(Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: karmazynowy »

Leser pisze: 25 paź 2023, 18:17
karmazynowy pisze: 25 paź 2023, 18:05 Kiedy miała być ta premiera Obsesji? Bo dostałem info z GLS, że już nadana... Hmmm.
Mamy teraz lekki chaos ze względu na przygotowania do otwarcia kampanii Thorgala i targi książki w Krakowie. Jeżeli nic się nie zmieniło, to premiera będzie 17 listopada. Natomiast wysyłka jak najbardziej planowa - taki koncept przedsprzedaży, że kupujący dostają grę jeszcze przed premierą.
O chilibka, szybko. No nic, płakać nie będę, dzięki za info!
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Irka »

Ale fajnie, że Obsesje wzbudzają obsesję :D

Ja bym nawet kupiła w przedsprzedaży, ale w tym trybie chyba brak możliwości uzgodnienia konkretnej daty dostawy?
Bywa, że przez kilka dni nie ma nikogo w domu.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Irka pisze: 25 paź 2023, 18:42 Ale fajnie, że Obsesje wzbudzają obsesję :D

Ja bym nawet kupiła w przedsprzedaży, ale w tym trybie chyba brak możliwości uzgodnienia konkretnej daty dostawy?
Bywa, że przez kilka dni nie ma nikogo w domu.
Spróbuję się, jeśli nie potrzeby tej przedsprzedaży, to na przyszłość, spytać, czy jest opcja, by móc sobie to ustawić. Teraz może być ciężko, bo, jak pisałem, wszyscy uwikłani po uszy.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2820
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 841 times
Been thanked: 363 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Gromb »

Doceniam transparentność wydawnictwa. Odnośnie Darkest Dungeon i polskiej wersji,swieżutki mail z wydawnictwa:
Spoiler:
pewnie ubiegłem Lesera, ale dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić od razu :D
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Dako »

Wczoraj był live na youtube a dziś jest jego podsumowanie na planszowych newsach
https://planszowenewsy.pl/2023/11/plany ... 024/12936/
manicminer
Posty: 821
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: manicminer »

Gromb pisze: 08 lis 2023, 15:45 Doceniam transparentność wydawnictwa. Odnośnie Darkest Dungeon i polskiej wersji,swieżutki mail z wydawnictwa:
Spoiler:
pewnie ubiegłem Lesera, ale dobrymi wiadomościami trzeba się dzielić od razu :D
No nie Mythic podał, że druk ma zacząć się w styczniu i tyle z update Lucrum i komunikacji między firmami.
Dla mnie to dobra mina do złej gry i niewiele wiadomo, oprócz tego, że wersja PL prawdopodobnie powstanie.
Swoją drogą to tyle opóźnień a pliki do druku jeszcze są przygotowywane ? to żart chyba ?
Awatar użytkownika
Urkeith
Posty: 257
Rejestracja: 02 lis 2021, 09:38
Has thanked: 172 times
Been thanked: 113 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Urkeith »

Zakładam, że wzięli się za to w momencie kiedy byli dostatecznie przekonani, że to wypali. Po co marnować czas i pieniądze, skoro Mythic mógłby się rakiem wycofać?
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Urkeith pisze: 20 lis 2023, 16:44 Zakładam, że wzięli się za to w momencie kiedy byli dostatecznie przekonani, że to wypali. Po co marnować czas i pieniądze, skoro Mythic mógłby się rakiem wycofać?
Wzięliśmy się za to, kiedy dostaliśmy pliki od Mythica, czyli niedawno.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1099
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 646 times
Been thanked: 523 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Harun »

Hej, czy Brazil automato będzie w sklepach przed świętami Bożego Narodzenia 2023?
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Harun pisze: 30 lis 2023, 18:42 Hej, czy Brazil automato będzie w sklepach przed świętami Bożego Narodzenia 2023?
Próbuję pilnować tematu. Generalnie nasz sklep wydawniczy ma zostać uruchomiony do 6 grudnia. Jeżeli jego klątwa zostanie przełamana, to Automato do niego trafi. Jeżeli nie, to będę apelował na forum firmowym, aby puścić je normalnie do sklepów.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Koklusz
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2020, 16:47
Has thanked: 29 times
Been thanked: 40 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Koklusz »

Cześć, bardzo ucieszyła mnie wiadomość o planowanym przez Was wydaniu Wasabi w przyszłym roku. Czy jest choć cień szansy że wydacie również inną grę z KTBG - Diced Veggies? W połowie grudnia chyba trafia na retail. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Koklusz pisze: 03 gru 2023, 21:22 Cześć, bardzo ucieszyła mnie wiadomość o planowanym przez Was wydaniu Wasabi w przyszłym roku. Czy jest choć cień szansy że wydacie również inną grę z KTBG - Diced Veggies? W połowie grudnia chyba trafia na retail. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Niestety, o ile się orientuję Diced Veggies, nie jest rozpatrywane pod kątem wydania. Gdyby doszło do mnie, że może być inaczej, to oczywiście poinformuję.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: tomp »

@Leser
Czy możesz zdradzić czy będziecie polonizować Imperium: Horizons?
Na bgg piszą coś o lutym 2024, ale zakładam, że i tak będzie obsuwa. Nie mniej warto wiedzieć czy czekać na polską wersję czy kupować angielską.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

tomp pisze: 04 gru 2023, 20:30 @Leser
Czy możesz zdradzić czy będziecie polonizować Imperium: Horizons?
Na bgg piszą coś o lutym 2024, ale zakładam, że i tak będzie obsuwa. Nie mniej warto wiedzieć czy czekać na polską wersję czy kupować angielską.
Trwają wewnętrzne rozmowy. Temat jest trudny, ponieważ dotychczasowa sprzedaż Imperium jest zarazem dobra i zła (poszło naprawdę dużo, jak na grę tego kalibru, ale wciąż mniej niż zakładaliśmy), niemniej jestem dobrej myśli.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: tomp »

Trzymam kciuki!
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Irka »

Fajnie było Was odwiedzić na WaWaGra. Pozdrowienia dla kolegi, który w kilku zwięzłych zdaniach usystematyzował mi cały asortyment Brzdęków i uprzejmie wybił mi z głowy europodobność tego tytułu. Juz rozumiem, czemu tak "dziwnie" mi się w to grało ;)
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: JollyRoger90 »

Irka pisze: 04 gru 2023, 21:58 Fajnie było Was odwiedzić na WaWaGra. Pozdrowienia dla kolegi, który w kilku zwięzłych zdaniach usystematyzował mi cały asortyment Brzdęków i uprzejmie wybił mi z głowy europodobność tego tytułu. Juz rozumiem, czemu tak "dziwnie" mi się w to grało ;)
a podzielisz się jakich argumentów użył? :)
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Irka »

Tu wystarczyło mi właściwie hasło, że deckbuilding nie oznacza jeszcze euro. Były jeszcze 1-2 argumenty, ale teraz już nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Wehr
Posty: 332
Rejestracja: 27 maja 2008, 19:10
Lokalizacja: C.K.S.M.K.Kraków/Zakopane
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Wehr »

Hm, Imperium wydaliście dość późno po premierze anglojęzycznej, do tego ono szybko było dostępne w bardzo przystępnych cenach po angielsku (wiem, bo sam tak kupiłem). Jak ktoś był mocniej grą zainteresowany to mógł ją mieć za jakieś 120 zł (chyba z amazona) zanim nawet ogłosiliście jej wydanie (ja tak zrobiłem).
Obecnie: Agricola, Bitwy Westeros, 7 Cudów
Moja kolekcja
A to bym chciał :-P
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Pomnik »

Jakie macie doświadczenia z działem reklamacyjnym Lucrum?
Przyjechał do mnie Brzdęk z promocją Planszeo i niestety, kurierzy się nie cackali i pudełko podstawki jest lekko uszkodzone.
Nie jest to duże uszkodzenie ale zależało mi na ładnym pudełku od niej (pal licho dodatki bo i tak je do podstawki spakuje xD).
A widzę na ich stronie przerwę do 08.01 to uznałem że podpytam tutaj na co się mogę szykować :D
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Wender »

Pomnik pisze: 19 gru 2023, 13:01 Jakie macie doświadczenia z działem reklamacyjnym Lucrum?
Przyjechał do mnie Brzdęk z promocją Planszeo i niestety, kurierzy się nie cackali i pudełko podstawki jest lekko uszkodzone.
Nie jest to duże uszkodzenie ale zależało mi na ładnym pudełku od niej (pal licho dodatki bo i tak je do podstawki spakuje xD).
A widzę na ich stronie przerwę do 08.01 to uznałem że podpytam tutaj na co się mogę szykować :D
Jak nie pracują do stycznia to pewnie będą mieć kumulację po powrocie ;)
Ja we wrześniu miałem u nich reklamację, nie mam nic do zarzucenia. Kontakt był bardzo dobry, szybko odpisywali. Szybko wysłali elementy na podmianę.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

No niestety urlopy. Gdyby chodziło o coś innego niż pudełko, to mógłbym sam zadziałać, ale w tym aspekcie nie poradzę.
Tak czy siak, na pewno sprawa zostanie załatwiona, ale z racji momentu w roku pięknie proszę o cierpliwość.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Pomnik »

Leser pisze: 19 gru 2023, 15:15 No niestety urlopy. Gdyby chodziło o coś innego niż pudełko, to mógłbym sam zadziałać, ale w tym aspekcie nie poradzę.
Tak czy siak, na pewno sprawa zostanie załatwiona, ale z racji momentu w roku pięknie proszę o cierpliwość.
Spoko, czas oczekiwania to nie problem bo Brzdęki kupiłem w sumie dla ekipy która się i tak pewnie jeszcze trochę nie zbierze :D
Czy reszta zawartości jest cała to nie wiem, zostawiłem w folii póki co.
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Mevlex
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2020, 19:21
Has thanked: 19 times
Been thanked: 13 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Mevlex »

Kiedy jakieś nowe zapowiedzi od Was? ;) Dużo ich planujecie?
Awatar użytkownika
Fyei
Posty: 393
Rejestracja: 13 lut 2018, 11:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 56 times
Been thanked: 165 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Fyei »

Mevlex pisze: 27 gru 2023, 11:32 Kiedy jakieś nowe zapowiedzi od Was? ;) Dużo ich planujecie?
Na facebookowej stronie Planszowych Newsów już zapowiedzieli: W oparach miłości (Fog of Live), Zamiast nas (After us), Kraken (Feed the Kraken) i Inkling.
"Jego zdaniem fakt, że osoba nieznająca ani jednej reguły gry zawsze wygrywa, oznaczał, że same te zasady zawierają jakiś poważny błąd"
ODPOWIEDZ