Karcianki print&play

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Karcianki print&play

Post autor: Halloween »

Ktore z oryginalnie wydanych na papierze karcianek bedacych rownoczesnie obecnie dostepnych w necie (np.chomik czy cos takiego) dobrze nadaja sie do wydrukowania?

W sensie ladna jakosc skanu i niezbyt duza ilosc kart.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Karcianki print&play

Post autor: Goldberg »

Ciebie to boli wydawanie kasy na gry no nie?
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
miszczu666
Posty: 260
Rejestracja: 24 kwie 2018, 15:13
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Has thanked: 48 times
Been thanked: 156 times
Kontakt:

Re: Karcianki print&play

Post autor: miszczu666 »

Halloween pisze: 14 lip 2019, 23:13 Ktore z oryginalnie wydanych na papierze karcianek bedacych rownoczesnie obecnie dostepnych w necie (np.chomik czy cos takiego) dobrze nadaja sie do wydrukowania?

W sensie ladna jakosc skanu i niezbyt duza ilosc kart.
Poker. Tylko 52 karty, i znajdziesz w bardzo dobrej kopii do wydruku bez problemu.
Dobrze kupić sobie na początek talię zwykłych kart, a pokera drukować na papierze samoprzylepnym, a następnie naklejać na zwykłe karty (takie do gry w tysiąca. Te do brydża też mogą być).
Moje tłumaczenia plików pomocy, skrótów zasad: ***LISTA***
Lista zawiera pliki pomocne przy Scythe (z dodatkami), Nemesis, Wojna o Pierścień (z dodatkami), Star Wars Rebelia (z dodatkiem)
Halloween
Posty: 1494
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:02
Has thanked: 56 times
Been thanked: 86 times

Re: Karcianki print&play

Post autor: Halloween »

Goldberg pisze: 15 lip 2019, 01:01 Ciebie to boli wydawanie kasy na gry no nie?
Mysle, ze kupilem wiecej tytulow gier Bez Pradu (100) i wydalem na to duzo wiecej $ niz wiekszosc uzytkownikow na tym forum. Ja juz swoje wydalem.

Sam narzekales na wh40k wczoraj, ze drogo. A w tym wypadku karcianek figurki nie sa potrzebne.

To moze doprecyzuje wymagania co do tytulu ilosc kart max 200. Czyli np.jakies dwuosobowe karcianki - tylko nie wiem co jest dostepne na necie.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5145
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 264 times
Been thanked: 861 times
Kontakt:

Re: Karcianki print&play

Post autor: raj »

To nie są karcianki pnp tylko pirackie kopie.
Tak więc temat jest zbyt blisko łamania prawa. Zamykam.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Zablokowany