Tigris & Euphrates - tłumaczenie zasad

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
jafet
Posty: 14
Rejestracja: 26 sie 2012, 10:13
Lokalizacja: Racibórz

Tigris & Euphrates - tłumaczenie zasad

Post autor: jafet »

Hej,

Chciałbym kupić tą grę. Jest w dobrej cenie w 3trollach, ale wydanie jest niestety po niemiecku. Znalazłem co prawda instrukcję po polsku ale do starszej wersji. Niestety moja znajomość języków ang. i niem. jest dość uboga. Posiada ktoś może tłumaczenie zasad do najnowsze wersji tej gry ? A może ktoś zna zasady i może mi je wytłumaczyć np. przy spotkaniu gdzieś przy kawie/piwie/herbacie ?
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: Tigris & Euphrates - tłumaczenie zasad

Post autor: Paskudnik »

Wpisz swoją lokację w profilu, to zaoszczędzisz ludziom czasu i pytań. Chyba, że to Lokalizacja: CAŁA POLSKA ;)
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
Bruno555
Posty: 300
Rejestracja: 17 sty 2012, 18:45
Has thanked: 13 times
Been thanked: 48 times

Re: Tigris & Euphrates - tłumaczenie zasad

Post autor: Bruno555 »

Chyba nie ma Polskiej instrukcji do nowego wydania bo ta wersja nie została u nas wydana. Ale skoro gra się nie zmieniła to czemu nie wydrukować starszą instrukcję ? (może oprócz nowych budynków, ale one są chyba opcjonalne i moim zdaniem są niepotrzebne)
ODPOWIEDZ