Figurka Sfinksa

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
szyimon
Posty: 59
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Figurka Sfinksa

Post autor: szyimon »

Cześć,

W ostatnim czasie zgubiła mi się figurka Sfinksa do gry Kemet. Szukam po sklepach z figurkami, czegoś co mogłoby mi ją zastąpić, niestety niczego taniego nie umiem znaleźć (w małej skali, żeby nie był ze złota i nie kosztował fortuny)... Może mielibyście pomysł, czym ją zastąpić i gdzie kupić...
Za każdą propozycję będę wdzięczny.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Figurka Sfinksa

Post autor: playerator »

Napisz do Funiverse (Rebela?), może pomogą. Niejednokrotnie w takich przypadkach można liczyć na wydawnictwo.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Figurka Sfinksa

Post autor: krwlng »

szyimon pisze: 16 mar 2020, 17:46
Spoiler:
Napisz mi na priv namiary na paczkomat w Twojej okolicy - mam osobny zestaw figurek do Kemeta, myślałem że wykorzystam do c3k, ale nie zmieściły mi się do pudełka cyklad (z dodatkami), więc trzymam obie gry a figurki leżą i zajmują przestrzeń.
Awatar użytkownika
miszczu666
Posty: 267
Rejestracja: 24 kwie 2018, 15:13
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Has thanked: 49 times
Been thanked: 163 times
Kontakt:

Re: Figurka Sfinksa

Post autor: miszczu666 »

krwlng pisze: 16 mar 2020, 23:13
szyimon pisze: 16 mar 2020, 17:46
Spoiler:
Napisz mi na priv namiary na paczkomat w Twojej okolicy - mam osobny zestaw figurek do Kemeta, myślałem że wykorzystam do c3k, ale nie zmieściły mi się do pudełka cyklad (z dodatkami), więc trzymam obie gry a figurki leżą i zajmują przestrzeń.
Zuch chłopak :D

A już miałem proponować popytanie w sekcji dotyczącej druku 3d
Moje tłumaczenia plików pomocy, skrótów zasad: ***LISTA***
Lista zawiera pliki pomocne przy Scythe (z dodatkami), Nemesis, Wojna o Pierścień (z dodatkami), Star Wars Rebelia (z dodatkiem)
szyimon
Posty: 59
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:14
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times

Re: Figurka Sfinksa

Post autor: szyimon »

Nie spodziewałem się odzewu i takiego sposobu załatwienia tej sprawy :shock: :shock: :shock: poszło pw. Dzięki wielkie :wink:
ODPOWIEDZ