Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
BasiekD
Posty: 325
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 198 times
Been thanked: 248 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BasiekD »

Jeśli chodzi o poziom wspierania twórców okołoplanszówkowych to rzeczywiście nie jest on porażający.
Ale to chyba nie jest tylko kwestia widowni. Potencjał jest przecież.
Pokazuje to chociażby przykład wspomnianego wcześniej Baniaka, który zarabia na chyba jeszcze bardziej niszowym hobby.
Ja zupełnie w rpgi nie gram. Nie znam ich, nie interesują mnie też specjalnie. Ale Baniaka zdarzało mi się oglądąć, bo po prostu świetnie mówił. Tyle i aż tyle.
W tego samego powodu słucham Gradania i 2pionków, oraz ogólnie Trzewika.

I hej, rozmawiamy sobie tylko. To że Polska scena recenzencka wygląda trochę jak posiedzenie sejmu RP też ma swój urok. Nie ma co się spinać.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5311
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1717 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

wildatheart pisze: 17 maja 2021, 12:48
BOLLO pisze: 17 maja 2021, 12:43
wildatheart pisze: 17 maja 2021, 12:21 ...
Tylko że jak się pisze do GTTV żeby nie robił shadowbana to ma cię w dupie. Jak polemizujesz z WWG o Terraformacji Marsa który wciska ci kit i masz wrażenie że gracie w 2 różne gry, jak Asia z BN jest "sztuczna" i nic z tym nie zrobisz itd....takich YT po prostu nie chce mi się nijak wspierać bo nie chcą słuchać a i nie zależy im na jednostce skoro mają tysiące innych zadowolonych i hojnych patronów.

Wspieram inaczej jak tylko znanym hasłem "Dobre, bo Polskie", no niekoniecznie w tym wypadku.
Dziękuję, że zilustrowałeś moją tezę swoją wypowiedzią, właśnie o takim nastawieniu jakie wyraziłeś pisałam :wink:

Czemu twórca miałby słuchać się Ciebie jak powinien robić swoje materiały? Jestem pewna, że wszyscy robią najlepiej jak potrafią i mogą, a Ty zakładasz jakąś złą wolę. Myślisz, że ktoś jest celowo "sztuczny" czy może to po prostu efekt tego, że nie ma środków i umiejętności zrobić tego lepiej? Żyjemy w kraju, w którym każdemu wydaje się, że wszystko zrobiłby lepiej i że praca drugiego człowieka to ogólnie jest pikuś i powinien mnie posłuchać to ja mu powiem jak ją robić - tak się właśnie tu pojmuje wsparcie, widać to ogólnie w każdej dziedzinie życia. Tylko potem gdzie są Ci wszyscy genialni ludzie i ich genialne rozwiązanie na każdy problem?
Nie zrozumiałaś. Jeżeli nie tylko ja piszę komuś co mi się nie podoba a ktos ma to daleko, to z automatu działa to tak że takiej osoby się nie wspiera. Nie chcesz dla niego rozwoju bo według ciebie błądzi i tym błądzeniu jej nie bedziesz wspierać. Szanujesz nie pogardzasz ale nie wspierasz. Simple

Co do Asi to jest to aktualnie 1 z 3 kanałów jakie subskrybuje i na tyle zarzutów jakie słyszałem na jej temat o sztuczności mi to wcale nie przeszkadza. Nie wpieram jej finansowo ale nie szkaluje jak inni. Dla mnie robi kawał dobrej roboty i zestawienie co weekendowych BN mi wystarcza by wiedizeć co i jak się w świecie dzieje.
Barolek
Posty: 88
Rejestracja: 29 lip 2013, 20:22
Has thanked: 67 times
Been thanked: 71 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Barolek »

Cześć!
Właśnie przeczytałem ostatnie posty odnośnie gier Lacerdy w tym wątku i chciałbym skromnie zareklamować nasz kanał na YT Koszaliński klub gier planszowych: https://www.youtube.com/channel/UCPWQgQ ... iQT25jrjwA
Działamy sobie od niedawna i bardzo amatorsko/hobbistycznie, nie jesteśmy w sumie recenzentami, bardziej przedstawiamy nasze wrażenia, głównie z gier euro.
Z gier Lacerdy w naszej kolekcji mamy chyba wszystko i większość ograne, więc jeśli jest zapotrzebowanie to chętnie nagramy o nich filmy. Zgadzam się jednak z głosami wcześniejszych postów, że są to gry trochę niewdzięczne do recenzji. Ciężko się je tłumaczy, są długie i bardzo mózgożerne, drogie i ciężko dostępne. Ale dla fanów euro gier na pewno warte zapoznania bo dla mnie osobiście, Lacerda robi wyjątkowe gry.

W każdym razie zapraszam do przejrzenia naszych materiałów, każdą krytykę przyjmujemy z pokorą :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5311
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1717 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Barolek pisze: 17 maja 2021, 13:34
W każdym razie zapraszam do przejrzenia naszych materiałów, *każdą krytykę przyjmujemy z pokorą :)
Po pierwsze to gratuluje odwagi i życzę owocnych materiałów.

* niektórzy się nadymają i tego już nie potrafią. Tutejsi forumowicze też tak mają.....
Peter1975
Posty: 53
Rejestracja: 20 kwie 2020, 20:19
Has thanked: 39 times
Been thanked: 6 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Peter1975 »

BasiekD pisze: 17 maja 2021, 13:15 I hej, rozmawiamy sobie tylko. To że Polska scena recenzencka wygląda trochę jak posiedzenie sejmu RP też ma swój urok. Nie ma co się spinać.
słuszna uwaga, może warto spojrzeć na brytyjski parlament ;) https://www.youtube.com/watch?v=kAM-YW-6vdU
bobiaczek
Posty: 417
Rejestracja: 01 gru 2019, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 141 times
Been thanked: 111 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: bobiaczek »

bullo pisze: 24 maja 2021, 20:32 ...
300/5 daje 60 zł za godzinę. I oni śmią twierdzić, że recenzowanie się nie opłaca? Hold my beer.
...
Chyba karmię troll'a ale co tam. Masz ewidentne braki w zrozumieniu ile czasu zajmuje przygotowanie filmu. Obejrzenie, sprawdzenie i ewentualne nagranie materiału do ewidentnych pomyłek itp. Spore nakłady trzeba ponieść na przygotowanie "studia", kamerę czy mikrofon, jak i dobrą maszynę do obróbki video jak i oprogramowanie (zerknij jak "po taniości" robi transmisje Portal i jak marnie to wychodzi, a i tak już sporo zainwestowali).

Generalnie, jeśli to takie proste, to poświęć się tej pracy i zobaczymy, czy samymi recenzjami nagotujesz obiadu (nawet jak wydawcy będą się pchać drzwiami i oknami był recenzował i gry)
Awatar użytkownika
Neoptolemos
Posty: 1973
Rejestracja: 09 sty 2014, 18:30
Has thanked: 192 times
Been thanked: 871 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Neoptolemos »

Sid. Odpuść sobie. Prosimy.
Game developer w Lucky Duck Games
Autor bloga Karta - stół!
Redaktor Board Times
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: polwac »

bobiaczek pisze: 24 maja 2021, 20:41
bullo pisze: 24 maja 2021, 20:32 ...
300/5 daje 60 zł za godzinę. I oni śmią twierdzić, że recenzowanie się nie opłaca? Hold my beer.
...
Chyba karmię troll'a ale co tam. Masz ewidentne braki w zrozumieniu ile czasu zajmuje przygotowanie filmu. Obejrzenie, sprawdzenie i ewentualne nagranie materiału do ewidentnych pomyłek itp. Spore nakłady trzeba ponieść na przygotowanie "studia", kamerę czy mikrofon, jak i dobrą maszynę do obróbki video jak i oprogramowanie (zerknij jak "po taniości" robi transmisje Portal i jak marnie to wychodzi, a i tak już sporo zainwestowali).

Generalnie, jeśli to takie proste, to poświęć się tej pracy i zobaczymy, czy samymi recenzjami nagotujesz obiadu (nawet jak wydawcy będą się pchać drzwiami i oknami był recenzował i gry)
Nie "chyba" a na pewno ;) Radzę ignorować na przyszłość takie zaczepki.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 552
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 122 times
Been thanked: 409 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gribbler »

Barolek pisze: 17 maja 2021, 13:34 Cześć!
Właśnie przeczytałem ostatnie posty odnośnie gier Lacerdy w tym wątku i chciałbym skromnie zareklamować nasz kanał na YT Koszaliński klub gier planszowych: https://www.youtube.com/channel/UCPWQgQ ... iQT25jrjwA
Działamy sobie od niedawna i bardzo amatorsko/hobbistycznie, nie jesteśmy w sumie recenzentami, bardziej przedstawiamy nasze wrażenia, głównie z gier euro.
Z gier Lacerdy w naszej kolekcji mamy chyba wszystko i większość ograne, więc jeśli jest zapotrzebowanie to chętnie nagramy o nich filmy. Zgadzam się jednak z głosami wcześniejszych postów, że są to gry trochę niewdzięczne do recenzji. Ciężko się je tłumaczy, są długie i bardzo mózgożerne, drogie i ciężko dostępne. Ale dla fanów euro gier na pewno warte zapoznania bo dla mnie osobiście, Lacerda robi wyjątkowe gry.

W każdym razie zapraszam do przejrzenia naszych materiałów, każdą krytykę przyjmujemy z pokorą :)
Znalazłem Was ostatnio przez przypadek na youtubie. Obejrzałem ze 4 ostatnie filmiki i od razu zasubskrybowałem. Fajnie z Gandalfem o grach opowiadacie. I tyle :D
tomg
Posty: 408
Rejestracja: 02 gru 2019, 00:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 163 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: tomg »

Gribbler pisze: 25 maja 2021, 01:25
Barolek pisze: 17 maja 2021, 13:34
W każdym razie zapraszam do przejrzenia naszych materiałów, każdą krytykę przyjmujemy z pokorą :)
Znalazłem Was ostatnio przez przypadek na youtubie. Obejrzałem ze 4 ostatnie filmiki i od razu zasubskrybowałem. Fajnie z Gandalfem o grach opowiadacie. I tyle :D
Jest naprawdę ok bo bardzo naturalnie , nie udajecie recenzentów tylko dzielicie się wrażeniami jasno podkreślając Wasze gusta i preferencje.

Najbardziej mnie zaintrygował ten Seafall jako ulubione Legacy ;-)
Barolek
Posty: 88
Rejestracja: 29 lip 2013, 20:22
Has thanked: 67 times
Been thanked: 71 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Barolek »

tomg pisze: 25 maja 2021, 10:08

Jest naprawdę ok bo bardzo naturalnie , nie udajecie recenzentów tylko dzielicie się wrażeniami jasno podkreślając Wasze gusta i preferencje.

Najbardziej mnie zaintrygował ten Seafall jako ulubione Legacy ;-)
Dzięki, właśnie o to nam chodzi:) Co do Seafall to nie jest to może ulubione Legacy ale w trakcie kampanii ta gra wzbudziła na mnie największy efekt "WOW" pewnym "mechanizmem" który się pojawił. Poza tym jest to naprawdę spoko euro legacy, których mało na rynku, szczególnie za taką cenę. Ja za swój egzemplarz dałem 20 zł bo miałem bon na 60 zł do sklepu wydawcy, ale nawet te 80 zł spokojnie bym wydał na tyle godzin fajnej zabawy.
feniks_ciapek
Posty: 2306
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1611 times
Been thanked: 938 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: feniks_ciapek »

Barolek pisze: 27 maja 2021, 12:28 Dzięki, właśnie o to nam chodzi:) Co do Seafall to nie jest to może ulubione Legacy ale w trakcie kampanii ta gra wzbudziła na mnie największy efekt "WOW" pewnym "mechanizmem" który się pojawił. Poza tym jest to naprawdę spoko euro legacy, których mało na rynku, szczególnie za taką cenę. Ja za swój egzemplarz dałem 20 zł bo miałem bon na 60 zł do sklepu wydawcy, ale nawet te 80 zł spokojnie bym wydał na tyle godzin fajnej zabawy.
Nie wiem, czy można cenę traktować jako argument za tą grą. Oryginalna cena była "nieco" wyższa, to co jest teraz to nawet nie wyprzedaż, ale rozsprzedaż, zapewne ze sporą stratą, żeby tylko zwolnić przestrzeń magazynową, bo pudełko do małych nie należy. Z drugiej strony 20 zł to nawet bilet do kina nie jest :)
gregoff
Posty: 801
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 546 times
Been thanked: 167 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: gregoff »

Chyba ktoś zhakował kanał Piotrka - granie w chmurach. Są podmienione nazwy filmików i kanału oraz jakiś dziwny live jest odpalony. ;(
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
vikingowa
Posty: 576
Rejestracja: 18 maja 2015, 21:42
Has thanked: 457 times
Been thanked: 307 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: vikingowa »

gregoff pisze: 04 cze 2021, 04:43 Chyba ktoś zhakował kanał Piotrka - granie w chmurach. Są podmienione nazwy filmików i kanału oraz jakiś dziwny live jest odpalony. ;(
Chciałam właśnie sprawdzić o co chodzi i niestety konto na YT zostało usunięte :(
gregoff
Posty: 801
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 546 times
Been thanked: 167 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: gregoff »

Scam jakiś i yt zablokował kanał. Ciężka przeprawa z odzyskaniem może być ;(
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kwiatosz »

Dobry moment żeby wszyscy się przestraszyli i włączyli uwierzytelnianie dwuetapowe w ważnych serwisach.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 976
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 685 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bart Henry »

A ja się dziś zastanawiałem czemu YT wyświetliło mi powiadomienie o transmisji live związanym z kryptowalutami. Ktoś prężnie działa, by zwiększyć kapitalizację pewnej kryptowaluty.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5311
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1717 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

vikingowa pisze: 04 cze 2021, 11:17
gregoff pisze: 04 cze 2021, 04:43 Chyba ktoś zhakował kanał Piotrka - granie w chmurach. Są podmienione nazwy filmików i kanału oraz jakiś dziwny live jest odpalony. ;(
Chciałam właśnie sprawdzić o co chodzi i niestety konto na YT zostało usunięte :(
wow szkoda bo było tam sporo dobrych filmików jak grać...jak ma je pozgrywane to kwestia tygodni i je wrzuci z powrotem na nowy kanał ale odzyskać nagle 10k subskrybentów to już nie takie proste. Nie znam się na tym kompletnie ale blady strach padła na mnie że takie coś wogule może się wydarzyć jak skasowanie konta.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6133
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 652 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: pan_satyros »

Może niestety i droga przywrócenia to często trudny proces, jeśli w ogóle się uda (czego życzę z całego serca!).

W Google weryfikacja dwuetapowa to dziś absolutna konieczność, zbyt wiele ważnych danych większość z nas tam przechowuje.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: polwac »

kwiatosz pisze: 04 cze 2021, 11:21 Dobry moment żeby wszyscy się przestraszyli i włączyli uwierzytelnianie dwuetapowe w ważnych serwisach.
To nic nie da. Trzeba po prostu nie klikać w niesprawdzone linki i nie instalować aplikacji z nieznanych źródeł.

Film 1
Film 2
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kwiatosz »

polwac pisze: 04 cze 2021, 12:57
kwiatosz pisze: 04 cze 2021, 11:21 Dobry moment żeby wszyscy się przestraszyli i włączyli uwierzytelnianie dwuetapowe w ważnych serwisach.
To nic nie da. Trzeba po prostu nie klikać w niesprawdzone linki i nie instalować aplikacji z nieznanych źródeł.

Film 1
Film 2
To jest 20 minut filmików, więc odpiszę bez oglądania: jeżeli ktoś się uprze to oczywiście da się udostępnić swoje konto pomimo weryfikacji dwuetapowej. Pisanie że 2FA nic nie daje to wprowadzanie w błąd.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4742
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1247 times
Been thanked: 1466 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Mr_Fisq »

kwiatosz pisze: 04 cze 2021, 13:05 To jest 20 minut filmików, więc odpiszę bez oglądania: jeżeli ktoś się uprze to oczywiście da się udostępnić swoje konto pomimo weryfikacji dwuetapowej. Pisanie że 2FA nic nie daje to wprowadzanie w błąd.
Na dowód mogę się podeprzeć filmikiem:
https://www.youtube.com/watch?v=c94CS5uCIls

A tak bardziej poważnie, to 2FA, jeżeli zachowamy rozsądek ("mam 2FA, jestem bezpieczny, po co mi silne hasło..") znacząco podnosi nasze bezpieczeństwo.
Co nie zmienia faktu, że nic nas nie uchroni przed naszą własną głupotą (i nieświadomością).
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: polwac »

kwiatosz pisze: 04 cze 2021, 13:05
polwac pisze: 04 cze 2021, 12:57
kwiatosz pisze: 04 cze 2021, 11:21 Dobry moment żeby wszyscy się przestraszyli i włączyli uwierzytelnianie dwuetapowe w ważnych serwisach.
To nic nie da. Trzeba po prostu nie klikać w niesprawdzone linki i nie instalować aplikacji z nieznanych źródeł.

Film 1
Film 2
To jest 20 minut filmików, więc odpiszę bez oglądania: jeżeli ktoś się uprze to oczywiście da się udostępnić swoje konto pomimo weryfikacji dwuetapowej. Pisanie że 2FA nic nie daje to wprowadzanie w błąd.
Chodzi mi tylko o to, że jak sam nie wiesz w co klikasz i instalujesz to to nic nie da. Ostatnio sporo youtuberów zostało tak załatwionych. Każdy miał dwuetapową weryfikację :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
czikenpredator
Posty: 266
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 58 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: czikenpredator »

BOLLO pisze: 04 cze 2021, 12:51
vikingowa pisze: 04 cze 2021, 11:17
gregoff pisze: 04 cze 2021, 04:43 Chyba ktoś zhakował kanał Piotrka - granie w chmurach. Są podmienione nazwy filmików i kanału oraz jakiś dziwny live jest odpalony. ;(
Chciałam właśnie sprawdzić o co chodzi i niestety konto na YT zostało usunięte :(
wow szkoda bo było tam sporo dobrych filmików jak grać...jak ma je pozgrywane to kwestia tygodni i je wrzuci z powrotem na nowy kanał ale odzyskać nagle 10k subskrybentów to już nie takie proste. Nie znam się na tym kompletnie ale blady strach padła na mnie że takie coś wogule może się wydarzyć jak skasowanie konta.
Dokładnie tak, a jeszcze trudniej niż subskrybentów będzie odzyskać wyświetlenia na filmach, które decydują potem o pozycjonowaniu materiałów. Przykra i straszna sprawa, jeśli autor kanału będzie próbował go odbudować, to i tak może to okazać się niemożliwe bez aktywnej pomocy fanów i ogólnie graczy korzystających z planszówkowych mediów.
gregoff
Posty: 801
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 546 times
Been thanked: 167 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: gregoff »

Wielka szkoda bo Piotrek to jeden z pionierów planszówkowych na rodzimym YT, ostatnio publikował mniej ale zawsze lubiłem go ogladać. Trzymam kciuki aby się udało uratować kanał lub chociaż filmy.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
ODPOWIEDZ