Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
filip91
Posty: 68
Rejestracja: 18 sty 2022, 19:42
Has thanked: 55 times
Been thanked: 35 times

Re: War of the ring / Wojna o pierścień (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: filip91 »

Hej weterani.

Zastanawiam się nad tym tytułem, ale część odbiorcòw narzeka na losowość.
Jak to wygląda?
Z rozgrywki online wywnioskowałem, że rzucam kośćmi na początku tury i na podstawie tego co wypadnie wykonuje akcje. Czy można na to wpływać? Czy gra jest tak stworzona, że z każdej akcji będę mògł coś fajnego wykręcić, czy może jednak nie?
I czy naprawdę jest pełno mikro zasad??

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Koshiash
Posty: 937
Rejestracja: 01 sty 2010, 17:45
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 32 times
Been thanked: 119 times

Re: War of the ring / Wojna o pierścień (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Koshiash »

Odpowiem jako zaznajomiony z WoP od niedawna.
Kości są losowe i potrafią wpłynąć na plany realizowane w danej turze, na wynik można w pewnym stopniu wpływać, ale nie za darmo. Równocześnie w ramach każdego wyniku kości można wykonać multum różnych działań, zatem ogranicza on pulę dostępnych w danej akcji opcji, ale to raczej ograniczenie ze stu do dwudziestu niż z sześciu do jednej.
Mikrozasady występują, ale nie ma ich nadzwyczaj dużo, wręcz bardzo mało jak na tytuł klasyfikowany w kategorii War.
Yooreck
Posty: 133
Rejestracja: 28 kwie 2014, 06:35
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 58 times
Been thanked: 23 times

Re: War of the ring / Wojna o pierścień (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Yooreck »

Vuk0 pisze: 26 sty 2024, 05:26 Na wysokości jak i na długości i szerokości?
W każdym wymiarze - mam grę + oba dodatki + promki i wszystko się mieści w koszulkach. Na styk, ale się mieści, więc trzeci dodatek pewnie nie wejdzie.
Strud
Posty: 314
Rejestracja: 26 lis 2016, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 30 times
Been thanked: 41 times

Re: War of the ring / Wojna o pierścień (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Strud »

Redrewno mają zrobić insert po wyjsciu polskiej wersji nowego dodatku, który pomieści wszystko.
Fujis
Posty: 98
Rejestracja: 01 lut 2022, 17:20
Has thanked: 37 times
Been thanked: 12 times

Re: War of the ring / Wojna o pierścień (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Fujis »

filip91 pisze: 26 sty 2024, 14:35 Hej weterani.

Zastanawiam się nad tym tytułem, ale część odbiorcòw narzeka na losowość.
Jak to wygląda?
Z rozgrywki online wywnioskowałem, że rzucam kośćmi na początku tury i na podstawie tego co wypadnie wykonuje akcje. Czy można na to wpływać? Czy gra jest tak stworzona, że z każdej akcji będę mògł coś fajnego wykręcić, czy może jednak nie?
I czy naprawdę jest pełno mikro zasad??

Pozdrawiam
Cześć, jakieś pół roku temu rozpocząłem swoją przygodę w wojna i napiszę Ci swoje spostrzeżenia.

Gra w sumie nie jest trudna, rzucasz kośćmi, które mówią Ci co możesz zrobić i w między czasie możesz zagrywać kartami i tak wygląda cała gra, trudność według mnie jest w głowie, jak wymyślić dobrą taktykę żeby wygrać. Fakt że jest tych zasad sporo ale jest to spokojnie do przejścia. Chodzi o to że jak wykonujesz jakiś ruch to trzeba pamiętać o pewnych kwestiach, które obowiązują ale tak jak mówię, do ogarnięcia. My z kolegą wcześniej oglądnęliśmy 2 poradniki na yt, przeczytaliśmy instrukcje i pierwszą rozgrywka trwała ponad 3h, nie mieliśmy dużo spowolnienia ubytkami zasad. Wcześniej porządne przygotowanie i poszło :) i wierz mi, że naprawdę warto :D Nie zdarzyło mi się też zebym nie mógł nic zrobić w danej chwili, fakt że są czasem ruchy gorsze bądź lepsze, ale tymi gorszymi można też namieszać (robić podpuchy itp). Jak dla mnie ta losowość tutaj wpasowuje się idealnie i nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej. Pamiętaj ze ta losowość nie przeszkadza Ci w osiągnięciu celu który sobie obrałeś na początku, wręcz dodaje jej dreszczyku emocji :D
Podsumowując - każda godzina spędzona na przygotowaniu się do gry była warta swego, losowość wpasowuje się tutaj super, zawsze można coś pokombinować w swojej turze (wręcz jest sporo możliwości tylko trzeba wybrać odpowiedni ruch w danej chwili i jak dostosować się do danej sytuacji). Ta gra jest kwintesencją strategii plus w świecie władcy pierścieni. Dodam że za każdym razem pod koniec gry (3/4h) stajemy z wypiekami na twarzy bo do końca nie wiadomo kto wygra :)
Polecam 🥰
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Darkstorm »

Pytanie do tych co ograli dodatek Panowie Śródziemia.

Czy ten dodatek nie niszczy balansu gry? Chcę go sobie dodać ale czytając instrukcję mam wrażenie, że buffy które dostają wolne ludy są o wiele silniejsze niż to co dostaje Cień: Dosyć łatwe wprowadzenie silnych i trudno usuwalnych postaci a co za tym idzie dodatkowych opcji kości, Smeagol (niby może coś tam poprzeszkadzać też ale bilans strat i zysków wydaje się na plus dla WL), nowe możliwości wykorzystania pierścieni, radę Rivendell. W porównaniu z tym to wydaje mi się, że Cień niewiele dostaje. Niby Balrog jest silny i fajny ale niech spróbuje tylko nosa z Morii wyściubić to jeden dobry rzut kością ze strony WL i już go nie ma.
Do tej pory większość moich rozgrywek była mega wyrównana i boję się, że ten dodatek może to zepsuć.

Jak to było u Was? Czy moje obawy są bezpodstawne?
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Fojtu »

Darkstorm pisze: 06 lut 2024, 10:35 Pytanie do tych co ograli dodatek Panowie Śródziemia.

Czy ten dodatek nie niszczy balansu gry? Chcę go sobie dodać ale czytając instrukcję mam wrażenie, że buffy które dostają wolne ludy są o wiele silniejsze niż to co dostaje Cień: Dosyć łatwe wprowadzenie silnych i trudno usuwalnych postaci a co za tym idzie dodatkowych opcji kości, Smeagol (niby może coś tam poprzeszkadzać też ale bilans strat i zysków wydaje się na plus dla WL), nowe możliwości wykorzystania pierścieni, radę Rivendell. W porównaniu z tym to wydaje mi się, że Cień niewiele dostaje. Niby Balrog jest silny i fajny ale niech spróbuje tylko nosa z Morii wyściubić to jeden dobry rzut kością ze strony WL i już go nie ma.
Do tej pory większość moich rozgrywek była mega wyrównana i boję się, że ten dodatek może to zepsuć.

Jak to było u Was? Czy moje obawy są bezpodstawne?
Masz rację, że to co dostają WL jest raczej silniejsze, niż to co dostaje Cień. Tylko że podstawka jest skrzywiona balansem w stronę cienia, tak mniej więcej 55:45. Panowie rebalansują to po prostu bliżej 50:50 a i tak cień ma przewagę.

Piszę to nie jako opinię, a po prostu statystyki z tysięcy gier na serwerze discordowym. Jak zawsze chętnych zapraszam https://discord.gg/qpFA4JmZ

Większym problemem Panów jest losowość, którą wprowadza. To czy wyjdzie Smeagol i kiedy, odkrycie w pierwszej turze i nowy WK - te rzeczy potrafią mocno przechylić szale gry.

A Balrogiem raczej wychodzi się po prostu kiedy nie ma W po stronie WL albo jak ma co z tym wynikiem robić lepszego.
Tijaczer
Posty: 195
Rejestracja: 09 gru 2021, 09:34
Has thanked: 56 times
Been thanked: 17 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Tijaczer »

Galakta dziś o godzinie 12 ogłosiła na swoim FB dodruk dodatku los ereboru oraz wojownicy Śródziemia (i przy okazji Bitwy pięciu armii) !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Swoją drogą, los ereboru dużo zmienia? Łatwo się go włącza i wyłącza? Jak kompatybilność z pozostałymi dodatkami? Czy to bardziej kosmetyczny wariant?
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Darkstorm »

Nie grałem ale patrząc w internet to nakładka na planszę zmieniająca układ sił w 3 miastach i kilka kart. Nie sądzę by było trudno go włączyć/odłączyć.

Edit.

Zagrałem pierwszą rozgrywkę z "Panami" i pierwsze wrażenia są super. Jest pewna kolejna porcja mikrozasad o których trzeba pamiętać ale liczba nowych możliwości otwarcia jakie się pojawiły powodują, że na planszy mogą się robić jeszcze bardziej dzikie historie niż do tej pory :D
Jestem ciekaw czy "Wojownicy" będą równie ciekawi. Chciałbym zdążyć ich wszystkich ograć przed "Królami".
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Darkstorm »

Trochę muszę odszczekać to co pisałem wcześniej, że cień niewiele dostaje w "Panach".
Po kolejnych kilku rozgrywkach muszę stwierdzić, że bardzo podoba mi się umiejętność Gothmoga.
Jego zdolności odtwarzania armii w polu pozwalają kontynuować natarcia, które by się normalnie mogło załamać jak i też prowadzić działania na terenach odległych od osad Cienia. Wolne ludy rzeczywiście mogą grać teraz bardziej agresywnie a cień musi bardziej uważać co czyni grę ciekawszą. Myślałem, że ta gra jest kompletna i nie da się jej poprawić ale się myliłem.

Natomiast jestem ciekaw czy kolejne dodatki mogą jakoś zaktywizować koniarzy. Nie wiem jak u Was ale w moich rozgrywkach jest najczęściej tak, że koniarze albo nic nie robią gdy świat płonie a jak już coś uda im się zrobić to jest to śmierć w pierwszej kolejności :D
annak2
Posty: 50
Rejestracja: 10 sty 2017, 22:12
Has thanked: 18 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: annak2 »

Cześć,
czy ktoś z was może powiedzieć coś na temat którejś z tych mat do gry Wojna o Pierścień? Warto/nie warto? Jakieś plusy/minusy względem tej oficjalnej (która jest ponad dwukrotnie droższa)?
jendrusz
Posty: 18
Rejestracja: 20 gru 2016, 16:02
Has thanked: 37 times
Been thanked: 5 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: jendrusz »

Nie ma oficjalnej ale użytkuję jedną z tych mat z linka. Jestem zadowolony, kupiłbym ponownie.
Podobają mi się ilustracje Klemensa Franza.
Awatar użytkownika
Urkeith
Posty: 257
Rejestracja: 02 lis 2021, 09:38
Has thanked: 172 times
Been thanked: 113 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Urkeith »

Posiadam tą pierwszą, jest okej. Znajomy posiada drugą i imo jest lepsza, ponieważ ułatwia setup (na osadach są kropki ile jednostek trzeba tam rozstawić), jak ktoś gra rzadko to jest w sumie spoko. Jak ktoś jest ograny to nie ma raczej różnicy i kwestia osobistych preferencji.
annak2
Posty: 50
Rejestracja: 10 sty 2017, 22:12
Has thanked: 18 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: annak2 »

jendrusz pisze: 20 mar 2024, 16:51 Nie ma oficjalnej ale użytkuję jedną z tych mat z linka. Jestem zadowolony, kupiłbym ponownie.
To jest (chyba) oficjalna:
Urkeith pisze: 20 mar 2024, 16:55 Posiadam tą pierwszą, jest okej. Znajomy posiada drugą i imo jest lepsza, ponieważ ułatwia setup (na osadach są kropki ile jednostek trzeba tam rozstawić), jak ktoś gra rzadko to jest w sumie spoko. Jak ktoś jest ograny to nie ma raczej różnicy i kwestia osobistych preferencji.
Drugą, czyli 'wersję Black''?
A to nie bardziej ta kolorowa ('wersja RED&BLUE') będzie lepsza pod kątem czytelności i łatwiejszego startu? Bo właśnie bardziej o takie okazjonalne granie chodzi i mam dylemat którą ewentualnie wybrać.
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Darkstorm »

jendrusz pisze: 20 mar 2024, 16:51 Nie ma oficjalnej ale użytkuję jedną z tych mat z linka. Jestem zadowolony, kupiłbym ponownie.
Oczywiście, że jest oficjalna mata:
https://www.aresgames.eu/games/war-of-t ... deluxe-mat

Polską wersję również zrobiła Galakta.
jendrusz
Posty: 18
Rejestracja: 20 gru 2016, 16:02
Has thanked: 37 times
Been thanked: 5 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: jendrusz »

jendrusz pisze: 20 mar 2024, 16:51 Nie ma oficjalnej ale użytkuję jedną z tych mat z linka. Jestem zadowolony, kupiłbym ponownie.
Nie maM oficjalnej ale użytkuję jedną z tych mat z linka. Jestem zadowolony, kupiłbym ponownie.
Podobają mi się ilustracje Klemensa Franza.
azazelmo
Posty: 897
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 281 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: azazelmo »

jendrusz pisze: 22 mar 2024, 09:45
jendrusz pisze: 20 mar 2024, 16:51 Nie ma oficjalnej ale użytkuję jedną z tych mat z linka. Jestem zadowolony, kupiłbym ponownie.
Nie maM oficjalnej ale użytkuję jedną z tych mat z linka. Jestem zadowolony, kupiłbym ponownie.
Nie znam się za bardzo na tych materiałach do mat. Mam tę oryginalną, neoprenową, jak sprawdziłem. Z zewnątrz jest cienki materiał, a pod spodem guma. Jak się prezentuje mata winylowa? Czy nie jest twarda? Śliska, czy coś takiego? Zastanawiam się nad wymianą, bo ta moja jakoś mi się nie podoba.
A, czy orientujesz się w jakiej skali jest mapa? Mam podrukowane pasma 3d i nie wiem, czy będą pasować. Dzięki.
Awatar użytkownika
Urkeith
Posty: 257
Rejestracja: 02 lis 2021, 09:38
Has thanked: 172 times
Been thanked: 113 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Urkeith »

annak2 pisze: 20 mar 2024, 20:34
Urkeith pisze: 20 mar 2024, 16:55 Posiadam tą pierwszą, jest okej. Znajomy posiada drugą i imo jest lepsza, ponieważ ułatwia setup (na osadach są kropki ile jednostek trzeba tam rozstawić), jak ktoś gra rzadko to jest w sumie spoko. Jak ktoś jest ograny to nie ma raczej różnicy i kwestia osobistych preferencji.
Drugą, czyli 'wersję Black''?
A to nie bardziej ta kolorowa ('wersja RED&BLUE') będzie lepsza pod kątem czytelności i łatwiejszego startu? Bo właśnie bardziej o takie okazjonalne granie chodzi i mam dylemat którą ewentualnie wybrać.
Tak, chodzi o wersję black. Oczywiśnie, nie wiem czy posiadamy "konkretnie, te same" maty, ale z tymi grafikami.
Obydwie wersje są dla mnie tak samo czytelne. Tak jak wspomniałe, kwestia osobistych preferencji co kto woli + wersja Black ma nadruk odnośnie startowych jednostek.
annak2
Posty: 50
Rejestracja: 10 sty 2017, 22:12
Has thanked: 18 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: annak2 »

Urkeith pisze: 22 mar 2024, 13:40
annak2 pisze: 20 mar 2024, 20:34
Urkeith pisze: 20 mar 2024, 16:55 Posiadam tą pierwszą, jest okej. Znajomy posiada drugą i imo jest lepsza, ponieważ ułatwia setup (na osadach są kropki ile jednostek trzeba tam rozstawić), jak ktoś gra rzadko to jest w sumie spoko. Jak ktoś jest ograny to nie ma raczej różnicy i kwestia osobistych preferencji.
Drugą, czyli 'wersję Black''?
A to nie bardziej ta kolorowa ('wersja RED&BLUE') będzie lepsza pod kątem czytelności i łatwiejszego startu? Bo właśnie bardziej o takie okazjonalne granie chodzi i mam dylemat którą ewentualnie wybrać.
Tak, chodzi o wersję black. Oczywiśnie, nie wiem czy posiadamy "konkretnie, te same" maty, ale z tymi grafikami.
Obydwie wersje są dla mnie tak samo czytelne. Tak jak wspomniałe, kwestia osobistych preferencji co kto woli + wersja Black ma nadruk odnośnie startowych jednostek.
Dzięki. Po bliższym przyjrzeniu się obu wersjom mat, faktycznie na wersji 'Black' widoczne są dodatkowe kropki, pewnie o to chodziło:
https://ibb.co/NYSCDwP
1. Rozumiem, że są one przydatne tylko na potrzeby początkowego ustawienia figurek na mapie (które jest zawsze takie same) przed rozpoczęciem rozgrywki?

Natomiast mata w wersji 'Black' (w przeciwieństwie do 'RED&BLUE') nie ma oznaczeń danej 'nacji' w poszczególnych prowincjach (z symbolem i odpowiednim kolorem w zależności od strony konfliktu):
https://ibb.co/VS37HpC
Nie posiada też dedykowanego miejsca na karty:
https://ibb.co/jZBjzmG

2. Nie stanowi to utrudnienia w trakcie rozgrywki?
Awatar użytkownika
Urkeith
Posty: 257
Rejestracja: 02 lis 2021, 09:38
Has thanked: 172 times
Been thanked: 113 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Urkeith »

1. Tak, chodzi o te kropki.
2. Dla nas nie.
annak2
Posty: 50
Rejestracja: 10 sty 2017, 22:12
Has thanked: 18 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: annak2 »

Dzięki, chociaż przyznam, że dylemat którą z nich kupić nadal nie zniknął. Chyba trzeba będzie po prostu rzucić monetą w celu podjęcia decyzji..
HoLi
Posty: 690
Rejestracja: 11 lut 2014, 21:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 75 times
Been thanked: 70 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: HoLi »

annak2 pisze: 24 mar 2024, 20:45 Dzięki, chociaż przyznam, że dylemat którą z nich kupić nadal nie zniknął. Chyba trzeba będzie po prostu rzucić monetą w celu podjęcia decyzji..
Może wielkość przeważy - jedna jest trochę większa od drugiej.

Pozdrawiam
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
annak2
Posty: 50
Rejestracja: 10 sty 2017, 22:12
Has thanked: 18 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: annak2 »

HoLi pisze: 25 mar 2024, 19:41
annak2 pisze: 24 mar 2024, 20:45 Dzięki, chociaż przyznam, że dylemat którą z nich kupić nadal nie zniknął. Chyba trzeba będzie po prostu rzucić monetą w celu podjęcia decyzji..
Może wielkość przeważy - jedna jest trochę większa od drugiej.

Pozdrawiam
Wybór finalnie padł na wersję 'Black' i owszem, zadecydował ten nieco mniejszy rozmiar maty oraz wspomniane wcześniej dodatkowe znaczniki/kropki przyspieszające setup.
Co do braku przewidzianego na macie miejsca na karty - zakładam, że będzie można pobierać je bezpośrednio z organizerów z insertu (e-raptor), ewentualnie po prostu będą umieszczone obok maty.

Teraz chyba będzie trzeba jeszcze pomyśleć o jakichś kolorowych nakładkach/pierścieniach na figurki (jako alternatywie dla ich malowania), co pewnie też ułatwi setup i samą rozgrywkę.
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Pomnik »

annak2 pisze: 25 mar 2024, 23:40 Teraz chyba będzie trzeba jeszcze pomyśleć o jakichś kolorowych nakładkach/pierścieniach na figurki (jako alternatywie dla ich malowania), co pewnie też ułatwi setup i samą rozgrywkę.
Kup zestaw sharpie i pomaluj podstawki :D
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Darkstorm
Posty: 853
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 133 times
Been thanked: 212 times

Re: Wojna o pierścień / War of the ring (R. Di Meglio, M. Maggi, F. Nepitello)

Post autor: Darkstorm »

annak2 pisze: 25 mar 2024, 23:40

Teraz chyba będzie trzeba jeszcze pomyśleć o jakichś kolorowych nakładkach/pierścieniach na figurki (jako alternatywie dla ich malowania), co pewnie też ułatwi setup i samą rozgrywkę.
Ja używam czegoś takiego. Potwierdzam. Ułatwia rozgrywkę i sprzątanie :wink:

https://www.olx.pl/d/oferta/podstawki-n ... Z2Noq.html
ODPOWIEDZ