Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
esubotowicz
Posty: 340
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 442 times
Been thanked: 135 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: esubotowicz »

Gambit pisze: 26 sty 2022, 08:06 Uśmiecham się creepy, bo jestem creepy :D Ale podobno da się do tego przyzwyczaić. Tak mówi każdy po dwóch tygodniach w mojej piwnicy :D
:lol:
Spoiler:
Ewa
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

esubotowicz pisze: 26 sty 2022, 09:10
Gambit pisze: 26 sty 2022, 08:06 Uśmiecham się creepy, bo jestem creepy :D Ale podobno da się do tego przyzwyczaić. Tak mówi każdy po dwóch tygodniach w mojej piwnicy :D
:lol:
Spoiler:
Nie wiem ale jakoś tak mi się skojarzyło :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=NuIaQshEj-M
kamiya
Posty: 119
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kamiya »

BOLLO - bo rozmawiał głównie z Tobą - ze mną przy okazji zamienił też kilka zdań. Ale zapamiętał tego na "wyższym" poziomie rozmowy.
Widać jesteś lekko "poniżej poziomu" konwersacji.
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

kamiya pisze: 26 sty 2022, 10:21 BOLLO - bo rozmawiał głównie z Tobą - ze mną przy okazji zamienił też kilka zdań. Ale zapamiętał tego na "wyższym" poziomie rozmowy.
Widać jesteś lekko "poniżej poziomu" konwersacji.
Ciebie też pamiętam i też dziękuję za pogawędkę :)
kamiya
Posty: 119
Rejestracja: 06 lip 2006, 12:03
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kamiya »

[quote]miałeś szary sweter/bluzę i chyba okulary[/quote] - to ta część opisu się zgadza :)

Drzewiej bywało więcej okazji konwentowych do spotkania, więc i częściej ludzie widzieli się z tymi znanymi i znajomymi z daleka.
A dolnyśląsk z którego pochodzimy z BOLL'em cierpi na niedostatek recenzentów w okolicy.
Chyba nisza do wypełnienia dla kogoś - BOLLO w ten sposób skończy się udzielać w takiej ilości na forum i nie będą mu zamykać wątków :/
Ale zauważyłem też, że po zeszłorocznym Portalconie online - fajnie się oglądało filmiki z reakcjami i teraz trochę mi brakuje tego typu materiałów w reakcji na zapowiedzi. Szczególnie, że potem były materiały porównujące zapowiedzi Portalu i Galakty itp.
Może się ktoś z naszych recenzentów pochyli nad tematem podsumowywującym zapowiedzi na ten rok.

ps. Co jest z tymi cytatami - walczę i ni cholery nie mogę dojść czemu nie cytuje poprawnie
> Kamiya <

"Jestem starszy niż Google"
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 772
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 672 times
Been thanked: 782 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: anitroche »

Gambit pisze: 26 sty 2022, 08:06 Zatem nawet jak siedzę przy jakiejś grze, można zagadać. Pewnie nie poświęcę w tym momencie takiej osobie 100% uwagi (bo będzie to niegrzeczne wobec współgraczy), ale przynajmniej ustawimy się na pogadanie jak skończę grać :)
No ja akurat zawsze, jak ciebie i Kaczmara widziałam, to graliście, więc nie chciałam przeszkadzać, a tak stać obok i czekać godzinę aż skończycie, żeby zagadać, to też bez sensu, więc szłam grać dalej ;). Ale może następnym razem uda się wbić w lepszy moment. No i czekam na termin Gambitconu ;).
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
gregoff
Posty: 798
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 539 times
Been thanked: 163 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: gregoff »

Niestety na Portalconie dużo się dzieje, ciężko usiąść i chwile pogadać. Ja z Gambitem i Kaczmarem tylko cześć praktycznie wymieniliśmy. Z Prezesem, Merry i Markiem oraz Pako to samo. Chwila gadki i każdy leciał do obowiązków. Beforek i afterek jest większa okazją ale w tym roku np. Prezes i Merry nie dotarli.

Dlatego tak mocno mi się podobał Portalcon w Mrowisku dwudniowy. Było więcej czasu i bardziej kameralnie. Ale co zrobić skoro firma ma coraz więcej fanów ;)

Za to bliżej na beforku poznałem Marcina z Pogramy TV ;) Spoko wyluzowana postać.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2023
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1502 times
Been thanked: 1151 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bruno »

Gambit pisze: 26 sty 2022, 08:06 (...) gdyby ktoś zapytał mnie o rysopis, byłbym w stanie powiedzieć, że byłeś ode mnie niższy (...)
To chyba tylko nieznacznie zawęża krąg podejrzanych?
Spoiler:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Bruno pisze: 27 sty 2022, 12:03
Gambit pisze: 26 sty 2022, 08:06 (...) gdyby ktoś zapytał mnie o rysopis, byłbym w stanie powiedzieć, że byłeś ode mnie niższy (...)
To chyba tylko nieznacznie zawęża krąg podejrzanych?
Spoiler:
Potwierdzam , jam czuł się niczym Frodo. :mrgreen:
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7334
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1108 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: detrytusek »

Łamiąca wiadomość:
Jak donoszą źródła zbliżone do Gambita podczas kręcenia filmów siedzi On na podłodze. Tylko w ten sposób widać mi twarz w kamerze miał powiedzieć naszemu informatorowi.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2023
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1502 times
Been thanked: 1151 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Bruno »

Obrazek
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1478
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 257 times
Been thanked: 717 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: arturmarek »

Dla takich januszy jak ja, którzy nie posiadają konta premium YT i konsumują treści planszówkowe robiąc inne rzeczy polecam Dice Tower TV Audio. Mają tam zapis audio wielu filmików. Ja tak odsłuchuje ich topki.

Czy to jest dużo roboty, żeby przekonwertować filmik na nagranie na spotify? Szczególnie Gambita i topki Kaczmara z Pandą bym chętnie odsłuchiwał.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: kwiatosz »

arturmarek pisze: 01 lut 2022, 08:43 Dla takich januszy jak ja, którzy nie posiadają konta premium YT i konsumują treści planszówkowe robiąc inne rzeczy polecam Dice Tower TV Audio. Mają tam zapis audio wielu filmików. Ja tak odsłuchuje ich topki.

Czy to jest dużo roboty, żeby przekonwertować filmik na nagranie na spotify? Szczególnie Gambita i topki Kaczmara z Pandą bym chętnie odsłuchiwał.
Nie wiem jak z perspektywy publikującego, ale z perspektywy słuchacza używam 4K video downloader - wklejasz linki, ustawiasz MP3 jako output i samo się robi.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

Na kanale Game Troll TV pojawiła się topka widzów, znowu z nagrodami. Pisałem o tym już jakiś czas temu przy okazji topki samych trolli, że te nagrody to aż zbyt piękne by to było prawdziwe, drogie, a tu widzę że granica przekroczona jeszcze bardziej - nagrodami są białe kruki, wszystkie W FOLII. Szogun, Pan Lodowego Ogrodu i uwaga, Chaos w starym świecie (w sumie mogli dać i Rogatego szczura w folii, co za problem, nie?). Jedyne co trzeba zrobić, to być subskrybentem. Przecież to wali ściemą na kilometr... Ogromna liczba subskrybentów może już od dawna nie oglądać materiałów. Tutaj 50k subskrybentów, obejrzało trochę ponad 2k, czyli jeśli zwycięzca zalicza się do 96% subskrybentów, które nawet nie obejrzały tego materiału (albo i więcej - przyjąłem, że każdy oglądający to subskrybent, a na pewno tak nie jest), to nigdy się nie dowie, że coś wygrał... chyba, że właśnie o to chodzi.

Czy tylko mnie to się wydaje nieprawdopodobne, zarówno nagrody, jak i wyłanianie zwycięzców? Kiedyś zrobiłem małe śledztwo i jak to jest, że osoby wygrywające NIGDY nie zostawiły choćby w komentarzu jakichś podziękowań, żadnego komentarza? Co się dzieje z nagrodami, które nikt nie odbierze? Czemu nie losuje się nagród tylko spośród osób aktywnie zaangażowanych w pracę kanału, czyli osób, które wysłały swoje głosy...?
W komentarzach wysyp komentarzy typu 'wooow jakie super nagrody!!", i jeszcze na koniec w napisach "Byłem super, co nie? i teraz wszyscy razem TAK PIOTRZE BYŁEŚ"... matko, jaki festiwal żenady i cringe'u...
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 182 times
Been thanked: 144 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: aduko »

EsperanzaDMV pisze: 15 lut 2022, 14:21
Spoiler:
Nagrody są dla tych, którym chciało się wysłać maila ze swoją topką.

Ja raz "wygrałem" jakąś grę w topce widzów Geekfactora i podczas streamu Pogramytv i czy wracałem na yt do nagrania i dziękowałem pod nie? Nie, nie czułem takiej potrzeby. W mailu z danymi podziękowałem i tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5239
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 526 times
Been thanked: 1846 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Gambit »

aduko pisze: 15 lut 2022, 14:42 Ja raz "wygrałem" jakąś grę w topce widzów
To źle zabrzmiało :D
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

EsperanzaDMV pisze: 15 lut 2022, 14:21 Na kanale Game Troll TV pojawiła się topka widzów, znowu z nagrodami. Pisałem o tym już jakiś czas temu przy okazji topki samych trolli, że te nagrody to aż zbyt piękne by to było prawdziwe, drogie, a tu widzę że granica przekroczona jeszcze bardziej - nagrodami są białe kruki, wszystkie W FOLII. Szogun, Pan Lodowego Ogrodu i uwaga, Chaos w starym świecie (w sumie mogli dać i Rogatego szczura w folii, co za problem, nie?). Jedyne co trzeba zrobić, to być subskrybentem. Przecież to wali ściemą na kilometr... Ogromna liczba subskrybentów może już od dawna nie oglądać materiałów. Tutaj 50k subskrybentów, obejrzało trochę ponad 2k, czyli jeśli zwycięzca zalicza się do 96% subskrybentów, które nawet nie obejrzały tego materiału (albo i więcej - przyjąłem, że każdy oglądający to subskrybent, a na pewno tak nie jest), to nigdy się nie dowie, że coś wygrał... chyba, że właśnie o to chodzi.

Czy tylko mnie to się wydaje nieprawdopodobne, zarówno nagrody, jak i wyłanianie zwycięzców? Kiedyś zrobiłem małe śledztwo i jak to jest, że osoby wygrywające NIGDY nie zostawiły choćby w komentarzu jakichś podziękowań, żadnego komentarza? Co się dzieje z nagrodami, które nikt nie odbierze? Czemu nie losuje się nagród tylko spośród osób aktywnie zaangażowanych w pracę kanału, czyli osób, które wysłały swoje głosy...?
W komentarzach wysyp komentarzy typu 'wooow jakie super nagrody!!", i jeszcze na koniec w napisach "Byłem super, co nie? i teraz wszyscy razem TAK PIOTRZE BYŁEŚ"... matko, jaki festiwal żenady i cringe'u...
Powiem wiecej. Bo mam identyczne odczucia jak ty wic nie bede sie powtarzal. Ja wygralem u trolli gre w zeszlym roku w ramach top 50 trolli. Nie mam FB wiec napisalem do nich na @. Napisalem do nich tu na forum PW. Napisalem w komentarzach pod filmem. Ze 2-3 x. Myslisz ze ktos raczyl mi odpisac? Gry oczywiscie nie mam. A morda Piotrka sie cieszy " tak Piotrek byleś super....."
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1530
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 303 times
Been thanked: 646 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: EsperanzaDMV »

BOLLO pisze: 15 lut 2022, 15:19Powiem wiecej. Bo mam identyczne odczucia jak ty wic nie bede sie powtarzal. Ja wygralem u trolli gre w zeszlym roku w ramach top 50 trolli. Nie mam FB wiec napisalem do nich na @. Napisalem do nich tu na forum PW. Napisalem w komentarzach pod filmem. Ze 2-3 x. Myslisz ze ktos raczyl mi odpisac? Gry oczywiscie nie mam. A morda Piotrka sie cieszy " tak Piotrek byleś super....."
Wow, zdradzisz co wygrałeś (albo w zasadzie "wygrałeś")?
Tak zupełnie serio, to jest szansa, że Cię zbanowali na YT i dlatego nie dostałeś (przynajmniej na YT) żadnej odpowiedzi. Albo po prostu nie było żadnych nagród :lol:
aduko pisze: 15 lut 2022, 14:42
EsperanzaDMV pisze: 15 lut 2022, 14:21
Spoiler:
Nagrody są dla tych, którym chciało się wysłać maila ze swoją topką.

Ja raz "wygrałem" jakąś grę w topce widzów Geekfactora i podczas streamu Pogramytv i czy wracałem na yt do nagrania i dziękowałem pod nie? Nie, nie czułem takiej potrzeby. W mailu z danymi podziękowałem i tyle wystarczy.
Faktycznie, w tym przypadku tak, ale przy innych topkach było inaczej, trzeba było być tylko jednym z 50 tysięcy... Nie podziękowałeś GF za nagrodę w komentarzu pod filmem? Wygrałem raz od Pogramy i raz od Gambita - nie wyobrażam sobie pod filmem, w którym pada informacja, że wygrałem, nie napisać w komentarzu podziękowań...
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: eveni »

EsperanzaDMV pisze: 15 lut 2022, 14:21 Na kanale Game Troll TV pojawiła się topka widzów, znowu z nagrodami. (...) nagrodami są białe kruki, wszystkie W FOLII. Szogun, Pan Lodowego Ogrodu i uwaga, Chaos w starym świecie (...). Jedyne co trzeba zrobić, to być subskrybentem. Przecież to wali ściemą na kilometr...
Tam są jeszcze Etherfields, Clush of cultures, 5x Diuna Imperium i wyjazd na Essen - wejściówki, przejazd, zakwaterowanie i wyżywienie.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 243 times
Been thanked: 358 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Otorek »

Nie mam pojęcia czemu miałyby służyć fałszywy konkurs przy takim stażu na yt. To są dość poważnie oskarżenia i proszę o opanowanie się. Piotrek jest w hobby od wielu lat, ma ponad tysiąc gier, białe kruki w jego posiadaniu to nic niezwykłego.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5280
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1086 times
Been thanked: 1705 times
Kontakt:

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: BOLLO »

Chyba Pandemic Warcraft do byl.

Powiem tak. Nie robmy z siebie bidokow i nie jarajmy sie tym co oferuje Troll. Mam poczucie ze jak tu zaglada on lub jego szpiedzy to ma z tego beke. Szanujmy sie. Ten Chaos w Starym swiecie jest z Alliexpres sam sie tym chwalil.

Co do samych nagrod to gdymym to ja mial kanal to osoba ktora by aie nie zglosila po nagrode zostala by ponownie wywolana w kolejnym odcinku. Jezeli i to by nie pomoglo to nagroda przechodzi do kolejnego konkursu i tak by sie robila pula.
Niech robi jak chce jego kanal jego zasady widac innym sie to podoba skoro kanal sie rozrasta. Mi np nie podobaja sie platne streemy chyba ze maja charakter zbiorki dla potrzebujacych i chorych.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Po co sledzicie materialy ludzi, ktorych uwazacie za "nie do konca uczciwych"?
Zrobcie sobie szlaban na te kanaly na 3miesiace i zobaczycie jakie zycie jest piekniejsze bez tych bodzcow.

To jakis masochizm porownywalny z chodzeniem na wybory w PL, mimo wiedzy o jakosci elit politycznych? :mrgreen:
(Szlaban na polityke rowniez polecam :P )
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2098
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 434 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: tomp »

psia.kostka pisze: 15 lut 2022, 17:25 Po co sledzicie materialy ludzi, ktorych uwazacie za "nie do konca uczciwych"?
Zrobcie sobie szlaban na te kanaly na 3miesiace i zobaczycie jakie zycie jest piekniejsze bez tych bodzcow.

To jakis masochizm porownywalny z chodzeniem na wybory w PL, mimo wiedzy o jakosci elit politycznych? :mrgreen:
(Szlaban na polityke rowniez polecam :P )
Całkowicie popieram. Ale musi być "ale".
Ostatnio oglądałem innego recenzenta, który wspominał, że nawet on zaliczył bana od trolla. Jak nie drzwiami to oknem xD
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3508
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 445 times
Been thanked: 1051 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: psia.kostka »

Zapewne nikt nie lubi byc kneblowany/banowany/napietnowany, ale z drugiej strony to nie jest Hyde Park. Kazdy "tworca kontentu" buduje wkolo siebie grupe wielbicieli jaka jemu odpowiada. Nie ma tu miejsca na jakies konstytucyjne rownouprawnienie. Gdybym byl guru sekty, to tez bym banowal jakies niepokorne jednostki, ktore burza innym mysli i jedynie sluszna interpretacje moich slow 8)

Nie pchajmy sie tam, gdzie nas nie chca, ich strata ;)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Miszon
Posty: 2523
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1021 times
Been thanked: 494 times

Re: Recenzenci gier których oglądamy/czytamy

Post autor: Miszon »

Kiedyś wygrałem u Wookiego grę (W Cieniu Tronu, czy jakoś tak, taka karcianka) i jak najbardziej dostałem ją. Kolega dostał jakieś akcesoria które wygrał już nie pamiętam gdzie.
Na OnTable (BoardNews) w komentarzach czasami widzę że ludzie piszą że dziękują za nagrodę, odebrali już.

Także takie komentarze tutaj wydają mi się nie na miejscu/niesmaczne.

W tym przypadku nagrody były dla głosujących, jakoś 5 tys. podobno.
Przyznam, że cienkie te nagrody z mojego punktu widzenia ;) w tym sensie, że żadna z tych gier mnie nie interesuje (może PLO, ale raczej nowa edycja a nie stara). No chyba że jako "lokata kapitału", ale że nie mam gdzie jej trzymać, to pewnie jakbym wygrał to niewykluczone że od razu bym sprzedał, względnie poprosił kanał o zorganizowanie aukcji charytatywnej danego tytułu.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
ODPOWIEDZ