Nemesis - dyskusje na temat tłumaczenia

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
demiurg
Posty: 40
Rejestracja: 04 gru 2013, 12:44
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Nemesis - dyskusje na temat tłumaczenia

Post autor: demiurg »

A to nie jest retail albo dodruk? Warning dotyczył na pewno wersji KS.
Jest to wersja KS, gdzie wybrałem wysyłkę wszystkiego w jednej fali
MajkelEryk
Posty: 151
Rejestracja: 01 sty 2019, 19:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 16 times

Re: Nemesis - dyskusje na temat tłumaczenia

Post autor: MajkelEryk »

Hej, dostałem 4 karty poprawione w mojej wersji KS. Kupowałem grę przez sklep, czy to do niego mam się zgłaszać po resztę kart?
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Nemesis - dyskusje na temat tłumaczenia

Post autor: vojtas »

MajkelEryk pisze: 15 cze 2020, 13:41 Hej, dostałem 4 karty poprawione w mojej wersji KS. Kupowałem grę przez sklep, czy to do niego mam się zgłaszać po resztę kart?
O ile dobrze pamiętam, pan z pomocy technicznej AR wspominał, że w sklepowej wersji są 4 poprawione karty, a nie 9. Tak czy siak zapytaj, bo mogę się mylić. :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2652 times
Been thanked: 2332 times

Re: Nemesis - dyskusje na temat tłumaczenia

Post autor: Curiosity »

vojtas pisze: 15 cze 2020, 13:55
MajkelEryk pisze: 15 cze 2020, 13:41 Hej, dostałem 4 karty poprawione w mojej wersji KS. Kupowałem grę przez sklep, czy to do niego mam się zgłaszać po resztę kart?
O ile dobrze pamiętam, pan z pomocy technicznej AR wspominał, że w sklepowej wersji są 4 poprawione karty, a nie 9. Tak czy siak zapytaj, bo mogę się mylić. :)
Tylko on nie ma wersji "sklepowej", a wersję "KS-ową", tyle, że kupiona za pośrednictwem sklepu. Ja brałem KS ze sklepu i to sklep ma dosłać karty (AFAIR).
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
MajkelEryk
Posty: 151
Rejestracja: 01 sty 2019, 19:54
Has thanked: 42 times
Been thanked: 16 times

Re: Nemesis - dyskusje na temat tłumaczenia

Post autor: MajkelEryk »

Curiosity pisze: 15 cze 2020, 14:00
vojtas pisze: 15 cze 2020, 13:55
MajkelEryk pisze: 15 cze 2020, 13:41 Hej, dostałem 4 karty poprawione w mojej wersji KS. Kupowałem grę przez sklep, czy to do niego mam się zgłaszać po resztę kart?
O ile dobrze pamiętam, pan z pomocy technicznej AR wspominał, że w sklepowej wersji są 4 poprawione karty, a nie 9. Tak czy siak zapytaj, bo mogę się mylić. :)
Tylko on nie ma wersji "sklepowej", a wersję "KS-ową", tyle, że kupiona za pośrednictwem sklepu. Ja brałem KS ze sklepu i to sklep ma dosłać karty (AFAIR).
Dzięki. Pisałeś jakiegoś maila do sklepu czy sami wyślą do kupujących?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2652 times
Been thanked: 2332 times

Re: Nemesis - dyskusje na temat tłumaczenia

Post autor: Curiosity »

MajkelEryk pisze: 15 cze 2020, 14:04 Pisałeś jakiegoś maila do sklepu czy sami wyślą do kupujących?
Brałem w 3trollach i kojarzę, że sami pisali, że jak dostaną poprawione karty to się będą kontaktować. Sam się nie dopominam, bo tak po prawdzie to mi na nich jakoś mocno nie zależy. Będą to dobrze, nie to nie. Gram z kartami w koszulkach i wystarczy włożyć wydruki.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
ODPOWIEDZ