Board Game Arena

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Awatar użytkownika
dertaz
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time

Post autor: dertaz » 30 sie 2019, 21:41

Polecaliście tę stronę do gry a to zwykły SCAM!!!!

Tak jak pisałem wcześniej używałem awatara Polskiej jazdy z 1920 r., zostałem ukarany przed moderacje banem dwudniowym, po wymianie paru wiadomości ermail z moderacją w celu wyjaśnienia sytuacji zostałem zbanowany na zawsze. Miałem wykupione konto na rok, tak że ponad 120 zł poszło dla oszustów z BGA.

NIe polecam tej scamerrskiej strony. Moderatorzy tylko czekają by zablokować komuś konto bez przyczyny i zainkasować kasę. Nic dziwnego że na kurniku.pl gdzie gry są tylko klasyczne mają 21 tyś graczy online a na BGA tylko 3 tyś graczy online o tej samej porze.

Omijajcie szerokim łukiem!!!

kisiel365
Użytkownik wspierający
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Re:

Post autor: kisiel365 » 30 sie 2019, 21:59

dertaz pisze:
30 sie 2019, 21:41
Polecaliście tę stronę do gry a to zwykły SCAM!!!!
Tak jak pisałem wcześniej używałem awatara Polskiej jazdy z 1920 r., zostałem ukarany przed moderacje banem dwudniowym, po wymianie paru wiadomości ermail z moderacją w celu wyjaśnienia sytuacji zostałem zbanowany na zawsze. Miałem wykupione konto na rok, tak że ponad 120 zł poszło dla oszustów z BGA.
NIe polecam tej scamerrskiej strony. Moderatorzy tylko czekają by zablokować komuś konto bez przyczyny i zainkasować kasę. Nic dziwnego że na kurniku.pl gdzie gry są tylko klasyczne mają 21 tyś graczy online a na BGA tylko 3 tyś graczy online o tej samej porze.
Omijajcie szerokim łukiem!!!
To jest trochę zaskakujące, co napisałeś. Tutaj o dziwo twój awatar też się nie wyświetla (wszystkim czy tylko mi?). O BGA można mówić różne rzeczy, ale do regulaminu się stosują bezwzględnie. Samemu zgłaszałem kilkukrotnie różne problemy i zawsze wiązało się to z rozmową z moderatorem, który wysłuchując stron podejmował decyzję. Widocznie bardziej ceniłeś swój awatar niż roczne konto premium.

Awatar użytkownika
dertaz

Re: Board Game Arena

Post autor: dertaz » 30 sie 2019, 22:21

Zostałem odblokowany, dostałem zakaz na awatary z krzyżami ale przynajmniej konto uratowane. Jakiś ogarnięty moderator się pochylił nad sprawą.

antygambit
Been thanked: 2 times

Post autor: antygambit » 31 sie 2019, 11:02

dertaz pisze:
30 sie 2019, 22:21
Zostałem odblokowany, dostałem zakaz na awatary z krzyżami ale przynajmniej konto uratowane. Jakiś ogarnięty moderator się pochylił nad sprawą.
Przedziwna sytuacja. Dzięki za ostrzeżenie jakkolwiek, przyda się na pewno. Bo regulamin jest mglisty, a jeszcze jak mówisz, jakieś żabojady pod siebie go biorą, bo im nie pasuje znak taki czy siaki. Nie wiadomo, czy dać rozjechaną żabę na awatar z napisem "france", chlebek czy swastyki, bo i tak wszystko zakwalifikują jako "obraża moje uczucie growe, usuń to, albo okradniemy Cię na 120 zł, bo możemy". Żeby jeszcze w regulaminie to stało jasno, ale nie, nie można nawet husarii promować (i innych formacji uznawanych za waleczne a nie zbrodnicze). Ode mnie masz plusa i podziękowanie, bo rozważałem mocno zarejestrowanie się tam, ale chyba jednak pozostanę przy Vassalu (choć jest uciążliwy, jakby go produkowali 2 wieki wcześniej).
Nie oglądam i nie czytam recenzentów, bo w mojej ocenie są w specyficznej formie "opłaceni". Żaden nie umie nawet zagrać 10 razy w dany tytuł, liczy się tylko klikbajt i kaska z gier od wydawnictw. Moja opinia.

Fuser.exe
Użytkownik wspierający
Has thanked: 14 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Fuser.exe » 04 wrz 2019, 20:41

BGA to nie scam, mam nadzieje, że nikt tego nie traktuje poważnie. I dlaczego na tym forum też nie widać Twojego awatara?

Awatar użytkownika
dertaz

Post autor: dertaz » 05 wrz 2019, 17:36

BGA największy problem to mała liczba graczy, a teraz chcą wprowadzić chyba osobny matchmaking dla graczy grających w specjalnych turniejach sezonowych (trwających 3 miesiące) i rangi jak W CS. Pomysł fajny, ale bardzo możliwe że osobne wyszukiwanie stołów do gry zwykłej rankingowej i mistrzostw sezonowych spowoduje że czas znalezienia gry się podwoi lu potroi, a już teraz długo się czeka na stół do grania. 3 000 graczy online na 160 gier daje 20 osób średnio grających w jeden tytuł, to największy problem serwisu BGA.

j_g
Użytkownik wspierający
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Post autor: j_g » 06 wrz 2019, 19:08

Fajny awatar. Niezła jazda... (na pewno polska?).

Damon22
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

Post autor: Damon22 » 06 wrz 2019, 19:36

Poszukałem z ciekawości:
Obrazek
Odznaka polskich "Huzarów Śmierci" wz. 1920.

dannyking
Kontakt:

Post autor: dannyking » 09 wrz 2019, 12:57

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w eliminacjach w grę Carcassonne, na platformie Board Game Arena! ;)

https://www.facebook.com/events/2239054999556972/

profes79
Użytkownik wspierający
Been thanked: 40 times

Post autor: profes79 » 10 wrz 2019, 10:33

j_g pisze:
06 wrz 2019, 19:08
Fajny awatar. Niezła jazda... (na pewno polska?).
Taki sam awatar był powodem problemów gracza na forum World of Tanks jakiś czas temu, dopóki gracz nie wyjaśnił moderacji w paru ciężkich słowach co to za odznaka. Podobnie zresztą można mieć problemy na wielu forach wykorzystując odznaki czy insygnia przedwojennych jednostek górskich, które często miały swastyki. Takich jednostek było w wojsku przedwojennym kilkanaście a niektóre zachowały takie odznaki do dzisiaj (np. 5 batalion strzelców podhalańskich).

dannyking
Kontakt:

Post autor: dannyking » 27 wrz 2019, 19:56

Zapraszam na kolejne eliminacje do turnieju Carcassonne Online!

https://www.facebook.com/events/513995812768273/

kisiel365
Użytkownik wspierający
Has thanked: 9 times
Been thanked: 15 times

Post autor: kisiel365 » 28 wrz 2019, 22:52

Na BGA dzieje się też wiele rzeczy, o których nie piszą w newsach i jeżeli nie grało się regularnie w ich gry, to można nawet tego nie zauważyć. Nie wiem kiedy to nastąpiło dokładnie, ale np.:
- w Tzolkinie można w końcu cofnąć całkowicie ruch (co jest zbawieniem jak w ostatnim ruchu twojej tury zabrakło ci jednej kukurydzy do zrealizowania misternie układanego planu i trzeba było dożebrać kukurydzę od bogów)
- w Terra Mystica poprawili system automatycznego zgadzania się na punkty mocy z sąsiednich budynków (za PZ)

KonradT
Użytkownik wspierający
Has thanked: 41 times
Been thanked: 27 times

Post autor: KonradT » 29 wrz 2019, 12:03

Zazwyczaj jest to opisywane w grupach dotyczących danych gier, do których należy każdy gracz chcący grać w dany tytuł. (np. https://boardgamearena.com/group?id=2008676 ) Posty z tych grup są widoczne na stronie głównej a nie w zakładce news.

Awatar użytkownika
maciejo
Użytkownik wspierający
Has thanked: 8 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Post autor: maciejo » 01 paź 2019, 03:18

dertaz pisze:
30 sie 2019, 18:51
Po wykupieniu konta premium spotkała mnie nie miła sprawa. Gracze nie premium zaczęli zgłaszać mój awatar. Natrafiam na samych chyba żabojadów(francuzów) w moderacji, bo nie można im przetłumaczyć że mój awatar nie jest nazistowski. Tylko był używany w 1920-1922 przez Wojska Polskie walczące z największym totalitaryzmem XX wieku. Ale czego można wymagać od francuzów, może zna ktoś kogoś kto ma trochę większe pojęcie o historii i cofnie mi karę i pozwoli nadal używać mojego awatara.
Jestem do niego mocno przywiązany, używam go od wielu lat na wielu portalach: kurnik, facebook, różnorakie fora, wiocha, sadistic itd. jest to mój taki znak rozpoznawczy.
Chyba tu już tak samo powoli się zaczyna, wystarczyło że użyłem słowa "tęcza" i już mi posta skasowali.
Żebym kogoś obraził to ok ale napisałem tylko coś w tym stylu:
" Pewnie jak byś dał sobie zamiast Krzyża Tęczę w Avatar to byś i w rankingu na BGA podskoczył"
Żart nic ponadto.

Awatar użytkownika
nahar
Użytkownik wspierający
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: nahar » 09 paź 2019, 20:13

Ustawcie sobie w avatarach flagę Demokratycznej Kampuczy. Ciekawe czy zareagują?

ODPOWIEDZ