(Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1490
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Tringa »

Ja kupuję tam, gdzie najtaniej. Sprawdź sobie wątek ze zniżkami do różnych sklepów, porównaj ceny (na planszove jest to fajnie rozwiązane) i po prostu kup. :)

Leser, a będziecie mieć w końcu swój sklep? :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: eveni »

Leserze puścisz oko jak zapytam o Wild Tiled West?
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Wender »

salut pisze: 02 kwie 2024, 21:18
Leser pisze: 02 kwie 2024, 16:46 Nakład Katakumb się wyczerpał, przy czym gra jest wciąż w sklepach. Nie drażnij smoka i kosmos mamy wciąż w zapasie. Na temat tego, co ląduje w sklepie bloga ojca, nic nie potrafię powiedzieć. Poza przedsprzedażami, które z konieczności tam przeprowadzamy, nie jest to oficjalny sklep wydawniczy i szef nie chce na niego wrzucać wszystkiego, co mamy.
Nie jest to oficjalny sklep, a na waszej stronie link SKLEP prowadzi do niego....??
To gdzie w takim razie polecacie kupić Smoka i Kosmos (w dowolnym z popularnych sklepow)?
Kiedys ponoc byl do kupienia zestaw wszystkich gier z serii "Nie drażnij ...", ale zakladam ze juz sie to nie powtórzy?
To sklep właściciela Lucrum - Blog Ojciec, Lucrum jest tam gościnnie ;) . O ile się orientuję, sklep samego wydawnictwa jest w planach, ale coś w bólach się rodzi.

Same gry, gdzie Ci wygodnie. Możesz wejść na np. planszove.pl i sprawdzić gdzie najtaniej. Sporo osobna forum ma maksymalne rabaty w różnych sklepach więc też chętnie pomogą ;)
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Oficjalny sklep Lucrum sprawił, że prawie na serio zaczynam wierzyć w klątwy. Nie znam się kompletnie na stawianiu sklepów online, ale ZDECYDOWANIE nie powinno to trwać tak długo. Tymczasem ciągle coś. Zdystansowałem się od tematu, bo nie mam na to nerwów. Już w innym wątku (bodaj Brazila) zapowiedziałem, że jak tylko sklep ruszy, to "triumfalnie" to tutaj ogłoszę, a potem skoczę na dobre wysokoprocentowe piwo, że uczcić tę wiekopomną chwilę.
eveni pisze: 02 kwie 2024, 21:28 Leserze puścisz oko jak zapytam o Wild Tiled West?
Ten temat jakoś rodził się w bólach i prawdę mówiąc nie wiem, na czym stanął. Kolejna rzecz, o którą dopytam i będę puszczał oko, jeżeli znajdzie się ku temu powód.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
salut
Posty: 128
Rejestracja: 19 lis 2023, 08:06
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: salut »

Ok dzieki, po prostu wiem ze kiedys byla dobra promka na caly komplet Brzdeka w "oficjalnym" a w sklepach partnerskich raczej ciezko zeby sie cos takiego pojawilo/powtorzylo
Kupię: Link

Proszę nie wrzucać moich okazji na pepper.
Pomnik
Posty: 308
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 103 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Pomnik »

salut pisze: 03 kwie 2024, 10:11 Ok dzieki, po prostu wiem ze kiedys byla dobra promka na caly komplet Brzdeka w "oficjalnym" a w sklepach partnerskich raczej ciezko zeby sie cos takiego pojawilo/powtorzylo
Ta promka była chyba tylko w kalendarzu adwentowym Planszeo
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Nie pamiętam z jakiej okazji była promka... ale na pewno była to okazja. Nie mamy żadnych sięgających dalej planów promocyjnych, bo jednak jesteśmy wydawnictwem i nie jest naszym celem robienie konkurencji sklepom. Jakaś promka może się zdarzyć właśnie przy jakiejś okazji, ale kiedy i czy na Brzdęka to naprawdę nie wiem i nie wie tego też w tym momencie nikt w firmie.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
salut
Posty: 128
Rejestracja: 19 lis 2023, 08:06
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: salut »

Pomnik pisze: 03 kwie 2024, 11:50
salut pisze: 03 kwie 2024, 10:11 Ok dzieki, po prostu wiem ze kiedys byla dobra promka na caly komplet Brzdeka w "oficjalnym" a w sklepach partnerskich raczej ciezko zeby sie cos takiego pojawilo/powtorzylo
Ta promka była chyba tylko w kalendarzu adwentowym Planszeo
Chyba nawet znaalzlem
Spoiler:
Kupię: Link

Proszę nie wrzucać moich okazji na pepper.
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: psborsuk »

Leser pisze: 02 kwie 2024, 14:38 Nie mój temat, niemniej na wkrótce ruszyć. Dopytam i dam znać.
I jakie wieści? :?:
Świt Rebelii... ]:->
Sapieha
Posty: 54
Rejestracja: 01 wrz 2021, 11:38
Has thanked: 37 times
Been thanked: 8 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Sapieha »

Cześć, takie pytanie: czy będziecie wydawać Café Baras? :)
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Kampania Thorgala się już "dopina". Póki co nie ma oficjalnego terminu, ale rozpoczęcie to kwestia około półtora miesiąca.

W Cafe Baras osobiście nie grałem, ale "centrala" owszem i póki co wrażenia są raczej negatywne. Może coś się zmieni, lecz na ten moment na wydanie się nie zanosi.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10928
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: japanczyk »

Leser pisze: 09 kwie 2024, 16:00 Kampania Thorgala się już "dopina". Póki co nie ma oficjalnego terminu, ale rozpoczęcie to kwestia około półtora miesiąca.

W Cafe Baras osobiście nie grałem, ale "centrala" owszem i póki co wrażenia są raczej negatywne. Może coś się zmieni, lecz na ten moment na wydanie się nie zanosi.
Power Plants rozumiem tez odpada?
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

japanczyk pisze: 10 kwie 2024, 09:48
Power Plants rozumiem tez odpada?
Raczej tak.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Super
Posty: 405
Rejestracja: 07 lip 2017, 13:24
Has thanked: 218 times
Been thanked: 120 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Super »

To ja zapytam czy temat Horizons już upadł całkowicie (na co by wskazywały liczne wyprzedaże antyku i legend), czy może tli się jeszcze jakaś iskierka nadziei?
Awatar użytkownika
tytus
Posty: 154
Rejestracja: 12 sty 2010, 21:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: tytus »

A ja podpytam… Nie ma naprawdę szans na zmianę tego nieszczęsnego tytułu „Chrzań To!” w przypadku „Wasabi” vel „Maki master”? Przecież wasabi to nie jest jednak chrzan, nie ma tu zatem nawiązania właściwego + istnieje szansa, że wiele osób nie kupi jednak gry z lekko (mimo wszystko) wulgarnym tytułem dla familijnego grania.
WinyloKINO - najpiękniejsza muzyka filmowa spod igły!
Awatar użytkownika
jacek1161
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2021, 13:40
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: jacek1161 »

No i w dalszym ciągu pytanie - Co z dodatkami do pętli? (Chyba nie było odpowiedzi do tej pory)
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 947
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 310 times
Been thanked: 201 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Losiek »

tytus pisze: 11 kwie 2024, 14:07 A ja podpytam… Nie ma naprawdę szans na zmianę tego nieszczęsnego tytułu „Chrzań To!” w przypadku „Wasabi” vel „Maki master”? Przecież wasabi to nie jest jednak chrzan, nie ma tu zatem nawiązania właściwego + istnieje szansa, że wiele osób nie kupi jednak gry z lekko (mimo wszystko) wulgarnym tytułem dla familijnego grania.
Wasabi jest nazywane chrzanem japońskim (zobacz w wiki czy też tutaj)
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Wender »

jacek1161 pisze: 11 kwie 2024, 14:20 No i w dalszym ciągu pytanie - Co z dodatkami do pętli? (Chyba nie było odpowiedzi do tej pory)
Z wypowiedzi dla PN wynika, że nie będzie :(
Awatar użytkownika
tytus
Posty: 154
Rejestracja: 12 sty 2010, 21:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: tytus »

Losiek pisze: 11 kwie 2024, 15:26
Wasabi jest nazywane chrzanem japońskim (zobacz w wiki czy też tutaj)
To, że jest nim nazywane, to nie znaczy, że tym chrzanem w rzeczywistości jest ;) I dalej nie rozwiązuje to drugiego problemu… Imo można spokojnie było pójść w inną, mniej kontrowersyjno-wulgarną nazwę dla planszówki rodzinnej.
WinyloKINO - najpiękniejsza muzyka filmowa spod igły!
K@mil
Posty: 300
Rejestracja: 03 cze 2020, 09:03
Been thanked: 69 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: K@mil »

tytus pisze: 11 kwie 2024, 14:07 A ja podpytam… Nie ma naprawdę szans na zmianę tego nieszczęsnego tytułu „Chrzań To!” w przypadku „Wasabi” vel „Maki master”?
Brakuje jeszcze gry o tytule: "Popieprz i przysól" i będzie komplet. :D
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Leser »

Zarówno Horyzonty jak i dodatki do Pętli należy w tym momencie rozpatrywać w kategorii cudu. Nie mówimy nie, ale konieczna będzie do wydania jakaś naprawdę korzystna sposobność. Wypatruję ich i suszę głowę wydawnictwu tymi tematami, ale niestety niczego nie mogę obiecać. Wręcz przeciwnie. To że nie stawiam sprawy całkowicie na "nie" wynika wyłącznie z kazusu Dochodzenia, w które już straciliśmy wiarę, powiedziałem, że nic z tego nie będzie, a potem jednak się udało (i parę osób miała do mnie w sumie słuszne pretensje, bo w międzyczasie zaopatrzyli się w wersje angielskie).

Co do "chrzanienia". Tytułu "Wasabi" wykorzystać nie możemy, bo KTBG zostało postraszone przez inne wydawnictwo znakiem towarowym. Straszak na moje oko (ekspertem może nie jestem, ale cokolwiek w życiu przy tych tematach pracowałem) kompletnie absurdalny, niemniej KTBG boi się procesu, a dokładnie związanych z nim kosztów (możemy narzekać na polskie sądownictwo, ale w przeciwieństwie do realiów anglo-saskich u nas nikt nie staje przed realnym ryzykiem bankructwa tylko dlatego, że komuś pod byle pozorem uwidzi się sprawa sądowa). Tytułu "Chrzań to!" nie wybierałem i nie będę go tym samym bronił. Przyznaję jednak bez bicia, że po stokroć wolę tę opcję niż "Maki Masters", czy jakiś polski odpowiednik w stylu "Mistrzowie sushi".
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Lomik
Posty: 96
Rejestracja: 21 sie 2017, 21:35
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times

Re: (Oficjalny) Lucrum Games - plany wydawnicze, akcje promocyjne

Post autor: Lomik »

Czy Distilled będzie od razu z promkami/dodatkami?
ODPOWIEDZ