Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Piaskoryb »

Beo pisze: 24 cze 2020, 13:13
Ale to chyba już jakiś home rule? Nie mogę tego znaleźć w instrukcji.
Na bank jest ale nie chce mi sie szukac. Startową rękę mozna wymienić na nową jeśli Ci nie pasuje, to standart w tego typu grach zreszta.
warlock pisze: 24 cze 2020, 13:15 Przepraszam, że odpisuję jednym zdaniem na dwa długie posty, ale teraz po prostu nie mam czasu więc dwie sprawy :D:
2. Masz możliwość zrobienia mulligan - czyli wymiany startowej ręki na nową.
Gdzie tak stoi w instrukcji?
4. Karta ataku która ma zdolność anulowania umiejętności i tak jest rozpatrywana w drugiej kolejności
Tak się dzieje tylko, jeśli obie karty mają jeden timing - natomiast jeśli karta finty atakującego jest "immediately", a karta obrońcy "after combat", to finta wjeżdża i ofensywnie.
Nie chce mi się sprawdzac gdzie tak pisze, ale jestem pewny że pisze. A jeśli nie pisze to i tak gramy z ta zasada i juz 8)

Co do drugiej sprawy to oczywiscie. Natychmiastowe wchodza jako pierwsze z tym ze gdy atakujacy i obronca da natychmiastowy efekt to jako pierwszy rozpatrujesz efekt obroncy ;p
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 192
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 114 times
Been thanked: 73 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Neysmeey »

Piaskoryb pisze: 24 cze 2020, 13:30
Na bank jest ale nie chce mi sie szukac. Startową rękę mozna wymienić na nową jeśli Ci nie pasuje, to standart w tego typu grach zreszta.
W grze oficjalnie nie ma zasady mulligana. :shock:
Profil na: Boardgamegeek
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 129
Rejestracja: 02 wrz 2018, 11:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 125 times
Been thanked: 37 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Beo »

Piaskoryb pisze: 24 cze 2020, 13:30 Na bank jest ale nie chce mi sie szukac. Startową rękę mozna wymienić na nową jeśli Ci nie pasuje, to standart w tego typu grach zreszta.
[..]
Nie chce mi się sprawdzac gdzie tak pisze, ale jestem pewny że pisze. A jeśli nie pisze to i tak gramy z ta zasada i juz 8)
[...]
To jest dla mnie zadziwiające jak daleko idzie twoje, nazwijmy to eufemistycznie, przekonanie o własnej nieomylności. Dwie osoby sugerują (po twoim poście trzecia 'potwierdza'), że czegoś takiego może nie być w instrukcji oficjalnie, nie zadzwonił żaden dzwonek, żeby się chociaż zastanowić? Dopuścić fakt, że można się mylić w jakiejś sprawie?

Ale żeby nie było tylko rantu, to jak dla mnie sam Feint i mechanika anulowania efektu jest potrzebna w grze. Nie za bardzo podoba mi się sposób implementacji jej u Bigfoota - tak mocny efekt powinien mieć moim zdaniem jakiś drawback w postaci mniejszej wartości obrony. Przy 'trójce' i łącznej liczbie 5 kart z takim efektem w talii, wydaje się to trochę przesadzone. Zresztą podobne mam odczucia co do jego kart atakujących, które w zasadzie w większości są o wartości 4, a te najmocniejsze o wartości 6 (jak się nie mylę tych ostatnich jest aż 3!). Dla mnie wypacza to totalnie taką kartę jak Excalibur Artura, który wydaje się teraz śmieszny.

Natomiast najbardziej irytującą mechaniką dla mnie jest discard, nienawidzę :D
Kolekcja
Sprzedam: Czarne Historie i inne.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1946 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: warlock »

Natomiast najbardziej irytującą mechaniką dla mnie jest discard, nienawidzę :D
Nawet nie siadaj do karcianej Gry o Tron, ja czasami sobie wyrywam włosy z głowy po przegranych wyzwaniach intrygi (czasem i co rundę odrzucasz losową kartę z ręki), więc Unmatched pod tym względem wydał mi się łagodny jak baranek :D.
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 991
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 993 times
Been thanked: 433 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: KurikDeVolay »

Coraz bardziej robicie mi smaka tym tytułem, ale dosyć solidnie uwiera mnie "sieczka" postaci, jaką gra funduje. Lubię rzeczy spójne grafiką, klimatem, tematem. Myślicie że bardzo będzie mi przeszkadzał robin hood vs bruce lee? Ciężko mi to poukładać pod czaszką.
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 192
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 114 times
Been thanked: 73 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Neysmeey »

KurikDeVolay pisze: 24 cze 2020, 15:12 Lubię rzeczy spójne grafiką, klimatem, tematem.
Tak, ta gra jest spójna pod względem graficznym jak żadna inna. Jeśli szukasz konfrontacji i lubisz każdą z postaci z osobna powinna się sprawdzić. Dla mnie ta rozmaitość to zaleta, ale jeśli i to Ci nie w smak można zbierać jedynie Jurassic Park :lol:

EDIT: Może to nie to samo ale chyba na Steam jest wersja elektroniczna, można zweryfikować jak to wygląda w praktyce.
Profil na: Boardgamegeek
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 129
Rejestracja: 02 wrz 2018, 11:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 125 times
Been thanked: 37 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Beo »

No to się jeszcze pożalę trochę - odebrałem Jurassic Park i... karty się nie mieszczą w koszulkach w wyprasce. :x Dodam, że nie było to absolutnie problemem w żadnym innym pudełku... Mam chwilowo zagwozdkę, co z tym zrobić :D Szkoda też, że w porównaniu z poprzednimi planszami, ta jest tylko jednostronna. Jak uda mi się zagrać, to może opiszę jak wrażenia z samej gry.
Kolekcja
Sprzedam: Czarne Historie i inne.
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 192
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 114 times
Been thanked: 73 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Neysmeey »

Ano własnie, problem ten opisywany był na BGG i jest poza Muldonem drugim powodem, dla którego raczej odpuszczę to pudełko.
Wydawca zapewnia, że to się nie powtórzy, nam pozostaje zaufać. A jednostronna plansza to rzeczywiście już świadome i słabe posunięcie, niby nadrukowali mapę Parku po drugiej stronie, ale poza urokiem grywalności to grze nie dodało.
Profil na: Boardgamegeek
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 129
Rejestracja: 02 wrz 2018, 11:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 125 times
Been thanked: 37 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Beo »

Można wiedzieć co masz na myśli, mówiąc o Muldoonie?
Kolekcja
Sprzedam: Czarne Historie i inne.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6128
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 642 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: pan_satyros »

warlock pisze: 24 cze 2020, 13:15
2. Masz możliwość zrobienia mulligan - czyli wymiany startowej ręki na nową.
Gdzie tak stoi w instrukcji?
Ano nie stoi ;) to homerule, jedynie potwierdzony przez wydawcę na bgg.
https://boardgamegeek.com/thread/230444 ... -set-phase
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 192
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 114 times
Been thanked: 73 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Neysmeey »

Beo pisze: 24 cze 2020, 17:12 Można wiedzieć co masz na myśli, mówiąc o Muldoonie?
Dla mnie to no-name (podzielam opinie kolegi dannte) i tak jak pisałem pasuje mi jedynie do pojedynków z raptorami, taki to ze mnie fan Jurassic Park... Niby lubię, ale cały InGen z Muldonem na czele budzą niechęć.
Profil na: Boardgamegeek
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 129
Rejestracja: 02 wrz 2018, 11:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 125 times
Been thanked: 37 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Beo »

A to zrozumiałe, dla mnie sam set tematycznie nie jest zbyt ciekawy. Mam jedynie mgliste wspomnienia dotyczące Parku Jurajskiego, zdecydowanie wolałbym coś w kierunku postaci z legend/baśni/mitów, jak Volume I. Mam nadzieję, że same karty i mechaniki wynagrodzą :D A tak a propos kart, rysunki na wszystkich kartach są jak dla mnie fenomenalne. Bardzo podoba mi się ta kreska, jak i całe wydanie gry.
Kolekcja
Sprzedam: Czarne Historie i inne.
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Piaskoryb »

Jak kolega wyżej napisał, mulligan potwierdzony przez wydawcę na bgg więc jednak miałem racje ;p

Miała być relacja z Jurasic ale bana miałem za trolowanie niewinnych więc relacji nie opisze. Opisze tylko wrażenia z jurasic vs ingen oraz pare nowości, których się dowiedziałem na BGG z rozmów z developerami :)

No więc sam dodatek (Ingen vs Jurasic) jak zwykle wykonany na 5+, karty w koszulkach mieszcza mi sie normalnie. Szkoda ze jednostronna plansza!

Muldon okazał się dosć ciekawą postacia wspomagana malym oddzialem pomagierów oraz pułapkami! Pulapki to ciekawe urozmaicenie gdy przeciwnik w nie wejdzie to kończy ruch i dostaje 1 dmg a Muldon dociaga karte za sciaganieta pułpakę :p Podczas gry zdazało sie ze po ataku muldona z zdolnoscia "przesun jednego z walczacych" - przesuwalem przeciwnika wprost w pulapke :D Jednakże.. Muldonem zagralem tylko raz! Natomiast Raptorami już kilka gier za nami ;)

Raptory reprezentuja bardzo ciekawy system i myslę że to jedna z trudniejszych postaci do prowadzenia :) Posiadają silne karty które dodatkowo można bostować (bonus za osaczanie przeciwnika :) ) Każde z nas zagrało już nimi po 2-3 razy przeciwko różnym Legendom i przyznam że fajnie się nimi gra, choć rozgrywka troche się wydłuża. Mają dużo różnych pomysłowych zdolności, których nie będe opisywał. Powiem tylko że to bardzo oryginalny zestaw :) Jak się nimi gra? Ano, jak Raptorami! Czuć to że gonimy za zwierzyna, próbujemy tak wymyślic i rozlozyc ruchy by odciąc/dopaśc przeciwnika i go rozszarpać! Kazdy z nich ma po7 pkt zycia, ale to nie przeszkadza :) Może jak będę miał więcej czasu to wrzuce relacje ale raczej nie będzie mi sie chciało ;)

Ogólnie to fajny zestaw, ale tylko jako ciekawostka :) Nie polecałbym kupować go na start, ani jako dodatku do tylko Robin Hooda ale to tylko moje zdanie. Jurasic utwierdził mnie tylko w przekonaniu żeby Cobble And Fog odpuścić ;) (I głównie chodzi o miejsce na półce bo Unmatched będzie większe!)

A teraz kilka ciekawostek ze świata. Jako że miałem bana, to poszedlem na cywilizowane bardziej forum mej ulubionej strony o planszowkach czyli BGG ;p
Wywiazały sie ciekawe rozmowy do któych dołaczyli deweloperzy :)

I tak po Cobble and Fog w tym roku wyjdzie jeszcze Buffy ( z dwiema Female Legends! Na który baaardzo czekam!) Nastepnie w planach jest Sattler vs T-Rex i Unmatched Bttle of Legends Vol 2. Czyli dla mnie po odpuszczeniu Cobbla and Foga będzie co zbierac :p Miał być Gont (solo pack) ale go nie będzie :p Cieszę się natomiast że dojdzie do skutku T-rex bo to będzie mega epickie walczyc z nim raptorami czy kimkolwiek innym;p

Na koniec tylko dodam. Co się tak czepiacie tych róznic w kartach z anulowaniem zdolnosci? Wielka stopa to wielka stopa ITs BIG, ITS FAST ITS STRONG AND HE BEAT ALL TO A PULP!
Po za tym, to asymetryczna gra jest i kazdy jest zbyt mocny!

Edit: Grant nie został anulowany tylko przeniesiony, maja go poprawic jako solo pack po wydaniu pakietu z T-rexem
Ostatnio zmieniony 02 lip 2020, 11:09 przez Piaskoryb, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 129
Rejestracja: 02 wrz 2018, 11:10
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 125 times
Been thanked: 37 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Beo »

Piaskoryb pisze: 02 lip 2020, 08:48 Jak kolega wyżej napisał, mulligan potwierdzony przez wydawcę na bgg więc jednak miałem racje ;p
Na Teutatesa, nie, nie miałeś. Cytat wprost od wydawcy z linku powyżej (pogrubienie moje).
Wydawca Unmatched pisze:
BGG User pisze:I would guess it was a barrier to entry for first time players. Cuts into the grab and go nature of the game. If you want one, just do it.
This. We didn't think it was necessary.

That said, we understand some folks like it, and it's easy enough to implement and won't break anything. If you want to house rule it, go for it.
Nie ma tego nigdzie w oficjalnych zasadach gry. Oczywiście zgadzam się jak najbardziej z zacytowaną wypowiedzią, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takiego mulligana wprowadzić. Nawet myślę, że to całkiem dobry pomysł.
Kolekcja
Sprzedam: Czarne Historie i inne.
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 192
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 114 times
Been thanked: 73 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Neysmeey »

Piaskoryb pisze: 02 lip 2020, 08:48 No więc sam dodatek (Ingen vs Jurasic) jak zwykle wykonany na 5+, karty w koszulkach mieszcza mi sie normalnie. Szkoda ze jednostronna plansza!
A jakich koszulek używasz? Jakiej grubości?
Co do tych zapowiedzi warto dodać, że planowany jest także Big Box na konsolidację zawartości wszystkich setów do jednego pudełka.
Profil na: Boardgamegeek
zsuedama
Posty: 118
Rejestracja: 20 maja 2019, 20:59
Has thanked: 18 times
Been thanked: 43 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: zsuedama »

Ma ktoś może namiar na sklep z rozsądna wysyłką do Polski gdzie jest dostępny Jurrasic + Cobble?

Kurde dużo dodatków się zapowiada, ciekawe jak długo gra będzie rozwijana.
Top: Blood Rage & Neuroshima Hex :)
Wosho
Posty: 1439
Rejestracja: 01 gru 2011, 13:15
Has thanked: 177 times
Been thanked: 141 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Wosho »

Wiadomo coś o Sherlocku?
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Piaskoryb »

Jurasic niby fajny ale puściliśmy w świat ;p zdecydowanie bardziej wolimy mity i legendy, niz jurasic (ktory jak dla mnie przekombinowany niepotrzebnie sie okazal). Pozostaje czekać na Buffy ;p
zsuedama
Posty: 118
Rejestracja: 20 maja 2019, 20:59
Has thanked: 18 times
Been thanked: 43 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: zsuedama »

Jurassic u mnie :) Ja z kolei powiem że jest świetny, trochę jestem wychowany na Parku Jurajskim, jako dzieciak byłem totalnie zafascynowany dinozaurami. Plansza jest specyficzna i daję imo dużą przewagę raptorom, które w pierwszych dwóch rozgrywkach rozszarpały Muldona - mam odczucie że ma on trochę mało kart defensywnych, ale zobaczymy jak będzie w następnych grach. Jest takie fajne odczucie osaczenia przez dinozaury :)

Karty w double sleevach też da radę upchnąć - jeden deck na właściwym miejscu drugi w woreczku strunowym pod figurkami dinozaurów.

Czekam na T-Rexa, zestaw Foggowy i następne dodatki. Bardzo ładna gra, bardzo prosta ale też z momentami mocnej rozkminy, szczególnie przy wyrównanych pojedynkach.
Top: Blood Rage & Neuroshima Hex :)
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Piaskoryb »

Wszystko zalezy od skilla przeciwnika ;) U nas pierwsza bitwe wygrał muldon ;p Stawianie pułapek i zdolności kart przesuwania przeciwnika po walce - często wprost na pułapkę co dawało 1 dmg ekstra i dobranie karty - czyni z muldona mocną postac :) Samymi Raptorami też nieźle się grało, osaczanie i zdolności przywołania raptorów oraz obrony, do tego bonus do dmg za osaczanie i pojedyncze mocne ataki czynia z nich niebezpiecznych przeciwników.

Jednak, przed nami jeszcze sporo dodtaków w tym jeszcze u nas nie ukazany Cobble and Fog, potem Buffy na który czekam, potem kolejny Jurasic i w nowym roku nowy 4-pak wiec sporo ma dojść, a miejsce trzeba oszczędzać ;p

Ciesze się że Ci się podoba :) Mi się podoba to że łatow można wybrac co dołączać do kolekcji Unmatched i co odpuszczać jeśli nie pasuje ;)
shaigan
Posty: 311
Rejestracja: 13 paź 2015, 12:32
Lokalizacja: Pruszków
Has thanked: 22 times
Been thanked: 9 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: shaigan »

zsuedama pisze: 09 lip 2020, 19:04 Ma ktoś może namiar na sklep z rozsądna wysyłką do Polski gdzie jest dostępny Jurrasic + Cobble?

Kurde dużo dodatków się zapowiada, ciekawe jak długo gra będzie rozwijana.
Jurrasic zamawiałem w planszomanii, czekam prawie 30 dni, ale przesyłka już gotowa i przy okazji chyba sprowadzili więcej, bo jest z dostępny w sklepie z wysyłką 24h. Ty już kupiłeś ale może komuś się ta informacja przyda.
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Szewa »

Piaskoryb pisze: 18 lip 2020, 14:09

Jednak, przed nami jeszcze sporo dodtaków w tym jeszcze u nas nie ukazany Cobble and Fog...
Wiadomo kiedy będzie dostępny u nas?
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Piaskoryb »

Szewa pisze: 23 lip 2020, 22:32
Piaskoryb pisze: 18 lip 2020, 14:09

Jednak, przed nami jeszcze sporo dodtaków w tym jeszcze u nas nie ukazany Cobble and Fog...
Wiadomo kiedy będzie dostępny u nas?
nie wiem, puściłem w świat swój zestaw Unmatched więc raczej oleje newsy kolejne :D
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 192
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 114 times
Been thanked: 73 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Neysmeey »

Szewa pisze: 23 lip 2020, 22:32 Wiadomo kiedy będzie dostępny u nas?
3trolle maja ruszyć z przedsprzedażą na koniec lipca/początek sierpnia, obstawiam, że podobnie będzie w planszomanii. Natomiast dokładnej daty premiery, a raczej dostawy nie podawano. Trzeba mieć rękę na pulsie w najbliższym czasie 8).
Profil na: Boardgamegeek
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Unmatched: Battle of Legends (R. Daviau, JR Honeycutt, J. D. Jacobson)(cała seria)

Post autor: Yuri »

Piaskoryb pisze: 23 lip 2020, 22:38
Szewa pisze: 23 lip 2020, 22:32
Wiadomo kiedy będzie dostępny u nas?
nie wiem, puściłem w świat swój zestaw Unmatched więc raczej oleje newsy kolejne :D
Ej, no ... nie wierzę :) Co było nie tak z tą grą? Przecież wyglądało na to, że mocnoooo Ci/Wam się podoba.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
ODPOWIEDZ