Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!

Czy chcesz mieć własną kopię gry poprzez zamówienie zbiorowe?

TAK, pewnie że chcę
357
85%
Oczywiście, muszę ją mieć! (ankieta musi mieć min. 2opcje do wyboru ;) )
62
15%
 
Liczba głosów: 419

Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Update 0.6

Nowa wersja jest już na TTS (Link do Gry).

Testujcie sobie a tymczasem ja się zabieram za separatory. Jeszcze nie mam pomysłu, ale coś się wyklaruje :D

BTW. Doradźcie jakieś miejsce gdzie mogę wrzucić instrukcję. Po pierwsze musi się otwierać bezpośrednio, bez pobierania, po drugie nie może zniknąć po miesiącu, tylko siedzieć tam bezterminowo, po trzecie bezpłatnie. Teraz wisi na dysku google, ale to chyba nie jest najlepsza opcja.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Update 0.7

Separatory są gotowe. Nic specjalnego, zwykłe obrazy z gry z opisem. Przechodzę do nieco ciekawszej Planszy Gracza.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11105
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3386 times
Been thanked: 3286 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: japanczyk »

strategie_pl pisze: 27 gru 2021, 15:16 BTW. Doradźcie jakieś miejsce gdzie mogę wrzucić instrukcję. Po pierwsze musi się otwierać bezpośrednio, bez pobierania, po drugie nie może zniknąć po miesiącu, tylko siedzieć tam bezterminowo, po trzecie bezpłatnie. Teraz wisi na dysku google, ale to chyba nie jest najlepsza opcja.
Darmowe konto na dropboxie i jazda
HoLi
Posty: 693
Rejestracja: 11 lut 2014, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 77 times
Been thanked: 70 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: HoLi »

japanczyk pisze: 02 sty 2022, 17:55
strategie_pl pisze: 27 gru 2021, 15:16 BTW. Doradźcie jakieś miejsce gdzie mogę wrzucić instrukcję. Po pierwsze musi się otwierać bezpośrednio, bez pobierania, po drugie nie może zniknąć po miesiącu, tylko siedzieć tam bezterminowo, po trzecie bezpłatnie. Teraz wisi na dysku google, ale to chyba nie jest najlepsza opcja.
Darmowe konto na dropboxie i jazda
Potwierdzam, sam korzystam :) .

Pozdrawiam
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2451
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 538 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Jiloo »

japanczyk pisze: 02 sty 2022, 17:55
strategie_pl pisze: 27 gru 2021, 15:16 BTW. Doradźcie jakieś miejsce gdzie mogę wrzucić instrukcję. Po pierwsze musi się otwierać bezpośrednio, bez pobierania, po drugie nie może zniknąć po miesiącu, tylko siedzieć tam bezterminowo, po trzecie bezpłatnie. Teraz wisi na dysku google, ale to chyba nie jest najlepsza opcja.
Darmowe konto na dropboxie i jazda
Poza tym wygodne. Jak sobie zsynchronizujesz z folderem na kompie to zmiany będą widoczne od razu na pliku w sieci.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
woytas
Posty: 756
Rejestracja: 03 lis 2013, 16:11
Has thanked: 179 times
Been thanked: 139 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: woytas »

Rzuciłem okiem na moduł i bardzo mi się podoba.
MATA wygląda naprawdę dobrze. Niektóre grafiki są lepiej niż doskonale dobrane (Gospoda, Pokonani Przeciwnicy). Napis na lewym brzegu maty - CUDO. Od razu rzuciły mi się w oczy rewersy kart i mogę tylko powiedzieć - DOBRA ROBOTA. Dobrze, że wyrównałeś wielkość tekstów na kartach, teraz wygląda to schludnie.
Rozumiem, że nie trzeba już sprawdzać zgodności tekstów na kartach z oryginałami?
Instrukcja wygląda dobrze i otwiera się tak, jak chciałeś z tego linka

Wygląda na to, że chyba skończyłeś najbardziej czasochłonną część prac. Kiedy drukowanie?
Soul_oka
Posty: 167
Rejestracja: 13 gru 2018, 16:12
Has thanked: 71 times
Been thanked: 33 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Soul_oka »

Autor w kwesti druku, całą organizacje pozostawił nam, czyli graczom.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11105
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3386 times
Been thanked: 3286 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: japanczyk »

Soul_oka pisze: 03 sty 2022, 12:11 Autor w kwesti druku, całą organizacje pozostawił nam, czyli graczom.
Fulgrim pisze:
I summon thee ;-)
Ale chyba poczekamy aż będzie wszystko finalnie dopięte z tematem, nie?

Wydzielilem temat viewtopic.php?f=55&t=74243 zeby nie zasmiecać tutaj - kto chetny na wspolny druk to dawajcie znac, zobaczymy czy mozna cene lepsza niz MBPrint ogarnac
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Chyba skorzystam z DropBoxa, jakoś byłem do niego negatywnie nastawiony, ale widzę że nie jest tak źle.

Zgadza się, najdłuższa część już za nami. Zgodnie z planem niedługo skończę plansze graczy. Później tylko grafika na pudełko i insert - sama przyjemność, ale na sam koniec jeszcze muszę zrobić karty Hard Mode.

Karty są już po czwartej poprawce, więc jeżeli coś się będzie nie zgadzało to może najmniejsze literówki etc. Jednak ostatnim razem sam znalazłem duży błąd, to była chyba karta Leveceque gdzie tekst mówił "dołącz kartę ze stosu Martwych Bohaterów" zamiast "...stosu kart odrzuconych", więc jeżeli już to prosiłbym o szukanie tego typu błędów, chociaż jest to bardzo trudne, nie znając Aliena na pamięć. ;) Niemniej, sprawdzajcie.

Instancja w warsztacie na TTS zostanie przeniesiona na nowe ID, gdy gra już będzie wydana oficjalnie (będzie wyżej w wyszukiwaniach Steam Wokshop itd.), i Alpha Testing zostanie wyłączony.

Jak napisano wcześniej, drukujecie sami, dostaniecie ode mnie pliki, ale chciałbym najpierw w docelowej drukarni wydrukować proof'a, żeby mieć pewność, że kolory będą akceptowalne i wszystko jest dobrze pomierzone. Wtedy to będzie tylko kwestia zgłoszenia się do tej drukarni, bo już będzie miała ogarnięte te pliki.

Najlepiej, żebyście już wskazali drukarnię. Jest oczywisty kandydat MBPrint, ale japanczyk wspominał mi, że może u Fulgrim'a będzie taniej.

PS. Prośba, bo nie ma mnie w domu do końca tygodnia a muszę mieć wymiary boxa Aliena. W notatkach mam zapisane "25 x 38 cm (10×15 in)", ale to nie jest to dokładna zamiana, jakby ktoś mógł na szybko zmierzyć a, b i h będę wdzięczny :)
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Kto chętny na zamówienie, niech narazie odhaczy się w ankiecie. Prosiłbym tylko, żeby to było tak na 110%. Wiem, że na tym etapie nie znamy jeszcze ceny, ale dam drukarni zarys, ile będzie do wydrukowania.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: playerator »

strategie_pl pisze: 03 sty 2022, 12:58 Kto chętny na zamówienie, niech narazie odhaczy się w ankiecie. Prosiłbym tylko, żeby to było tak na 110%. Wiem, że na tym etapie nie znamy jeszcze ceny, ale dam drukarni zarys, ile będzie do wydrukowania.
Wybrałem pierwszą odpowiedź, ale po zastanowieniu zaznaczyłem jednak drugą.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Skoro japanczyk już wydzielił temat na drukowanie, to można tam się zgłaszać, ankieta odwołana :)

Ps. Jeszcze przypomnę, jeśli ktoś ma pudło Aliena pod ręką to nich pomierzy je plis.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2451
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 538 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Jiloo »

strategie_pl pisze: 03 sty 2022, 13:07 Skoro japanczyk już wydzielił temat na drukowanie, to można tam się zgłaszać, ankieta odwołana :)

Ps. Jeszcze przypomnę, jeśli ktoś ma pudło Aliena pod ręką to nich pomierzy je plis.
Wymiary zewnętrzne, info z BGG. Później mogę pomierzyć dokładnie wszystko co trzeba.
Size: 15.04 x 10.00 x 3.15 inches or 38.2 x 25.4 x 8.0 cm
Dodam tylko, ze pudełko bardzo zwiększa cenę finalnego produktu. Jak robiłem wycene gry z 300+ kartami i niedużym pudełkiem to pudełko kosztowało 50% ceny całości. Osobiście wolalbym same karty i trzymać je w deckbxie albo pudle od niego Legendary.

PS. Można zamówić inna liczbę zestawów kart i pudełek
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Jiloo pisze: 03 sty 2022, 14:03
strategie_pl pisze: 03 sty 2022, 13:07 Skoro japanczyk już wydzielił temat na drukowanie, to można tam się zgłaszać, ankieta odwołana :)

Ps. Jeszcze przypomnę, jeśli ktoś ma pudło Aliena pod ręką to nich pomierzy je plis.
Wymiary zewnętrzne, info z BGG. Później mogę pomierzyć dokładnie wszystko co trzeba.
Size: 15.04 x 10.00 x 3.15 inches or 38.2 x 25.4 x 8.0 cm
Dodam tylko, ze pudełko bardzo zwiększa cenę finalnego produktu. Jak robiłem wycene gry z 300+ kartami i niedużym pudełkiem to pudełko kosztowało 50% ceny całości. Osobiście wolalbym same karty i trzymać je w deckbxie albo pudle od niego Legendary.

PS. Można zamówić inna liczbę zestawów kart i pudełek
Dzięki!

To prawda, dla drukarni wykonanie pudełka na wymiar może być irytujące i czasochłonne. Dlatego polecam zrobić je własnoręcznie, bo to jest banalnie proste, a wydrukować tylko grafikę do przyklejenia. W najgorszym wypadku mogę nakręcić wideo z tym dokładnie pudełkiem, nawet z planszami graczy bo robi się to podobnie.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Soul_oka
Posty: 167
Rejestracja: 13 gru 2018, 16:12
Has thanked: 71 times
Been thanked: 33 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Soul_oka »

Dokładnie. Dla mnie wystarczy czarne pudło z nalepka medalionu i nazwa gry na wieku.
Thrill-k3
Posty: 30
Rejestracja: 18 kwie 2020, 15:50
Has thanked: 32 times
Been thanked: 9 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Thrill-k3 »

To będzie taki exclusive, że można skrzynię rozważyć, co pewnie wyjdzie niewiele drożej niż pudełko tekturowe z drukarni, więc może faktycznie tu by była kwestia indywidualna, kto chce same karty (no i mata, wiadomo), a kto z pudełkiem i jaką jego jakością.
Soul_oka
Posty: 167
Rejestracja: 13 gru 2018, 16:12
Has thanked: 71 times
Been thanked: 33 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Soul_oka »

Przy takim zainteresowaniu gra, jak widać w temacie stworzonym przez japanczyka, to sam e-raptor przygotuję skrzynie z insertem 😁
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1132
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

Proponuje tak
>Domyślna wersja z instrukcją, kartami i prostym tekturowym pudełkiem z klapką (no, można dorzucić jakąś dekoracje na wieku typu medalion czy coś).

>Jako bonusy - insert do tekturowego pudełka, pudełko premium (może nawet drewniane), mata (jest jakiś projekt takiej mnaty w ogole)?
Pudełko odrazu mówie - wyjdzie drogo.

Jest wydzielony post zeby wyrażać zainteresowanie - jest już z 50 odpowiedzi, więc raczej z wykonaniem nie bedzie problemu, tylko kwestia uporządkowania całej produkcji.
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2451
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 538 times
Been thanked: 463 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Jiloo »

strategie_pl pisze: 03 sty 2022, 14:22
Jiloo pisze: 03 sty 2022, 14:03 Wymiary zewnętrzne, info z BGG. Później mogę pomierzyć dokładnie wszystko co trzeba.
Size: 15.04 x 10.00 x 3.15 inches or 38.2 x 25.4 x 8.0 cm
Dzięki!
Wymiary zewnętrze się zgadzają, natomiast pudełko wewnętrzne jest ciut mniejsze:
37.6 x 24.8 x 7.8 cm
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Dzięki Jiloo!

Co do pudełka. Ja zrobię grafikę na pudło w tym samym wymiarze co pudło Aliena (może delikatnie wyższe). Jeżeli chodzi o skrzynie, czy inne wymiary pudełek to mogę przygotować plik z gołym logiem czy coś w tym stylu, dla drukarni.
Ja lubię skrzynie, mam ze 3 chyba. Samoróbki. Ale jeszcze bardziej lubię robić pudełka :)

Mata jest gotowa, krótszy bok jest o długości 37cm, czyli dokładnie tyle, żeby zmieścić się w pudełku. Jest rzut maty kilka stron wcześniej.

Insert będzie bajecznie prosty, dwa prostokąty, między nimi mata.

Może się mylę, ale mata jest chyba bardzo potrzebna. W Alienie było by ciężko bez niej grać.
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
rasskabak
Posty: 139
Rejestracja: 09 gru 2021, 22:13
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: rasskabak »

Zawsze tu macie taki kocioł, jeśli chodzi o wydawanie gier w hurtowych nakładach, czy to po prostu noworoczna aura? :D

Zastanawiamy się właśnie nad pudełkiem do Netrunnera, tam jest około 900szt kart. Mam ploter laserowy, więc jest opcja żeby wyciąć coś ze sklejki, HDF, czy e/w czegoś jeszcze innego.
Zaproponowałem od siebie coś takiego, w cenie 50zł, mieści 1000szt kart z koszulkami - viewtopic.php?f=55&t=73669&start=275#p1428516
Później mr_fisq znalazł jeszcze takie coś - https://www.reddit.com/r/Netrunner/comm ... okens_fit/ . W zależności od wersji, wyszło by między 30zł (gładkie, bez wzorów) a 60zł (dużo graweru na większości scianek). Przy czym tu nie wiemy ile dokładnie kart w to wejdzie, szacunkowo 600-700 (z koszulkami mniej)
Jest też opcja żeby zrobić pudełko bez wzorów i nakleić na nie wydruk full color.

Projekty robię sam, więc jak by co to możemy tu sporo poeksperymentować :).
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1132
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

strategie_pl pisze: 03 sty 2022, 22:55 Dzięki Jiloo!

Co do pudełka. Ja zrobię grafikę na pudło w tym samym wymiarze co pudło Aliena (może delikatnie wyższe). Jeżeli chodzi o skrzynie, czy inne wymiary pudełek to mogę przygotować plik z gołym logiem czy coś w tym stylu, dla drukarni.
Ja lubię skrzynie, mam ze 3 chyba. Samoróbki. Ale jeszcze bardziej lubię robić pudełka :)

Mata jest gotowa, krótszy bok jest o długości 37cm, czyli dokładnie tyle, żeby zmieścić się w pudełku. Jest rzut maty kilka stron wcześniej.

Insert będzie bajecznie prosty, dwa prostokąty, między nimi mata.

Może się mylę, ale mata jest chyba bardzo potrzebna. W Alienie było by ciężko bez niej grać.
Dałbyś mi rade wszystkie pliki zebrać w kupe w jednym miejscu (jeszcze nie zdazyłem przewertować całego wątku w poszukiwaniu)?
Co do insertu, żadnych przedziałek w tych prostokątach?
Soul_oka
Posty: 167
Rejestracja: 13 gru 2018, 16:12
Has thanked: 71 times
Been thanked: 33 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Soul_oka »

Fulgrim pisze: 03 sty 2022, 23:13
strategie_pl pisze: 03 sty 2022, 22:55 Dzięki Jiloo!
Spoiler:
Dałbyś mi rade wszystkie pliki zebrać w kupe w jednym miejscu (jeszcze nie zdazyłem przewertować całego wątku w poszukiwaniu)?
Co do insertu, żadnych przedziałek w tych prostokątach?
Oryginalny insert był prosty do bólu :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Lets_Grajmy
Posty: 399
Rejestracja: 16 lip 2016, 19:22
Has thanked: 75 times
Been thanked: 439 times
Kontakt:

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Lets_Grajmy »

Fulgrim pisze: 03 sty 2022, 23:13
strategie_pl pisze: 03 sty 2022, 22:55 Dzięki Jiloo!

Co do pudełka. Ja zrobię grafikę na pudło w tym samym wymiarze co pudło Aliena (może delikatnie wyższe). Jeżeli chodzi o skrzynie, czy inne wymiary pudełek to mogę przygotować plik z gołym logiem czy coś w tym stylu, dla drukarni.
Ja lubię skrzynie, mam ze 3 chyba. Samoróbki. Ale jeszcze bardziej lubię robić pudełka :)

Mata jest gotowa, krótszy bok jest o długości 37cm, czyli dokładnie tyle, żeby zmieścić się w pudełku. Jest rzut maty kilka stron wcześniej.

Insert będzie bajecznie prosty, dwa prostokąty, między nimi mata.

Może się mylę, ale mata jest chyba bardzo potrzebna. W Alienie było by ciężko bez niej grać.
Dałbyś mi rade wszystkie pliki zebrać w kupe w jednym miejscu (jeszcze nie zdazyłem przewertować całego wątku w poszukiwaniu)?
Co do insertu, żadnych przedziałek w tych prostokątach?
Jeszcze nie zbiłem wszystkiego w całość. Wciąż mogą pojawić się poprawki, więc czekam z tym do końca.
Ja podam tylko wymiary do wykonania insertu (czyli tego prostokąta ;P ). Jak w powyższym zdjęciu, będzie jeden prostokąt na środku, czyli miejsce a matę. I w ten sposób miejsce na karty tworzy się samo. Ale może jednak wybiorę dwie rynny na karty i poprzeczkę w ich środku, gdyby była potrzeba.
Jeżeli mówimy o drewnianym insercie, tutaj nie mogę pomóc, nie znam się na tym.

Byłoby super gdybyś dorzucił te gąbki do zestawu :) bez nich zostaje dużo miejsca
Facebook: LET'S GRAJMY - Facebook
YouTube: LET'S GRAJMY - YouTube
Buycoffee: Jeśli sądzisz, że to co robię zasługuje na uznanie to --> Wspieraj kanał tutaj <--
Awatar użytkownika
Fulgrim
Posty: 1132
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:45
Has thanked: 1 time
Been thanked: 84 times

Re: Legendary Encounters: Wiedźmin (LE: Alien retheme)

Post autor: Fulgrim »

strategie_pl pisze: 04 sty 2022, 09:59
Spoiler:
Jeszcze nie zbiłem wszystkiego w całość. Wciąż mogą pojawić się poprawki, więc czekam z tym do końca.
Ja podam tylko wymiary do wykonania insertu (czyli tego prostokąta ;P ). Jak w powyższym zdjęciu, będzie jeden prostokąt na środku, czyli miejsce a matę. I w ten sposób miejsce na karty tworzy się samo. Ale może jednak wybiorę dwie rynny na karty i poprzeczkę w ich środku, gdyby była potrzeba.
Jeżeli mówimy o drewnianym insercie, tutaj nie mogę pomóc, nie znam się na tym.

Byłoby super gdybyś dorzucił te gąbki do zestawu :) bez nich zostaje dużo miejsca
Dobra, zobaczymy jak to wyjdzie z tym pudełkiem. I też co Rasskabak wymysli ;)
ODPOWIEDZ