Zaproszenie do Klubu Gracza

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Karina Stefaniak
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2012, 12:05

Zaproszenie do Klubu Gracza

Post autor: Karina Stefaniak »

Dzień dobry.
Niedawno otworzyłam w Będzinie (Śląsk) działalność, której częścią jest Klub Gracza.
Atrakcje jakie czekają na gości to m.in
– wypożyczalnia gier: z możliwością telefonicznej / mailowej rezerwacji gry,
– wypożyczalnia gier: z możliwością gry w lokalu,
– stoły z makietami do gier bitewnych (tylko w klubie),
– stacjonarny Sklep dla Graczy z grami i akcesoriami do gier
– możliwość wynajęcia pomieszczenia do gry we własnym gronie (ekipa z MG)

W ramach pierwszych odwiedzin w Klubie Gracza można nieodpłatnie skorzystać (w lokalu) z dowolnej gry, a jest ich ponad 100 do wyboru. Zachęcam do zaplanowania pierwszej wizyty większą grupą, co pozwoli to na lepsze wykorzystanie gier dla większej liczby graczy i zapewni lepszą zabawę. Warto też wcześniej zapowiedzieć wizytę telefonicznie ( 698 825 430) żeby wybrana gra czekała na zainteresowanych nią gości.

Właśnie przygotowujemy Halloween w Klubie Gracza...

Czy na forum jest ktoś, kto chciałby dowiedzieć się więcej o klubie albo Halloween? Jeśli tak, proszę pisać postaram się odpowiedzieć jak najszybciej. :)
Karina
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: Zaproszenie do Klubu Gracza

Post autor: Pierzasty »

Ja zupełnie nie w tym miejscu, ale wchodząc w rolę klienta chciałbym się dowiedzieć :) i zobaczyć:
- zdjęcia pomieszczeń klubowych, kolekcji do wypożyczenia, stołów do bitewniaków - w końcu jeden obraz to jak tysiąc słów :)
- pełna lista gier do wypożyczenia, ew. do zagrania na miejscu, jeśli są one podzielone na kategorie
- link do strony klubu. Jeśli nie ma, to najwyższy czas założyć.
- więcej konkretnych danych - ile osób mieści się w klubie, ile stołów (na ile osób każdy-czy na większe gry trzeba będzie zestawiać stoły, czy odwrotnie - mniejsze pozycje będą się gnieździły po kilka na jednym), cennik - wypożyczenia gry, wejścia do klubu poza tą pierwszą wizytą, co się mieści w cenie wejścia, czy może płacimy tylko za wypożyczenie gier/przekąski (czy są dostępne?), z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować lokal na jakąś imprezę itp.

Ogólnie zapowiada się bardzo ciekawie, życzę szybkiego i udanego rozwoju :)
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4079
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 288 times
Been thanked: 173 times

Re: Zaproszenie do Klubu Gracza

Post autor: lacki2000 »

Fajna inicjatywa. Kiedy otworzycie swój oddział w Trójmieście? Czy macie jakąś bazę gastronomiczną? I napoje niekoniecznie bezprocentowe? Życzę tłumów miłych klientów.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 51
Rejestracja: 03 paź 2012, 10:48

Re: Zaproszenie do Klubu Gracza

Post autor: Dora »

Bardzo fajna inicjatywa i nie wykluczam, że się pojawię. Też czekam na link do strony internetowej i na odpowiedzi na pytania, które zadał Pierzasty :) Szczególnie jestem ciekawa jak wygląda wypożyczanie, na jak długo można, ile to będzie kosztowało i w jaką ilość gotówki na kaucję trzeba by się uzbroić... :wink: No i oczywiście chętnie przejrzę listę dostępnych gier :mrgreen:
yarzab
Posty: 353
Rejestracja: 28 cze 2012, 18:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Re: Zaproszenie do Klubu Gracza

Post autor: yarzab »

Uprzedzę trochę autorkę postu:

http://www.lekkiepioro.com.pl/lekkiepioro.html
karo5
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2012, 12:37

Re: Zaproszenie do Klubu Gracza

Post autor: karo5 »

Dzień dobry. :)
Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania razem.
Na razie będziemy pracować nad rozwojem działalność na Śląsku. Jeśli chodzi o filie to na razie dalsza przyszłość. Co do bazy gastronomicznej planujemy catering na specjalne wydarzenia. W czasie pobytu w klubie goście mogą przygotować sobie napoje ciepłe (kawa/herbata) i chłodne (woda z sokiem) w ramach poczęstunku za darmo.
Chwilowo napoje procentowe nie są brane pod uwagę.

Co do wizyt byłabym wdzięczna za wcześniejszą informację telefoniczną (698825430) lub mailową (karina@lekkiepioro.com.pl). Ponieważ sprawdziłam już, że w tygodniu nie przychodzą goście żeby grać a jedynie żeby obejrzeć lub wypożyczyć grę do domu, zdecydowałam się działalność klubu ograniczyć do piątków, sobót i niedziel. Możliwe są wyjątki dla grupy zorganizowanych (minimum 4 osoby), których wizyta zostanie zapowiedziana przynajmniej dzień wcześniej.

Tak, strona znajduje się pod wskazanym przez yarzab adresem. Jednak jest to wersja robocza / informacyjna skonstruowana „ na szybko” w związku z pytaniami Pierzastego dotyczącymi zdjęć. Strona będzie jeszcze dopracowywana.

Dziękuję za wszystkie życzenia :)
pozdrawiam
Kamtosz
Posty: 56
Rejestracja: 09 wrz 2012, 11:19

Re: Zaproszenie do Klubu Gracza

Post autor: Kamtosz »

Po osobistej wizycie i wybadaniu zasobów - gorąco polecam, zwłaszcza ze względu na szeroki wybór planszówek zwłaszcza tych z górnej półki - osobiście byłem pod wrażeniem ilości i dostępności tych gier które zawsze pozostawały nieosiągalne dla mojego portfela ;) Zaciszna i bardzo spokojna okolica, możliwość dojazdu komunikacją miejską i kameralne wnętrze - same plusy więc będe obserwował jak się ich rozwój potoczy.
ODPOWIEDZ