Tammany Hall (Doug Eckhart)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
tassman
Posty: 389
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Tammany Hall (Doug Eckhart)

Post autor: tassman »

Pozowolę sobie założyć wątek. Opinie mile widziane. Czy ktoś skusi się aby przetłumaczyć instrukcję?
Od siebie dodam że można pograć TURN BASED na http://www.slothninja.com/
Awatar użytkownika
tassman
Posty: 389
Rejestracja: 31 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: Rzeszów
Been thanked: 2 times

Re: Tammany Hall

Post autor: tassman »

sajlenthill
Posty: 242
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:50
Has thanked: 79 times
Been thanked: 22 times

Re: Tammany Hall

Post autor: sajlenthill »

Jakoś strasznie cicho o tej grze. Ktoś może coś powiedzieć na jej temat?
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Tammany Hall (Doug Eckhart)

Post autor: Szewa »

Także jestem zdziwiony, że tak mało o tej grze słychać. A przecież jest wszystko co tygryski kochają najbardziej czyli area control, różne zdolności graczy, negocjacje i polityka, tona negatywnej interakcji.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
mazur_84
Posty: 218
Rejestracja: 23 paź 2011, 15:07
Has thanked: 45 times
Been thanked: 5 times

Re: Tammany Hall (Doug Eckhart)

Post autor: mazur_84 »

Ja zagrałem tylko raz, na 3 osoby. Miałem wrażenie, że ciężko mieć kontrolę nad tym co się dzieje. Wydaje mi się, że gra na 4 osoby może być ciekawsza jak ktoś lubi ten typ gry.
Tematyka dla mnie interesująca i nietypowa. Plansza nie porażała czytelnością i pewnie wielu powie, że brzydka, za to mnie się podoba taka estetyka.
Dziwię się, że tak mało postów o tej grze, bo chyba był spory hype kilka lat temu.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1028 times
Been thanked: 1946 times

Re: Tammany Hall (Doug Eckhart)

Post autor: warlock »

W czasach covidowych ciężko regularnie grać w 4-5 osób, przynajmniej w moim przypadku ;). Mam ten tytuł na radarze od roku i wiem, że jak kupię, to będzie grzał półkę...
ODPOWIEDZ