Brass: Birmingham (Gavan Brown, Matt Tolman, Martin Wallace)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 404
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 590 times
Been thanked: 384 times

Re: Brass: Birmingham (Gavan Brown, Matt Tolman, Martin Wallace)

Post autor: kuleczka91 »

Patrzyłam na te znaczniki i tak szczerze to może na rynku one fajnie by wyglądały jakby leżały, ale w momencie kiedy musisz taki znacznik albo jego wielokrotność położyć na kafelku to już możesz mieć problem to tam zmieścić i zasłoni Ci najważniejsze informacje co zyskujesz po obrocie kafelka i który to poziom. Swego czasu dokupiłam sobie zamienne surowce z druku 3D i po pierwszej rozgrywce wróciłam do oryginalnych kostek, bo są najwygodniejsze i nie zasłaniają informacji na planszy :)
Awatar użytkownika
ave.crux
Posty: 1593
Rejestracja: 20 maja 2021, 08:34
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Has thanked: 722 times
Been thanked: 1078 times

Re: Brass: Birmingham (Gavan Brown, Matt Tolman, Martin Wallace)

Post autor: ave.crux »

kuleczka91 pisze: 26 lut 2024, 13:50 Patrzyłam na te znaczniki i tak szczerze to może na rynku one fajnie by wyglądały jakby leżały, ale w momencie kiedy musisz taki znacznik albo jego wielokrotność położyć na kafelku to już możesz mieć problem to tam zmieścić i zasłoni Ci najważniejsze informacje co zyskujesz po obrocie kafelka i który to poziom. Swego czasu dokupiłam sobie zamienne surowce z druku 3D i po pierwszej rozgrywce wróciłam do oryginalnych kostek, bo są najwygodniejsze i nie zasłaniają informacji na planszy :)
Zgadzam się, przy czym na planszy gracza masz pokazane co otrzymujesz po obróceniu kafelka ;)
Nic na siłę, wszystko młotkiem. Wieczne narzekanie obrzydza radość grania.
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 404
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 590 times
Been thanked: 384 times

Re: Brass: Birmingham (Gavan Brown, Matt Tolman, Martin Wallace)

Post autor: kuleczka91 »

ave.crux pisze: 26 lut 2024, 13:53 Zgadzam się, przy czym na planszy gracza masz pokazane co otrzymujesz po obróceniu kafelka ;)
Wiem o tym, ja tam tylko spoglądam z chęcią wybudowania czegoś, żeby spojrzeć na koszty, a tak na resztę wolę patrzeć na planszę główną xD
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1803
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 334 times

Re: Brass: Birmingham (Gavan Brown, Matt Tolman, Martin Wallace)

Post autor: hipcio_stg »

Dodruku nie będzie... 26.04 Czarnobyl znowu dupnie :P
ODPOWIEDZ