(Gdynia) Mniej lub bardziej stała ekipa

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Padyszach_imperator
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2017, 17:55
Has thanked: 2 times

(Gdynia) Mniej lub bardziej stała ekipa

Post autor: Padyszach_imperator »

Siemanko,
Ekipa mi się posypała do zera, więc szukam chętnych do grania w tygodniu popołudniami i czasami w weekendy. Najlepiej Gdynia, bo mimo że uwazam Trójmiasto za jedno duże miasto to wolę te 30min. Na dojazd w jedną stronę poświęcić na granie, czy jakieś heheszki. Wiek, płeć, poglądy polityczne itp. nie istotne.
Co do gier, ja preferuję średniej trudności Euraski -mimo że jestem w nie slaby. Do tego chętnie i z przyjemnością tłumacze zasady. Niemniej zagram w wszystko od chińczyka(od czasu do czasu) po dominant species. Od gier krótkich jak Red7 do wielogodzinnych epickich przygód w Twilight Imperium.
Generalnie wszystko jest do dogadania. Miejsce na początek proponuję iGranie albo plener póki pogoda pozwala z czasem się zobaczy.

W każdym razie wszystkich chętnych zapraszam 😁


PS: Błagam! jeżeli NIE jesteś zainteresowana/ny to odpuść sobie komentarze. :)
cep6
Posty: 91
Rejestracja: 08 paź 2016, 09:38
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: (Gdynia) Mniej lub bardziej stała ekipa

Post autor: cep6 »

Cześć,
Chętnie skompletuje ekipie na Twilight Imperium ed 4 PL.
Jestem po jednej grze, 3osoby wybornie się grało ale człowiek ma ochotę na spektakularna wojnę w komplecie ewentualnie 5osób.
Oferuję grę i dwie osoby chętne!;)
Termin do uzgodnienia miejsce też, najlepije zacząć około 15-16 nie później, a miejsce to chyba prywatna kwatera.
Awatar użytkownika
adrturz
Posty: 455
Rejestracja: 26 lis 2019, 14:50
Has thanked: 137 times
Been thanked: 254 times

Re: (Gdynia) Mniej lub bardziej stała ekipa

Post autor: adrturz »

Hej,

gdyby ktoś w najbliższy weekend (10-11 października) miał ochotę zagrać, poznać, zobaczyć nowości i nadchodzące tytuły PHALANX - to zapraszam do Igrania w Lochu :)

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/events/3679037355451566

Do zobaczenia! :)
ODPOWIEDZ