Monster Slaughter (Henri Pym)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Ramzeseba
Posty: 336
Rejestracja: 20 lut 2016, 09:06
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Monster Slaughter (Henri Pym)

Post autor: Ramzeseba »

Awatar użytkownika
shenloc
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2017, 07:20

Re: [KS] Monster Slaughter

Post autor: shenloc »

Zastanawiam się własnie czy nie wesprzeć. Wygląda bardzo ciekawie, a i dodatków zrobiło się całkiem sporo.
IseeWinner
Posty: 245
Rejestracja: 12 lut 2013, 10:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [KS] Monster Slaughter

Post autor: IseeWinner »

Mnie odrzuca stylistyka gry. Edouard Guiton (odpowiedzialny między innymi za grafiki w Zombicide) nie trafia w mój gust.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4041
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: [KS] Monster Slaughter

Post autor: AkitaInu »

Mi się oprawa i pomysł podoba ale prostota tej gry mnie odrzuca. Tam robimy w kółko to samo: idź przeszukaj, atakuj itp itd. Po gameplayu byłem znudzony praktycznie zaraz po dwóch ruchach potworów.

Wszystko fajne oprócz rozgrywki :D Specjalne skille potworów i masa fajnego plastiku nie ratuje tej gry.

Ale do casualowego grania bedzie dobre, chociaż napewno coś lepsze da się wyciągnąć na stół
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 443
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: [KS] Monster Slaughter

Post autor: lukkk »

Grał ktoś? Jak Wasze odczucia?
Awatar użytkownika
lunatykuku
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2016, 18:22
Has thanked: 3 times
Been thanked: 112 times

Re: [KS] Monster Slaughter

Post autor: lunatykuku »

Gra jest spoko turlanką do caualowego grania. Lososwość w tej grze jest ogromna (począwszy od obstawiania na ślepo swojej głównej ofiary, ustawiania kolejki zgonów aż po rzuty kośćmi). Dobrze nadaje się do luźnego grania do piwa ze znajomymi gdzie bardziej skupiamy się na dobrej zabawie, psuciu szyku przeciwnikom i odwalaniem najśmieszniejszych akcji niż na dążeniu do wygranej. Umiejętności rodzin są w większości bardzo fajne, ale niektórych używa się praktycznie bez przerwy, podczas gdy inne są bardziej sytuacyjne (przez co zdają się słabsze).
Wykonanie jest śliczne, figurki dobrze wykonane sama chata w 3d prezentuje się bardzo fajnie. Minusem są nakładane drzwi, trzeba mocno uważać żeby ich nie zniszczyć.
U nas od czasu do czasu ląduje na stole. Nie jest to tytuł wybitny, raczej średniak, więc tu pytanie jakiego typu gry szukasz.
ODPOWIEDZ