Twilight Imperium - tłumaczenie kart

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Sandking
Posty: 265
Rejestracja: 12 maja 2010, 11:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Twilight Imperium - tłumaczenie kart

Post autor: Sandking »

Czy ktoś ma może tłumaczenie kart do Twilight Imperium, ale z oryginalnymi tytułami? Widziałem na BGG bardzo fajnie tłumaczone karty, ale z racji, że nie mam zamiaru podmieniać oryginalnych tłumaczeniami, tylko dać jednej osobie tłumaczenia co by mogła się upewnić, że wszystko rozumie, potrzebuję tłumaczenia kart z oryginalnymi tytułami (najlepiej posortowane alfabetycznie albo wg numeracji).
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Re: Twilight Imperium - tłumaczenie kart

Post autor: Jervon »

Wygląda jak zadanie, którego możesz się podjąć :)
- Koza!
- Co?
- Ty... wiesz co :p
Awatar użytkownika
Linek
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2012, 10:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Twilight Imperium - tłumaczenie kart

Post autor: Linek »

Z tego co wiem to witaj rebel.pl

Są tam opisy kart a tytuły są zarówno polskie jak i angielskie.
Przykład karty akcji:
Chemical Warfare
Bron chemiczna
Twoje wojska w tajemnicy wydobyły kilka pojemników gazu Exterrix z dawno zapomnianego
arsenału.
Jeśli posiadasz Pancernik w systemie, w którym znajduje się planeta kontrolowana przez
przeciwnika, zagraj tę Akcje , by zniszczyć połowę znajdujących się na niej Sił Naziemnych
(zaokrąglając w górę ). Na Broń chemiczną nie działa PSD przeciwnika.
Zagraj: Natychmiast przed Inwazja .

http://www.rebel.pl/repository/files/in ... 0akcji.pdf
"Jedyną czynnością, która dobrze wychodzi samotnym, jest samogwałt." A. Sapkowski, Chrzest Ognia
ODPOWIEDZ