[Sprzedam]Grawerowane/wycinane z drewna akcesoria.

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

[Sprzedam]Grawerowane/wycinane z drewna akcesoria.

Post autor: Blue » 13 lut 2007, 15:50

Jako ze ludzie pytają, będę tu zamieszczal co jakis czas co moge zrobic i w jakich cenach[+ ofc indywidualnie mozna spytac na gg, czy wasz pomysł jest do zrealizowania].

Termin realizacji zamowienia, wynosi do 2ch tygodni, gdyz musze miec mozliwosc sprowadzenia danych materiałów[nie wiadomo czy Ci, od których zamawiam się wyrobią, bo z tym jest roznie] + moge robic te rzeczy tylko w weekendy. Zawsze mozecie zapytac czy wszystko jest na stanie, mozliwe np, ze zamowicie w piątek, a w poniedzialek będzie wyslane.

Oferta nie zachęca do łamania jakichkolwiek praw autorskich. Jezeli przesyłacie jakąś grafike liczę, że macie prawo do jej użytku i edycji ;). Przykłady umieszczone w ofercie, pokazują rzeczy, które robiłem na własny użytek.

1. Pudełka na karty z wygrawerowaną grafiką – cena 50 pln.

wymiary pudełka:
-zewnętrzny 15,5x11xwys.4,7cm;
-wewnętrzny 14x9,3x wys.3,8 cm

Do pudełka wchodza 2 standardowe gry karciane po ponad 100 kart[Przykład na zdjęciach - saboteur i 6 nimmt a jeszcze miejsce zostało]. Wchodzą też karty kolekcjonerskie w koszulkach[sprawdzone na tych z machiny II].

Należy dostarczyć wybraną obrobioną grafikę jaka ma być nadrukowana na pudełku. Najlepiej w 300 DPI /wiecej[biorąc pod uwagę wysokosc nadruku czyli 14 cm - 1654 pixele dla 300 DPI].

Przykładowy wygląd grafiki do druku:
Obrazek
Pola, które maja nie być wypalone powinny być białe. A reszta jest wypalana zgodnie ze skalą szarości[mocniejsza czerń-głębiej].

Usługi dodatkowe:
- W przypadku dostarczenia grafiki nieobrobionej, cena obróbki w zależności od stopnia skomplikowania obrazka. 7-25pln.
- Stworzenie danego napisu[np. dedykacji] – 5 pln.
- Grawerka na tylnej(tej z zawiasami)/przedniej ściance pudelka [np. tytuł gry, żeby latwiej sie zdejmowalo z półki]- 7 pln.
- Standardowo pudełko jest raz omalowane bezbarwna farba akrylową w sprayu. Jeżeli nie chcesz, aby byla na nim ta farba musisz to tylko zaznaczyc.
- Dodatkowy nadruk od spodu pudełka[dobre miejsce na dedykacje/cos w tym stylu, jezeli z góry jest jakis obraz, w który nie chcemy wogole ingrować] - 10-30pln[w zaleznosci od powierzchni nadruku].

Przykładowe pudełka:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 03 mar 2007, 14:26 przez Blue, łącznie zmieniany 19 razy.

Awatar użytkownika
Al
Użytkownik wspierający

Post autor: Al » 13 lut 2007, 18:35

A dałoby się wygrawerować tytuły obu gier znajdujących się w pudełku ?

Bo wolałbym wiedzieć co gdzie mam, niż wertować każdorazowo wszystkie pudełka, które zamówię :).

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 13 lut 2007, 18:43

Tak! Jasne wygraweruje co tam chcesz :). moze byc nawet list miłosny :]. To są tylko przyklady. Akurat Bang+dodatki to 1 pudełko. A do tichu do drugiej przegrodki mozna wrzucic kartki i długopis :].

Dostepne[przy nastepnej partii jakby ktos chcial to musi juz powiedziec] są tez inne wymiary pudełek:
1. Duże
rozmiar zewnętrzny 35x24x15 cm
rozmiar wewnętrzny:32,6x21,5x14
2. Średnie :
Rozmiar zewnętrzny: 32x21x14 cm
rozmiar wewnętrzny: 29,6x18,5x13 cm
3. Małe :
Rozmiar zewnętrzny:
19,5x21,5x11 cm

Tylko te wszystkie wyzej bez tego zapięcia i bez przegródek w środku. [pudełka do kart bez tego zapięcia też są dostępne].

Do tego np takie pudełka na herbatę[idealne na jakies gry z wieloma elementami]:
Obrazek
rozmiar zewnętrzny 25x29x7,5 cm
Dostepne tez z inną ilością przegródek - 2,3,4,6,9,12[odpowiednio zmieniają się wymiary pudełka]:) tutaj jeszcze przykladowo 2:
Obrazek
rozmiar zewnętrzny 15x9,5x7,5 cm

Ceny tych pudełek wyzej to juz trzeba indywidualnie uzgadniac- nie wiem ile poprotu czasu pracy zejdzie na jedno[chociaz to w sumie mozna mniejwiecej wyliczyc, ale jakby ktos był zainteresowany to niech poprostu pyta].

Obecnie mam jeszcze na dzien dzisiejszy 4 pudełka na karty z zapieciem.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2007, 01:50 przez Blue, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 14 lut 2007, 00:08

Zmiana cen obróbki zdjęć. Przy większych zamowieniach mozna liczyć na jakiś rabat.

Awatar użytkownika
jax
Użytkownik wspierający
Has thanked: 17 times
Been thanked: 28 times

Post autor: jax » 14 lut 2007, 10:05

Blue,
A propos tego zdjecia z widocznym w srodku Saboteurem i 6nimmt! - czy te gry wejda do tego samego pudelka jesli beda w standardowych koszulkach? O ile na szerokosc widac ze jest full miejsca i nie ma problemow, to zastanawiam sie jak tam z wysokoscia - czy koszulka sie zmiesci na wysokosc?
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 14 lut 2007, 10:17

Nie mam koszulek zebym mogl sprawdzic :/- w koszulkach mam tylko karty do machiny,a ich jest mało.
Nad 6 nimmt zostało 5 mm wysokosci miejsca, a nad saboteur 3. Oczywiscie przy zalzoeniu ze dopycha się karty do tej środkowej przegródki,

EDIT:AAA ups. Zle Cie zrozumialem.
Gry w standardowych koszulkach wchodza. Nie wiem tylko na ile grubość koszulki moze wplynac na to czy gra sie zmiesci czy nie.... pewnie uniemozliwi wlozenie 2ch gier sądząc po tym,ze na rebelu maja opisy przy pudelakch typu -wchodzi 100 kart bez koszulek, a 80 w nich.

W głównym poscie napisane jest:
"
Do pudełka wchodza 2 standardowe gry karciane po ponad 100 kart[Przykład na zdjęciach - saboteur i 6 nimmt a jeszcze miejsce zostało]. Wchodzą też karty kolekcjonerskie w koszulkach[sprawdzone na tych z machiny II].
"

Pisząc kolekcjonerskie mialem na mysli standardowy wymiar.

Awatar użytkownika
Herr JoJoss
Użytkownik wspierający

Post autor: Herr JoJoss » 14 lut 2007, 16:06

musze strzelić takie pudełko na UM KRONE UND KRAGEN tylko musze sprawdzić jaki jest rozmiar kardt w koszulkach :D
ale normalnie mnie zatkało jak zobaczyłem jak to wygląda.
"Miecz jest duszą samuraja;
Jeżeli ktoś o nim zapomni lub go utraci
nie będzie mu to odpuszczone"
- fragment testamentu szoguna Ieyasu Tokugawa

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 15 lut 2007, 10:30

Jak w um krone karty maja stndardowy rozmiar kolekcjonerski, to wejdą z koszulkami ;).

Awatar użytkownika
kwiatosz
Użytkownik wspierający
Has thanked: 13 times
Been thanked: 27 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz » 15 lut 2007, 15:43

Karty do Krone grubaśne są strasznie, 60 ich jest a stosik zajmuje więcej niż cała Bohnanza (lub coś koło tego, nie mam pod ręką żeby porównać a z wyobraźnią przestrzenną jakoś u mię krucho :wink: )
Bólu sporo, chociaż faktów promil, jeden średnik. Więc literacko to się jakoś broni.

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier

Awatar użytkownika
Herr JoJoss
Użytkownik wspierający

Post autor: Herr JoJoss » 15 lut 2007, 16:07

Blue pisze:Jak w um krone karty maja stndardowy rozmiar kolekcjonerski, to wejdą z koszulkami ;).
w koszulkach są jak karty do Magic the gathering

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 15 lut 2007, 16:23

Moze tak ;) bedzie prosciej - rozmiar samego wolnego miejsca w jednej przegródce : 9,3cm x 6,8cm x 3,7cm[wysokość]

I chyba wszystko jasne? :]

Dodam,ze te koszulki wchodzą:
http://www.rebel.pl/product.php/1,1052/ ... ILVER.html

przyklad:
Obrazek

Weszły karty w tych koszulkach i jeszcze jest odrobine[z 0,5mm-1mm] miejsca na wysokość].

Awatar użytkownika
Herr JoJoss
Użytkownik wspierający

Post autor: Herr JoJoss » 15 lut 2007, 18:00

http://www.rebel.pl/product.php/1,1052/ ... zyste.html

ja używam takich sa bardziej sztywne
no dobra to jestem zainteresowany takim cudem
a jeszcze pytanie ile takich wchodzi na wysokość??
znaczy jak bedzie za malo to sie w dwie przegrodki wsadzi :lol:
jeszcze chcialem sobie do pudelka wsadzic kostki

jutro sprobuje przeslac ilustracje do grawerki

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 15 lut 2007, 22:34

No nie wiem, bo nawet mi brakuje tych z machiny zeby zapelnic ;]. Skoro w rebelu pisza 100 bez koszulek/80 w to u mnie gdzies 120 bez koszulek 95 w.

Mam pytanie czy byliby chętni na tzw. Deckboxy w stylu takim jak jest na tej stronie:

http://www.ee0r.com/boxes/

Klient dostawałby boxa do zlozenia i sklejenia na jednym boku. Wykonaybylby z czarnej tektury o bardzo fajnej gramaturze. Koszt jednego oscylowalby w granicach 2 pln. Bylby to dobry sposob na porzadki w wiekszych pudelkach z grami gdzie karty się plątają. Tylko kwestia czy bedą na to chętni?
Przykłady boxa[akurat to jest na co innego ,ale z takiego samego materialu by bylo robione, tylko troszke inaczej[chudsze i bez okienka;) no chyba, ze wolicie z okienkiem].

Obrazek
Obrazek

Druga kwestia - Koszulki na karty o wymiarze karcianki niekolekcjonerskiej[czytaj takie jak 6 nimmt,saboteur,bang itp]. Bylybyto najzwyklejsze folijki bez utwardzanego tyłu. Cena w granicach 5 pln/100szt[czyli tyle co najtanszy komplet ultrapro]. Byliby zainteresowani?

Awatar użytkownika
Earl_MW
Użytkownik wspierający

Post autor: Earl_MW » 15 lut 2007, 23:13

Blue pisze:Druga kwestia - Koszulki na karty o wymiarze karcianki niekolekcjonerskiej[czytaj takie jak 6 nimmt,saboteur,bang itp]. Bylybyto najzwyklejsze folijki bez utwardzanego tyłu. Cena w granicach 5 pln/100szt[czyli tyle co najtanszy komplet ultrapro]. Byliby zainteresowani?
O, mniejsza o pudełka, ale na takie koszulki, to już mi się oczy śmieją. W tradycyjnych lata mi toto strasznie, a bez koszulek aż mi szkoda myśleć, co będzie za czas jakiś z moich kart... Myślę też, że wzięcie miałyby folijki na małe karty (takie jak w Osadnikach, Shogunie i milionach innych rzeczy), bo tego to już w ogóle nikt nie ma w ofercie. O ile się nie mylę, to z grubsza pasuje tu połowa zwykłej folijki, pewno ktoś mierzył, to niech mnie poprawi, jakby co...

Earl

Dani
Użytkownik wspierający

Post autor: Dani » 16 lut 2007, 03:38

Blue pisze:Druga kwestia - Koszulki na karty o wymiarze karcianki niekolekcjonerskiej[czytaj takie jak 6 nimmt,saboteur,bang itp]. Bylybyto najzwyklejsze folijki bez utwardzanego tyłu. Cena w granicach 5 pln/100szt[czyli tyle co najtanszy komplet ultrapro]. Byliby zainteresowani?
Jak najbardziej. Przydało by się trochę koszulek na niestandardowe rozmiary kart (troche = bardzo dużo).

krfk
Kontakt:

Post autor: krfk » 16 lut 2007, 09:51

Pudełko sobie sam zrobię, ale folijki to bym bardzo chętnie kupił. Nie wiem ile dokładnie ale myślę, że koło 300 sztuk na pewno.

pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
Al
Użytkownik wspierający

Post autor: Al » 20 lut 2007, 17:30

Właśnie otrzymałem pierwsze pudełko zrobione dla mnie przez Blue :).
No miodne ci to co niemiara :) Mniammmmciu.

Gdybym wiedział jak tu zadać Jpg-a :-/ to sami byście zobaczyli.

Awatar użytkownika
AvantaR
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: AvantaR » 20 lut 2007, 17:57

Al pisze:Właśnie otrzymałem pierwsze pudełko zrobione dla mnie przez Blue :).
No miodne ci to co niemiara :) Mniammmmciu.

Gdybym wiedział jak tu zadać Jpg-a :-/ to sami byście zobaczyli.
Wejdz na http://www.imageshack.us - wybierz zdjecie, jak sie zaladuje to bedziesz mial wersje "kodu" dla forum (cos w stylu [img]costamcostam[/img]).

Wrzucaj :)
Gór mi mało i trzeba mi więcej

Awatar użytkownika
AvantaR
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: AvantaR » 20 lut 2007, 19:51

Jako, ze Al ma jakies problemy z internetem - poprosil mnie, aby wrzucil fotke.

Oto ona
Obrazek
Mi osobiscie bardzo sie podoba :D

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 20 lut 2007, 19:57

Zrobilem buga ;)- Specjal zamiast Special. Wielkie sory dla Ala. Jakos mu to wynagrodze przy nastepnym zamowieniu ;).

Awatar użytkownika
blazej
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: blazej » 22 lut 2007, 00:38

Specjal to takie dobre regionalne piwo :D Nigdy sobie nie odmawiam będąc na mazurach czy nad morzem.

Awatar użytkownika
Crusader

Post autor: Crusader » 22 lut 2007, 11:26

Blue, a dałbys radę zrobić coś takiego? Albo coś podobnego, co wprowadzi porządek podczas gry w Osadników.

http://s3.amazonaws.com/boardgamegeek/i ... 185974.jpg

Awatar użytkownika
Blue
Użytkownik wspierający

Post autor: Blue » 22 lut 2007, 11:47

Na razie nie jestem w stanie. Moze jak dojdzie sklejka 3 mm[bo nie mam niczego innego idelanie plaskiego, ani pod mape do EiT ani wlasnie pod cos takiego], ktora zamowie dopiero jak zejda jeszcze 2 pudełka, to nie bedzie wiekszego problemu ze zrobieniem czegos o tej funkcjonalnosci.

Awatar użytkownika
Crusader

Post autor: Crusader » 22 lut 2007, 12:40

OK, to daj znać jak już będziesz mógł się tym zająć - ustalimy szczegóły.

Awatar użytkownika
AvantaR
Użytkownik wspierający
Kontakt:

Post autor: AvantaR » 22 lut 2007, 15:15

Tez jestem chetny na takie pudeleczko (moze byc nawet prostsze - po prostu zeby byly przegrodki na karty :)

Pzdr

ODPOWIEDZ