[Bydgoszcz] 3-4 listopada Noc Opowieści

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Misiołak
Posty: 245
Rejestracja: 05 cze 2004, 13:06
Lokalizacja: Bydgoszcz // Londyn
Been thanked: 20 times
Kontakt:

[Bydgoszcz] 3-4 listopada Noc Opowieści

Post autor: Misiołak »

Start: 10:00 sobota 3.11
Finał: 08:00 niedziela 4.11
Miejsce: Dom Kultury "Modraczek" ul. Ogrody 15
Cena: 2 zł
Program: gry, gry, gry...

Zapraszam w imieniu organizatorów graczy z Bydgoszczy i okolic... nawet odległych :P

http://www.atlantis.bydgoszcz.pl/noc.html
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

Ooo!!!
Postaram się pojawić.Jestem ciekawy jak duże będzie zainteresowanie.
Awatar użytkownika
def
Posty: 108
Rejestracja: 10 lis 2006, 22:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: def »

no podstawa podstawa, ja też będę!

nasz gamesroom staruje już o 10.00. będę wdzięczny jeśli w miare możliwości planszówkowcy wspomogą Ewelinkę w krzewieniu tej jedynej słusznej odmiany gamingu!
def
wujaw
Posty: 53
Rejestracja: 18 paź 2006, 12:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: wujaw »

Gamesroom był świetny, organizacja imprezy także.Było w co pograc i z kim pograc, a także w razie przypadkowego dostania się na imprezę można było zrobic planszówkowe zakupy.Jak zwykle królowali karciarze z ich pogańskimi wynalazkami, ale frakcja planszowa była reprezentowana na bieżąco na 4-5 stolikach co uważam za wynik dobry.
Razem z kolegami z Torunia, oraz Kubą pograliśmy w Peryklesa i Fryderyka.Trochę żałuję, bo przy takiej okazji mogłem spróbowac coś nieznanego.Ale to normalna sprawa : człowiek tak długo się nastawia na jakąś grę, że potem dopiero się orientuje, że przegapił okazję na popróbowanie czegoś nowego.Zwłaszcza, że w obydwie gry przegrałem... :wink:
ODPOWIEDZ