Poszukuję sklepu w którym dostanę Shadows of Brimstone: City

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Salemmtg
Posty: 220
Rejestracja: 25 lut 2016, 19:23

Poszukuję sklepu w którym dostanę Shadows of Brimstone: City

Post autor: Salemmtg »

Hej. Poszukuję sklepu może być zagraniczny (co by dużego kosztu wysyłki nie było,a ktoś może dobry zagraniczny sklep zna i poleca) gdzie dostanę grę Shadows of Brimstone: City of the Ancients. W naszych rodzimych sklepach już nakład został wyczerpany. Chyba że zna ktoś gdzie jeszcze dostanę to będę bardzo wdzięczny. Ebay,i-szop, allegro nie ma nic ciekawego a jak jest na Ebayu to koszt wysylki przybliżony do samej gry.Z góry dzięki za pomoc.
me-to
Posty: 82
Rejestracja: 11 kwie 2012, 00:24
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Re: Poszukuję sklepu w którym dostanę Shadows of Brimstone:

Post autor: me-to »

Salemmtg
Posty: 220
Rejestracja: 25 lut 2016, 19:23

Re: Poszukuję sklepu w którym dostanę Shadows of Brimstone:

Post autor: Salemmtg »

napisałem wcześniej że sprawdzałem,nie ma nic dostępnego.
michalku

Re: Poszukuję sklepu w którym dostanę Shadows of Brimstone:

Post autor: michalku »

Salemmtg pisze:Hej. Poszukuję sklepu może być zagraniczny (co by dużego kosztu wysyłki nie było,a ktoś może dobry zagraniczny sklep zna i poleca) gdzie dostanę grę Shadows of Brimstone: City of the Ancients. W naszych rodzimych sklepach już nakład został wyczerpany. Chyba że zna ktoś gdzie jeszcze dostanę to będę bardzo wdzięczny. Ebay,i-szop, allegro nie ma nic ciekawego a jak jest na Ebayu to koszt wysylki przybliżony do samej gry.Z góry dzięki za pomoc.
A tutaj:

http://planszomania.pl/przygodowe/7431/ ... ients.html

Kupowalem juz tam. Moge polecic.

pzdr
mk
Salemmtg
Posty: 220
Rejestracja: 25 lut 2016, 19:23

Re: Poszukuję sklepu w którym dostanę Shadows of Brimstone:

Post autor: Salemmtg »

Obecnie na stanie nie posiadają, też tam zaglądałem wcześniej :-(
ODPOWIEDZ