Teotihuacan: City of Gods (D. Tascini, D. Turczi)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Khag
Posty: 261
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:06
Has thanked: 22 times
Been thanked: 21 times

Re: Teotihuacan: City of Gods (D. Tascini, D. Turczi)

Post autor: Khag »

Nie będzie innej wersji językowej niż eng - jest to w FAQ. Pozostaje dokupienie boxa...
Poznań i okolice.
kratylos
Posty: 27
Rejestracja: 27 lut 2022, 21:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Teotihuacan: City of Gods (D. Tascini, D. Turczi)

Post autor: kratylos »

to bezensu po pozny okres prekasyczny nie jest dostepny w pl
mi pare gadzetów za ponad 800 zł nie jest potrzebne ale dodatek podnoszacy grywalność tak
Khag
Posty: 261
Rejestracja: 05 sty 2014, 23:06
Has thanked: 22 times
Been thanked: 21 times

Re: Teotihuacan: City of Gods (D. Tascini, D. Turczi)

Post autor: Khag »

Ja patrzę na to inaczej, to jest grą, dzięki której udało mi się wciągnąć w gry miłość mojego życia także biorę all-in mając wszystkie dodatki w PL.

Fakt, żałuję, że nikt się nie pokusił o instrukcje polskojęzyczna, szczególnie, że wszystkie dodatki były już wydane po polsku, ale po wyjaśnieniu zasad gra jest praktycznie językowo niezależna.

Bolą mnie tylko surowce - lipnie wyglądają.
Poznań i okolice.
Nosiadbt1100
Posty: 387
Rejestracja: 06 maja 2020, 16:25
Has thanked: 72 times
Been thanked: 89 times

Re: Teotihuacan: City of Gods (D. Tascini, D. Turczi)

Post autor: Nosiadbt1100 »

Takie mnie przemyślenia zabrały w sprawie Teotihuacan - widzę, że Portal w swoich zapowiedziach wrzucił dodatek dla piątego gracza do Teo. I widzę, że grafika, której użyli jest dokładnie taka sama jak w nowym wydaniu Deluxe Master Set od Board & Dice. Myślicie, że Portal zrobi polską wersję tego nowego Deluxe Master Set? Przejrzałem teraz dokładnie kampanię Teotihuacan - nigdzie nie ma informacji, jakoby cokolwiek było KS exclusive. Myślicie, ze powtórzy się sytuacja jak z La Granja deluxe? Najpierw kampania KS tylko ENG, a potem kolejne edycje w innych językach - wydawane przez lokalnych wydawców. Wydanie strare już nie jest ogólnie dostępne w każdym sklepie (aczkolwiek niekiedy się jeszcze trafi) - a jeden dodatek zupełnie wymieciony. Po co by wydawać dodatek dla 5 gracza w przypadku gdy nie ma w sprzedaży już podstawki (w sklepie portal games brak już stanów czegokolwiek z tej linii). Co myślicie?
ODPOWIEDZ