Aeon's End - pytania i wątpliwości

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
brutusss
Posty: 231
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:19
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 216 times
Been thanked: 56 times

Re: Aeon`s End

Post autor: brutusss »

Rafał80 pisze: 03 lut 2020, 13:34 Witam.
Marnotrawny z dodatku - mam pytanie o ilości obrażeń z niepołączonych bram.

1) Iskra która zadaje 1 obrażenie - połowa zaokrąglona w góre to dalej zadaje 1 obrażenie tak?

2) Obrażenia zadane z ze specjalnych umiejętności bohatera po zebraniu ładunków - czy zadaje się pełną pulę obrażeń - bo nie pochodzą niby z żadnej bramy.

3) Wyzwolenie - jeżeli nie mam zaklęcia na połączonej bramie żeby odrzucić - to skoro nie mam czego odrzucić - to muszę zadać obrażenia Gravehold?

4) Jeżeli jest dwukrotne wyzwolenie - i z bramy nr jeden przemieszczam znacznik na bramę nr 3 - to czy rozpatruje tylko zaklęcia z bamy 3 czy też po drodze z brany nr 2?

5) zadając obrażenia z bramy nr 3 lub 4 które dodają 1 do obrażeń - aktywując np zaklęcie co zadaje 3 obrażenia to czy:
- zadaję połowę z 3 zaokrąglając w górę - czyli 2 i dodatkowo 1 za bramę - czyli razem 3 czy sumuję 3 i 1 z bramy i zadaje połowę czyli 2 obrażenia
ad 1 - Tak

ad 2 - Tak (to nie są zaklęcia)

ad 3 - Tak, musisz, tylko odrzucenie zaklęcia nie powoduje obrażeń

ad 4 - rozpatrujesz każde wyzwolenie po kolei (za każde odrzucasz zaklęcie z danej bramy lub zadajesz obrażenia Gravehold)

ad 5 - obrażenia zaklęcia plus dodatkowe modyfikatory i dopiero to na pół :)
Rafał80
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:34
Been thanked: 1 time

Re: Aeon`s End

Post autor: Rafał80 »

Witam.

Po pierwszej partii z Władcą Plag i moje kolejne pytania :)
1) karta: dowolny gracz umieszcza swój stos kart odrzuconych na wierzchu talii i tasuje, następnie niszczy 4 karty - jeżeli w śród nich są 2 karty spaczenia - to czy dostaję 2 obrażenia i karty wędrują na stos kart spaczenia? czy jak to jest?

2) jeżeli mam na ręku 2 karty spaczenia i 2 iskry i zaklęcie - 2 iskry wydaje na odrzucenie 1 karty spaczenia i teraz tak - czy mogę odrzucić kartę spaczenia na stos odrzuconych i nie otrzymać 1 -go obrażenia? w końcu nie użyłem 2 eteru. Czy ewentualnie muszę ją zostawić na ręku i dobrać tylko 4 karty - ale 1 obrażenia sobie nie zadaje

I pytanie ogólne do karty "Rozszarpanie" Gravehold otrzymuje 4 obrażenia i gracz z najmniejszą ilościa życia też 4 ALBO wtasuj wszystkie karty tury Nemezis do talli tur. I teraz jest taka sytuacja że karta tury Nemezis była ostatnią. Czyli w sumie nie ma co wtasować. Czy z uwagi na fakt że nie ma kart to musze rozpatrzyć jednak utratę życia.
Rafał80
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:34
Been thanked: 1 time

Re: Aeon's End

Post autor: Rafał80 »

Witam.

Megiera Bram - mam 2 karty Zmory portalu i nie wiem która jest dobra.

1 kartę Nemezis trzeba wtasować w talię czy wszystkie znajdujące sie na stosie odrzuconych.

I jedno pytanie ponawiam:

Witam.

Po pierwszej partii z Władcą Plag i moje kolejne pytania :)
1) karta: dowolny gracz umieszcza swój stos kart odrzuconych na wierzchu talii i tasuje, następnie niszczy 4 karty - jeżeli w śród nich są 2 karty spaczenia - to czy dostaję 2 obrażenia i karty wędrują na stos kart spaczenia? czy jak to jest?

2) jeżeli mam na ręku 2 karty spaczenia i 2 iskry i zaklęcie - 2 iskry wydaje na odrzucenie 1 karty spaczenia i teraz tak - czy mogę odrzucić kartę spaczenia na stos odrzuconych i nie otrzymać 1 -go obrażenia? w końcu nie użyłem 2 eteru. Czy ewentualnie muszę ją zostawić na ręku i dobrać tylko 4 karty - ale 1 obrażenia sobie nie zadaje

I pytanie ogólne do karty "Rozszarpanie" Gravehold otrzymuje 4 obrażenia i gracz z najmniejszą ilościa życia też 4 ALBO wtasuj wszystkie karty tury Nemezis do talli tur. I teraz jest taka sytuacja że karta tury Nemezis była ostatnią. Czyli w sumie nie ma co wtasować. Czy z uwagi na fakt że nie ma kart to musze rozpatrzyć jednak utratę życia.
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

Rafał80 pisze: 06 lut 2020, 20:59 Witam.

Megiera Bram - mam 2 karty Zmory portalu i nie wiem która jest dobra.

1 kartę Nemezis trzeba wtasować w talię czy wszystkie znajdujące sie na stosie odrzuconych.

I jedno pytanie ponawiam:

Witam.

Po pierwszej partii z Władcą Plag i moje kolejne pytania :)
1) karta: dowolny gracz umieszcza swój stos kart odrzuconych na wierzchu talii i tasuje, następnie niszczy 4 karty - jeżeli w śród nich są 2 karty spaczenia - to czy dostaję 2 obrażenia i karty wędrują na stos kart spaczenia? czy jak to jest?

2) jeżeli mam na ręku 2 karty spaczenia i 2 iskry i zaklęcie - 2 iskry wydaje na odrzucenie 1 karty spaczenia i teraz tak - czy mogę odrzucić kartę spaczenia na stos odrzuconych i nie otrzymać 1 -go obrażenia? w końcu nie użyłem 2 eteru. Czy ewentualnie muszę ją zostawić na ręku i dobrać tylko 4 karty - ale 1 obrażenia sobie nie zadaje

I pytanie ogólne do karty "Rozszarpanie" Gravehold otrzymuje 4 obrażenia i gracz z najmniejszą ilościa życia też 4 ALBO wtasuj wszystkie karty tury Nemezis do talli tur. I teraz jest taka sytuacja że karta tury Nemezis była ostatnią. Czyli w sumie nie ma co wtasować. Czy z uwagi na fakt że nie ma kart to musze rozpatrzyć jednak utratę życia.
Zmora Portalu - prawidłowa wersja to ta z wtasowaniem jednej karty tury Nemezis.

Jeśli chodzi o pytania z Władcą Plagi, to nie pamiętam który to Nemezis - nie mylisz tutaj tego z kartami spaczenia zepsucia z tym, który rozdaje spaczone Jadeity? Bo trochę mi się to wszystko nie spina. Zadaj pytanie bardziej precyzyjnie, proszę.
EDIT: doczytałem, że Władca Plagi to Blight Lord, myślałem, że mówisz o Crooked Mask, tylko nie rozumiem, czemu nie użyłeś słowa Jadeit (dokładnie Spaczony czy Zepsuty Jadeit):
1) jeśli wśród zniszczonych przez atak Nemezis kart są Spaczone Jadeity, to owszem, dostajesz 2 obrażenia, bo nie zniszczyłeś ich przez wydanie 2 eteru i wracają do tali Spaczonych Jadeitów

2) "2 iskry wydaje na odrzucenie 1 karty spaczenia"? - 2 iskry czy 2 kryształy? Iskry nie dają eteru koniecznego do zniszczenia Spaczonych Jadeitów. Drugie pytanie - nie możesz odrzucić karty bez zagrania jej, więc albo zagrywasz Spaczony Jadeit -> dostajesz 2 eteru i otrzymujesz 1 obrażenie albo zostawiasz go na ręcę na następną turę.

Rozszarpanie - możesz wtasować wtedy 2 karty tury Nemezis do talii tur, czyli odwrócić 2 karty tury Nemezis rewersem do góry i stworzyć z nich nową talię na 2 tury, który będą rzecz jasna turami Nemezis.
Rafał80
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:34
Been thanked: 1 time

Re: Aeon's End

Post autor: Rafał80 »

Witam po raz kolejny.

Arcymag zasłony.

minimum 2 - max 8 żetonów nemezis. Obrażenia redukuje się i liczbę żetonów nemezis.

czyli np: na bramach mam kilka zaklęć - to jak to jest. każdą kartę rozpatruje pojedynczo czy sumuję obrażenia wszystkich zaklęć które chce użyć na Nemesis i odejmuje od nich żetony nemesis.
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

Rafał80 pisze: 08 lut 2020, 21:14 Witam po raz kolejny.

Arcymag zasłony.

minimum 2 - max 8 żetonów nemezis. Obrażenia redukuje się i liczbę żetonów nemezis.

czyli np: na bramach mam kilka zaklęć - to jak to jest. każdą kartę rozpatruje pojedynczo czy sumuję obrażenia wszystkich zaklęć które chce użyć na Nemesis i odejmuje od nich żetony nemesis.
Zawsze powinno rozpatrywać się karty po kolei pojedynczo. Przykład: on ma 5 żetonów, a Ty 3 Iskry, rzucasz pierwszą - odrzucasz pierwszy żeton, zadajesz 0 obrażeń, rzucasz drugą - odrzucasz drugi żeton, zadajesz 0 obrażeń, rzucasz trzecią - odrzucasz trzeci żeton, nadal zadajesz 0 obrażeń. Nie zadałeś żadnych obrażeń, ale jemu zostają tylko 2 żetony. Polecam Garu.
Rafał80
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:34
Been thanked: 1 time

Re: Aeon's End

Post autor: Rafał80 »

Dzięki.

Czyli jak na rynku wylosowały mi się zaklęcia co max 3 dają - to w sumie jestem z nim bez szans? bo po jednym go nie ubiję, a raczej talii z nim nie przetrwam jeśli nie mam nic na odzyskanie życia.

I jeżeli dolosuje mi się poplecznik co ma 11 życia i trzeba zredukować obrażenia o ilość żetonów nemezis - to na tej samej zasadzie?

No to to jest wtedy wyzwanie :)
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

Jeśli odpowiednio szybko kupisz ich kilka i będziesz je rzucał z otwartej 3 lub 4 bramy, to jest szansa (on ma chyba 40 punktów życia, nie?). No i jeszcze raz polecam Garu. A jeśli chodzi o przetrwanie jego talii, to z tego co pamiętam nie jest to możliwe ze względu na jedną moc 3 poziomu, która posiada (no chyba, że uda się ją wyrzucić Nymem ale to mało prawdopodobne ;)
Rafał80
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:34
Been thanked: 1 time

Re: Aeon's End

Post autor: Rafał80 »

Super, wielki dzięki.
Gra jest chyba naprawdę na masę czasu. Mam podstawę, Bezimiennych , Czeluście i Wieczną Wojnę - i chyba ciężko żeby to się znudziło kiedyś :)


Dodatkowe pytanie. Jeśli chciałbym kupić kolejne rozszerzenia - ale jak widać są tylko w języku angielskim - to czy jest się to w stanie ogarnąć słabo znając angielski? O karty się raczej nie boję, kwestia czy instrukcja wprowadza nowe mechaniki które trzeba jakoś zrozumieć :) czy zasady gry pozostają dalej te same?
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

Jeszcze Dezmodia się może przydać z bramami dającymi +2 do obrażeń.

Ogólne zasady są takie same i raczej teksty na kartach są dość proste. Ja gram z osobami słabo znającymi angielski, ale zawsze przed rozgrywka przypominamy sobie zasady Nemezis, działanie zdolności wybranych postaci i kart z rynku i idzie gładko.
Jednocześnie jeśli już tyle zainwestowałes w polską wersję, to możesz poczekać, bo Portal zapowiedział, że dodatki do War Eternal będą jeszcze przed Legacy. Ja miałem taki dylemat, ale już przy pierwszej podstawce się złamałem i zamówiłem wszystko co było dostępne po angielsku ;) trzeba też pamiętać o drobnych różnicach w wydaniach: angielska wersja ma inny wymiar pudełka, grubsze planszetki Nemezis i magów, ale na planszach magów nie na refleksów a karty są bez płótnowania.
cVlad
Posty: 24
Rejestracja: 17 lis 2015, 18:21
Has thanked: 43 times

Re: Aeon's End

Post autor: cVlad »

Przy podmianie kart w Wiecznej Wojnie coś pomieszałem i teraz nie jestem pewny-która wersja karty Solara jest poprawna-odrzuć dwie karty czy dwa zaklęcia?
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

cVlad pisze: 20 lut 2020, 06:38 Przy podmianie kart w Wiecznej Wojnie coś pomieszałem i teraz nie jestem pewny-która wersja karty Solara jest poprawna-odrzuć dwie karty czy dwa zaklęcia?
Odrzuć dwie karty z ręki
osa1908
Posty: 260
Rejestracja: 15 maja 2016, 15:42
Has thanked: 88 times
Been thanked: 11 times

Re: Aeon's End

Post autor: osa1908 »

Witam mam pytanie gdzie sie ktos wypowiadal sze (Klejnoty można zagrywać i nie wykorzystywać całej puli eteru)Czy to troche nie ulatwia gry???CZyli posiadajac np 4 eteru nie musze ich uzyc tylko dac na discard bez efektu.
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

osa1908 pisze: 24 lut 2020, 17:02 Witam mam pytanie gdzie sie ktos wypowiadal sze (Klejnoty można zagrywać i nie wykorzystywać całej puli eteru)Czy to troche nie ulatwia gry???CZyli posiadajac np 4 eteru nie musze ich uzyc tylko dac na discard bez efektu.
Tak, możesz, ale raczej nie ułatwiasz sobie gry, nie wykorzystując 4 eteru z puli.
Awatar użytkownika
imadlo64
Posty: 63
Rejestracja: 03 kwie 2019, 13:27
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 16 times
Been thanked: 3 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: imadlo64 »

Cześć, mam małe pytanko co do wzmocnienia bramy. Jakoś w czasie rozgrywki mieliśmy wątpliwości..
A było to konkretnie po rozpatrzeniu którejś z kart Maski Kłamstw (karty zepsucia). Aktywny gracz dostał obrażenia a sojusznik (czyli ja) mógł wzmocnić bramę.
Na bramie, którą chciałem wzmocnić leżało zaklęcie (Dziki Piorun, który może zostać przygotowany na zamkniętej bramie, bez jej wzmacniania).
I tu właśnie nie wiedzieliśmy, czy można wzmacniać, pomimo, że jest na niej zaklęcie?
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: Scamander »

Możecie wzmocnić bramę na której jest zaklęcie.
omas
Posty: 166
Rejestracja: 25 lut 2019, 08:47
Has thanked: 437 times
Been thanked: 30 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: omas »

Scamander pisze: 02 mar 2020, 07:48 Możecie wzmocnić bramę na której jest zaklęcie.
No ja mam jednak watpliwosci ;) poprosze zrodlo.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Aeon's End (Kevin Riley)

Post autor: RUNner »

omas pisze: 02 mar 2020, 08:47
Scamander pisze: 02 mar 2020, 07:48 Możecie wzmocnić bramę na której jest zaklęcie.
No ja mam jednak watpliwosci ;) poprosze zrodlo.
Co nie jest zabronione, jest dozwolone. W instrukcji nie ma wzmianki, że nie wolno wzmacniać bramy na której jest przygotowane zaklęcie.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
bigredpl
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:47

Re: Aeon's End

Post autor: bigredpl »

Witam, mam pytanie apropo Arcymaga zasłony. Wyczytałem już w postach powyżej, że przy zadawaniu obrażeń każdorazowo z każdego zaklęcia są pomniejszane one o ilość równą żetoną Arcymaga. Jak to wygląda z córą zasłony? Czy ona również każde zaklęcie z osobna pomniejsza o wartość żetonów nemezis? Pytam ponieważ na córze zasłony widnieje sformułowanie "Gdy ten poplecznik otrzymuje co najmniej jedno obrażenie, obniż je o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis którą ma Arcymag Zasłony"
Z kolei na Arcymagu jest "Gdy Arcymag miałby otrzymać obrażenia zostają one zredukowane o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis" co jest niekonsekwentne i wprowadza w błąd.
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

bigredpl pisze: 05 mar 2020, 23:09 Witam, mam pytanie apropo Arcymaga zasłony. Wyczytałem już w postach powyżej, że przy zadawaniu obrażeń każdorazowo z każdego zaklęcia są pomniejszane one o ilość równą żetoną Arcymaga. Jak to wygląda z córą zasłony? Czy ona również każde zaklęcie z osobna pomniejsza o wartość żetonów nemezis? Pytam ponieważ na córze zasłony widnieje sformułowanie "Gdy ten poplecznik otrzymuje co najmniej jedno obrażenie, obniż je o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis którą ma Arcymag Zasłony"
Z kolei na Arcymagu jest "Gdy Arcymag miałby otrzymać obrażenia zostają one zredukowane o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis" co jest niekonsekwentne i wprowadza w błąd.
Co jest niekonsekwentne? Córa Zasłony korzysta z takiej samej "zasłony" jak Arcymag Zasłony, ale ataki na nią nie zmniejszają siły tej tarczy. Przy ataku na nią - identycznie jak przy ataku na Arcymaga - odejmujesz liczbę żetonów Nemezis od liczby obrażeń, które zadałbyś normalnie.
bigredpl
Posty: 5
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:47

Re: Aeon's End

Post autor: bigredpl »

aeiou871 pisze: 05 mar 2020, 23:15
bigredpl pisze: 05 mar 2020, 23:09 Witam, mam pytanie apropo Arcymaga zasłony. Wyczytałem już w postach powyżej, że przy zadawaniu obrażeń każdorazowo z każdego zaklęcia są pomniejszane one o ilość równą żetoną Arcymaga. Jak to wygląda z córą zasłony? Czy ona również każde zaklęcie z osobna pomniejsza o wartość żetonów nemezis? Pytam ponieważ na córze zasłony widnieje sformułowanie "Gdy ten poplecznik otrzymuje co najmniej jedno obrażenie, obniż je o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis którą ma Arcymag Zasłony"
Z kolei na Arcymagu jest "Gdy Arcymag miałby otrzymać obrażenia zostają one zredukowane o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis" co jest niekonsekwentne i wprowadza w błąd.
Co jest niekonsekwentne? Córa Zasłony korzysta z takiej samej "zasłony" jak Arcymag Zasłony, ale ataki na nią nie zmniejszają siły tej tarczy. Przy ataku na nią - identycznie jak przy ataku na Arcymaga - odejmujesz liczbę żetonów Nemezis od liczby obrażeń, które zadałbyś normalnie.
Niekonsekwentne jest to, że skoro działają oni tak samo to dlaczego na Arcymagu pisze jeśli miałby otrzymać obrażenia a na córze zasłony gdy otrzymuje co najmniej jedno obrażenie. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

bigredpl pisze: 08 mar 2020, 09:23
aeiou871 pisze: 05 mar 2020, 23:15
bigredpl pisze: 05 mar 2020, 23:09 Witam, mam pytanie apropo Arcymaga zasłony. Wyczytałem już w postach powyżej, że przy zadawaniu obrażeń każdorazowo z każdego zaklęcia są pomniejszane one o ilość równą żetoną Arcymaga. Jak to wygląda z córą zasłony? Czy ona również każde zaklęcie z osobna pomniejsza o wartość żetonów nemezis? Pytam ponieważ na córze zasłony widnieje sformułowanie "Gdy ten poplecznik otrzymuje co najmniej jedno obrażenie, obniż je o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis którą ma Arcymag Zasłony"
Z kolei na Arcymagu jest "Gdy Arcymag miałby otrzymać obrażenia zostają one zredukowane o liczbę równą liczbie żetonów Nemezis" co jest niekonsekwentne i wprowadza w błąd.
Co jest niekonsekwentne? Córa Zasłony korzysta z takiej samej "zasłony" jak Arcymag Zasłony, ale ataki na nią nie zmniejszają siły tej tarczy. Przy ataku na nią - identycznie jak przy ataku na Arcymaga - odejmujesz liczbę żetonów Nemezis od liczby obrażeń, które zadałbyś normalnie.
Niekonsekwentne jest to, że skoro działają oni tak samo to dlaczego na Arcymagu pisze jeśli miałby otrzymać obrażenia a na córze zasłony gdy otrzymuje co najmniej jedno obrażenie. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
Ok, rozumiem wątpliwość, mogli użyć dokładnie tego samego sformułowania, sprawdzalem na angielskiej wersji, wiec nie mialem tego problemu.
virnik
Posty: 56
Rejestracja: 22 cze 2017, 13:50
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Aeon's End

Post autor: virnik »

Obrazek
Jak działa słowo "wspólnie", ja i drugi gracz po jednym zaklęciu, oboje po dwa, jeden dwa jeden nic czy jak chcemy?

Co w przypadku jeśli wspólnie mamy tylko jedno zaklęcie? To wtedy odpala się *ALBO*?
aeiou871
Posty: 978
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 312 times
Been thanked: 432 times

Re: Aeon's End

Post autor: aeiou871 »

virnik pisze: 13 mar 2020, 23:06 Obrazek
Jak działa słowo "wspólnie", ja i drugi gracz po jednym zaklęciu, oboje po dwa, jeden dwa jeden nic czy jak chcemy?

Co w przypadku jeśli wspólnie mamy tylko jedno zaklęcie? To wtedy odpala się *ALBO*?
1. Wspólnie, czyli jako grupa musicie stracić/zniszczyć w sumie 2 przygotowane zaklęcia.
2. Jeśli macie tylko 1 przygotowane zaklęcie, jest dokładnie tak, jak przewidujesz - musicie rozpatrzyć drugą alternatywę i usunąć dwa żetony Nemezis Mrocznemu Tytanowi (zawsze w przypadku alternatywy należy wybrać opcję, którą da się w pełni rozpatrzyć, jeśli jest taka).
virnik
Posty: 56
Rejestracja: 22 cze 2017, 13:50
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Aeon's End

Post autor: virnik »

Dzięki, czyli jednak znowu przegrałem :roll:
ODPOWIEDZ