Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja? Przygodówka?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Daro_ufo
Posty: 54
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:35
Has thanked: 45 times
Been thanked: 2 times

Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja? Przygodówka?

Post autor: Daro_ufo »

Cześć wszystkim! Poszukujemy ze znajomymi czegoś „świeżego” do naszej kolekcji, czegoś co nie będzie totalnym eurosucharem, może czegoś z klimatem, może kooperacja. Mam nadzieję, że i tym razem pomożecie w tym trudnym wyborze. Dlaczego trudnym? Bo zazwyczaj gramy w 5 osób a duża, jak nie większość gier lepiej działa w mniejszym składzie. Chyba, że zaproponujecie coś naprawdę świetnego na 4 osoby.

Kryteria:
- MUSI dobrze działać na 5 osób
- możliwie w miarę krótki setup
- niski downtime
- rozgrywka w okolicy 1:30 – 2:30 godziny
- regrywalność
- miło jakby gra dobrze wyglądała
- cena w granicach 200-250 zł

Co mamy, co jest jeszcze do ogrania, co lubimy?
- 7 Cudów Świata + Liderzy - generalnie lubimy choć 2 osoby średnio przez brak interakcji i lepsze gry w kolekcji
- Blood Rage - mało graliśmy ale wstępnie jest dobrze :)
- Brzdęk! w Kosmosie - bardzo, bardzo polubiliśmy. Deckbuilding + plansza to fajne połączenie; 2 osoby są w parze i tak jakoś gramy :)
- Carcassonne + dodatki - lubimy ale już trochę się przejadło
- Coimbra - jeszcze nie ograna / 4 osobowa
- Colt Express - chyba najmniej lubiana gra w kolekcji
- Cyklady + Hades - lubimy i często wracamy
- Everdell – obecny nasz hit, czekamy na dodatek na 5 osób
- Hansa Teutonica - tak samo jak z BR mało graliśmy ale wstępnie jest dobrze :)
- Inis - jeszcze nie ograna
- Kemet + dodatki - jeszcze nie ograna
- Kosmiczne Spotkania - ja bardzo lubię, jedna osoba nienawidzi bo nie dajemy jej wygrać :lol: , inna średnio akceptuje przez losowość
- Misja: Czerwona Planeta - lubimy choć nie wzbudza jakiś wielkich, epickich emocji
- Osadnicy z Catanu - nie mamy dodatku na 5-6 osób więc bardzo rzadko wracamy
- Splendor - lubimy
- Tajniacy - lubimy i dlatego zastanawiam się nad Decrypto
- Teotihuacan - jedna osoba nienawidzi a generalnie bardzo lubimy
- Terraformacja Marsa - moja ulubiona ale Everdell aktualnie wyparł trochę ze stołu ale większość bardzo lubi :D
- Welcome To - znajoma pierwszy raz nas widząc zapytała czy gramy w bingo, i w sumie jest to bingo na sterydach ale bardzo fajny fillerek dlatego zastanawiam się nad Kartografami :D
- Wsiąść do Pociągu - lubimy
- Zamki Burgundii - bardzo lubimy, gramy w 5 dodając znaczników i jakoś działa balans nie jest strasznie zaburzony :wink:

Co nam nie siadło ewidentnie to Spartakus, nie wychodzi nam gra ponad stołem. Wiem, wiem głupio szukać czegoś nowego jak jeszcze tyle gier nie jest dobrze ograna ale to jakieś dziwne uzależnienie. :oops: I tu rodzi się pytanie co dorzucić do naszej kolekcji? Chcielibyśmy spróbować jakiejś kooperacji, może czegoś z klimatem. Szkoda, że Robinson Crusoe czy Aeon’s End jest na 4 osoby, ale może Martwa Zima: Gra Rozdroży, Zombicide: Czarna Plaga, Horror w Arkham, Eldritch Horror albo Posiadłość Szaleństwa? Choć te trzy ostatnie są raczej długimi grami i tego trochę się obawiam.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2020, 12:14 przez Daro_ufo, łącznie zmieniany 2 razy.
Cyel
Posty: 2575
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1223 times
Been thanked: 1429 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Cyel »

Daro_ufo pisze: 26 maja 2020, 10:50

Kryteria:
- MUSI dobrze działać na 5 osób
- możliwie w miarę krótki setup
- niski downtime
- rozgrywka w okolicy 1:30 – 2:30 godziny
- regrywalność
- miło jakby gra dobrze wyglądała
Imperial 2030.

A tak naprawdę to zapanujcie nad nieracjonalną żądzą zakupów i ograjcie to co macie ;)
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
scarletmara
Posty: 424
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:42
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 142 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: scarletmara »

W Posiadłośc Szaleństwa grałam tylko raz ale to nie była długa rozgrywka z tego co pamietam (grałam bez dodatków)
Horrory oba to rzeczywiście raczej dłuższe gry z tego co pamietam do tego z długim setupem.
Mi osobiście bardzo przypadła do gustu Martwa Zima, więc polecam. Była to jedna z pierwszych jak nie pierwsza moja planszóweczka od czasu Magii i Miecza w młodości. W Martwej Zimie podoba mi sie to, że w przeciwieństwie do np. Aeons End napięcie oraz poziom frustracji podczas rozgrywki są mniejsze co wynika chyba z tego, że efekt "za krótkiej kołderki" jest mniejszy albo przynajmniej mniej odczuwalny w grze. W każdym razie dla mnie na idealnym poziomie żeby czuć że coś tu jednak trzeba pogłówkować ale jeszcze nie odczuwać z tego powodu frustracji :D No i jakoś tak mi osobiście łatwo było sie wczuć w klimat Martwej Zimy chociaż słyszałam też opinie, że jest własnie mało klimatyczna. Ale jak już się zastanawiasz nad Martwa Zimą to chyba lepiej zainwestowac w Długą Noc, patrząc po róznicach w komponentach Długa Noc wydaje się mieć wszystko to co podstawowa wersja+coś extra (ale nie grałam w Długą Noc, więc tak mi sie tylko wydaje z porównania opisu gier)
Awatar użytkownika
miszczu666
Posty: 264
Rejestracja: 24 kwie 2018, 15:13
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Has thanked: 48 times
Been thanked: 157 times
Kontakt:

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: miszczu666 »

Może zastanowicie się nad Scythe. Co prawda, nie jest to coop, ale gra się świetnie.
Gra działa bardzo dobrze na 5 osób.
Taki eurasek o widmie wojny, gdzie walka czasem się opłaca, a czasem nie.
Eurasek z klimatem, pięknymi grafikami.
Czas przygotowania do rozgrywki to jakieś 10-15 minut.
Gra w 5 osób to góra 2,5 godziny. Nie licząc pierwszych 2-3 gier. Potem to już leci. Akcja za akcję, jak przychodzi twoja kolej, to już masz plan na kolejne 3 kolejki, więc downtime występuje rzadko. Chyba, że trafi się dwóch myślicieli, którzy zapomnieli pomyśleć nad swoim ruchem w kolejce innych graczy.
Regrywalność - wysoka. Różne kombinacje frakcji z arkuszami akcji wymuszają trochę różne podejście do rozgrywki. Różne cele.

A w kwestii coop na 5 osób, to może Descent?
4 vs 1, kampania, śliczne wykonanie, scenariusz można zamknąć w 2-3 godziny.
Jednak setup nie jest aż tak krótki. Trzeba poukładać planszę, elementy, przygotować postacie oraz ich karty (w miarę postępu kampanii jest tego więcej).
Moje tłumaczenia plików pomocy, skrótów zasad: ***LISTA***
Lista zawiera pliki pomocne przy Scythe (z dodatkami), Nemesis, Wojna o Pierścień (z dodatkami), Star Wars Rebelia (z dodatkiem)
mnw
Posty: 319
Rejestracja: 15 sty 2010, 17:29
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 150 times
Been thanked: 84 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: mnw »

Battlestar Galactica lub Dracula mogłyby być fajne (tylko totalnie niedostępne, chyba że was interesuje wydawać kupę kasy).

Inne, które warto obczaić: Cytadela, Potwory w Tokio, Descent/Star Wars Imperium Atakuje, Space Alert, Lords of Xidit
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: karmazynowy »

Jak wyżej, Imperial 2030 jest bardzo fajny. Fajnie też może sprawdzić się Godfather.

Od siebie polecę ukochanego Szoguna - idealnie na 5 osób i nie ma gry nad stołem, której nie lubicie. Swoją drogą dziwię się, że podchodzą wam Kosmiczne Spotkania, skoro tam to główna cecha gry.
Oprócz tego warto sprawdzić Martwą Zimę, jako coś zupełnie innego, z lekkim blefem, osobistymi celami, trochę przygodowo - jestem po 1 partii na 5 os. właśnie i świetna jest.
Jak chcecie coś bardziej emocjonującego i z dużą dozą negatywnej interakcji to może La Cosa Nostra?
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Daro_ufo
Posty: 54
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:35
Has thanked: 45 times
Been thanked: 2 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Daro_ufo »

karmazynowy pisze: 26 maja 2020, 12:37Swoją drogą dziwię się, że podchodzą wam Kosmiczne Spotkania, skoro tam to główna cecha gry.
Sam jestem zdziwiony, może źle gramy w Kosmiczne Spotkania (np. przy negocjacjach wymieniamy się sprawiedliwie kartami albo tracimy statki w wirze :lol: ) ale wydaje mi się, że w Spartakusie było znacznie więcej gry ponad stołem, intrygi, zdrady itd. a to nam słabo wychodzi więc dlatego też właśnie kiedyś odrzuciłem La Cosa Nostrę. Nad Godfatherem myślałem bo bardzo lubię gangsterski klimat ale czy nie będzie to zbyt powtarzalne mechanicznie np. z Blood Rage? :roll: @miszczu666 Scythe zakupimy na 99% ale chyba dopiero jak już wyjdzie dodruk i właśnie zapomniałem wspomnieć o Descent: Wędrówki w mroku. Dosyć często myślę nad Descent i Martwą Zimą (@scarletmara nakierowała mnie na Długą Noc, która chyba będzie ewentualnie lepszym wyborem). Descent i Martwa Zima nie zabijają kosmiczną ceną i są czymś innym w kolekcji. Czy któraś z powyższych ma szansę siąść u typowych eurograczy? :roll:
scarletmara
Posty: 424
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:42
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 102 times
Been thanked: 142 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: scarletmara »

Jam jest typowym eurograczem i u mnie siadła :D chyba jako jedyna gra nieeuro, z którą do tej pory miałam styczność. Choć przyznam, że miałam niewielką bo te kilka,w które próbowałam zagrać mnie trochę ukierunkowałow stronę euro jednak. Szczególnie strategie ekonomiczne do mnie przemawiaja. A tu taki rodzynek jak Martwa Zima, ani euro ani ekonomiczna ani na dobrą sprawę strategia.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8741
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2653 times
Been thanked: 2332 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Curiosity »

Steampunk Rally
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 165 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: staniach21 »

Co do Everdella na 5 osób. To jak już bardzo chcecie figurki to Krostawiec za 30zl i jest 5 rodzaj workerow. A jak nie przekszadza wam psucie klimatu to albo z innej gry, albo jakies monety i można grać, bo zasady są opublikowane na internecie. Różnice sa niewielkie max ilsoc kart + różna ilość workerow w każdym sezonie
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: karmazynowy »

My głównie ciśniemy w area control i euro, raczej nie gramy w przygodowki i koopy a martwa Zima się nam podoba bardzo. Jak o niej myślisz, to się za długo nie zastanawiaj bo z tego co obserwuje to zaczyna znikać w sklepach. Piszę o Długiej Nocy, bo ta mam.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
Grzdyll
Posty: 813
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:06
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 74 times
Been thanked: 297 times
Kontakt:

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Grzdyll »

Jak chcecie coś świeżego (patrząc na inne Wasze gry), emocjonującego i jeszcze kooperację na 5 osób to odpowiedź może być tylko jedna. Szukacie Space Alert.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 21:48 przez Grzdyll, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Piaskoryb »

A ja zdecydowanie odradze Ci martwą zimę i pierwszą i drugą. Mielymy, pogralymy i sprzedalymy. Dlaczego? Bo to nudna, ponura, hardkorowa i uboga gra. chcesz czegoś ze zdrajca? Wybierz cokolwiek innego. W martwa gralismy we dwójke, w trójkę, czwórkę i piątkę. z nowymi, z średniozawansowanymi graczami i ogółem jak bardzo Ci zależy to kup. Ale jest tyle innych, lepszych gier że jest duża szansa że martwa po 3-4-5 grach pójdzie na sell xD

Może warto spróbować Last Day on Earth? ponoć duuuużo lepsze niż MZ. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Yuri »

Piaskoryb pisze: 26 maja 2020, 21:48 ...Może warto spróbować Last Day on Earth? ponoć duuuużo lepsze niż MZ. Pozdrawiam
"Last NIGHT On Earth" :wink: Miałem i grałem w obie to się wypowiem :) Otóż "Martwa Zima" "przemówi" do Was bardziej jeżeli chcecie przygodówkę, ale mocniej podlaną "sosikiem" euraskowym. LNoE to zdecydowanie gra bardziej do zabawy z przymrużeniem oka w klimacie filmów o zombie z lat 80-tych. Lubicie wszelkie "Dnie/Noce Żywych Trupów" ? Bierzcie LNoE, podziękujecie później :) Do tego grę możecie potężnie rozbudować o scenariusze, dodatki pudełkowe, web-content na stronie wydawcy itd.

p.s. ja wybrałem LNoE i nie żałuję :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Daro_ufo
Posty: 54
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:35
Has thanked: 45 times
Been thanked: 2 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Daro_ufo »

Piaskoryb pisze: 26 maja 2020, 21:48 A ja zdecydowanie odradze Ci martwą zimę i pierwszą i drugą. Mielymy, pogralymy i sprzedalymy. Dlaczego? Bo to nudna, ponura, hardkorowa i uboga gra. chcesz czegoś ze zdrajca? Wybierz cokolwiek innego. W martwa gralismy we dwójke, w trójkę, czwórkę i piątkę. z nowymi, z średniozawansowanymi graczami i ogółem jak bardzo Ci zależy to kup. Ale jest tyle innych, lepszych gier że jest duża szansa że martwa po 3-4-5 grach pójdzie na sell xD

Może warto spróbować Last Day on Earth? ponoć duuuużo lepsze niż MZ. Pozdrawiam
Na motywie zdrajcy mi nie zależy, tylko na czymś z ciekawym, z inną mechaniką niż to co do tej pory mamy i dlatego pojawiła się idea kooperacji, przygody i jakiegoś klimatu :) Innych lepszych gier? Np.? Zombie "kocham" pod każdą postacią :D W LNoE trochę mnie martwi brak polskiej wersji językowej i mała dostępność. Wiem są tłumaczenia kart ale to nie to samo.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 462
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 86 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Zaan84 »

Miałem drugą Zimę. Oh jak ja chciałem.pokochac tą grę. Ostatecznie jedyne co było w niej na serio fajne to talia rozdroży. Reszta to nuda. Grałem w kilku konfiguracjach i po wstępnej fascynacji tematem, po paru rundach, każdy tracił zainteresowanie. Cele gry są nijakie, a indywidualne cele każdego z graczy sprawiają że każdy zachowuje się jak zdrajca, przez co motyw ten nie stanowi aż tak emocjonującego elementu gry.
Daro_ufo
Posty: 54
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:35
Has thanked: 45 times
Been thanked: 2 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Daro_ufo »

Zaan84 pisze: 27 maja 2020, 07:21 Miałem drugą Zimę.
Masz na myśli Długą Noc? Trochę mnie zmartwiły te mieszane komentarze na temat Martwej Zimy :roll: Więc może Descent? Co do polecanego Space Alert zapewne sprawdzę bo widzę można kupić już za 60-70 zł więc to niewielka cena.
McAron
Posty: 83
Rejestracja: 12 kwie 2016, 09:54
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: McAron »

Każda gra rodzi mieszane uczucia wśród graczy. Jednym Martwa Zima odpowiada, innym nie. Ja akurat jestem w tej pierwszej grupie i gorąco będę polecał. Zawsze gramy w wariant ze zdrajcą i doskonale się bawimy. Zabrałem kiedyś grę do znajomych - zagraliśmy pół partii po czym zmieniliśmy grę. Wszystko zależy od współgraczy a nie Twojego wyboru. Sam najlepiej będziesz czuł co się sprawdzi. Z jakiegoś przecież powodu świetny Kemet leży u Ciebie na półce nie ograny :)
Awatar użytkownika
Piaskoryb
Posty: 423
Rejestracja: 14 lis 2016, 18:56
Has thanked: 112 times
Been thanked: 153 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Piaskoryb »

McAron pisze: 27 maja 2020, 13:03 Każda gra rodzi mieszane uczucia wśród graczy. Jednym Martwa Zima odpowiada, innym nie. Ja akurat jestem w tej pierwszej grupie i gorąco będę polecał. Zawsze gramy w wariant ze zdrajcą i doskonale się bawimy. Zabrałem kiedyś grę do znajomych - zagraliśmy pół partii po czym zmieniliśmy grę. Wszystko zależy od współgraczy a nie Twojego wyboru. Sam najlepiej będziesz czuł co się sprawdzi. Z jakiegoś przecież powodu świetny Kemet leży u Ciebie na półce nie ograny :)
To naprawdę świetnie że ci MZ podeszło. Napisałem tylko moje wrażenia z rozgrywek i tyle. Warto żeby kolega poznał jakąś alternatywe zanim podejmie decyzje. Obecnie mozna dostac anniversary edition Last Night on Earth.
Nam martwa zima tak odpowiadała że nikt nigdy jej nie zaproponował świadomie po kilku pierwszych grach - wszystko wydawało się ciekawsze niz szara i nudna martwa zima. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1027 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: RUNner »

Daro_ufo pisze: 26 maja 2020, 14:36 Nad Godfatherem myślałem bo bardzo lubię gangsterski klimat ale czy nie będzie to zbyt powtarzalne mechanicznie np. z Blood Rage?
Blood Rage i Godfather są bardzo różne mechanicznie. W Godfathera można zagrać z każdym, natomiast BR jest świetny w ekipie która ma ten tytuł ograny. Znajomość kart i kombosów jest niezwykle istotna do skutecznego grania. Jeśli chcesz Langa to sięgnij po najnowsze jego dziecko - Cthulhu Death May Die. Kooperacja, jedna z lepszych w jakie miałem okazję zagrać, a trochę ich było. W prostocie siła.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Daro_ufo
Posty: 54
Rejestracja: 18 cze 2019, 17:35
Has thanked: 45 times
Been thanked: 2 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Daro_ufo »

Mimo, że lubię klimaty zombie to jednak najprawdopodobniej kupię Descent`a. Jakbyście mieli jeszcze jakieś propozycję to z miłą chęcią przyjmę bo m.in.: Cthulhu Death May Die, Last Night On Earth ląduje na liście do zagrania. :) Mimo wszystko też kiedyś spróbuję zagrać w Martwą Zimę :)
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 462
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 86 times

Re: Coś nowego, coś swieżego, coś co nie będzie eurosucharem i będzie działać na 5 osób. Kooperacja?

Post autor: Zaan84 »

Ja mam propozycję żebyś w miarę możliwości zagrał w descenta zanim kupisz. Ludzie się od niej odbijają bo to "Dice fest". Ja osobiście nie przepadam za grami w których się chodzi i zabija ale gdybym miał kupić teraz grę w tym stylu to najprawdopodobniej byłaby to Posiadłość
ODPOWIEDZ