(Zielona Góra) poszukiwanie fajnych ludzi do grania

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
MrPi82
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2020, 19:59
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

(Zielona Góra) poszukiwanie fajnych ludzi do grania

Post autor: MrPi82 »

Dzień dobry, poszukuje fajnych ludzi do pogrania przy tzw. piwku. Zielona Góra to nie stety małe miasto nawet ciężko o jakiś sklep modelarski i sklepy z planszówkami też pozamykane, wiem o klubie fantastyki Astra ale pytanie czy jest tam możliwość od tak wdepnięcia z ulicy i pogrania ewentualnie przyniesienia coś swojego i poszukania chętnych do pogrania, mam na półce kilka fajnych gier które w sumie zbierają kurz na półce a chętnie bym je ograł w zacnym towarzystwie, brzdęk, robinson, hero realms plus moje nowe dziecko Zombicide Czarna Plaga 😀. Wiadomo jest opcja pogrania z żonką ale ile można katować kogoś żeby zasiadł do stołu i grania trochę na siłę 😁. Pozdro i jak ktoś chętny do pogrania w planszowki w ZG to pisać.

PS. Jest to mój pierwszy wpis na forum więc jak coś z góry przepraszam za jakieś błędy, stylistykę itp.
Rollmoll
Posty: 26
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:24
Lokalizacja: Zielona Góra- w tym momencie
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Re: Zielona Góra poszukiwanie fajnych ludzi do grania

Post autor: Rollmoll »

Do Ad Astry spokojnie wdeptuj. Mimo plandemii planszówkowe spotkania nadal odbywają się w piątki, aczkolwiek proszą aby wcześniej skontaktować się via FB. Na początku będziesz pewnie czuć się z lekka dyskomfortowo (to ludzie, którzy znają się dość długo), ale są otwarci na nowych graczy. Reszta jest kwestią asertywności.
MrPi82
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2020, 19:59
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Zielona Góra poszukiwanie fajnych ludzi do grania

Post autor: MrPi82 »

Świetnie dzięki za cenne informacje aczkolwiek nie ukrywam że na początek wolałbym zmontować ekipę 3 - 4 osoby i właśnie powiedzmy spotykać się w piątki w astra i ogrywać planszowki. W sumie nie ma tytułu w który bym nie mógł zagrać lub choć spróbować Deck-Building, Ameritrash, Euro jak najbardziej też no może prócz monopoly 😀 sam moze nie mam jakiejś pokaźnej kolekcji ale każdego po trochu.
slaszy
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:10

Re: (Zielona Góra) poszukiwanie fajnych ludzi do grania

Post autor: slaszy »

chętnie pogram, głównie w euro :) posiadam i ogarniam dziesiątki tytułów, także tych bardzo ciężkich:)
ODPOWIEDZ