Shadows of Brimstone (cała seria) (Jason C. Hill)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 860 times
Been thanked: 631 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: bajbaj »

Yuri pisze: 14 lip 2023, 23:24
tomp pisze: 14 lip 2023, 18:51 ...Niestety nie wiem, kim jest Andreas Lieberoth...
To jest nas co najmniej dwóch... Tez nie mam bladego pojęcia :)
Proszę - to jest on - Dr.Lieberoth z bgg, czyli duński akademik zajmujący się m.in. grami:-)

https://pure.au.dk/portal/en/persons/an ... f593).html

https://www.facebook.com/lieberoth?comm ... k5NA%3D%3D

z tego konta komentował liczne posty FFP dotyczące SoB. Zaangażowany fan, niepowiązany raczej zawodowo z firmą.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

bajbaj pisze: 14 lip 2023, 23:44...
Proszę - to jest on - Dr.Lieberoth z bgg, czyli duński akademik zajmujący się m.in. grami:-)...
Aaaaaaa to syn starego Lieberotha. Z tych Lieberothow ;)

Wydaje mi się, że zbiórka może przebić ich rekordowa, pierwsza kampanię. No nic, "pożyjom-uwidim".
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 431 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: tomp »

fan, czyli nie pracownik ffg... Za pół roku mogą doliczać vat, wole mieć wiedzieć o dodatkowej puli zasobów na opłacenie tego
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Lossentur
Posty: 310
Rejestracja: 09 maja 2018, 14:49
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 146 times
Been thanked: 146 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Lossentur »

Odnośnie VAT to na 99% będzie naliczony w PM.

Ich poprzednia kampania (Adventures) miała miejsce przed zmianami regulującymi VAT, ale podczas ostatniego otwarcia PM informowali, że o ile VAT zawartości Wave 1 pokryją tak przy Wave 2 i 3 będzie to po stronie wspierającego jeżeli dobrze pamiętam.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Lossentur pisze: 15 lip 2023, 09:02 Odnośnie VAT to na 99% będzie naliczony w PM.

Ich poprzednia kampania (Adventures) miała miejsce przed zmianami regulującymi VAT, ale podczas ostatniego otwarcia PM informowali, że o ile VAT zawartości Wave 1 pokryją tak przy Wave 2 i 3 będzie to po stronie wspierającego jeżeli dobrze pamiętam.
Tak jak piszesz było i pewnie będzie :)

Nowy Add-on. Jeszcze nie widać w Kampanii, ale w PM już jest.
Spoiler:
Swoją drogą Enemy Theme Packów jeszcze nie wydawali. To pierwszy z tej linii. Obstawiam, że podobny wydadzą do Derelict Ship, bo powiedzieli wcześniej, że teraz zajmą się "podpompowaniem" tego OtherWorlda.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2023, 17:26 przez Yuri, łącznie zmieniany 2 razy.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
roland5
Posty: 8
Rejestracja: 08 wrz 2021, 20:14

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: roland5 »

Nie mam nic z SoB i nie grałem w to, ale te klimaty nowej kampanii z mumiami to moja bajka. Tylko strasznie drogo. Z tego co widzę po sekcji komentarzy, jeśli chodzi o VAT
Flying Frog ProductionsCreator
about 4 hours ago

Felizwerg / Jon - Stressed of Brimstone –

As far as the VAT question goes, I’m not the one who handles that end of things. It’s hard to know what things are going to be like when the project is ready to ship, which is why the ‘shipping charges’ for each region listed on the campaign page are only a rough estimate based on previous experience and current pricing. I believe that the intent is that it would be covered by the ‘region-friendly shipping’ charges, but until we are ready to ship the project it’s hard to say for certain. I’ll see if we can get a clearer answer up in the FAQ soon.

scott brezovsky –
Planuje ktoś robić zamówienie grupowe? Dawali w przeszłości jakieś dobre rabaty przy takich zamówieniach?
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: olsszak »

tomp pisze: 15 lip 2023, 06:59 fan, czyli nie pracownik ffg... Za pół roku mogą doliczać vat, wole mieć wiedzieć o dodatkowej puli zasobów na opłacenie tego
a z jakiego powodu miałoby nie być VAT? oczywiście, że będzie.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: olsszak »

Crinfrid pisze: 14 lip 2023, 13:54 Poszedłem na całość i mam nadzieje że dostarczą szybciej a nie później (zero szans na to, oni zawsze są na bakier z terminami, nawet z wysyłką z własnego sklepiku). Niestety nie udało mi się załapać na poprzedniego ksa, także będę polować jak już powystawiają ludzie swoje warlord pledge, byle nie ze stanów czy innej Australii, bo ponad 2tysiaki za wysyłkę i cła to nie chce dopłacać.
ja będę miał warlord na sprzedaż, ale oczywiście w wyższej cenie ;) Choć pewnie i tak bardziej opłacalnej niż ściąganie z USA;)



Yuri,
gdzie masz dostęp do KS?
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

olsszak pisze: 15 lip 2023, 17:25 ...
Yuri,
gdzie masz dostęp do KS?
Klikasz w Manage Pledge i tam masz wszystko.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: olsszak »

tomp pisze: 14 lip 2023, 18:51 Taką odpowiedz dostałem link
Andreas Lieberoth
For most regions, the rewards will ship from within. So once you’ve paid eg for Europe, you won’t be individually liable for taxes/vat as soon as the containers arrive within the EU. In other countries things may be a bit more dicey.
Niestety nie wiem, kim jest Andreas Lieberoth...
Nawet jeśli jest hub to na wejściu do hub płaci się VAT po towar wkracza w granice UE. Nie znam kolesia, ale on się nie zna na tym co pisze :P
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

Do VATu odnieśli się wczoraj w nowym wpisie w FAQ. Polecam przy okazji poczytać o nowej mechanice Pułapek, która będzie w core setcie "Lost Tombs od Khamuntet". Opisują ja w update nr 6 i jest bardzo klimatyczna, idealnie mi pasuje do tematyki tytułu.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: olsszak »

Yuri pisze: 19 lip 2023, 06:07 Do VATu odnieśli się wczoraj w nowym wpisie w FAQ. Polecam przy okazji poczytać o nowej mechanice Pułapek, która będzie w core setcie "Lost Tombs od Khamuntet". Opisują ja w update nr 6 i jest bardzo klimatyczna, idealnie mi pasuje do tematyki tytułu.
Zaskoczenia nie ma z VAT 😄

Pułapki wyglądają smakowicie :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: kozz84 »

Od jakiegoś czasu jestem zainteresowany Shadows of Brimstone. Weird west jest moim ulubionych settingiem. Dodatkowo jest tutaj kampania. Obecnie trwa kickstarter i zastanawiam się czy nie wejść (i zagrać w 2025 :? ).

Ogólne pytania czy warto? Jak jest z ogarnięciem zasad i liczbą żetonów w trakcie grania? Oglądam jeden gameplay ktoś rzucił granat w chmarę potworów i przy każdym muszą leżeć koślawo żetony obrażeń. Pola nie mają miejsca, żeby pomieścić tyle żetonów i figurki. Mało eleganckie rozwiązanie. Z "podobnych" gier Zombicide trochę się rozczarowałem, ponieważ gramy głównie na 2 osoby i nie przepadam za kontrolowaniem 3 postaci na raz.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2023, 18:42 przez kozz84, łącznie zmieniany 1 raz.
olsszak
Posty: 1821
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: olsszak »

roland5 pisze: 15 lip 2023, 17:21 Nie mam nic z SoB i nie grałem w to, ale te klimaty nowej kampanii z mumiami to moja bajka. Tylko strasznie drogo. Z tego co widzę po sekcji komentarzy, jeśli chodzi o VAT
Flying Frog ProductionsCreator
about 4 hours ago

Felizwerg / Jon - Stressed of Brimstone –

As far as the VAT question goes, I’m not the one who handles that end of things. It’s hard to know what things are going to be like when the project is ready to ship, which is why the ‘shipping charges’ for each region listed on the campaign page are only a rough estimate based on previous experience and current pricing. I believe that the intent is that it would be covered by the ‘region-friendly shipping’ charges, but until we are ready to ship the project it’s hard to say for certain. I’ll see if we can get a clearer answer up in the FAQ soon.

scott brezovsky –
Planuje ktoś robić zamówienie grupowe? Dawali w przeszłości jakieś dobre rabaty przy takich zamówieniach?
Nie dawali rabatów. Oszczędności są na wysyłce.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 560
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 244 times
Been thanked: 293 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: andrzejstrzelba »

kozz84 pisze: 24 lip 2023, 22:00 Od jakiegoś czasu jestem zainteresowany Shadows of Brimstone. Weird west jest moim ulubionych settingiem. Dodatkowo jest tutaj kampania. Obecnie trwa kickstarter i zastanawiam się czy nie wejść (i zagrać w 2025 :? ).

Ogólne pytania czy warto? Jak jest z ogarnięciem zasad i liczbą żetonów w trakcie grania? Oglądam jeden gameplay ktoś rzucił granat w chmarę potworów i przy każdym muszą leżą koślawo żetony obrażeń. Pola nie mają miejsca, żeby pomieścić tyle żetonów i figurki. Mało eleganckie rozwiązanie. Z "podobnych" gier Zombicide trochę się rozczarowałem, ponieważ gramy głównie na 2 osoby i nie przepadam za kontrolowaniem 3 postaci na raz.
Zaraz Yuri wjedzie tu na białym koniu i argumentami że warto kupić i grać zmiecie Cię z planszy.

Ja oczywiście też uważam że warto. Gram od 2 lat głównie z synem (dziś 14-letnim) oraz od jakiegoś czasu z kuzynem we trójkę (rzadko solo) i w każdym składzie gra jest genialna. Syn w wieku 12 lat sam czasem rozgrywał sobie misje, a jego znajomość angielskiego opierała się tylko na nauce w szkole.
Przy jednej podstawce obsługa jest banalnie prosta. Nie martwiłbym się o to. Jak będziesz miał kilka podstawek czy światów to na żetony może się przydać organizer warsztatowy, a na karty coś ze sklejki od eRaptor.
Co do gry to przygoda którą gracze przeżywają jest absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Ostatnio jednego z bohaterów podczas walki połknął potwór, ale udało mu się wydostać. Innym razem bohater zmutował i z brzucha wyrósł mu "stworek".
Rozwój umiejętności, ilość przedmiotów czy broni, które można zdobyć, mutacje, misje, czas w mieście pomiędzy misjami, ilość wrogów... dla nas ta gra to ideał.
Zwracam jednak uwagę że tutaj co chwilę turla się kostką więc jeśli ktoś tego nie lubi to chyba nie ma sensu kupować.
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: kozz84 »

A kwestia Kickstarter vs Retail? Dużo tam dają rzeczy, które są warte?
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

andrzejstrzelba pisze: 24 lip 2023, 22:28 ...Zaraz Yuri wjedzie tu na białym koniu i argumentami że warto kupić i grać zmiecie Cię z planszy...
Melduje się !
olsszak pisze: 19 lip 2023, 07:45 ...
Pułapki wyglądają smakowicie :)
Mówiłem, że sztos 8) A coś czuje w kościach, że wyjdą Supple, któe wprowadzą tą mechanikę w innych OtherWorldach.
kozz84 pisze: 24 lip 2023, 22:00 Od jakiegoś czasu jestem zainteresowany Shadows of Brimstone. Weird west jest moim ulubionych settingiem....
Przecież sam sobie tutaj odpowiedziałeś :D NIE MA LEPSZEGO PLANSZOWEGO ODWZOROWANIE WEIRD WESTU. I kropka. Do tego prócz tego settingu, masz jakieś około 20 innych światów do odwiedzenia....
kozz84 pisze: 24 lip 2023, 22:00 Ogólne pytania czy warto? Jak jest z ogarnięciem zasad i liczbą żetonów w trakcie grania? Oglądam jeden gameplay ktoś rzucił granat w chmarę potworów i przy każdym muszą leżą koślawo żetony obrażeń. Pola nie mają miejsca, żeby pomieścić tyle żetonów i figurki. Mało eleganckie rozwiązanie. Z "podobnych" gier Zombicide trochę się rozczarowałem, ponieważ gramy głównie na 2 osoby i nie przepadam za kontrolowaniem 3 postaci na raz.
Mam do tej gry literalnie wszystko i gra nie sprawia mi problemów w tym aspekcie? Czy jestem "ograny"? Sądzę, że tak. Czy wcześniej "ogarnąłem" sobie te żetony ? Tak, pop rzez głównie druk 3d i tacki. Więc nie mówię, że to nie wymaga troszeczke pracy i zachodu, bo jak to rozsypiesz na stole to jasne, że się ciężko połapać. Jest odpowiedni mój wątek w tej kwestii na forum. Tam znajdziesz foty itd.
Co do żetonów o których mówisz to jaki problem dać je POD figsa ? One mają idealną średnicę ku temu.
kozz84 pisze: 24 lip 2023, 22:50 A kwestia Kickstarter vs Retail? Dużo tam dają rzeczy, które są warte?
W retailu kupuje tylko to czego nie wydali na KS. Bo i są takie pozycje. Po prostu sama perspektywa kupna po cenie rynkowej tego co oferowały KSy, przyprawia mnie o dreszcze finansowe :)

EDIT: Obstawiam, że wrzucą na koniec kampanii nowy Enemy Theme Pack oparty o III Rzesze. Zapowiedzą tegoż, może być Occult Reich Collector ze SG-i.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
baradnor
Posty: 80
Rejestracja: 04 mar 2022, 11:14
Has thanked: 42 times
Been thanked: 10 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: baradnor »

Matko, ale mam myślenice. Helltrain jak dla mnie średnio, ale Egipt + Atlantyda trafia mnie zółta renówka w murek. Poziom wsparcia Scarab wygląda imho średnio, ale w Pharaoh są wszystkie SG. Myślicie, że uda się spylić samego Helltraina z odpowiednimi SG? Btw. to orientujecie się jak wygląda kwestia kosztów przesyłki gdy zamówienie jest większe?
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

baradnor pisze: 25 lip 2023, 12:22 ... Myślicie, że uda się spylić samego Helltraina z odpowiednimi SG?...
Dla porównania...obecny KS kosztował 275$ przy Early Birdzie. Teraz nawet nie wyjmując go z pudła, idzie za 600$ najniżej z tego co widziałem. Więc tak, sprzedasz sądzę. A dzieląc na części jeszcze drożej.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Crinfrid
Posty: 18
Rejestracja: 18 sty 2020, 13:34
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Crinfrid »

Mówiłem, że sztos 8) A coś czuje w kościach, że wyjdą Supple, któe wprowadzą tą mechanikę w innych OtherWorldach.
O tym juz wspominali w ostatnim roll-to-move ze nie zamierzaja przenosic specjalnych mechanik z jednego swiata do drugiego, po to aby wlasnie byl sens odwiedzania tych swiatow.
Oglądam jeden gameplay ktoś rzucił granat w chmarę potworów i przy każdym muszą leżą koślawo żetony obrażeń.
Ja do tego uzywam malych k6-tek, idealnie sie sprawdza, nie zajmuja duzo miejsca, czesto sie mieszcza juz na podstawce z figurka.
A duzo hardkorowych walk juz zaliczylem nawet ze dwa cale pomieszczenia byly zawalone paroma paczkami mobow i rozwiazanie kostkowe zawsze sie dobrze sprawdzalo.
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: kozz84 »

Orientujecie się jak będzie z integracją pociągu do reszty rzeczy (core czy innych dodatkow) ? Normalnie jest kopalnia, portale do innych miejsc, powrót do miasta, kampania itp. Wszystko się ze sobą wiąże. A z pociągiem? Dodatkowo wydaję mi się, że pociąg będzie mało urozmaicony. Kopalnia ma bardziej zróżnicowane kafelki. W pociągu idziemy po linii.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

kozz84 pisze: 25 lip 2023, 18:48 Orientujecie się jak będzie z integracją pociągu do reszty rzeczy (core czy innych dodatkow) ? Normalnie jest kopalnia, portale do innych miejsc, powrót do miasta, kampania itp. Wszystko się ze sobą wiąże. A z pociągiem? Dodatkowo wydaję mi się, że pociąg będzie mało urozmaicony. Kopalnia ma bardziej zróżnicowane kafelki. W pociągu idziemy po linii.
Do końca nie wiadomo. Dziś w komentarzach podali, że pociąg będzie miał własne miasto\stacje kolejowe, które będą miały jakieś funkcje Frontier Town. Jak to ma wyglądać? Nie wiem ;)
Co zaś do urozmaicenia to się nie obawiam. Obejrzyj ostatni update, tam to fajnie wyjaśnili, bo będzie to miało dwa poziomy, bo i dach jest i widoczność z dachu uzależniona od miejsca stania itd. No i jeszcze prędkość pociągu będzie miała wpływ na wiele rzeczy. Nie narzekałbym na nudę tak raczej.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
baradnor
Posty: 80
Rejestracja: 04 mar 2022, 11:14
Has thanked: 42 times
Been thanked: 10 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: baradnor »

No i wjechała Furia Rzeszy. Nie powiem by mi to ułatwiło decyzje ;)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: Yuri »

baradnor pisze: 27 lip 2023, 14:00 No i wjechała Furia Rzeszy. Nie powiem by mi to ułatwiło decyzje ;)
A nie mówiłem, że to wrzucą ? 8)
Spoiler:
Jak dla mnie bomba. Jeżeli czegokolwiek mi brakowało w SoB to właśnie nazioli do eksterminacji.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
kozz84
Posty: 735
Rejestracja: 27 lip 2013, 15:06
Has thanked: 17 times
Been thanked: 160 times

Re: Shadow of Brimstone (Jason C. Hill)

Post autor: kozz84 »

W jednym sklepie widzę poprawioną podstawek za 509 pln a na amazon starą za 408. Warto dopłacać 100 za nową edycję? I czy 500 pln to dobra cena za podstawkę? Da się gdzieś taniej upolować?
ODPOWIEDZ