Secret Hitler (Mike Boxleiter, Tommy Maranges, Max Temkin)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
antonio3333
Posty: 707
Rejestracja: 19 lip 2021, 01:52
Has thanked: 43 times
Been thanked: 70 times

Re: Secret Hitler (Mike Boxleiter, Tommy Maranges, Max Temkin)

Post autor: antonio3333 »

Hej,
mam takie pytanie. Na popularnej pomarańczowej stronie aukcyjnej jest wysyp tej gry i moje pytanie brzmi jak mam się kapnąć, że dany egzemplarz jest oryginalny czy nie? Wiem, że w sumie nie ma różnicy, bo liczy się sam fun z gry i pewnie kupię tę najtańszą wersję, ale jestem ciekaw czym się kierować gdybym chciał jednak wybrać ten oryginalny produkt?

EDIT: Chyba widzę co jest kluczowe, a mianowicie kraj wysyłki. Praktycznie każda aukcja ma kraj wysyłki Chiny, a oryginalnie gra jest z USA.
Michelito42
Posty: 41
Rejestracja: 02 gru 2021, 12:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Secret Hitler (Mike Boxleiter, Tommy Maranges, Max Temkin)

Post autor: Michelito42 »

Ostatnio sam szukałem drugiego egzemplarza dla znajomych, to są wszystkie chińskie podróbki niestety. Swój egzemplarz kupiłem pare lat temu na brytyjskim amazonie. Wciąż można stamtąd zamówić, chociaż cena mało atrakcyjna (35 funtów + wysyłka). Ja swego czasu zapłaciłem 20 funtów bodajże, najwidoczniej inflacja zrobiła swoje :D
pike
Posty: 270
Rejestracja: 13 wrz 2014, 00:24
Lokalizacja: Gdzieś pomiędzy
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: Secret Hitler (Mike Boxleiter, Tommy Maranges, Max Temkin)

Post autor: pike »

Przecież możecie sobie grę wydrukować PnP za znacznie niższą kwotę. Nawet tu wcześniej dawałem namiar na pliki, albo można poszukać na BGG.
ODPOWIEDZ