[Warszawa] AGRESOR Inżynieria Środowiska PW sobota-niedziela

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Normalnie z chęcią zagrałbym w Mansions of Madness, aby ostatecznie wyrobić sobie zdanie, ale w ten weekend mam czas tylko w niedziele niestety :(.
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kilson »

Witam,
Ja bardzo chetnie zagrał bym w Mansions of Madness (nie grałem, ale chętnie poznam bo AH mi sie podoba) albo BSG (grałem tylko w podstawkę) jeśli nie macie jeszcze kompletu graczy, ale jeszcze nie wiem czy na pewno przyjdę. Jeśli będzie miejsce na ktoras z powyzszych gier to wieczorem sie zdeklaruje na 100% czy bede.
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Dziś wieczorem powinienem już wiedzieć, czy będę miał ludzi na 2 ekipy do BSG, jeśli tak to wliczam Cię do tej drugiej Kilson, ok ?
Awatar użytkownika
Inermis
Posty: 735
Rejestracja: 04 maja 2008, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Inermis »

A Brown Jenkinsa nie udało Ci się namówić? :)
Inermis - Blog netrunner.znadplanszy.pl
Chętnie zagram: Android: Netrunner LCG, Mage Wars, Battlestar Galactica
Chętnie poznam: Rex
Kolekcja | Want to Trade
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Michała to ja zawsze wliczam do gier weekendowych :D, niestety w niedziele musi poświęcić czas innym sprawom.
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kilson »

Szczerze mowiac bardziej by mi pasowala sobota, wiec liczylem raczej na "Mansions of Madness", ale jesli juz obstawione, to BSG w niedziele chetnie zagram, ale nie oba bo mam cos do zrobienia w weekend...
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Hmm problem w tym, że jeszcze nie wiem, czy będzie wystarczająco dużo ludzi na 2 ekipy, okazało się, że będę wiedział to dopiero jutro :(.
Dlatego musisz zdecydować sam i ewentualnie czekać do jutra na info ode mnie.

Swoją drogą jestem ciekaw, Mikołaj udało Ci się znaleźć ludzi do Mansions of Madness?
Awatar użytkownika
hamnis
Posty: 30
Rejestracja: 28 mar 2011, 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: hamnis »

Właśnie, dobrze by było wiedzieć czy wpadać czy nie :P.

Jeśli tak to na 10?
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Hamnis mam zwyczaj edytowania 1 posta z zaproszeniem do gry, zamiast ciągłego "postowania" o zmianach :).
Jak Cię dodawałem do listy to jeszcze nie było składu 1 grupy, wiec o swoje miejsce przy grze nie musisz się martwić :D.
Do zobaczenia w niedziele o 10:00.
nikomachos
Posty: 41
Rejestracja: 10 kwie 2008, 23:21

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: nikomachos »

Z Mansions of Madness przybędę ok 13.00 więc myśle, że niespiesząc się gra powinna potrwać do ok. 5.00-6.00.

Z tego co widzę miejsca wciąż są.
Awatar użytkownika
Kilson
Posty: 765
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:15
Lokalizacja: Warszawa / Marki
Has thanked: 35 times
Been thanked: 72 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kilson »

nikomachos pisze:Z Mansions of Madness przybędę ok 13.00 więc myśle, że niespiesząc się gra powinna potrwać do ok. 5.00-6.00.

Z tego co widzę miejsca wciąż są.
W takim razie wpadne jutro. Powinienem byc przed 13.

I w takim układzie podziekuje za BSG, bo soboty i niedzieli nie moge zawalic :P
Brown_Jenkin
Posty: 29
Rejestracja: 16 paź 2008, 17:26
Lokalizacja: CK/Wawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Brown_Jenkin »

No to fajno. W takim razie jest nas na Mansions of Madness trzech. Jeszcze 2 miejsca wolne jakby ktoś chciał.
Awatar użytkownika
hamnis
Posty: 30
Rejestracja: 28 mar 2011, 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: hamnis »

Kostyr pisze:Hamnis mam zwyczaj edytowania 1 posta z zaproszeniem do gry, zamiast ciągłego "postowania" o zmianach :).
Jak Cię dodawałem do listy to jeszcze nie było składu 1 grupy, wiec o swoje miejsce przy grze nie musisz się martwić :D.
Do zobaczenia w niedziele o 10:00.
Nie uściśliłem. Mi chodziło o mansion of madness w sobotę. W Niedzielę będę na 10 na 100%.
Awatar użytkownika
hamnis
Posty: 30
Rejestracja: 28 mar 2011, 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: hamnis »

W BsG grało się świetnie, zwłaszcza, że w pierwszej rozgrywce z optymalnym składem (2 pilotów, inżynier, wojskowy, 2 politycznych, lider cylonów) dostaliśmy epickie bęcki (w jednym etapie wszystkie surowce z ok. 8-10 spadły prawie do 0). Dużo zawiniły jak zwykle niepewne oskarżenia, no i nie można bylo podglądać w żaden sposob kart lojalności.

W drugiej zaś ze składem dośc dziwnym (wojskowy, dwóch pilotów, którzy nie latali, dwóch polityków, w tym Baltar) bez technika w zasadzie i gdzie obaj piloci nie latali udało się wygrać ludźmi (no dużo pomógł fakt, że cylon leader miał cel pomóc ludziom). Niemniej przez całą grę nie naprawiliśmy ani jednej lokacji, nie zniszczyliśmy żadnego statku cylońskiego, pod koniec gry mimo tego mieliśmy tylko 3 sprawne myśliwce, no i pegasus też doleciał :>. Nasz jedyny technik (Baltar) okazał się cylonem (z którym było sporo zabawy, my go więzimy, on wychodzi, ponownie go więzimy), drugi zaś w zasadzie kiedy wszedł do gry (było dwóch od początku) musiał się ujawnić, a zaraz potem zginął bo było sprawdzanie trauma tokenów. W zasadzie więc wygraliśmy bo cyloni nic nie zrobili praktycznie i mieliśmy farta ze skokami (2,3,3 odległości, w tym ostatni z umiejętności heleny) wbrew obiegowej opinii przed partią, że na pewno przegramy i to szybko, ale będzie zabawnie :P.

Na uwagę jeszcze zasłużył pilot kostyra który siedział pół gry w więzieniu, bo musiał spełnić warunki na karcie nie jesteś cylonem, a ciągle wychodził choć nie chciał :P.

Anyway, dzięki za grę, zabawa była przednia, rzeczywiście, warto by było to nagrywać, żeby po grze przeanalizować znają wszystkie fakty.
Awatar użytkownika
Inermis
Posty: 735
Rejestracja: 04 maja 2008, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Inermis »

hamnis pisze:W BsG grało się świetnie, zwłaszcza, że w pierwszej rozgrywce z optymalnym składem (2 pilotów, inżynier, wojskowy, 2 politycznych, lider cylonów) dostaliśmy epickie bęcki (w jednym etapie wszystkie surowce z ok. 8-10 spadły prawie do 0). Dużo zawiniły jak zwykle niepewne oskarżenia, no i nie można bylo podglądać w żaden sposob kart lojalności.

W drugiej zaś ze składem dośc dziwnym (wojskowy, dwóch pilotów, którzy nie latali, dwóch polityków, w tym Baltar) bez technika w zasadzie i gdzie obaj piloci nie latali udało się wygrać ludźmi (no dużo pomógł fakt, że cylon leader miał cel pomóc ludziom). Niemniej przez całą grę nie naprawiliśmy ani jednej lokacji, nie zniszczyliśmy żadnego statku cylońskiego, pod koniec gry mimo tego mieliśmy tylko 3 sprawne myśliwce, no i pegasus też doleciał :>. Nasz jedyny technik (Baltar) okazał się cylonem (z którym było sporo zabawy, my go więzimy, on wychodzi, ponownie go więzimy), drugi zaś w zasadzie kiedy wszedł do gry (było dwóch od początku) musiał się ujawnić, a zaraz potem zginął bo było sprawdzanie trauma tokenów. W zasadzie więc wygraliśmy bo cyloni nic nie zrobili praktycznie i mieliśmy farta ze skokami (2,3,3 odległości, w tym ostatni z umiejętności heleny) wbrew obiegowej opinii przed partią, że na pewno przegramy i to szybko, ale będzie zabawnie :P.

Na uwagę jeszcze zasłużył pilot kostyra który siedział pół gry w więzieniu, bo musiał spełnić warunki na karcie nie jesteś cylonem, a ciągle wychodził choć nie chciał :P.

Anyway, dzięki za grę, zabawa była przednia, rzeczywiście, warto by było to nagrywać, żeby po grze przeanalizować znają wszystkie fakty.
Dla mnie 2ga gra była grą mistrzostwo :D
Po wyborze postaci zawrzała dyskusja czy w ogóle jest sens grać bo Technikiem jest Baltar a pilotem (jedynym, Helo nie jest pilotem :P ) Anders :D
Ale ku mojej uciesze rozpoczeliśmy z przekonaiem że nie wygramy ale będzie dobra zabawa. I była :D
Skład : Tory, Anders, Helena, Helo, John (Cylon Leader), Baltar. W pierszej turze Tory (ja ;) ) idzie do administracji i odbiera Baltarowi prezydenturę zrzucając się z kart :)
W turze Baltara.. Baltar używa detektora aby podejrzeć Tory.. i krzyczy że jest ona Cylonem. Następnie przychodzi kryzys.. Admirał wybiera wsadzić kogoś do Sickbay i podejrzeć kartę jednego gracza .. Podgląda Tory... i mówi że Tory Cylonem nie jest a jest nim Baltar :D
Inermis - Blog netrunner.znadplanszy.pl
Chętnie zagram: Android: Netrunner LCG, Mage Wars, Battlestar Galactica
Chętnie poznam: Rex
Kolekcja | Want to Trade
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Fakt 2 gra była niewątpliwie uda :), choć pierwsza bardziej mi się podobała.
Pewnie dlatego, że byłem obserwatorem.

PS. W niedzielę na kostce od 10:00 gram w Twilight Imperium 3ed, konkretne info proszę szukać w dziale poświęconym konwentowi "Rzuć Kostką".
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: berem »

Będzie ktoś chętny na zagranie w jakąś grę historyczno-wojenną.
Ja już pisałem wcześniej czym dysponuję. Mogę też przynieść gry na 2 osoby.
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Jacyś chętni w sobotę na coś z listy poniżej ?

- Gra o Tron
- Republic Of Rome
- Sword of Rome
- Shogun
- Chaos in The Old World
- Merchants & Marauders
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 23:48 przez Kostyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fluor
Posty: 314
Rejestracja: 01 sie 2009, 01:13
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: fluor »

na sobotę ja :)
Awatar użytkownika
adamns
Posty: 75
Rejestracja: 07 kwie 2009, 22:20
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: adamns »

Do RoR'a od rana ja mogę być, ale granie od 10.00 do 18.00. Na 2-3 godziny grania to jakoś nie uśmiecha mi się gnać 120 km.

Kostyr i Fluor jak u ciebie z czasem na sobotę ?


Co do innych tytułów Sworda jeszcze nie rozpracowałem, ale tez z chęcią bym zagrał z kimś kto zna już zasady


W shoguna bym zagrał jeśli nie znajdziemy ludzi do Ror'a przynajmniej z 4-5 graczy.



Gra o Tron
- Chaos in The Old World
- Merchants & Marauders

W wyżej wymienione gry raczej nie bardzo, ale jeśli oczywiście większość będzie chciała grać w któryś z powyższej listy to zawsze możecie zagrać beze mnie :)
Kości zostały rzucone!

moja kolekcja
Awatar użytkownika
fluor
Posty: 314
Rejestracja: 01 sie 2009, 01:13
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: fluor »

adams - mi jak najbardziej pasuje granie w RoR, wyjątkowo nie mam wtedy limitów czasowych
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: Kostyr »

Niestety muszę odwołać sobotę - sprawy osobiste :(.

Dlatego formuję grupę do GoTa na niedzielę :

1.Kostyr
2.Michał
3.Nahar
4.Patryk
5.Wasylus
6.Rezerwacja
Wstępnie natomiast zagrałbym w przyszłą sobotę w Sword of Rome.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 13:46 przez Kostyr, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
adamns
Posty: 75
Rejestracja: 07 kwie 2009, 22:20
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: adamns »

Ja chętnie bym w coś zagrał mam wolną sobotę , coś z mojej listy najlepiej :)


RoR
Hanibal Rome vs Carthage
Hannibal Barkas
Sukcesorzy
Sword of Rome
Shogun


Granie w Sobotę

1.Adamns
2.Fluor
3.wolne miejsce
4.wolne miejsce
5.wolne miejsce
6.wolne miejsce
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2011, 16:22 przez adamns, łącznie zmieniany 2 razy.
Kości zostały rzucone!

moja kolekcja
Awatar użytkownika
fluor
Posty: 314
Rejestracja: 01 sie 2009, 01:13
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: fluor »

adams, ja zgłaszam akces w sumie do każdej z tych gier ;) (ale tylko RoR znam)
Awatar użytkownika
adamns
Posty: 75
Rejestracja: 07 kwie 2009, 22:20
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Sobota-Niedziela

Post autor: adamns »

Ok, to jest nas narazie dwóch :) poczekamy może ktoś jeszcze będzie chętny na sobotę, dobierzemy wtedy grę pod ilosc graczy bo np. w Hannibal Rome vs Carthage gra się tylko we dwóch. Jesli nie znajdzie się więcej chętnych to ten tytuł jak najbardziej byłby odpowiedni na dwie osoby, gra jest bardzo dobra jedna z lepszych point to point, co do zasad to znam wszystkie z wymienionych gier i mogę wytłumaczyć, Sworda nie znam na chwile obecną nie zdążyłem się jeszcze nauczyć jakoś tak nie było okazji zagrać.


Fluor a jak z kluczami na sobotę do Agresora ?

wiem że Kostyr zawsze miał a skoro sobota mu odpadła to kto otwiera sale.
Kości zostały rzucone!

moja kolekcja
Zablokowany