[Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

[Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Muttah »

Witam,

Jako że już od jakiegoś czasu pracuję w Częstochowie (i nie mam co za bardzo robić wieczorami), to może znalazłby się ktoś chętny na szpil? Miejscówka jest - sklep "strateg" niedaleko centrum (sądzę że nie mieliby nic przeciwko), a co się tyczy gier, to ew. mogę coś wziąć z domu.

W każdym razie jeśli ma ktoś zajawkę żeby zagrać, to ja bardzo chętnie.

pozdrawiam!
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Jacek_PL »

Czy nie mają nic przeciw to nie wiem :) natomiast w każdy czwartek od godziny 18 gramy w planszówki w sklepie Fantasy, al Wolności 22 w bramie na przeciwko dworca PKP. Repertuar gier nie jest może powalający, ale zawsze jest w co zagrać, zresztą często uczestnicy spotkań przynoszą swoje gry - np. na najbliższym spotkaniu będziemy męczyć Diunę, którą sam "wytworzyłem" :) Dokładniejsze informację o spotkaniach zawsze można uzyskać na naszym lokalnym forum - dotrzeć do niego można chociażby z tej strony http://www.gry-planszowe.pl/x.php/1,105 ... grac-.html i poszukać tematu o wdzięcznej nazwie "Czwartek i planszówki"
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Muttah »

Hmm, niestety akurat w czwartki jestem już w domciu (katowice) :cry: . W Częstochowie jestem od niedzieli wieczorem do środy popołudniem. Gdybyście kiedyś planowali coś w tym przedziale, to na pewno bym spróbował dotrzeć i zagrać. Pozdro!
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Jacek_PL »

Akurat z mojej strony to trudno będzie, wywalczenie czwartku to już dla mnie było duże przedsięwzięcie. Ale jak tylko ktoś by coś u nas planował i bym o tym wiedział to dam znać.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: monga »

Czy w Cz-wie to są regularne spotkania, na których można pograć ? :) Czy Cafe Belg jest aktualne ?

A jeżeli są, czy między świętami a Nowym Rokiem będzie coś ? Będę w Cz-wie 1,5 tygodnia więc pomyslałam, że może bym wpadła jakbym czas miała.
Awatar użytkownika
zara2stra
Posty: 384
Rejestracja: 02 mar 2008, 20:38
Lokalizacja: Lubliniec/Pawonków
Been thanked: 1 time

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: zara2stra »

W razie czego, "zaledwie" 45 km od Cz-wy znajduje się Lubliniec. Zapraszam na piramidki :P
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Jacek_PL »

Tak, Cafe Belg jest aktualny, ale spotykamy się głównie w czwartki, a najbliższy to Wigilia, a kolejny to Sylwester :(. Chociaż coś mi się zdaje że w tą środę będzie jakieś spotkanie mniejszej grupy która się na Alchemicusa umawia.
jonek
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2010, 11:37
Lokalizacja: Łomża/Częstochowa

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: jonek »

chetnie dolacze do grona graczy w naszym swietym miescie .... :)

planszowkami sie jaram od niecalego roku a ze pieniazki jeszcze na co innego musza isc takze narazie mam do zaoferowania tylko arkham i gre o tron w swojej kolekcji :) ostatecznie stare ryzyko ale to juz mniej ciekawa gra ... jezeli cosby sie dzialo to prosze o kontakt jakiegos organizatora na gg:2631173
Azghar
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2010, 00:45

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Azghar »

A tak z ciekawości chciałem was zapytać czy gracie może w Starcrafta ?
Bo gra mnie zainteresowała i chciałem zobaczyć co i jak przed zakupem ;)
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Jacek_PL »

Oj ze Starcraftem jest krucho, mamy nawet egzemplarz "klubowy", kupiony jeszcze w innych czasach kiedy graliśmy w sklepie Fantasy, niestety teraz nie da się w niego grać na czwartkowych spotkaniach bo nie ma wystarczającej ilości miejsca, tu trzeba naprawdę dużej powierzchni. Przez to w Starcrafta nie grałem już ponad rok, ale mogę go polecić bo gra jest dobra, chociaż oczywiście nie znam Twoich preferencji.
Awatar użytkownika
pabula
Posty: 2106
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 69 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: pabula »

Jako że wasze forum częstochowskie sprawia mi problemy z umieszczaniem treści liczę że tu się jakoś porozumiemy :)
Będę przez tydzień (16.07-25.07) w Częstochowie i chętnie spotkałbym się z wami na jakąś grę.
Czy spotkania czwartkowe są aktualne?
Czy umawiacie się jeszcze gdzieś?
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: monga »

Też chętnie poznam odpowiedź, jako że jestem tu przez tydzień właśnie :) A jak nie uda mi się wyjechać nigdzie to może i będę jeszcze przez następny.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Browarion »

monga pisze:Też chętnie poznam odpowiedź, jako że jestem tu przez tydzień właśnie :) A jak nie uda mi się wyjechać nigdzie to może i będę jeszcze przez następny.
Oj oj, od razu ostrzegę - uważajcie na Mongę, to planszówkowa bestia - jak Was dorwie to będziecie musieli grac do białego rana, bo jej wymagania odnośnie snu są wyjątkowo zaniżone ;) :P

A tak w ogóle - powodzenia w pogrywkach 8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: monga »

Browarion pisze: Oj oj, od razu ostrzegę - uważajcie na Mongę, to planszówkowa bestia - jak Was dorwie to będziecie musieli grac do białego rana, bo jej wymagania odnośnie snu są wyjątkowo zaniżone ;) :P
Oj wszystko zepsułeś, wystraszyli się i siedzą cicho teraz :wink:
Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: Jacek_PL »

Właśnie dopiero co wróciłem z wczasów, więc trochę z opóźnieniem - tak spotkania w czwartki są aktualne. Nawet jeśli są problemy z aktywacją kont to polecam śledzić ten temat, a zawsze też można się udzielić na Shoutboxie, wbrew pozorom, zarówno admini jaki i moderatorzy tam często zaglądają, więc w razie czego odpowiemy.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Częstochowa] gra ktoś w okolicach Jasnej Góry? ;)

Post autor: monga »

No szkoda, dla mnie już za późno, bo jednak udało mi się coś zarezerwować i w niedzielę wyjeżdżam na tydzień do Sielpi. Ale może za którymś razem mi się uda w końcu dotrzeć na jakieś czwartkowe spotkanie :)
ODPOWIEDZ