do sklepów to napewno się jej bliżej przyjrze. Pozdrawiam.
PawelWAW
Posty: 182
Rejestracja: 06 lut 2017, 16:56
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Re: Valhalla

Post autor: PawelWAW »

wrogreg pisze:A ja mam wrażenie, że wychodzi w temacie nasze małe polskie piekiełko. Gdyby gra była zaprojektowana przez Langa, Chvatila czy innego Kniazia ;) to były by ochy i achy, a że to "tylko" Wookie to jedziemy, napewno się nie uda, temat oklepany, po co to komu... lepiej siedź na dupie, bierz 500+ i się nie wychylaj. Wookie trzymam kciuki, gier z założenie nie wspieram, ale jak trafi do sklepów to napewno się jej bliżej przyjrze. Pozdrawiam.
+1
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 935
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Valhalla

Post autor: Wookie »

michcic pisze: Graliśmy z Tobą podczas ostatniej nocy planszówkowej (powinieneś kojarzyć: Michał, nie Maciek). ;)
Kojarzę :)
wrogreg pisze:A ja mam wrażenie, że wychodzi w temacie nasze małe polskie piekiełko. Gdyby gra była zaprojektowana przez Langa, Chvatila czy innego Kniazia ;) to były by ochy i achy, a że to "tylko" Wookie to jedziemy, napewno się nie uda, temat oklepany, po co to komu... lepiej siedź na dupie, bierz 500+ i się nie wychylaj. Wookie trzymam kciuki, gier z założenie nie wspieram, ale jak trafi do sklepów to napewno się jej bliżej przyjrze. Pozdrawiam.
Prawda, dzięki za głos!

A mam nadzieję, że jednak do "wsparcia" zachęcę :)
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 51 times
Been thanked: 17 times

Re: Valhalla

Post autor: Marx »

wrogreg pisze:A ja mam wrażenie, że wychodzi w temacie nasze małe polskie piekiełko. Gdyby gra była zaprojektowana przez Langa, Chvatila czy innego Kniazia ;) to były by ochy i achy, a że to "tylko" Wookie to jedziemy, napewno się nie uda, temat oklepany, po co to komu... lepiej siedź na dupie, bierz 500+ i się nie wychylaj. Wookie trzymam kciuki, gier z założenie nie wspieram, ale jak trafi do sklepów to napewno się jej bliżej przyjrze. Pozdrawiam.
Trochę bzdura. Często spotykam się z głosami krytyki na temat gier Langa sprowadzających się do tej samej mechaniki via. Chaos, BR i rzekomo Rising Sun (który jest jednak inną grą), podobne głosy narzekania widzę w kontekście nadchodzącej gry "Hate". Sam cenię np. wydawcę Mythic Games, ale jestem dość sceptycznie nastawiony do Mythic Battles: Vikings, którego kampania crowdfundingowa bedzie miała miejsce nie wcześniej niż w 2019r. Personalnie jestem również zachwycony i oszołomiony grą Nemesis polskiego autora.

Albo się umie przyjąć głos krytyki, albo nie umie i wtedy trzeba szukać tłumaczeń.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
kamilpr
Posty: 372
Rejestracja: 05 maja 2015, 19:48
Has thanked: 25 times
Been thanked: 14 times

Re: Valhalla

Post autor: kamilpr »

Kiedy możemy się spodziewać gameplay na yt ? Mówiłeś w filmiku, że będzie.
Awatar użytkownika
Olgierdd
Posty: 1835
Rejestracja: 23 lut 2010, 15:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 80 times
Been thanked: 92 times

Re: Valhalla

Post autor: Olgierdd »

Ale prawdą jest, że na Wookiego spada sporo krytyki ze względu na jego sposób prowadzenia kanału na yt ("za dużo luzu", promocja sklepu i swoich gier itp.) i ta niechęć potem przenosi się na jego wszelką aktywność.
Awatar użytkownika
Wookie
Posty: 935
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Valhalla

Post autor: Wookie »

kamilpr pisze:Kiedy możemy się spodziewać gameplay na yt ? Mówiłeś w filmiku, że będzie.
Gameplay będzie jako odcinek "Wtorku z Valhallą". Pewnie dopiero za 2-3 tygodnie.
Marx pisze: Albo się umie przyjąć głos krytyki, albo nie umie i wtedy trzeba szukać tłumaczeń.
Krytykę przyjmuję chętnie (i regularnie). Ale wolę krytykę tego, jak temat wikingów został przedstawiony / zaimplementowany w grze. Z krytyką samego tematu ciężko coś zrobić :)

A ty akurat wymieniłeś narzekanie na powtarzalność mechaniki w kolejnych gracz jednego wydawcy/autora i skoki na kasę na KS (jakby co wsparłem Rising Sun ;) ).
Myślę, że to coś innego, bo niektórzy nie chcą dać nawet cienia szansy Valhalli, bo to "temat wikingów" - to jest chyba najdziwniejsze.
Olgierdd pisze:Ale prawdą jest, że na Wookiego spada sporo krytyki ze względu na jego sposób prowadzenia kanału na yt ("za dużo luzu", promocja sklepu i swoich gier itp.) i ta niechęć potem przenosi się na jego wszelką aktywność.
Jasne.
Ale myślę, że można być na tyle "dojrzałym", żeby mnie nie lubić i w tym samym momencie sprawdzić (a nawet polubić) moją grę. Ewentualnie w celach terapeutycznych podrzeć kartę Jarla z moją podobizną :)
ODPOWIEDZ