Gra dla 5 z negatywna interakcja/figurkami/motywem walki

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
koc89
Posty: 9
Rejestracja: 09 maja 2020, 12:05
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Gra dla 5 z negatywna interakcja/figurkami/motywem walki

Post autor: koc89 »

Munchkin Panic :D jest negatywna interakcja, ale trzeba też współpracować. Wiem że to nie ten ciężar gatunkowy co wymienione wcześniej gry ale tak mi się skojarzyło od razu jak przeczytałem temat ;)
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Gra dla 5 z negatywna interakcja/figurkami/motywem walki

Post autor: shod »

wspomniany już dawniej Godfather: Imperium Corleone. jest do 5 graczy. Zasady są proste, gra jest szybka, interakcja bez przerwy, częste zwroty akcji i zaskoczenia. Warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 382
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: Gra dla 5 z negatywna interakcja/figurkami/motywem walki

Post autor: E2MD »

Napiszę to samo co w zeszłym roku - GodFather. Na 5 osób chodzi i to bardzo dobrze.
Misja Czerwona Planeta do 6 - trochę lekkie ale jest wszystko co potrzebujesz.

Inis - jestem tego samego zdania jak kolega wyżej.
Nie przyszedłem tutaj wygrać
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Gra dla 5 z negatywna interakcja/figurkami/motywem walki

Post autor: Muleq »

W październiku mają wyjść Sukcesorzy, którzy spełnią wszystkie Twoje oczekiwania takie jak interakcja, figurki i walka, a przy okazji gra z założenia stworzona na 5 osób. Miałem ten sam problem co Ty, w sensie w naszym gronie brakowało fajnej gry na 5 osób, ( z tych, które są wymienione w tym wątku żadna nam nie siadła klimatycznie bądź mechanicznie, a GoT to jednak gra od 6 w górę ) dlatego gdy dowiedziałem się o wydaniu Sukcesorów nie wahałem się ani chwili.
ODPOWIEDZ