[Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: skanna »

Jans pisze: zaraz po wyjeździe z Kaszub żołądek synka odmówił posłuszeństwa i męczył się jeszcze biedny przez tydzień (choć widziałem z wpisów, że nie był odosobniony)

Ha, właśnie, przypomniałeś mi - chciałam spytać, czy wszystkie osoby, które miały problemy żołądkowe w/po Debrzynie miały styczność z wodą z jeziora?
Bo mnie w przedostatni dzień odwiedziła koleżanka, która nic ośrodkowego nie jadła, ale też i ona i dzieci mieli takie problemy, ja miałam po jedynej w tym roku kąpieli w jeziorze i tak się właśnie zastanawiam, na ile to wynikało z jedzenia a na ile z nałykania się wody.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: costi »

Mialem kontakt z jeziorem, niejednokrotny, problemow zoladkowych nie stwierdzono. Aczkolwiek ja stosowalem miksture zdrowotna na chmielu minimum 3 razy dziennie :P
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: skanna »

Costi, moje dzieci miały kontakt i z jeziorem i z jedzeniem i nic im nie było. Ale właśnie zastanawiam się, czy ta woda aby taka czysta jak być powinna.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Sasannka
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2004, 23:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: Sasannka »

Woda w jeziorze nie może być czysta w tym przypadku. Jest mały ruch wody (jeśli w ogóle) a sporo ludzi czas spędza nad tym jeziorem. Moje dzieci miały rozwolnienie jeden dzień. Podejrzewam raczej że zaatakował zwykły wirus akurat pod koniec imprezy.
Pozdrawiam!

Sasannka :]
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: bazik »

moje tygodniowe problemy zoladkowe nie mialy nic wspolnego z woda- do jeziora wchodzilem tylko w pierwszym tygodniu.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 193 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: yosz »

Tygodniowe problemy nie wynikają też raczej z jedzenia, a jakiejś grypy żołądkowej lub innego wirusa. Zatrucia pokarmowe raczej nie trwają tak długo.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: skanna »

yosz pisze:Tygodniowe problemy nie wynikają też raczej z jedzenia, a jakiejś grypy żołądkowej lub innego wirusa. Zatrucia pokarmowe raczej nie trwają tak długo.
Oj, tu bym polemizowała, ale to temat na zupełnie inny wątek :) W każdym razie bazik raczej obalił moją teorię o "zatrutej" wodzie.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: Browarion »

o drobnych problemach żołądkowych pisał nie będę, ale z pewnością COŚ na rzeczy jest, skoro przypadków sporo.

Zacząłem w końcu wrzucać swoje zdjątka i filmiki z Debrzyna.
Zainteresowanych zapraszam tutaj: http://picasaweb.google.pl/browarion/Kaszubkon2010#
Mam nadzieję, że dziś/jutro dorzucę wszystko

8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Jans
Posty: 292
Rejestracja: 14 lut 2005, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: Jans »

yosz pisze:Tygodniowe problemy nie wynikają też raczej z jedzenia, a jakiejś grypy żołądkowej lub innego wirusa. Zatrucia pokarmowe raczej nie trwają tak długo.
zgoda, choć podejrzewaliśmy salmonellę po-parówkową
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2010 - 7-15 sierpnia

Post autor: costi »

Odkopuje temat :)

Ragozd przypomnial mi, ze nie wrzucilem swoich zdjec. Niniejszym naprawiam ten blad: http://smg.photobucket.com/albums/v649/ ... bkon_2010/
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
ODPOWIEDZ