The Gallerist (Vital Lacerda)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Zwolay
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2023, 10:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: The Gallerist (Vital Lacerda)

Post autor: Zwolay »

Witam - czy ta gra jest niezależna językowo? Czy jest dołączona polska instrukcja? Zastanawiam się nad zakupem ale znając stopień komplikacji gier Imć Lacerdy wolałbym mieć wszystko jasne- i jako nie-gęś , bo swój język mam- czytać i poznawać grę po polsku...
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: The Gallerist (Vital Lacerda)

Post autor: eveni »

Gra jest niezależna językowo, w linku masz profesjonalne fanowskie tłumaczenie instrukcji:
https://boardgamegeek.com/filepage/1238 ... lish-rules.
Zwolay
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2023, 10:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: The Gallerist (Vital Lacerda)

Post autor: Zwolay »

Dziękuję! Znalazłem promocję za 515 zł i bronię się przed zakupem już ostatkiem sił....
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: The Gallerist (Vital Lacerda)

Post autor: eveni »

Zwolay pisze: 02 maja 2023, 12:46 Dziękuję! Znalazłem promocję za 515 zł i bronię się przed zakupem już ostatkiem sił....
Jeżeli w Meplu to zagadaj do kogoś kto ma tam rabat -5% żeby złożył Ci zamówienie, to wyjdzie poniżej 500 zł :wink:
Tu jest lista:
viewtopic.php?t=41807
ODPOWIEDZ