Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: brazylianwisnia »

Obrazek

Nowe ciezko euro od Tworcow Anachrony i Trickerion. Tym razem jest to wlasciwie cala seroa gier ktora docelowo ma skladac sie z 4 epizodów umozliwiajacych gre w trybie kampanii skladajaca sie z 8 rozgrywek. Jest to gra od 1 do 4 graczy gdzie glowna mechanika jest Dice Drafting/Dice Placement. Jednym z autorow jest David Turci wiec o solo mozna byc spokojnym. Kazdy epizod ma byc coraz bardziej rozbudowany a pierwszy autorzy okreslaja na poziomie Anachrony.

Obecnie na Kickstarterze sa pierwsze dwa epizody ktore sa dwoma pełnoprawnymi grami. Tworza one mini kampanie skladajaca sie z 4 rozgrywek ale mozna oczywiscie tez zagrac standardowa rozgrywke w dowolny epizod. Do wyboru jest standardowa edycja i deluxe. Gra ma miec bardzo ograniczona dystrybucje poza KS.

https://boardgamegeek.com/boardgame/256 ... chronicles

https://www.kickstarter.com/projects/mi ... YYQAvD_BwE
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Swawolny_Pionek
Posty: 286
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:43
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 83 times
Been thanked: 8 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Swawolny_Pionek »

Grał już ktoś? Jak wrażenia?
ckbucu
Posty: 354
Rejestracja: 20 mar 2017, 20:56
Has thanked: 395 times
Been thanked: 551 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: ckbucu »

Ja grałem, episode 1 raz solo na 2 ręce, raz true solo (świetnie zrobiony tryb) i raz na 2 osoby przez TTS. A w ten weekend będzie chyba partia z full składem.
Jest duża szansa, że to będzie wg mnie najlepsza gra od Mindclash na ten moment. A podobno EP2 jest jeszcze lepszy.
Mega pozytywne wrażenia, siedzi mi w tej grze chyba wszystko. Bardzo fajny dice placement ze wspólną pulą kości, dużo kminienia, świetny system przygotowania i samej walki z dinozaurami. Do tego punktujemy na różne sposoby i w różny sposób - czy to przez samo majority w lokacjach, czy na kartach liderów. Bardzo fajnie zrealizowane "przygody" (patrole). Do tego mega tematyczne i klimatyczne.
Awatar użytkownika
Swawolny_Pionek
Posty: 286
Rejestracja: 29 cze 2016, 10:43
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 83 times
Been thanked: 8 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Swawolny_Pionek »

ckbucu pisze: 19 maja 2022, 14:53 Ja grałem, episode 1 raz solo na 2 ręce, raz true solo (świetnie zrobiony tryb) i raz na 2 osoby przez TTS. A w ten weekend będzie chyba partia z full składem.
Jest duża szansa, że to będzie wg mnie najlepsza gra od Mindclash na ten moment. A podobno EP2 jest jeszcze lepszy.
Jak wygląda ten aspekt kampanijny? Powiem szczerze on mnie najbardziej zniechęca. Mógłbyś coś o nim powiedzieć?
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4081
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: brazylianwisnia »

Swawolny_Pionek pisze: 22 maja 2022, 19:04
ckbucu pisze: 19 maja 2022, 14:53 Ja grałem, episode 1 raz solo na 2 ręce, raz true solo (świetnie zrobiony tryb) i raz na 2 osoby przez TTS. A w ten weekend będzie chyba partia z full składem.
Jest duża szansa, że to będzie wg mnie najlepsza gra od Mindclash na ten moment. A podobno EP2 jest jeszcze lepszy.
Jak wygląda ten aspekt kampanijny? Powiem szczerze on mnie najbardziej zniechęca. Mógłbyś coś o nim powiedzieć?
Przecież nie jest obowiązkowy.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
ckbucu
Posty: 354
Rejestracja: 20 mar 2017, 20:56
Has thanked: 395 times
Been thanked: 551 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: ckbucu »

Swawolny_Pionek pisze: 22 maja 2022, 19:04 Jak wygląda ten aspekt kampanijny? Powiem szczerze on mnie najbardziej zniechęca. Mógłbyś coś o nim powiedzieć?
To jest wariant, nic Ci o nim nie napiszę, bo w niego nie grałem.
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2504
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Pan_K »

Swawolny_Pionek pisze: 22 maja 2022, 19:04
ckbucu pisze: 19 maja 2022, 14:53 Ja grałem, episode 1 raz solo na 2 ręce, raz true solo (świetnie zrobiony tryb) i raz na 2 osoby przez TTS. A w ten weekend będzie chyba partia z full składem.
Jest duża szansa, że to będzie wg mnie najlepsza gra od Mindclash na ten moment. A podobno EP2 jest jeszcze lepszy.
Jak wygląda ten aspekt kampanijny? Powiem szczerze on mnie najbardziej zniechęca. Mógłbyś coś o nim powiedzieć?
Z tego, co rozumiem, to są w gruncie rzeczy dwie gry w jednym pudle, niezależne od siebie mechanicznie (tzn. można grać w epizod drugi nie grając w pierwszy), a powiązane jedynie tematycznie. Epizod 1: przybywamy na wyspę i musimy się jakoś ogarnąć (zbudować obóz, schronienie, umocnienia, bo okazuje się, że na wyspie żyją dinozaury). Epizod 2: początki już za nami - teraz zaczynamy eksplorować samą wyspę, oswajać dinozaury itp. Epizod 2 ma nieco inne komponenty, inną planszę, nieco odmienne mechaniki w niektórych aspektach.

W przygotowaniu kampania na epizod 3 i 4 :)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Ardel12 »

Rozegrałem jedną partię trzyosobową w piewszy epizod. Zasady jak i instrukcja to typowy Mindclash. Nie są to złe zasady, ale mi nigdy łatwo nie wchodzą i zawsze mam jakieś 'ale'. Sama gra to dice placement. Kości kładziemy na kilku obszarach, w których znajdują konkretne pola akcji. Pola mogą mieć wymagania względem stawianych kości, ale sporo jest pól pustych, które przyjmą każdą ściankę. W 3os nie odczułem przez to w ogóle problemu z wykonananiem swoich akcji. Pól jest na prawdę sporo i jeśli wszyscy nie pójdą w to samo, to obecnie nie wyobrażam sobie problemu zblokowania. Kości możemy również obracać za jeden z zasobów. U mnie zostało to użyte aż dwa razy.

Większość akcji to typowe otrzymywanie zasobów, ale możemy rozbudowywać naszą osadę przez stawianie kolejnych domków, chodzić na patrole i tłuc tam dinusiów, przygotowywać obronę przed atakiem dinozaurów(mury i pułapki) oraz rekrutować i wysyłać żołnierzy do obrony danych obszarów. Twist z dodawaniem dinozaurów bardzo mi się spodobał. Chyba przy każdej akcji widnieje ikonka dinozaura lub/i kości, które powodują pojawianie się kolejnych przeciwników w danym obszarze. Po zapełnieniu wszystkich pól przez dinusie, następuje atak na dany obszar. Przed drapieżcami możemy bronić się na kilka sposobów. Możemy wysyłać naszych ludzi do obrony, budować mury jak i stawiać pułapki. Im więcej zabijemy tym więcej PZ możemy ugrać. Dla mnie walka działa tutaj znacząco ciekawiej niż w Great Wall, gdyż nie tylko ważne jest odpowiednie ustawienie naszych żołnierzy i pułapek, ale i dinozaurów. Walka oferuje możliwość dość chamskiego przepuszczenia części dinozaurów w celu zaszkodzenia przeciwnikom przez zniszczenie im osad lub po prostu zeżarcie im ludzi :D

Gra oferuje całkiem sporo rzutów kośćmi, ale żaden z graczy nie był nią odrzucony. Rzucamy kością przywołania dinozaurów, więc nigdy nie wiadomo ile i jakie przybędą, patrole mogą wymuszać na nas testy zagrożenia(k6 i należy wyrzucić nie mniej niż lub tracimy żołnierza), mury oraz pułapki również wymuszają rzuty na to czy udało się danego dinusia ukatrupić. Co ważne, to każdy z tych rzutów można wyciąć i zastąpić przeliczalnymi mechanikami o co postarali się twórcy. Wszystko dostajemy w pudle. Mi się grało dobrze i nie odczułem by rzut kością miał większy wpływ na moją strategię.

Sama gra płynie bardzo sprawnie i choć grałem 2.5h to cały czas byłem zaangażowany. Wpływały na to pojawiające się dinozaury, które mogły zrobić mi wjazd na niebronione osady, walka o wpływy u dowódców oraz przewagi w obszarach, które są nam niezbędne do ugrania głosów. A głosy to tona PZ, więc dość ważny element gry.

Wiele elementów mi się w Perseverance podoba. Dice placement, możliwe strategie, walka z dinozaurami, przepychanki z innymi graczami o wpływy w danych obszarach i wykonanie. Na minus znikoma różnorodność postaci(strona B dodaje umiejętności, ale dalej mamy te same zasoby startowe), zerowa liczba elementów wpływających na start oraz dalszą rozgrywkę i tym samym różnorodność partii(obawiam się powtarzalności, w Anachrony mieliśmy masę budynków i superprojektów oraz znacząco różnorodne frakcje, w Trickerionie zagranie innym startowym iluzjonistą ma spory wpływ na nasze wybory itd.) i zbyt dużo luzu na planszy.

Na razie dam mocne 7/10. Z chęcią zagram ponownie oraz sprawdzę kolejny epizod. Czapki z głowy mi na pewno gra nie urwała i jakbym zagrał u kogoś to nie byłbym przekonany do zakupu i potrzeby posiadania tej gry w kolekcji.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: japanczyk »

Wydaje mi sie po przeczytaniu czesci zasad, ze creme de la creme to Episode 2, a Episode 1 to taki tutorial, zeby zbyt ciężko nie oberwać Ep2 ;-)
rogal
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:15
Has thanked: 28 times
Been thanked: 45 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: rogal »

czy wiadomo kiedy bedzie ks z 3 i 4 epizodem ? no i najważniejsze czy podzcas tej kampani bedzie do kupienia epizod 1 i 2 bo nigdzie nie ma :(
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: japanczyk »

rogal pisze: 07 cze 2022, 09:41 czy wiadomo kiedy bedzie ks z 3 i 4 epizodem ? no i najważniejsze czy podzcas tej kampani bedzie do kupienia epizod 1 i 2 bo nigdzie nie ma :(
Kampania ma być w 2023, wiec spokojnie bym zalozyl ze bedzie to 2024 rok

Obstawiam, ze jak skoncza wysylki do wspierajacych to Perseverance trafi do sklepu Mindclasha
Gatzky
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:47
Has thanked: 14 times
Been thanked: 35 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Gatzky »

rogal pisze: 07 cze 2022, 09:41 czy wiadomo kiedy bedzie ks z 3 i 4 epizodem ? no i najważniejsze czy podzcas tej kampani bedzie do kupienia epizod 1 i 2 bo nigdzie nie ma :(
Info z bgg
lysanderofsparta pisze:MCG just sent out a newsletter, on June 8th the remaining stock of deluxe boxes (with and without wash) will be offered for sale, link to the store below:

Mindclash Games - Webshop
Gatzky
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:47
Has thanked: 14 times
Been thanked: 35 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Gatzky »

I zgodnie z zapowiedzią jest u nich na stronie
https://eu.mindclashwebshop.com/shop/ca ... everance-5
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: japanczyk »

Gatzky pisze: 09 cze 2022, 08:00 I zgodnie z zapowiedzią jest u nich na stronie
https://eu.mindclashwebshop.com/shop/ca ... everance-5
Ale cena zabija w zestawieniu z tą, która była podczas kampanii w zbiórce - 860 zł vs ~480 zł
Awatar użytkownika
imadlo64
Posty: 63
Rejestracja: 03 kwie 2019, 13:27
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 16 times
Been thanked: 3 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: imadlo64 »

japanczyk pisze: 09 cze 2022, 09:37
Ale cena zabija w zestawieniu z tą, która była podczas kampanii w zbiórce - 860 zł vs ~480 zł

Czekałem na tego 8.06 bo to, że gra będzie u nich w sklepie było wiadomo wcześniej z newslettera. Ale cena mnie jednak przystopowała. Chyba rozsądniej będzie poczekać na kampanię ep. 3 i 4 i wtedy kupić wszystko razem...
Ostatnio zmieniony 09 cze 2022, 13:07 przez imadlo64, łącznie zmieniany 2 razy.
rogal
Posty: 245
Rejestracja: 14 maja 2020, 19:15
Has thanked: 28 times
Been thanked: 45 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: rogal »

2 LATA , dolar był tańszy i teraz inflacja cene ze 135$ zmienili na 180€
podejrzewam ze w nast kampanii będzie już coś pod 180$
sasquach
Posty: 1827
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 585 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: sasquach »

Cena nie musi być lepsza. Np. Trickerion w ramach PM po kampanii Voidfalla był w tej samej cenie co w sklepie, a koszty wysyłki większe.
No i koszty produkcji rosną, więc nowy druk może być droższy od obecnego.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10920
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3356 times
Been thanked: 3217 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: japanczyk »

imadlo64 pisze: 09 cze 2022, 12:24 Czekałem na tego 8.06 bo to, że gra będzie u nich w sklepie było wiadomo wcześniej z newslettera. Ale cena mnie jednak przystopowała. Chyba rozsądniej będzie poczekać na kampanię ep. 3 i 4 i wtedy kupić wszystko razem...
Nie liczyłbym na to, ze cena spadnie w kolejnej kampanii - wszystkie koszty rosną
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: AnlAir »

Mnie też cena zaskoczyła, liczyłem na ciut mniej.
I tu się waham, może lepiej poczekać na kolejne epizody?

Udało się komuś ukończyć drugi epizod?
Jak to się ma w całości?

Troszkę poczytałem na bgg i opinie są różne, jak zawsze :lol:
Ale kilka się powtórzyło, że epizod 1 to taki tutorial, drugi lepszy ale głowy nie urywa.
Poziom trudności poniżej Anachrony, Trickeriona.
Ludzie spodziewają się, że kolejne epizody będą cięższe, bardziej skomplikowane.
No i wspomniano, że jest trochę mało zmiennych w porównaniu z Anachrony /frakcje, zdolności, moduły/ co może wpłynąć na regrywalność.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Ardel12 »

AnlAir pisze: 09 cze 2022, 14:26 Udało się komuś ukończyć drugi epizod?
Jak to się ma w całości?
Wczoraj rozegrałem pierwszą partię 3os w drugi epizod i grupa miała mieszane wrażenia. Każdy z grających grał też w epizod pierwszy, więc liczyłem, że zasady pójdą sprawnie, gdyż spora ich część się powtarza. Oj ja głupi, wytłumaczenie zasad wraz z rozłożeniem tego kolosa to ponad godzina roboty! Wszystko rozbija się o mnogość umiejętności i dostępnych akcji. Plansza jak w epizodzie pierwszym składa się z 4 tych samych części miasta, ale dochodzi nam na górze cały rejon mapy liczony jako 5 obszar. Akcje z planszy choć w części podobne to jednak oferują kilka całkiem nowych opcji, które są kluczem do eksploracji dalszej części wyspy. Następnie przelatujemy przez nagrody i punktacje szefów by skończyć na planszetkach graczy. Po pierwsze nie różnią się one niczym prócz grafiką. Każdy dostaje ten sam zestaw surowców i te same perki do odkrycia. Perków jest 30 i trzeba przez wszystkie przejechać od razu, gdyż ikonografia na tym etapie nie będzie jeszcze jasna, a nawet w trakcie partii musieliśmy wracać do zasad. Dla mnie jest to typowy twór Mindclasha. Przepych akcji i możliwości, które potrafią spowodować paraliż decyzjny a same w sobie nie powodują wielu odmiennych strategii. Dodatkowo w trakcie partii możemy budować przyczółki, które dadzą nam kolejne pola akcji, co powoduje jeszcze większy oczopląs :O

Po przebiciu się przez zasady graliśmy ok 3h. Tura gracza jak w ep1 składa się z akcji głównej z użyciem kości, akcji dodatkowej:
- dodawanie wpływów na szefów
- dodawanie perków
- dostajemy możliwość wystawienia naszego przywódcy na planszy na jeden z 5 obszarów, by móc odpalić dowolną akcję z tegoż miejsca, czyli daje nam to dodatkową akcję główną
- przemieszczenia lidera z jednego obszaru do innego i odpalenia akcji
- zebrania karty i surowców,
następnie odpalamy kartę przygody, na której mamy żołnierzy i teardown. Kurde ile to trwa, jak gracz przed nami odpala jedną akcję z kości, potem z przywódcy a na koniec jeszcze odpala przygodę to spokojnie można pójśc na fajkę. Akcje musimy przeczekać, gdyż mogą mieć wpływ na naszą turę. Przygodę na szczęście może gracz rozegrać równolegle z turą kolejnego gracza. Same akcje są od króciutkich w stylu dostaję tyle i tyle surowców do całkiem złożonych, które mają wpływ na plaszę eksploracji i mogą mieć na innego gracza. Najbardziej rozbudowaną akcją jest Adventure, które umożliwia nam walkę z dinozaurami, eksplorację pustych kalfi i stawianie obozowisk. Jest to w sumie clue tej gry, gdyż tylko eksplorując możemy zagrywać karty przygody oraz stawiać nowe budowle. A finalnie dotrzeć do świątyni, która umożliwia zrealizowanie naszej karty przygody, która nie jest niczym innym jak ukrytym celem dającym masę PZ.

Wykonanie jak w ep1 jest świetne. Plansza spora, dinozaury rozstawione na planszy robią robotę. Niektórzy z graczy narzekali na czytelność przez zbyt dla nich małe ikonki, ale ja tego problemu nie odczułem. Ja zastrzeżeń do wykonania żadnych nie mam.

Porównując ep1 do ep2 to muszę stwierdzić że preferuję jednak ten pierwszy. Gra oferowała mniej akcji, łatwiej było się na coś konkretnego nastawić a ustawianie żołnierzy i walka z dinozaurami były dla mnie po prostu przyjemna i ciekawa. W ep2 czułem się po prostu zagubiony i przytłoczony. Jest tego stanowczo za dużo i może z kolejnymi partiami wszystko sobie poukładam, ale nie wiem czy będę chciał. Na plus dla ep2 wypada liczba pól przy danych akcjach, które w końcu były zajmowane i toczył się o nie wyścig, choć krótki jak można zawsze wysłać swojego przywódcę...

Podsumowując, oba epizody oceniam na okolice 7 przy czym ep1 stawiam wyżej. Jest to dla mnie gra pięknie wydana z przyjemnym dice placementem i nic więcej. Po Anachrony jest to kolejny rzemieślniczy tytuł, który niczym mnie nie zachwycił. Boli mnie też brak różnorodności w setupie w obu epizodach jak i przywódcach(w ep2 niczym się nie różnią) co moim zdaniem spowoduje szybkie przejedzenie się tym tytułem. Jestem ciekaw trybu kampanijnego, ale nie wiem czy będzie mi dane go sprawdzić.
Norwoks
Posty: 872
Rejestracja: 21 kwie 2017, 21:44
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: Norwoks »

Hej, doszedłem do 2 rozdziału i mam zagwostkę.
Takie pytanie: macie kafelek C7/A ? (bo ja mam tam nadruk C3/B)
Mam i się podzielę: Planszostrefa 11%, Planszomania 10%, 3Trolle 7%, AlePlanszówki 3%, Mepel 4%, Portal 2%
Polecam interesy z tymi użytkownikami:
Odradzam interesy z tymi użytkownikami:
Awatar użytkownika
eltadziko
Posty: 360
Rejestracja: 18 lis 2014, 22:05
Lokalizacja: Oława
Has thanked: 124 times
Been thanked: 79 times

Re: Perseverance: Castaway Chronicles (Mindclash games, David Turczi)

Post autor: eltadziko »

Norwoks pisze: 22 sty 2023, 20:11 Hej, doszedłem do 2 rozdziału i mam zagwostkę.
Takie pytanie: macie kafelek C7/A ? (bo ja mam tam nadruk C3/B)
To jest błąd w produkcji, na jednym kafelku jest zły numer wydrukowany (była o tym informacja w jakimś updacie na KS).
ODPOWIEDZ