Granie z dziećmi.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: Granie z dziećmi.

Post autor: ariser »

Jak gra jest dobra i się sprzedaje to będą dodruki. Oczywiście są wyjątki, utraty licencji itp.
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Re: Granie z dziećmi.

Post autor: Blue »

Trolliszcze pisze: 24 sty 2019, 15:07Poczekałbym raczej na Pluszowe opowieści i opinie graczy, ale o ile wiem, tam każdy scenariusz jest znacznie krótszy, poniżej godziny.
Bgg podaje jednak 60–90 Min. Dla mojego młodego nadal za długo, ale będę miał na przyszłość na radarze ;).

No i na razie nie wiadomo kiedy będzie
"Z przykrością informujemy, że zapowiadana na styczeń 2019 roku premiera polskiej edycji „Stuffed Fables” – czyli „Pluszowych Opowieści” ulega przesunięciu! Gry, które w ubiegłym tygodniu dotarły do Polski niestety nie spełniły wszystkich wymogów pozwalających na dopuszczenie ich do sprzedaży na terenie Polski. Wspólnie z przedstawicielami Asmodee North America odpowiedzialnymi za produkcje studia Plaid Hat Games podjęliśmy, najcięższą w naszej dotychczasowej wydawniczej historii, decyzję o odesłaniu gier w celu wprowadzenia koniecznej zmiany. Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się robić wszystko, żeby gry możliwie jak najszybciej trafiły do Waszych domów, jednak na dzień dzisiejszy nie potrafimy podać żadnego wiążącego terminu."
ODPOWIEDZ