Port Royal (Alexander Pfister)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Arachion
Posty: 413
Rejestracja: 18 wrz 2016, 15:33
Has thanked: 407 times
Been thanked: 204 times

Re: Port Royal

Post autor: Arachion »

Ma ktoś instrukcję po Polsku i byłby wstanie udostępnić do dodatków?
Może być skan chyba, że jest plik - szukałem, nie znalazłem.
Sucharzysta
j_g
Posty: 1981
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 503 times
Been thanked: 240 times

Re: Port Royal

Post autor: j_g »

Arachion pisze: 14 lis 2021, 18:20 Ma ktoś instrukcję po Polsku i byłby wstanie udostępnić do dodatków?
Może być skan chyba, że jest plik - szukałem, nie znalazłem.
Po polsku mam na papierze do "Jeszcze jeden kontrakt". Do "The Adventure Begins" mam jedynie po angielsku (też papier). Chyba mógłbym jakoś na dniach zeskanować. Jeśli aktualne (i które), daj znać.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: Port Royal

Post autor: Gizmoo »

Właśnie zobaczyłem w zakładce na BGG, że Big Boxa wydali niemal wszyscy nasi sąsiedzi. I zastanawiam się, dlaczego nikt jeszcze nie podjął się wydania tego u nas. WTF? :?

Ktoś się orientuje może, czy jakieś wydawnictwo z PL ma w planach wydanie Big Boxa?
ODPOWIEDZ