Botanik (Frank Crittin, Grégoire Largey, Sébastien Pauchon)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
nds
Posty: 51
Rejestracja: 10 paź 2020, 20:08
Has thanked: 17 times
Been thanked: 10 times

Re: Botanik (Frank Crittin, Grégoire Largey, Sébastien Pauchon)

Post autor: nds »

Jakiś miesiąc temu kupiłem Botanika szukając czegoś na dołożenie do darmowej przesyłki. W oko wpadają ilustracje Botanika, sprawdzam jak to wygląda myślę bierę dla mojej drugiej połówki powinno się jej spodobać. Oj jak się nie spodziewałem jak to zażre mocno. Dostaje teraz tylko pytania przed wyjściem do pracy czy pociśniemy partyjkę.
Zasady proste, ale gra z większą możliwością kombinowania. Oj jak można komuś dokopać ta negatywna interakcja. Zmuszając do odblokowania sobie mechatronika gdy na środkowym rzędzie są tylko popularne kafelki niepasujące przeciwnikowi.
Rozgrywka na 15-20min.
Bardzo mi się podoba wykonanie i to jak kompaktowe jest pudełko. Wielkościowo w sam raz, aby gdzieś zabrać na wycieczkę.
Ty widzisz i nie grzmisz, a ja miałem robić za piorunochron.
ODPOWIEDZ