Anachrony

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: Anachrony

Post autor: seki »

Garvv pisze: 03 lut 2020, 19:20 Pytanie odnośnie notesu na końcową punktację. Czym jest medal? Końcowym wynikiem? I czym jest tabelka poniżej z cyferkami od 1 do 5?
Medal nie wiem, jak bym widział notes to bym powiedział. Generalnie na 19 stronie instrukcji masz opis za co dostajesz punkty. Natomiast tabelka poniżej z cyframi 1-5 to punktacja za pięć kart punktacji końcowej. Za każdą, która wygrywasz otrzymujesz 3 pkt.
Awatar użytkownika
imadlo64
Posty: 63
Rejestracja: 03 kwie 2019, 13:27
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 16 times
Been thanked: 3 times

Re: Anachrony

Post autor: imadlo64 »

Chciałem się tylko upewnić co do ewentualnego błędu w instrukcji.
Po uderzeniu meteorytu kładziemy bonusowe kafle upadającej stolicy. Na jednym z nich (w sekcji werbowania pracowników) jest narysowane: zamknięte oczko, strzałka, otwarte oczko.
W instrukcji jest napisane: po akcji werbunku przesuwasz wszystkich pracowników aktywnych do nieaktywnych. Chyba powinno być odwrotnie? Przynajmniej tak sugeruje rysunek na kaflu. Poza tym przesuwanie robotników do nieaktywnych, to raczej kara a nie bonus...
Awatar użytkownika
moocker
Posty: 174
Rejestracja: 07 lut 2019, 02:23
Lokalizacja: mała wiocha pod Warszawą
Has thanked: 23 times
Been thanked: 21 times

Re: Anachrony

Post autor: moocker »

imadlo64 pisze: 11 lut 2020, 01:53 Chyba powinno być odwrotnie?
Zgadza się. :)
W angielskiej instrukcji jest poprawnie.


Obrazek
Awatar użytkownika
imadlo64
Posty: 63
Rejestracja: 03 kwie 2019, 13:27
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 16 times
Been thanked: 3 times

Re: Anachrony

Post autor: imadlo64 »

Moduł Pionierzy Nowej Ziemi

Akcja Ulepszenie Mocy
Czy wykonując tą akcję (poprzez robotnika, lub darmową akcją) mogę położyć na Planszy Ulepszeń Egzoszkieletów za każdym razem tylko jeden zasób, czy za jednym razem kilka (nawet wszystkie)?

Przy akcji Ulepszenie Sensora instrukcja jest bardziej precyzyjna (umieść jeden ze swoich Przełomów na wskazanym polu na Planszy Ulepszeń Egzoszkieletów)
Heniek1990
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2018, 20:17

Re: Anachrony

Post autor: Heniek1990 »

Moduł Pionierzy nowej ziemi
a ja mam pytanie bo nie rozumiem kiedy to wzmacniam egzoszkielet i są po obu stronach pokazane miejsce na ten sam surowiec i wartosc siły np. 3 czy to oznacza ze aby ulepszych egzoszkielet o 3 siły musze wydac dwa surowce tego samego typu czy za każdy na tym polu dostaje 3 siły czyli jak miejsca mam na dwa szare kostki to w sumie nie 3 siły a 6 . ktos mi to jakos wyjasni?
ODPOWIEDZ