Zgadula Planszula - Połączenie gry planszowej oraz Quizu

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Jorexapps
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16

Zgadula Planszula - Połączenie gry planszowej oraz Quizu

Post autor: Jorexapps »

Obrazek

Witam wszystkich,
Przedstawiam Wam moją darmową grę na urządzenia z systemem Android, która jest połączeniem gry planszowej oraz Quizu - Zgadula Planszula.

Zadanie gracza
Rozgrywka wygląda tak jak w przypadku tradycyjnej gry planszowej. Rzucamy kostką, ruszamy się pionkiem i odpowiadamy na pytania z kategorii danego pola na planszy.

Społeczność
To co odróżnia Zgadulę Planszulę od gier planszowych w tradycyjnej formie, to funkcje społecznościowe. Dostępny jest tryb multiplayer na jednym urządzeniu oraz w trybie online. Dodatkowo dla gry online dostępny jest ranking oraz osiągnięcia.

Dodatkowe uwagi
Zgadula Planszula jest grą darmową, dostępną w dwóch wersjach językowych: polskim i angielskim.

Link do gry na Google Play
https://play.google.com/store/apps/deta ... aplanszula

Screeny
Spoiler:
Bardzo chętnie przeczytam Wasze uwagi oraz opinie ;) .

P.S.
Wydaje mi się, że temat zamieszczam w odpowiednim dziale. Jeżeli jednak tak nie jest, to proszę moderację o przeniesienie.
Awatar użytkownika
Blacksad
Posty: 284
Rejestracja: 14 lut 2014, 01:02
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 35 times
Been thanked: 9 times

Re: Zgadula Planszula - Połączenie gry planszowej oraz Quizu

Post autor: Blacksad »

Tak na szybko - pytania zbyt często się powtarzają, np: gdy stanąłem na miejscu z globusem - pytanie o parki narodowe miałem kilka razy z rzędu, warto poszerzyć bazę pytań.
Druga sprawa to literówki, też do poprawy.
Jorexapps
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2015, 22:16

Re: Zgadula Planszula - Połączenie gry planszowej oraz Quizu

Post autor: Jorexapps »

Dziękuję za zainteresowanie ;). Oczywiście baza pytań jest stale powiększana. W przyszłości planowane są także nowe kategorie. Ma ktoś jakieś uwagi co do samej rozgrywki?
ODPOWIEDZ